PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o unban



r0teking
25-05-13, 17:37
Dobrý den, chtěl bych požádat o UNBAN za zapnutý developer ve hře. Vůbec jsem nevěděl že za tohle je ban. Hrál jsem stím na těchto serverech už skoro celej rok, nikdy to nikomu nevadilo a nikdy jsem ban nedostal, hrál jsem na DM,classic,bhop,hns prostě všude a teď jsem najednou dostal perma.Byl bych rád, kdybych dostal Unban a samozřejmě by se to dále neopakovalo :). Zde jsou podrobnější informace o banu :
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 68249)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Developer'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): shuTdowN| R0TEKING.
[AMXBANS] Tvuj nick: shuTdowN| R0TEKING.
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:432977884
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:432977884
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 78.102.246.153
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 78.102.246.153
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Pepik
[AMXBANS] Server: csko.cz | Bhop (bhop_noexit)

because
25-05-13, 17:39
Krasny pribeh, a teraz vypis by mohol byt...

r0teking
25-05-13, 17:42
Určitě bys vymyslel lepší.

hofy
25-05-13, 17:42
Dříve za to byly automaticky bany na 30 minut, teď už by se to mělo samo změnit na nulu, alespoň to tak funguje na knf.

r0teking
25-05-13, 17:46
Asi se mě to nezměnilo jak vidím

Mr.Brown
25-05-13, 17:57
na ostatních se to samo nemění

Ridik :D
25-05-13, 22:58
250 fps muzes mit pokud se nemilim pouze s developer pokud mas pouze fps max 250 tak je to uplne jedno a v tom pripade neni mozne mit 250 fps protoze je mas bez developera 100

Flash
25-05-13, 23:08
Ja tomu nerozumim, proto sem se ptal pres ! a Ridik mi poradil... nejak to vyreste, prosim a ja se podle toho zaridim, diky :)

Mr.Brown
25-05-13, 23:11
Je to spravnej ban. Ja dal vzdy ban s tím, že když si dojde na forum, tak mu dám ub, ale s podminkou ze uz to nezapne. Ale je to na tobě. Ub mu dávat nemusíš.
E: ridik má pravdu.

hofy
25-05-13, 23:19
Je to spravnej ban. Ja dal vzdy ban s tím, že když si dojde na forum, tak mu dám ub, ale s podminkou ze uz to nezapne. Ale je to na tobě. Ub mu dávat nemusíš.
E: ridik má pravdu.

Nic proti, ale ten plugin tam je od toho, aby to hlídal a automaticky tu zakázanou hodnotu změnil na výchozí (povolenou). Tak proč banovat za to, co vyřešil plugin? Na knife to vyjede u každého třetího hráče, u někoho dokonce 5 nebo více takových nastavení...a nikdy to nikdo nebanoval, pokud to tedy dotyčný neměl nabidnované, nebo to neustále zapínal s tím, že reason byl spam nebo neustálé zapínání nepovoleného nastavení a délka byla v řádu hodin (vyhledej s v banlistu reason "nepovolene" (bany od Humana), nebo "prikaz" (bany od Bezdaka)). Proto mě perma ban za toto docela zaskočil, to už rovnou mohl Kotel nastavit, aby to tu změnu hodnoty příkazu nedělalo, ale rovnou to hráče banovalo, což je nesmysl, když se to vyřeší změnou té hodnoty samo.

Flash
26-05-13, 12:10
Slo tam o to, ze to asi nonstop zapinal, protoze to dookola spamovalo, tak sem to chtel poresit a napsal sem pres admin chat, kde mi poradil Ridik... jestli to je tak, jak pises, tak mu dam unban, protoze jak rikam, nerozumim tomu.

hofy
26-05-13, 22:25
Unbanned - lock