PDA

Zobrazit normální verzi : Vampiric aura a Mask



TheProCz
26-05-13, 10:49
Čau lidi, chtěl bych se zeptat jestli fungují Vampiric a Mask dohromady. A jestli ne, který z nich je účinější?

Dík moc. Pro.

_AnGeL_
26-05-13, 11:35
Vampiric aura je lepšia, pretože vráti viac HP, ako mask, ale vyskúšaj oboje naraz.

TheProCz
26-05-13, 12:16
No to právě už delší dobu dělám, ale nejsem si jistej, jestli fungují obě naráz, nepoznám to.. :)

_AnGeL_
26-05-13, 12:17
Pokiaľ myslíš war3ultimate, tak si daj vampiric aura na 10 a pokiaľ war3FT tak tiež je lepší undead.

TheProCz
26-05-13, 12:31
Ok, dík.. Fungujou teda dohromady? (Mask a Vamp.) Dík. :)

_AnGeL_
26-05-13, 12:34
To presne neviem, pretože som to neskúšal, boli by to iba vyhodené peniaze, ale nedávaj si to, radšej si kúp orb alebo amulet.

TheProCz
26-05-13, 12:39
Jo, já kupuju vždycky Helm a pak podle osazenstva nebo mapy to ostatní... Třeba amulet nebo boots při velkém rushi :)

Klarka=P
24-06-13, 19:55
Funguje to dohromady, nevím přesně na kolik ale ten lifesteal z vampiricu a masky je ohromný. Já na undeada kupuju hlavně masku protože je to strašně poznat. Někdo mi ubere skoro 100 hp a já si to 2-3ma střelama hodim zpatky. Je to k nezaplacení ... =) Určitě doporučuju používat, je skvělý vídět ty zpravy kdy ti každej piše že ti ubral 200hp a ty se směješ a zabíjíš dál :D

Connor
24-07-13, 14:45
Na ultimate to nie je taka sranda... Niektori hovoria, ze mask je lepsi ako VA na 10. Ja si myslim, ze mask je v tomto pripade ako VA na 7/8, nie som si isty... Lepsie je si dat VA na 10 a dalej si kupovat orb alebo amulet, ako povedal angel....

TheProCz
31-07-13, 11:45
Další věci by se ale měly kupovat podle ostatních skillů. S vyskou Unholou a Agility je nezbytný Amulet. Při Invisiblu nutný cloak, při Criticalu Claws, atd...
Takže jestli funguje VA a Mask dohromady tak bych to společně s helmou kupoval vždy. Při menších finančních možnostech možná stačí Helm-Claws.
K tzv. "Silovým" skillům, jako je třeba Trueshot aura-Critical Strike, Shadow Strike-Carrion Beetles, a nebo již zmiňovaná Vampiric aura, je absolutně k ničemu dávat itemy jako třeba: Boots, Amulet, Socks.....
U této hry je nutné přemýšlet, kupovat si itemy podle skillů.....

xXSn1P3RXx
26-08-13, 23:12
vapm aura na 5= masku tak isto boots sa rovna unhloly 5 a tak isto aj true shot s claws a cloak s invis
ja osobne som si zamiloval kombinaciu mask+helm critic+shadov strike 10 gate teleport vamp 5 a k tomu niake hovadinky strengh 10 dex a intelect 10 je to vrazedná kombinácia veľa beriete a život je takmer speť naplnený po zabití niakeho bota alebo playera

TheProCz
27-08-13, 14:16
Bez evasionu je ti dex na prd...
A určitě mám radši Trueshot než Critical..

Tix_Tax
04-09-13, 20:50
Funguje to dohromady, nevím přesně na kolik ale ten lifesteal z vampiricu a masky je ohromný. Já na undeada kupuju hlavně masku protože je to strašně poznat. Někdo mi ubere skoro 100 hp a já si to 2-3ma střelama hodim zpatky. Je to k nezaplacení ... =) Určitě doporučuju používat, je skvělý vídět ty zpravy kdy ti každej piše že ti ubral 200hp a ty se směješ a zabíjíš dál :D

Jojo, to přesně znám v tvém případě, občas mě dost štveš.. už vím proč :D