PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o unban (bratranec)



Volume
26-05-13, 14:54
Zdravím.

Bratranec si včera chtěl u něj doma zapařit csko, tak jsem mu dal odkaz ke stažení tady na Kotelně a po připojení zjistil že má ban za wh ač to nikdy nehrál. Samozřejmě já jsem mu vysvětlil (jakž takž) že má s někým sdílenou ip adresu a že unban není možný. Mrknul jsem do banlistu a ban byl udělej někdy v Září roku 2012, takže je už trošku starší. Nešlo by mu dát prosím unban ? Nechce se mu kupovat originálku a nechci aby šel hrát ke konkurenci kde by vyplácnul prachy za to aby si pořádně zahrál..

Detaily banu : http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=40011

[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): .:Hl3D4N1:.�S3N10R
[AMXBANS] Tvuj nick: Bum Plesk Kill
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:1127461608
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1703461178
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 188.75.128.26
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 188.75.128.26
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: FlashK
[AMXBANS] Server: Kotelna - COD:MW | csko.cz
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS]

Chápu že unban s pravděpodobností na 90% nedostane, ale požádal mne abych to aspon zkusil.

E/ Asi se ptáte proč to sem nedá on. Je to lehké, má vyjadřovací schopnosti neandrtálce :D

because
26-05-13, 15:25
Zdielana IP, pomoze steam

Volume
26-05-13, 15:32
Zdielana IP, pomoze steam

Můžeš si prosím přečíst co jsem napsal ?! Čti nejdříve než něco napíšeš, prosím.

because
26-05-13, 15:36
Ja pozeram len vypis, ked je totozna IP aj ID tak potom pozeram komenty...

hofy
26-05-13, 15:50
Podle nadpisu jsem se lekl, že jsi dostal ban za bratrancovo cheatování. ;D

Na tu IP jsou dva bany za cheating, takže docela pochybuju. Kup mu za stovku Steam a máte klid. ;)

E: Zde na fóru se dá sehnat za stovku (u Bezdaka) a je to určitě lepší investice, než "pořádné zahrání na GS".

Volume
26-05-13, 15:54
Stojí to 200, a jak jsem psal.. originál se mu nechce kupovat protože by ho to vyšlo stejně jako kdyby si chtěl pořádně zahrát na gayshits

E/ Jak koukám tak na tu ip adresu jsou ty bany oba z 8-9.2012. což je zhruba 8 měsíců zpět. Fakt by ten unban nebyl možný ?

Mr.Brown
26-05-13, 16:00
Jen 2 stovky. Neříkej mi, že nemá 2 stvoky.

vikernes
26-05-13, 18:33
Ne unban neni možný kdyby se dal UB připojil by se i cheater.

Charon35
26-05-13, 18:36
Stojí to 200, a jak jsem psal.. originál se mu nechce kupovat protože by ho to vyšlo stejně jako kdyby si chtěl pořádně zahrát na gayshits

E/ Jak koukám tak na tu ip adresu jsou ty bany oba z 8-9.2012. což je zhruba 8 měsíců zpět. Fakt by ten unban nebyl možný ?
Akurát, že steam má na stálo a môže s ním hrať všade.

Montty non skill
26-05-13, 19:04
Je jedno jestli je ban starý týden, měsíc nebo rok. Na tuhle jsou dokonce dva bany, takže UB NENÍ MOŽNÝ! Pomůže jen originální hra. Because umí číst a není nechytrý...

Maly Buu
26-05-13, 19:21
stejne cheatoval predtim a dostal zato ban a ty tady mazes med kolem huby, jak to delaji vsichni ..je nejaky divny, ze vsechny bany jsou pomale sdilene adresy a zrovna ten dotycny to nikdy nebyl a nikdy predtim cs nehral a zrovna si je nainstaloval..stuff you... kupte si steam a neotravujte s unbanama ..

Volume
26-05-13, 19:52
stejne cheatoval predtim a dostal zato ban a ty tady mazes med kolem huby, jak to delaji vsichni ..je nejaky divny, ze vsechny bany jsou pomale sdilene adresy a zrovna ten dotycny to nikdy nebyl a nikdy predtim cs nehral a zrovna si je nainstaloval..stuff you... kupte si steam a neotravujte s unbanama ..

Jo ? A že na jeho SID není ani jeden ban, to mě zajímá jak tohle vysvětlíš. Nemusíš být hned nepříjemný.. Oká, díky všem moc za odpovědi. Můžete LOCK

Charon35
26-05-13, 20:38
Jo ? A že na jeho SID není ani jeden ban, to mě zajímá jak tohle vysvětlíš. Nemusíš být hned nepříjemný.. Oká, díky všem moc za odpovědi. Můžete LOCK

Lebo sú asi len na IP.