PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o Unban



sogumik :))
26-05-13, 15:54
Omylom som dostal ban za obchádzanie banu preto lebo mne sa mení ip adresa kždý mesiac abo týžden a tak som dostal trvalý ban lebo predtím som mal ban skoro na dva týždne a skusil som spustit server a išli mi to tak som si myslel že ste ma odbanovali moc díky za vybavenie tejto žádosti

[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 68378)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'obchadzanie banu'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): sogumik :))
[AMXBANS] Tvuj nick: sogumik :))
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1577875295
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1577875295
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0):
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 95.102.122.28
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Saintpepo
[AMXBANS] Server: csko.cz | Capture the Flag
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================

Zoyer
26-05-13, 15:59
obcházíš 2 bany : http://www.csko.cz/bans/ban_details.php?bid=66497 ; http://www.csko.cz/bans/ban_details.php?bid=67957 .

sogumik :))
26-05-13, 16:02
Fiur hen ten prví mi zrušili som písal jednému adminovi a povedal že mi ho zrušil takže neviem prečo tam stále je
a hen ten druhí to som nevedel že ešte mám ban lebo som pozeral na ban list a už tam nebolo napísané že mám ban

Slunicko
26-05-13, 16:06
Na serveru se cováš jako hovado, furt tam máš keca o hitlerovi, jakej to byl dobrej člověk, minule jste tam i heilovali, takže jsem proti unbanu a nechat permu

Zoyer
26-05-13, 16:11
Kdyby ti ho zrušili, tak by tam snad nebyl aktivní ne ? Pokud se nepletu, tak admin tě nechal obcházet ban pod podmínkou, že už nebudeš dělat bordel na serveru. Což si nesplnil a dělal si ty svoje fašistické sračky dál. Úplně souhlasím s tajtrlíkem.

Nihilia
26-05-13, 16:54
Sogumík, k tobě se vyjadřovat je jen ztráta času, ale ze svého života si odeberu pár vteřin a taky něco napíšu:

1) Chováš se jak děcko a ty tvoje řeči co vedeš ve hře...to je vrchol.
2) Že se ti mění IP není naše starost a pokud dostaneš BAN a víš že se ti změní IP, tak ti musí byt jasné že pokud dojdeš, tak dostaneš automaticky BAN.
3) Vyhrožováním ať mně nebo někomu jinému, že budeš žalovat Kotlovi a ten nám odebere práva, tak to je hodně směsné od tebe.
4) Tohle není tvůj první ban. Z předchozích banů jsi se nepoučil a tak máš ban naprosto právem

Pakliže se ti opět změní IP a ty se objevíš na serveru, tak nebudu váhat ani vteřinu a rovnou ti dám opět perma.

sogumik :))
26-05-13, 21:08
a čeho stále ráz si ma zabanoval ty NIhilia zato že jsem si dal nik po hračovi extreme 88 bodibulding a že jsme se proti tobje spikli lebo žádny hráč nemá tebe rád
a zato že jsem napsal ráz je srandy sieg heil tak ty si to prijal vážne tak potom nemluv kdo je tady decko ...... nevyjadrujem sa rači k tobje

sogumik :))
26-05-13, 21:09
a tajtrliku když jsi napsla heilovali tak proč zabanoval i mne když tam i ostatní hráči helovali hm ??

because
26-05-13, 21:13
Neboj na kazdeho dojde ;)
Tieto slova sa nepisu ani zo srandy...

sogumik :))
26-05-13, 21:23
já zato nemožem že tady tí admini nemají smysl pro humor........a ešte ti poviem tak ako napísal tajtrlík že jse tam heilovali a jakto že jsem od nihilie dostal ban jenom já ??
proč ho nedal aj tím ostatním co tam heilovali zajímavé !!

because
26-05-13, 21:33
pravidla druh tejto srandy urcite nepovoluju:

Na serverech, webu, fóru a komunikačních programech je zakázáno používat vulgární, urážlivé, napadající, sexuálně orientované či jinak morálně nevhodné výrazy, diskriminační či rasistická jména nebo jména osob známých svými zločiny proti lidskosti.

Zoyer
26-05-13, 21:33
Tobě příjde, že heilování je humor ?? Kolik ti je ? Prober se !

sogumik :))
26-05-13, 21:34
a co to je prosímte ? nejaká urážka na nekoho nebo co ?
určite víc jak tobje ...

sogumik :))
26-05-13, 21:36
because moc velkú vedu stoho robíš

Montty non skill
26-05-13, 21:37
a co to je prosímte ? nejaká urážka na nekoho nebo co ?
určite víc jak tobje ...

Asi nevíš, že tohle se trestá i zákonem. Takže ještě jednou, co jsi chtěl?
Na ub zapomeň. Tohle už není sranda.

E:Kolik že ti je?

Zoyer
26-05-13, 21:39
Milej zlatej víš vůbec něco o 2. Světové válce ? Asi ne, jinak by si se takhle nechoval...

sogumik :))
26-05-13, 21:39
no dobře teda zapomenu na ub
ale dej mi nejaký screean že jsem opravdu heiloval a pak neco říkej

sogumik :))
26-05-13, 21:40
fiur vím narozdíl od tebe
no nebudu tady já už nic rači delat lebo to nemá smysl z takíma jak ste vy

Montty non skill
26-05-13, 21:41
Nemá. Na obcházení banu už důkaz není potřeba....

because
26-05-13, 21:41
Ty chces screen? :DDD No lol :D vsak si sa nam tu priznal tak naco chces screen? :DDD

Montty non skill
26-05-13, 21:42
Ty chces screen? :DDD No lol :D vsak si sa nam tu priznal tak naco chces screen? :DDD

Dobrej postřeh kolego ;-)

sogumik :))
26-05-13, 21:43
no lol jak nechcem říct co ........ já tu žádne priznáni nedal pokad si pamatám ...... já jsem to mohl jenom tak napsat

Montty non skill
26-05-13, 21:45
Za své činny si neseš následky ty sám. Už jsi to napsal... Myslím, že lock. Na tomhle už nic nevyřešíme...

sogumik :))
26-05-13, 21:46
no co už neumřu zat ože nebudu moct hrá cs ...jsou aj jiné hry a lepší

Zoyer
26-05-13, 21:47
Tak si je hrej. LOCK

sogumik :))
26-05-13, 21:48
tak jse pojeb :)

sogumik :))
26-05-13, 21:53
a ešte ked adminy chatujú nespravia mu nic ale ked hráč chetauje porád trvalý ban potom že co tu majú tí adminy za rozum místo mozgu z piva kostku

nO.
26-05-13, 22:30
Tyhle nacistický hovadiny,s prominutím... jsi jdi dělat s kamarádama před barák,tady ti na to nikdo není zvědavej!! A jestli tě baví něco nacistického tak si zahraj nějakou střílečku kde ty hnusný a nelidský symboly jsou.. UB bych rozhodně nedal!!

Nihilia
27-05-13, 08:39
Sogumik, pokud se chceš bavit alespoň trochu na úrovni, tak si zopakuj základy chování a hlavně slovenského jazyka. Číst po tobě ty tvoje "čáry máry", tak to je katastrofa, ale hlavně ostuda pro tebe.
Jinak stále jsi nám nenapsal kolik ti je roků ty "dospěláku".

A jinak, chtěl jsi screen, tak tady ho máš a teďka se k tomu vyjádři hrdino.

2689

Krispo
27-05-13, 11:38
já to radši zamknu, než si přivodí ban i na foru :)