PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o unban



falcon1408
26-05-13, 20:21
Chtěl bych požádat o unban.
Mám mladšiho bratra kvuli kterému mám tento ban ja chodím na střední školu a nejsem tak často doma a můj bratr mi hral na mém účtu tajně a stah si tam hacky a když jsem chtěl s kamošema hrat ta mi to napsalo že mám ban.
Mohl bych vás poprosit o unban opravdu se za bratra omlouvám a ty hacky už jsem smazal takže jestli byste byli tak hodní a daly mi unban ja bych chtěl na vašem serveru hrát zase s přáteli.
Předem děkuji za vyřízení.A moc se za bratra omlouvám.

zde je za co to mam:

[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 60581)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): [Wolverines]My love is *Knife*
[AMXBANS] Tvuj nick: LoVkY!!!! :_D
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1334366712
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1334366712
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 88.103.221.244
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 88.103.221.244
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: hulit a nechat si hulit
[AMXBANS] Server: csko.cz | Furien (de_dust2_2006)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================

hofy
26-05-13, 20:39
Obávám se, že unban nebude možný. Kup si Steam, nastav si heslo, aby se to neopakovalo a můžeš tu hrát.

falcon1408
26-05-13, 20:40
ale proč není možný???

Stejně kdybych zase použil hacky tak mi daj ban tak myslite si ze mi to za to stojí??

ja už si všude zmenil heslo a bratr se mi sem už nedostane ja si myslím že je to nespravedlivý ban a fakt moc bych chtěl zase hrat s přáteli moc vás prosím.

falcon1408
26-05-13, 20:46
A co kdybych si koupil VIP dali byste mi unban??
ale hned byste mi ho zrusily jako to maj na ostatnich serverech

because
26-05-13, 21:06
Tuto to takto nefunguje, mal si si komp zaheslovat. Jedina moznost je kupa originalnej hry :)

nO.
26-05-13, 22:34
Můj brácha,já byl pryč... nejčastější výmluva.. zkuste už vymyslet něco jiného ať máme nějakou práci :) já už vídím ohajobu jako já nic to můj brácha a už drtím myš pač mě to už i uráží :)