PDA

Zobrazit normální verzi : Dotaz k banu



AnnoyingGreg
10-08-11, 00:28
Zdravim,
dostal jsem dnes večer ban od admina Ridika. Chci se proto zeptat..jak oprávněný byl. Vězni na Jail serveru sejmuli simona a přes poslední příkaz(pustit klávesnici a myš) začali zdrhat. On to koupil a asi za 10 minut jsem dostal ban. Chci se proto tímto dotázat i Ridika zda se jednalo o tuto situaci..nebo byl ban za něco co si neuvědomuji a nevím o tom. Chci tak předejít dalším banům a budoucím stížnostem za CT.

AnnoyingGreg
10-08-11, 00:40
Dobře..ale já potřebuju vědět za co byl ten ban. A jestli situace kdy zabijou simona.. a všichni jeho poslední příkaz porušujou..tak se snažim nenechat sejmout a bránim se.. tak je to FK?

Karl0s
10-08-11, 00:48
pokud lezou do zbrojky (resp. CT zone i.e. šachta do zbrojky), tak ne
pokud tě napadnou první tak ne
pokud sis po smrti simona ho vzal a oni neposlechnou rozkaz(při tomhle bývá nejčastější pouštění klávesnice a myši), tak taky ne

jestli jsi neměl simona a přesto rozdával rozkazy, tak ano
jestli jsi začal střílet první do neozbrojených vězňů (pohybujících se po non-CT zóně), tak ano

důležité je, že po smrti simona mají vězni volný den do doby, než si ho vezme někdo jiný a nastolí příkazy a zákazy

AnnoyingGreg
10-08-11, 00:54
Přesně to jsem potřeboval slyšet Karlos. .)) Problém je..že jsem nezaregistroval.. zda si ve stejný moment někdo vzal simona když on mazal uličkou od cel. Nechám to být..jeden den není zase tak velká doba.

Karl0s
10-08-11, 00:58
ten zelenej nápis s jménem simona nenaskočí hned, trvá to pár vteřin, v chat boxu se ale zpráva "_____ si vybral simona" zobrazí okamžitě, je třeba to pozorně sledovat a vyvarovat se freekillů, já taky kolikrát se radši nechám zabít , než abych mezi smečkou teráků hledal toho červenýho a omylem sejmul jiné