PDA

Zobrazit normální verzi : Talentovan1(Holcici Dusil) / Aimbot / UNBAN



Talentovan1
27-05-13, 22:20
Zdravím,

hrál jsem na vašem serveru dust2only jako obvikle jsem hrál celkem dobře, občas někteří hráči nadávali, že jsem cheater nebo že mám aimbot.
Hrál jsem v klidu, protože tyhle případy mě opravdu nezajímají, potom po nějaké době jsem šel pryč a odešel od počítače a dnes právě v tuto chvíli jsem šel opět na Váš server dust2only a vyhodilo to na mě ban. Tak bych chtěl poprosit vyřešit ten 'Můj aimbot' aby se to doložilo důkazem popřípadě odbanovalo. Vše budu řešit v klidu, protože nemá cenu se rozčilovat, i když mi tento admin skazil na pár hodin zábavu.

Konzole:

[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 68460)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): Talentovan1
[AMXBANS] Tvuj nick: Holcici Dusil:'D
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:14374395
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:14374395
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 90.180.114.73
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 90.180.114.73
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Krispo
[AMXBANS] Server: csko.cz | Furien 4
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================

Děkuji za pozornost, Talent.

matis
27-05-13, 22:48
http://csko.cz/forum/showthread.php?16358-Talentovan-1-WH-Inferno-only

Talentovan1
27-05-13, 22:53
Proboha děláte si legraci?? pojďte semnou na server a předvedu vám to znova

Talentovan1
27-05-13, 22:55
Ti admini se tu chovají jako ovce, první dva že je to ab a ostatní to napíší taky, měly by jste si to tu srovnat, mě to trochu od Vás mrzí, ale co nadělám? Zahraju si jinde no:'D

Zoyer
27-05-13, 23:54
Proboha děláte si legraci?? pojďte semnou na server a předvedu vám to znova

Předvedeš to tak, že zase zapneš AB ? Já ho tam taky vidím.

Ales
28-05-13, 07:15
Pěkně ti ten cross skáče na ty palice...že ti to s tím steamem stojí zato :wall:

Kotel
28-05-13, 17:12
Máme všichni stejné demo? Mě začíná v 3:55, projel jsem ho celé a zřejmě mi tam chybí ta část, kdy mu to skákalo na hlavy.

slide
28-05-13, 19:11
Kotel aj ja ho tam vidim dokonca mu skáče cross z hraca, ktoreho zabije na hráča za stenou

edit: keď budem mať večer čas vyčasujem to ...

mirous
28-05-13, 19:50
Díval jsem se na to, já zrovna nejsem machr na AB, to nechávám zkušenějším, ale za ty roky co hraju bych řekl, že tohle normální není.

Kotel
28-05-13, 20:17
Zkoukl jsem kazdy kill asi 10x zpomalene s wh i bez a nevidel jsem ani jedno predmireni na dalsiho hrace, cuknuti typicke pro ab nebo cokoli podobneho. Asi mam jine demo. Navic mu tam porad pisou, ze ma wh, ne ab.

matis
28-05-13, 21:39
podla mna tam AB nieje, ale skor to wh....alebo je to skill...toto je moj pohlad...

5:13 > zaujimavy predstrel
5:47 > ako vedel?
6:16 > cakal hraca aj ked tam bol hrac napravo....zaujimave?
7:31 > ako vedel? ano pocul ich dupnut v baraku, ale ako vedel, ze je uz dole...
7:43 > tu je asi cas co vyzera ako AB, ale myslim, ze to bol reflex
12:58 > jasny dokaz, ze AB nema

Kotel
28-05-13, 22:11
Paráda, teď můžeme debatovat.

podla mna tam AB nieje, ale skor to wh....alebo je to skill...toto je moj pohlad...

5:13 > zaujimavy predstrel - kdyby mel wh, tak se takhle neproflakne, podobny mista deruje po cely mape, spis tik nebo to chtel derovat vic a pak si to rozmyslel, tady taky casto nekdo kempi
5:47 > ako vedel? - ten pad byl hodne slyset
6:16 > cakal hraca aj ked tam bol hrac napravo....zaujimave? - hazel po nem granat a docela dupal, pak mu skocil do rany
7:31 > ako vedel? ano pocul ich dupnut v baraku, ale ako vedel, ze je uz dole... - zrejme nevedel, proste se pohnul, aby videl na plant
7:43 > tu je asi cas co vyzera ako AB, ale myslim, ze to bol reflex - strely sly stejne asi mimo
12:58 > jasny dokaz, ze AB nema - tohle je zrovna casty moment, kdy spatne nastavene ab miri tesne nad hlavu, ale to by vsechny predchozi killy vypadali jinak

matis
28-05-13, 23:19
5:13 > zaujimavy predstrel - kdyby mel wh, tak se takhle neproflakne, podobny mista deruje po cely mape, spis tik nebo to chtel derovat vic a pak si to rozmyslel, tady taky casto nekdo kempi - moze byt
5:47 > ako vedel? - ten pad byl hodne slyset - ano je ho pocut ako skoci dole
6:16 > cakal hraca aj ked tam bol hrac napravo....zaujimave? - hazel po nem granat a docela dupal, pak mu skocil do rany
7:31 > ako vedel? ano pocul ich dupnut v baraku, ale ako vedel, ze je uz dole... - zrejme nevedel, proste se pohnul, aby videl na plant - zabil mu tam spoluhraca
7:43 > tu je asi cas co vyzera ako AB, ale myslim, ze to bol reflex - strely sly stejne asi mimo - suhlasim
12:58 > jasny dokaz, ze AB nema - tohle je zrovna casty moment, kdy spatne nastavene ab miri tesne nad hlavu, ale to by vsechny predchozi killy vypadali jinak - ja myslim, ze AB nema

Maly Buu
29-05-13, 01:54
ja si nejsem jistej, priklanim se k ab, bo ten cross kope strasne nahoru misty, co ab delaji.. ale ruku za tento ban nedam a vadit mi nebude kdyz dostane UB

Kotel
29-05-13, 15:47
Jsem rad, ze jsem to vyresili. Ban jsem zrusil. Ono to vypada, ze kdyz hodne lidi napise, ze ma ab, tak ho musi mit, ale vetsina byly posty od hracu, co nemaji takovy skill.

mirous
29-05-13, 15:50
Tak to bývá. Kdyby záleželo na hráčích, tak mám ban za WH i AB :). AB se, alespoň mě, často blbě rozpoznává. Taky mám pár hráčů, o kterých jsem celkem přesvědčen, že nehrají čistě, ale dokázat jim něco moc nejde.