PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o unban



bestes
29-05-13, 15:59
Zdravím,
dostal sem ban a ni nevím proč, údajně za WH, které nemám. A nikdy jsem ho nepoužíval. Navíc ve dne, kdy sem ani nehrál. Nechápu to a sem dost naštvanej, protože místo toho abych si zahrál, řeším tady 20 minut tohle.

Snad sem to zkopíroval správně..

[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 68474)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'wh'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): SkiLa =)
[AMXBANS] Tvuj nick: (hrb) bestes /rzh/
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:442082436
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1966228673
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 46.33.112.7
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 46.33.112.7
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Maly Buu
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================
Kicked : Tady mas BAN.

A pokud je chyba na straně admina, chci aby byl nějak potrestán, pokud jsem v právu..
Jestli nebude potrestán budu docela zklamanej, protože to znamená, že jste v vždycky vy a obyčejní hráči nezmůžou nic, tudíž ztrácí efekt veškeré stížnosti..
Pokud je chyba jinde, omlouvám se a děkuju za vyřešeníí..
S pozdravem
bestes

mirous
29-05-13, 16:04
Chyba je v tom, že máš sdílenou IP s cheaterem. Kdybychom dali UB, připojil by se i cheater, tudíž je nám líto, ale UB dát nemůžeme. Je to nevýhoda nelegální verze hry. Pomůže Ti jen originální hra, se kterou se Ti to již nestane.

bestes
29-05-13, 16:07
Takže se s tím nedá nic udělat? A jak se mohlo stát, že mám sdílenou IP s cheaterem?

mirous
29-05-13, 16:18
Jen to, že si koupíš originální hru - http://store.steampowered.com/app/10/. Tady na forku jí můžeš sehnat i za 100,- Kč. To není tak hrozná ,,pálka" a odpadne Ti podobný problém. Máš veřejnou IP adresu (snad to říkám správně), tu může mít od stejného poskytovatele více lidí, nejspíš v Tvém okolí. Můžeš si u poskytovatele platit i jedinečnou IP, ale to Tě vyjde lépe originální hra.

bestes
29-05-13, 16:22
Zařídím děkuju :-)