PDA

Zobrazit normální verzi : Skin rukou



Volume
29-05-13, 16:24
Zdravíčko..

Už mě štve jak u každé zbraně mám úplně jiné ruce, tak jsem si řekl že si stáhnu nějaký jednotný skin, vybral jsem si tento KLIK (http://cs.gamebanana.com/skins/124224) a tedka přišel ten problém. Vůbec nevím kam ten skin ve hře vložit.. Díky všem moc za rady..

D!!!!n3r [MaMLas] :x
29-05-13, 17:54
mohol by som ti s týmto pomôcť :) ale máš Team Viewer?

kono159
29-05-13, 17:59
staci ked si do cstrike das models a das to tam

Volume
29-05-13, 18:21
Ty skiny tam jsou jenom jako 3 obrázky skinů té ruky.. zkusím to pak dám vědět.

E/ Zkusil jsem a nic, pracky jsou pořád stejné..


:x;189220']mohol by som ti s týmto pomôcť :) ale máš Team Viewer?

Nemám :)

E2/ Tak jsem si návod našel, a připadá mi tosakra těžký :D

MarcelloR
29-05-13, 18:38
Ak chceš zmeniť rukavice, tak ti to takto nepôjde. Tie obrázky sú vlastne textury, ktoré musíš v programe s názvom Jed's Half-Life Model Viewer(veľmi jednoduchý) aplikovať na defaultne a nahradiť ich a to na každej zbrani, ak ich chceš mať na všetkých zbraniach. Link na download a ako sa v ňom robí už si zvládneš vygoogliť aj sám.

Všetky tie skiny čo sťahuješ z banany, tak vychádzajú z toho programu. Čiže ti stačí ovládať základy photoshopu/gimpu, pozrieť si tutoriál na ten program a môžeš si skiny postavičiek, zbraní a rúk vytvárať sám :)

E: je to inač prča sa s tým hrať :D ja som si napríklad spravil rifle na elite a na phoenixa minisukňu :D:D

Volume
29-05-13, 19:23
Ak chceš zmeniť rukavice, tak ti to takto nepôjde. Tie obrázky sú vlastne textury, ktoré musíš v programe s názvom Jed's Half-Life Model Viewer(veľmi jednoduchý) aplikovať na defaultne a nahradiť ich a to na každej zbrani, ak ich chceš mať na všetkých zbraniach. Link na download a ako sa v ňom robí už si zvládneš vygoogliť aj sám.

Všetky tie skiny čo sťahuješ z banany, tak vychádzajú z toho programu. Čiže ti stačí ovládať základy photoshopu/gimpu, pozrieť si tutoriál na ten program a môžeš si skiny postavičiek, zbraní a rúk vytvárať sám :)

E: je to inač prča sa s tým hrať :D ja som si napríklad spravil rifle na elite a na phoenixa minisukňu :D:D

Heh :D

Už jsem přišel na to jak ten skin tam dát a nahradit ho.. díky za rady hoši :)
A nejde to nějak abych nemusel u každé zbraně zvlášt nahrazovat ale vše "najednou" Nechce se mi s tím tolik srát :)

MarcelloR
29-05-13, 19:55
Heh :D

Už jsem přišel na to jak ten skin tam dát a nahradit ho.. díky za rady hoši :)
A nejde to nějak abych nemusel u každé zbraně zvlášt nahrazovat ale vše "najednou" Nechce se mi s tím tolik srát :)

Každá zbraň má svoju zložku. Ty tu zložku otvoríš v tom programe a upravíš vlastne skin rukavíc pri tej zbrani. Čiže to musíš robiť manuálne po jednom.

Volume
29-05-13, 19:58
Sakra.. to mi dá hodně práce asi :D

E/ Ono já nemusím dělat vše, mě bohatě stači M4a1, Ak47, rychlopalka, awp, scout, deagle a usp :)

MarcelloR
29-05-13, 20:42
Ale no :D:D pol hodinka ťa nezabije :) na tvojom mieste si to dám na granáty, knife, famas, glock tiež :)