PDA

Zobrazit normální verzi : Hs padaj uplně samy :D



Klarka=P
30-05-13, 20:41
Zdravím,
Před 2ma týdny jsem si přeinstalovala CSko, protože se mi bugovalo a od té doby co to mám nový se mi střílí HS uplně samy. :D Zní to možná divně ale celkem často se mi stává že mířím třeba na nohu a dá to hs. Jednou jsem chtěla střilet nekomu do nohy (byl afk) a byla jsem trochu dál, tak jsem střílela do nohy a dala jsem Head Shot :D tak si říkám WTF :D :D a pak jsem si toho začla všímat. Stává se to celkem často teď už to vidím, a jen se bojím jestli mi nedaj ban za AB nebo tak něco :D myslíte že by mě za to nějaký admin mohl dát ban a mám si to zas přeinstalovat? Moc se mi nechce jelikož se mi dobře zabíjí žejo :D

trew
30-05-13, 21:04
si stáhni hned první soubor odsud a nemusíš se strachovat http://csko.cz/page/ke-stazeni a tamto si raději dej uninstal ;)

Klarka=P
30-05-13, 21:33
Csko jsem stahovala z tohoto vebu :D Je to s GUIem csko.cz, a určitě hacky nemám, mám chvilu počítač a nic jinýho k CSku než instalačku z tohoto webu jsem nestahovala. No nevim :D Jen jsem si jistá že to asi bude v cofingu stává se mi to jen u m4 a ak-47 u devítek vubec

P4inKill3r
01-06-13, 16:33
To se mi stalo taky, asi před 2 týdny jsem si uprovoval config, modely hráčů (přechod na ty bez HD) podle návodu někde tu na fóru a hned mam 60%HS s kalachem z mejch 28 původních. Prostě ze dne na den o 32% víc HS dávám a ani mi to nevadí :D

dhaaqu
02-06-13, 12:34
Nemáš v options -> mouse -> zaškrtlý Auto-Aim? I když předpokládám, že server to nepovolí...

P4inKill3r
15-06-13, 00:17
Nepovolí no, ale je to configem nebo nevim, ale nárazově se zlepšit o 30%. To potěší