PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o unban. - Luccy



Rastaman
31-05-13, 14:44
Dobrý den.Chtěl bych zažádat o unban na serveru csko.cz Awp a pravděpodobně i na dalších (?).Opravdu si nejsem vědom toho že bych cheatoval jakýmkoliv způsobem rozvedu : Dnes jsem se připojil na váš awp server hrál asi tak hodinku a šel zalét kytičky,vrátím se a konzole vyflušne hlášku o zabanování. Nejdříve to bylo na nicku : N$ za wallhack na tomto nicku jsem hrál,po dalším pokusu při připojení se ale objevil jiný nick a udajně jsem byl zabanován ne na awp ale na uplně jiném servru než mi to z počátku tvrdilo,i přesto že jsem na vašem pubu snad ještě nehrál.Opravdu jsem wallhack neměl,hraji zásadně se sluchátky tak snad je to dostatečné vysvětlení.Můj problém pravděpodobně bude že mám sdílenou ip adresu i přesto jsem myslel jakožto vlastník STEAM originální hry že bany se zapisují na mojí steam id a ne na ip adresu.


Tato otázka bude vlastně off-topic ale chtěl bych se zeptat jak je možné že se mi bany píši na ip adresu a ne na mojí steam id?

Přikládám screen z konzole:

http://gyazo.com/aff781c6cf74389ac79e448258d1ecb5

Předem děkuji za vaší odpověd.

S pozdravem Rastaman.

Zoyer
31-05-13, 14:46
Je to bug. Nenačetlo se ti SteamID. Počkej do restartu serveru nebo co se to dělá a zkus zatím jinčí server. Nemusí ten bug být na všech.

kashpi
31-05-13, 15:12
servery se restartují kolem 18:00 na některých serverech Kotelny ti to může psát ban, protože se ti nenačte správně SteamID, ale na některý tě to pustí v pohodě. Pokud chceš hrát, tak zkus jinej než AWP, třeba budeš mít štěstí :)

Rastaman
31-05-13, 20:12
Předem velmi děkuji za rychlou odpověd.Jinak ano na fy,aim a další se připojím bez problémů.Bohužel na awp pořád nic,tak nezbývá než čekat. :)

kashpi
31-05-13, 20:27
zajímavé, většinou to po restartu serveru jede jak má. Ještě se zkusím zeptat jestli jsi od té doby zkusil restartovat steam, taky by to mohlo pomocit :)

Rastaman
31-05-13, 20:46
Bohužel steam jsem restartoval celkem 3x a beze změny.

Rastaman
01-06-13, 08:54
Chtěl bych poděkovat adminům za rychlou pomoc,vše už beží tak jak má.Doufám že už se tento problém snad nebude opakovat.Ještě jednou díky a požádám o lock.