PDA

Zobrazit normální verzi : žadost o unban po roce



andreas2012
31-05-13, 15:48
Hráč Andreas2012
Typ banu IP adresa
SteamID VALVE_0:0:1283590355
IP adresa skrytý
Udělen 03-05-2012 - 20:21
Délka BANu Trvalý
Vyprší nepoužito.
Důvod wh
BAN dal Admin Maly Buu (Maly Buu)
BAN dal Server Kotelna - Mega pub | csko.cz (cs_assault_lol)

Dobrý den chtěl sem požádat o odblokováni rok starého banu. Vím že jsem se o to několikrát pokoušel ale neuspěšně,tak to zkoušim zase.
Na moji obhajobu tento ban byl udělen bez dema tudiž nepravem ale pokuď byste mi to nějak nevěřily tak bych chtěl apelovat na mé působeni tady pod steam nickem Anonimus,který tu už rok, bez znamek podváděni, používám...Tím chci říct, že ikdybych tehdy ten ban dostal právem (což nedostál), tak jsem se náležitě poučil a teoreticky byste mi měly dat unban..

Mr.Hol
31-05-13, 16:16
Takze hrajes na steamu pod nickem Anonimus?
tak proc zadas o UB na NS? (nebo to chapu spatne?)

:moqq
31-05-13, 16:35
tak jsem se náležitě poučil a teoreticky byste mi měly dat unban..
Prohral jsem prachy na matech, poucil jsem se a teoreticky bych je tedy mel dostat zpet! Takhle nejak to funguje? :)


Takze hrajes na steamu pod nickem Anonimus?
tak proc zadas o UB na NS? (nebo to chapu spatne?)
Aby mel na cem hackovat? :)

Proti.

Mr.Hol
31-05-13, 16:58
Aby mel na cem hackovat? :)

To me tez napadlo, ale treba nam to vysvetli jinak, kdo vi :-)

Maly Buu
31-05-13, 17:31
NEPRAVEM? BEZ DEMA?? ja nebanuju lidi bez cheatu, to zadas u spatnyho cloveka. MAS steam, tak si hrej na nem...tento ban ti nebrani v hrani cs...ja ti UB nedam, vysvetleni nepotrebuji, je to celkem jasne ...

andreas2012
31-05-13, 18:48
Jako že chci ns na cheaty to asi těžko,ip se mi měni 2x za měsic,takže to mužu hravě obejit..Že na steam nejdou hesla::::::kde žiješ :D:D
Při tehdejši žadosti o unban nebylo demo a locklo se to ...obchazeni banu
Každý dřiv nebo pozdějic uděla chybu jen blbci si myslej že jsou bezchybny..
Nic proti ale jako duvod že mam steam a tudiž nepotřebuju NS to mi připada trochu chabej co když moji dnešni ip dostane někdo zitra a zapne csko a bumbac ban...
Tak nějak asi nic už seš asi rozhodlej tak zatim Pa

Maly Buu
31-05-13, 23:10
STEAM je prednejsi IP..takze ikdy se ti ip zacheatuje.. pres steam te to pusti..

andreas2012
01-06-13, 08:50
Prohral jsem prachy na matech, poucil jsem se a teoreticky bych je tedy mel dostat zpet! Takhle nejak to funguje? :)


Aby mel na cem hackovat? :)

Proti.
Maty nehraju!
Nějak nerozumim proč proti,stejně tak jako když dáš lamě parohy:D prostě NESMYSL:D
Přiště raděj napiš proti a nepřirovnavej hlavu s prdeli:D

ZEUS
01-06-13, 12:33
Unban na NS nebude máš steam, hraj si na něm. Lock