PDA

Zobrazit normální verzi : STEAM help...



Zoyer
01-06-13, 00:50
Když se chci přihlásit na nainstalovaném steamu v PC, tak mě to přihlásí v pohodě, ale když si otevřu stránky steamu a dám přihlásit a napíšu tam úplně to samé, tak mi to napíše : ,,Nesprávné přihlášení''. Nevíte co s tím ? vůbec si už nevím rady... Dík

E: nevšímejte si toho, že to je v počítačích :D sem už tak trošku mimo a ani nevím co dělám :D

^Kleopatra
01-06-13, 02:49
Když se chci přihlásit na nainstalovaném steamu v PC, tak mě to přihlásí v pohodě, ale když si otevřu stránky steamu a dám přihlásit a napíšu tam úplně to samé, tak mi to napíše : ,,Nesprávné přihlášení''. Nevíte co s tím ? vůbec si už nevím rady... Dík

E: nevšímejte si toho, že to je v počítačích :D sem už tak trošku mimo a ani nevím co dělám :D


Fiur to isté robí aj mne, ak sa prihlasuješ cez stránku tak ti vypíše "Nesprávne Prihlásenie" , tak sa musíš prv prihlásiť cez PC, kde máš steam uložený, vypísať tam údaje atď... a až potom ísť na stránku, ja som to tak spravila a už mi to ide v pohode :-)

Zoyer
02-06-13, 01:02
To mi nepomáhá.. už vůbec nvm co mám dělat....

3necky
02-06-13, 01:16
Může ti to třeba blokovat antivir. Často pomáhá jiný prohlížeč nebo napsat heslo/přihlašovací jméno do textového souboru a pak ho vkopírovat. Taky mě napadá, píšeš opravdu přihlašovací jméno, ne nick, který máš na steamu?

Zoyer
02-06-13, 01:26
s tím nickem mi to psalo už více lidí a ne, píšu tam fakt přihlašovací jméno

E: a virák to taky neblokuje