PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o unban - exC_bUTTER



bUTTER
01-06-13, 11:23
Zdravím, dnes došlo k nepochopeniu na zombie 2 servery a dostal som ban.. Idem hneď k veci..

Na mapke som mal 1600 exp a mal som nakazených ľudí, takže som sa mohol premeniť na človeka, ALE v tuneli boli ešte nejakí zombíci, tak som čakal kým ich pozabíjajú, aby ma hneď nenakazili..
V tom ,,múdry" admin mi dal ban s dôvodom, že si zbieram exp a dal mi ban na 3 hod.. Možno to je krátka doba, ale keď máte iba ráno čas na hranie a poobede musíte niekde byť (v mojom prípade to je oslava) a nejaký trtko vám dá ban neprávom a na fóru sa to vyrieši aj tak za dlhšiu dobu ako sú tie 3 hod dané tak je to pekne o <>.. Admin bol pán Player.

Ak by sa podarilo nejakému adminovi podarilo toto prečítať ešte po dobe 3 hod tak tu je moje Steam ID: STEAM_0:1:15329558
Díky za pochopenie a dúfam, že sa pán admin uvedomí.
Zdar, exC_bUTTER.

Hajjas
01-06-13, 11:32
admin bol rIDer-
porušil si pravidlá - pasiv exp (pravidlo C.2)

bUTTER
01-06-13, 11:38
Nebol to pasiv exp, iba som čakal kým oni zdochnú a ja si dám protilátku -.-" Bolo to asi 20 sec. +/-.. Nezbieral som exp, iba som čakal, aby ma hneď odzadu nenakazili, chápeš ?

vikernes
01-06-13, 12:05
Pokud máš nabindovaný armor a ve správný okamžik si dáš protilátku a hned bindneš armor tak myslim že máš dobrou šanci přežít ...:) a ne tam čekat jak vocas stejně jeden z tech ZM vleze do miny a ty umřeš s ním.

bUTTER
01-06-13, 12:11
To máš pravdu a všetky tieto teórie sú pekné, ale on mi dal ban za niečo, čo som v podstate neurobil a o to mi tu celý ten čas ide :-)

rIDer
01-06-13, 13:05
Ban si dostal za neustalý dřepění před kempem. Nebylo to jednou, co si to na tý mapě dělal, takže tvoje urgumentace, že si si chtěl "vydělat" expy na protilátku jsou zbytečná. Získávat expy touhle formou je na zm zakazaný. Přístě by bylo moudrý si přečíst pravidla na serveru, než klikneš na OK, aby si nemusel být za "trtka" ty ;-)

bUTTER
01-06-13, 15:43
takže tvoje urgumentace, že si si chtěl "vydělat" expy na protilátku jsou zbytečná.

Nauč sa čítať :-)

Krispo
02-06-13, 10:40
Ban vypršel, Lock