PDA

Zobrazit normální verzi : Práva - CTF, inferno only



Acid
01-06-13, 13:18
Čau,
no, rozhodl jsem se to aspoň zkusit a chtěl bych tedy požádat o práva na výše uvedené servery, což jsou Capture the Flag a inferno only.
Na kotelně hraji vkuse něco málo přes půl roku a myslím, že vetšina mě tu už zná. Všichni mě znáte určitě pod nickem DeViL nebo Acid.
Myslím, že není nutné tu psát nějakou dlouhou story.


Něco málo o mě:
V červenci mi bude 16 let. Přesněji, narodil jsem se 29.7. 1997. Rád hraju na kytaru, píšu nějaký články, pařim csko, poslouchám hudbu, chodim pařit s kámošema a rád jsem v holčičí společnosti. :P V žáří nastupuji na střední školu na obor Infromační služby.
Csko hraju +- asi 2 roky, z toho asi rok na tomto portálu, kdy jsem se v serverch ani zas tak moc neorientoval. Začínal jsem hrávat hlavně na DM, kde jsem se pak dostal k ostatním modům. Rád si také zahraju i gathery / mixy. Rád také hraju hry jako Battlefield 2, 3 a myslím, že jsem schopen s těmito hrami pomoc, jestli je zde stejný vášnivec. :)


Mod Capture the Flag mě však zaujal nejvíc a u právě u něj jsem zůstal. Chodím sem denně (mimo vyjímky jako např. trochu učení atd atd...). Na tomto serveru jsem nahlásil a nějaký ty cheatery a nějaký hodil na forum, z toho tuším 1 byl clear. Avšak ano, nikdo nejsme dokonalý.

Na serveru inferno jsem strávil také mnoho času, počítám asi před 2-3mi měsíci. Tam jsem nahlašoval ''denodenně'' hlavně tygříkovi na steam. Chtěl jsem požádat v té době, ale řekl jsem si, že ještě počkám.

Nevím, co napsat dále, ale snad budu schopen odpovídat na dotazy, které budete mít.

Současný nick: Penguin ~
Steam ID : STEAM_0:1:60644262

Greetings, Penguin.

because
03-06-13, 16:03
Akoze cheaterov mi hlasis, ziaden fail nebol tusim, tak pro.

Mr.Brown
03-06-13, 18:54
Taky pro.

Acid
03-06-13, 19:42
Zatím děkuji za vyjádření. :)

Bezdak
03-06-13, 19:46
Jenom sem vypíšu staré nicky na fórku, když je měnil jak ponožky, tak někdo pak neví kdo vůbec si.
Equinox
Acid
DeViL
DeViLOnToUr
Child Of Burning Time
[P]uriTy^

Acid
03-06-13, 20:10
Jenom sem vypíšu staré nicky na fórku, když je měnil jak monožky, tak někdo pak neví kdo vůbec si.
Equinox
Acid
DeViL
DeViLOnToUr
Child Of Burning Time
[P]uriTy^

Jo, fajn. Psal jsem to ještě v úvodu, ale dík. ;)

mirous
04-06-13, 14:47
Myslím, že Tě znám akorát pod nickem DeVil, podle chatlogu koukám, že ty nicky opravdu měníš neustále :). Nijak blíže Tě neznám, ale žádost pěkná, pokud na Tebe tedy někdo něco nevyhrabe, tak PRO.

Tupelko
04-06-13, 20:10
Jen pro info.. (http://csko.cz/forum/showthread.php?13447-Konec-hran%C3%AD-rozlu%C4%8Dka&highlight=DeViLOnToUr)
Proč si furt měníš nicky?
E:Ještě od SlíZa:★SliZo★: Ban za cheating na csarene(kde jsi mimochodem v tu chvili adminoval), ktery jsi mi oduvodnil slovy ze jsi to chtel jen zkusit, nasledoval vac bam a prechod sem na kotelnu, zdal jses celkem v klidu, ale pak jsi psal sracky lidem ktery napsali neco co se ti nelibilo...

Zoyer
04-06-13, 20:13
když sme u toho infa : http://steamcommunity.com/id/Devil97 tu je ten steam

Acid
04-06-13, 20:35
Jen pro info.. (http://csko.cz/forum/showthread.php?13447-Konec-hran%C3%AD-rozlu%C4%8Dka&highlight=DeViLOnToUr)
Proč si furt měníš nicky?
E:Ještě od SlíZa:★SliZo★: Ban za cheating na csarene(kde jsi mimochodem v tu chvili adminoval), ktery jsi mi oduvodnil slovy ze jsi to chtel jen zkusit, nasledoval vac bam a prechod sem na kotelnu, zdal jses celkem v klidu, ale pak jsi psal sracky lidem ktery napsali neco co se ti nelibilo...

Ano, ten ban nepopírám. Ale bylo to celý smíšený. Chtěl jsem skončit, zároveň jsem zapnul. Pravda je na obouch stranách. Dostal jsem ban, nehrál jsem a byl jsem sem tam v tu dobu aktivní tady na forku. V rozlučce jsem psal, že je to i kvůli přijímačkám, což je taky pravda. Možná, ačkoliv je to paradox, jsem ty přijímačky udělal na obě střední školy. Věděl jsem, že to sem někdo postne a určitě se tady nějak zbytečně vykrucovat. Teď už bych nezapnul, protože bych zahodil všechno úsilí, který do hry dávám.
@Tupelko: Hele já ti ani nevím, zajímalo by mě to taky. :D Ale teď už dám pokoj .

EDIT: Ještě pro Sliza ohledně těch “sraček“. Uznávám, že máš pravdu. Dřív jsem fakt hovnaa ani jsem si to neuvědomoval. Proto mám tady na forku pověst úplně jinou než v realnym životě nebo když si s někým píšu v chatu na steamu nebo fb...

Nihilia
05-06-13, 08:46
Co to máš zase za nick ty Penquine :-D Měl si nechal ACID a hotovo.

ACIDa znám a hlásí mně cheatery. V 95% má pravdu, tak z tohodle pohledu by nebyl problém.
Na to že hraje 2 roky, tak hraje dost slušně.

Žádost bych každopádně nechal otevřenou a pokud po nějakou krátkou dobu nebudou problémy, tak bych byl určitě pro test.

Acid
05-06-13, 10:10
Děkuju za tvůj názor. :)

Zoyer
05-06-13, 11:25
neco od marcella :

Proti !!! CHEATER ONCE, CHEATER FOREVER. Ja osobne tu admina, ktorý v minulosti cheatoval nechcem. Je mi jedno, že akú úspešnú štatistiku má v nahlasovaní, pretože faktom je, že on sám je cheater. Admin má zbaviť poctivých hráčov od tých blbcov, ktorí im kazia hru a nie byť jedným z nich. Ďalšie - je pre mňa ten vek, ja osobne by som pod 17 ani neprijímal, kedže podľa mňa stredná škola dosť zmení človeka a jeho správanie. Určite sa tu nájde lepší kandidát s čistým registrom.

Acid
05-06-13, 12:16
Hmmm Marcello. Přísloví máš pěkné, to se musí nechat, avšak ne vždy pravdivé. Co se týče veku, jsou tu i mladší. Střední mě pravděpodobně změní, ano.
Lepší kandidáti budou vždy všude. Ale když nic nezkusíš, tak to je to nejhorší, co udělat. U mě to zapnutí bylo trošku jiná situace, ale zapl jsem. Nebudu se vykrucovat.

Slunicko
05-06-13, 12:19
Promin ale musim bejt proti, kvuli tomu banu za cheating, to ze si chtel zkoncit te neomlouva.

Acid
05-06-13, 12:35
Promin ale musim bejt proti, kvuli tomu banu za cheating, to ze si chtel zkoncit te neomlouva.


V pohodě, Pechy. Asi nebudeš poslední.

mirous
05-06-13, 13:23
Myslím, že Tě znám akorát pod nickem DeVil, podle chatlogu koukám, že ty nicky opravdu měníš neustále :). Nijak blíže Tě neznám, ale žádost pěkná, pokud na Tebe tedy někdo něco nevyhrabe, tak PRO.

Hm, vyhrabali. V tom případě měním pro na PROTI, protože kdyby byl ex-cheater adminem, tak je to totální Absurdistán. A je mi úplně jedno za jaký situace si cheatoval. Prostě si zapl. Sorry.

Acid
05-06-13, 14:01
No, tak asi můžete lock. Jiný posty si asi nepřečtu.

Mr.Brown
05-06-13, 20:44
Co je tak podstatnýho na tom, že zapl? Hlavní je, že to zase nezapne a v tom mu věřím, protože ho znám. Moje pro trvá, ale ostatní jsou na to háklivý :-).(ačkoliv je chápu).

Charon35
05-06-13, 21:08
No, tak asi můžete lock. Jiný posty si asi nepřečtu.

Prečo? Končíš znova?

Acid
06-06-13, 14:09
Prečo? Končíš znova?

Nekončím. Zkusím to později.

Charon35
06-06-13, 19:10
Nekončím. Zkusím to později.

http://www.latestnewsexplorer.com/wp-content/uploads/2012/03/Thats-my-boy.jpg

Acid
06-06-13, 19:41
I kdybych ty práva náhodou dostal, tak bych asi na adminování neměl čas, takže tohle bude asi lepší.

Charon35
06-06-13, 20:16
I kdybych ty práva náhodou dostal, tak bych asi na adminování neměl čas, takže tohle bude asi lepší.

Takže si si podal, len aby som sa nenudil či čo?!

Flopsaid
07-06-13, 15:27
Capture the Flag 07-06-2013 14:43:12 VALVE_0:0:1190469616 185.15.252.183 PeNguIn Zdar ymrdi :]

NE

Mr.Brown
07-06-13, 15:45
Capture the Flag 07-06-2013 14:43:12 VALVE_0:0:1190469616 185.15.252.183 PeNguIn Zdar ymrdi :]

NE

To je ale ns

Acid
07-06-13, 18:58
Capture the Flag 07-06-2013 14:43:12 VALVE_0:0:1190469616 185.15.252.183 PeNguIn Zdar ymrdi :]

NE

Špatný zdroj bro ;) Navíc můj nick s penguinem je Penguin ~


Takže si si podal, len aby som sa nenudil či čo?!

Plány se mění :)

Charon35
07-06-13, 19:09
Špatný zdroj bro ;) Navíc můj nick s penguinem je Penguin ~



Plány se mění :)
U teba nejak často. Skoro ako nick.

Nie.