PDA

Zobrazit normální verzi : Unban reklama - because



MARTiii
01-06-13, 18:48
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 68968)
[AMXBANS] Mas 2 tydnu, 6 dnu, 15 hodin, 22 minut a 48 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'ked sa ti na game..... tak paci tak tam chod... reklama'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): NOOP| _DRAGO_
[AMXBANS] Tvuj nick: 'N'O'O'P'| _DRAGO_
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:57706355
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:57706355
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 62.240.183.36
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 62.240.183.36
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Wenzel
[AMXBANS] Server: csko.cz | OldSchool (cs_assault_lol)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.



_DRAGO_: žádám u UB za ban kuli nechtěné reklamě za kterou sem dostal ban na 3 týdny od BECAUSEHO jeden hráč se mě ptal kde sem se naučil střílet automaticky sem mu odpověděl na gamesites nebyl v tom záměr ale pouze automatická odpověď admin BECAUSE si hlídá muj chatlog vím to od jiné osoby která mě to psala a zná ho proč si třeba neohlídal svého kamaráda kterej mě po vypršení banu za vulgarismus vypršel hned vulgárně napadal meno je DIE a čekal co napíšu tomu se nic ale nestane což vím nejen já ale i jiní hráči ale to už je jedno teď de o reklamu nikdy sem reklamu nenapsal dnes to bylo nechtěný a proto žádám o UB umysl v tom nebyl a pokud si to pan BECAUSE myslí měl by si hlídat aj jiné protože dnes dopoledne tam měl někdo nybindováno a měl tam přímo ww.něco. ru nvm co už ale jen mě zaráží že u něj sem neviděl žádnej ban a já jen sem nechtěně něco automaticky napsal hned z toho byl ban takže díky _DRAGO_
_DRAGO_: prostě to byla rychlá automatická odpověd na otázku jednoho z hráču co se mě tam ptal žádnej umysl ani na náš web sem nikdy nedělal reklamu takže se omlouvám za nechtěnou reklamku budu se hlídat :)