PDA

Zobrazit normální verzi : MarcelloR Movies !



MarcelloR
01-06-13, 20:00
Ahojte, takže toto je moje najnovšie moviečko. Kto chce, nech si ho pusti ( prepnite do HD ) a kto nie, tak ma to vlastne ani netrápi :D Vytvoril som tému pretože hneď začínam robiť ďalšie 2 moviečka, takže v blízkej dobe by som ich mal sem ešte hodiť. Toto movie je o mojom kamošovi, s ktorým som hrával. Ďalšie bude o mne a kamoške a tretie o kamošoch zo steamu. Enjoy it ! :)



http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Gl7CvDjViNU

Volume
01-06-13, 20:59
Pěkné video :) GJ

caHor
01-06-13, 21:27
wow... pekne fragy, dobry edit!
ten timeout ma rozsekal :DD
GJ..
btw. v akom programe si to editoval?

MarcelloR
01-06-13, 21:33
wow... pekne fragy, dobry edit!
ten timeout ma rozsekal :DD
GJ..
btw. v akom programe si to editoval?

dík :)

Sony Vegas Pro 12 :)

Piner
01-06-13, 22:01
Spletl jsem se. Movie making umíš. Gj, pěkný video.

Eso./digl
01-06-13, 23:53
Ahojte, takže toto je moje najnovšie moviečko. Kto chce, nech si ho pusti ( prepnite do HD ) a kto nie, tak ma to vlastne ani netrápi :D Vytvoril som tému pretože hneď začínam robiť ďalšie 2 moviečka, takže v blízkej dobe by som ich mal sem ešte hodiť. Toto movie je o mojom kamošovi, s ktorým som hrával. Ďalšie bude o mne a kamoške a tretie o kamošoch zo steamu. Enjoy it ! :)



http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Gl7CvDjViNU

Paradne movie, ta hudba je popici, niekedy by si ma mohol naucit pracovat v tom programe :) nie som v tychto veciah moc zbehly. GJ

Acid
02-06-13, 00:33
Awesome video.

caHor
13-06-13, 22:20
aj toto je tvoje? :D

http://www.youtube.com/watch?v=EnPSrPjvCrE

Joseph
13-06-13, 23:36
Tak toto som nečakal, úplna paráda, dobrá melodia, pekné fragy, pekné spracovanie a hlavne som sa toho nemohol dožrať :D gj. už sa teším na dalšie :)

MarcelloR
14-06-13, 14:18
som rád, že sa páči.

caHor -> no je to moje som len skúšal to dávať do mp4, že aká bude kvalita. Inač ten frag bude v tomto moviečku čo chystám, ale úplne inakšie spracovaný toto bol len test na render.

Bezdak
14-06-13, 14:34
No ono to yt myslim stejně vždycky přehodí do mp4.
Jinak normálně renderuješ do avi/wmv?

caHor
14-06-13, 20:09
aha, aha tak sry, že som to dal pred tym, ako si to chcel zverejniť :D

Rixie
15-06-13, 11:13
To je snad poprvý co vidím, že někdo z kotelny vytvořil movie na které se dá koukat. Fragy jsou taky slušný. Keep it up, +1

J3ZUsSs*
15-06-13, 11:24
palec hore :)

MarcelloR
16-06-13, 22:51
No ono to yt myslim stejně vždycky přehodí do mp4.
Jinak normálně renderuješ do avi/wmv?

No normálne som doteraz stále renderoval do wmv, kedže ak to dám do avi, tak to musím ešte potom pretiahnúť cez nejaký codec, aby to nemalo tak obrovskú veľkosť. Ale neviem čo som tak zbehol, tak mám pocit, že tí čo dávajú videá v mp4, tak majú lepšiu kvalitu ako tí čo dávajú vo wmv. Takže asi máš pravdu a naozaj to konvertuje do mp4.

heilig
18-06-13, 02:02
fakt praráda video , pekné práca hlavnú zásluhu majú asi aktéri vo videu tie hlavi som nechápal :D proste pecka :D :D :D

MarcelloR
13-10-13, 01:38
http://www.youtube.com/watch?v=jOMDnZBhB9w

Rixie
13-10-13, 01:43
http://www.youtube.com/watch?v=jOMDnZBhB9w

Změň reso na 1280x720. Kouká se na to pak líp :D

wejn
13-10-13, 11:02
dobrá fragshow gj

Bezdak
13-10-13, 14:56
Fajné. Jediný co mi tam hodně nesedí je pak začátek té druhé písničky. Když jsem to měl na fullscreen, tak se na to blikání nedalo koukat.

MarcelloR
13-10-13, 16:49
Změň reso na 1280x720. Kouká se na to pak líp :D

Keby som mohol robiť videá v týchto rozlíšeniach, tak by som robil...


Fajné. Jediný co mi tam hodně nesedí je pak začátek té druhé písničky. Když jsem to měl na fullscreen, tak se na to blikání nedalo koukat.

Mne sa strašne páči tento druh efektu. Ale je pravda, že ani mne to moc nesedelo, pretože tam idú dlhšie tie bubny a strašne rýchlo. Pozri , ja som to pozrel asi 10x za sebou, aby som trafil ten timing a len som čakal, že kedy z toho dostanem záchvat a pôjde mi pena z úst :D Nekukaj to na fullscreene :D bo to je tam hrozná kvalita(pridám link na stiahnutie).

To video som dokopy robil asi 5hodín so všetkým. Chcel som len na rýchlo niečo jednoduché s dobrou hudbou.

DaRi.
13-10-13, 23:51
http://www.youtube.com/watch?v=jOMDnZBhB9w

Překvapuje mě, že se ti chtělo dělat práci s takovýma defaultama co rozdávám denno denně, ale ten ace na infernu nebyl špatný.

wejn
14-10-13, 07:44
Překvapuje mě, že se ti chtělo dělat práci s takovýma defaultama co rozdávám denno denně, ale ten ace na infernu nebyl špatný.
řekne někdo kdo posílá na encardy ace proti lidem z jailbreaku co se ani neotočili

MarcelloR
14-10-13, 17:15
Překvapuje mě, že se ti chtělo dělat práci s takovýma defaultama co rozdávám denno denně, ale ten ace na infernu nebyl špatný.

Nechaj nás obyčajných hráčov, aby sme sa tešili aj z takých fragov, ktoré ty dávaš na počkanie. Nie každý hral za fnatic ako ty. Počkať! veď ty si nehral za fnatic! ani za žiadny pg clan, vlastne tvoj nick som prvý krát videl, keď si si ma pridal na d2only. Veď vlastne aj Jur0b je slávnejší ako ty. Tak do budúcna už nepíš nič do mojich tém. Nezaujímaš ma.

DaRi.
14-10-13, 19:43
řekne někdo kdo posílá na encardy ace proti lidem z jailbreaku co se ani neotočili

Chlapče, kdybys věděl co já rozdával proti dost dobrým hráčům na ligách a na esl.. Jak psal dtr: "def, ale potěší" ;)


Nechaj nás obyčajných hráčov, aby sme sa tešili aj z takých fragov, ktoré ty dávaš na počkanie. Nie každý hral za fnatic ako ty. Počkať! veď ty si nehral za fnatic! ani za žiadny pg clan, vlastne tvoj nick som prvý krát videl, keď si si ma pridal na d2only. Veď vlastne aj Jur0b je slávnejší ako ty. Tak do budúcna už nepíš nič do mojich tém. Nezaujímaš ma.

Příště tu nepostuj videa když nesneseš kritiku. A jdi dělat movíčka kde máš -3. Koukni se znova na to moviečko a řekni si sám upřímně, že to stálo za těch 5hodin práce.

Jur0b je možná tak slavnější na té vaší kotelně :D:D, mě stačí když mě zavolají kamkoli nebo dojdu kamkoli, tak ví kdo jsem.

MarcelloR
14-10-13, 19:58
Příště tu nepostuj videa když nesneseš kritiku. A jdi dělat movíčka kde máš -3

Ja kritiku znesiem. Moja reakcia je taká, pretože po celom webe píšeš tie tvoje sračky. Zo začiatku mi to prišlo vtipné, ale teraz je to otravné a nie vtipné. Budem si sem dávať čo chcem lebo je to moja téma! Tak mi sem nepíš...

E: áno, stálo mi to zato. To video som robil pre seba nie pre teba.

DaRi.
14-10-13, 20:03
Ja kritiku znesiem. Moja reakcia je taká, pretože po celom webe píšeš tie tvoje sračky. Zo začiatku mi to prišlo vtipné, ale teraz je to otravné a nie vtipné. Budem si sem dávať čo chcem lebo je to moja téma! Tak mi sem nepíš...

E: áno, stálo mi to zato. To video som robil pre seba nie pre teba.

Já si můžu psát co chci a kde chci. Otravné ti to přišlo ve chvíli, když jsem ti napsal kritiku, která byla na tebe asi moc krutá.

Bezdak
14-10-13, 20:28
Co je tohle za kritiku?

Překvapuje mě, že se ti chtělo dělat práci s takovýma defaultama co rozdávám denno denně, ale ten ace na infernu nebyl špatný.

Jediný co si mu zkritizoval byl ace, kterej s tim movie nemá nic společnýho co se týče tvorbový stránky.

DaRi.
14-10-13, 20:32
Co je tohle za kritiku?


Jediný co si mu zkritizoval byl ace, kterej s tim movie nemá nic společnýho co se týče tvorbový stránky.

Co se týče tvorby movíčka, tak je to dobré a líbí se mi to.

beather
14-10-13, 20:35
Ja kritiku znesiem. Moja reakcia je taká, pretože po celom webe píšeš tie tvoje sračky. Zo začiatku mi to prišlo vtipné, ale teraz je to otravné a nie vtipné. Budem si sem dávať čo chcem lebo je to moja téma! Tak mi sem nepíš...

E: áno, stálo mi to zato. To video som robil pre seba nie pre teba.

nemůžeš se tu hádat s nějakým 16 letým frackem co je "pán" kotelny a když dává na publicu a občas na nějakým mixu tak si myslí že je světový.. ale lanku viděl možná tak na streamu playzonetv... ale šak co, ať si žije svůj online život který ho naplňuje a urážení druhých a povznášení se nad nima ho uspokojuje víc než potřeba sehnat si holku :taunt:

Rixie
14-10-13, 20:56
"Kdybys viděl co já dával proti dobrým hráčům na ligách a ESL" - Ty vole, protože ESL a šiftrz je tak high. Už se prober a přestaň si hrát na pána světa, protože nobody gives a fuck. Možná seš lepší než většina lidí tady, ale komu to cpeš? Je to NS portál kde lidi hrajou převážně 4fun. Hraješ si tu na progamera, přitom seš jen normální průměrnej hráč, kterej nic nedokázal.

DaRi.
14-10-13, 21:28
Nejvíc mě baví, jak vás to tu tak strašně sere :D:D:D:D a stojím vám za ten stracený čas.

beathere kdo jsi? ikdyž mě to vubec nezajímá

Rixie
14-10-13, 21:32
Mě to nesere, spíš mám potřebu se ti smát. Seš lepší než my v hře, která už je víc než rok mrtvá. Maminka je na tebe určitě hrdá :D

_AnGeL_
14-10-13, 21:40
Dari si dvihol ego, keď team,v ktorom bol, vyhral Kotelna Cup. Keď šiel posledný zápas, tak dobre, že sa nerozplakal. Začal písať samé pič*viny do chatu.

DaRi.
14-10-13, 23:27
Dari si dvihol ego, keď team,v ktorom bol, vyhral Kotelna Cup. Keď šiel posledný zápas, tak dobre, že sa nerozplakal. Začal písať samé pič*viny do chatu.

Ty běž hrát džejlbrejk a nepiš tu hovna. Vubec nevíš proč jsem ten cup šel a ani jsem ho jít nechtěl. Moje "Ego" jak vy tomu tady říkáte je jen věc, která brutálně nasrala celý admin team i hráče dokonce. Lidi co mě znají ví, že toto je jenom přetvářka, kterou mi tu žerete úplně všichni.

PS: Pořád ty řeči o slečnách. Kdyby jste viděli s jakýma kundičkama chodím, tak by jste drželi hubu a šoupali nohama. Ztraťte další čas nad hejtem smyšlené postavy internetu Dariusa. Bye

MarcelloR
14-10-13, 23:40
Ty běž hrát džejlbrejk a nepiš tu hovna. Vubec nevíš proč jsem ten cup šel a ani jsem ho jít nechtěl. Moje "Ego" jak vy tomu tady říkáte je jen věc, která brutálně nasrala celý admin team i hráče dokonce. Lidi co mě znají ví, že toto je jenom přetvářka, kterou mi tu žerete úplně všichni.

PS: Pořád ty řeči o slečnách. Kdyby jste viděli s jakýma kundičkama chodím, tak by jste drželi hubu a šoupali nohama. Ztraťte další čas nad hejtem smyšlené postavy internetu Dariusa. Bye

http://gifrific.com/wp-content/uploads/2012/09/Jennifer-Lawrence-ok-thumbs-up.gif

Fajn a stačilo.. Zasrali ste mi celú tému :D

beather
15-10-13, 18:34
ps: Pořád ty řeči o slečnách. Kdyby jste viděli s jakýma kundičkama chodím, tak by jste drželi hubu a šoupali nohama. Ztraťte další čas nad hejtem smyšlené postavy internetu dariusa. Bye

:ddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd ddddddd

Tix_Tax
16-10-13, 21:26
Videjko dobrý a thread pobavil.. :D

DajvoCZ
26-10-13, 23:00
AKOU MAS grafiku MAS JI PEKNOU ALE JA JI MAM JINNOU PLA PORAD.

MarcelloR
27-10-13, 00:08
AKOU MAS grafiku MAS JI PEKNOU ALE JA JI MAM JINNOU PLA PORAD.

ja nerozumieť reči tvojho kmeňa

MarcelloR
23-06-14, 01:07
:happy:

https://www.youtube.com/watch?v=AJpBwWgXLYM

MarcelloR
21-07-14, 02:40
https://www.youtube.com/watch?v=Vl25GkxPf88

MarcelloR
08-10-15, 14:40
Zdravím, po dlhej dobe som splácal kamošovi minimovie, ak chcete tak mrknite, prípadne aj zanechajte koment :)

https://www.youtube.com/watch?v=-6mKVC8uOzc&feature=youtu.be

MarcelloR
08-10-15, 16:29
Seká se ti to, nedá se na to dívat a ten hud tam taky nemá co dělat. sorry :D

Tie akcie už som dostal vo video formáte, ja som ich len spracoval.

ZeMi7
08-10-15, 20:01
+ten kurzor myši