PDA

Zobrazit normální verzi : [C]oca[C]ola - WarCraft



rada161
03-06-13, 22:20
Dobrý den. Dnes večer jsem dostal permanentní ban na war3ftech. Myslím si, že admin co mi ho dal je opravdu nezkušený. O žádné wh se jednat nemohlo (zeptejte se kohokoliv z hráčů.), stačí mít zaplé zvuky a slyšet dupání... Dodám výpis z konzole a poprosil bych admina, který mě zabanoval o nějaké demo. Hraji na serveru už velmi dlouho a vždycky se vědělo že nic nemám. Předem děkuji za vyjádření.


Výpis z konzole
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): *GSI* [C]oca[C]ola
[AMXBANS] Tvuj nick: *GSI* [C]oca[C]ola
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:47175413
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:47175413
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 213.180.45.254
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 213.180.45.254
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: matis
[AMXBANS] Server: csko.cz | War3FT (de_inferno)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj kon

Zoyer
03-06-13, 22:22
vždycky se vědělo že nic nemám.


http://www.gamesites.cz/amxban/Warcraft_servers/ban_list.php?bid=1029 a tu si taky nic nemel ? pockej na demo od admina a byl si nahlasenej i na forku

E: http://csko.cz/forum/showthread.php?17365-W3-2xWH&p=190619#post190619 tu mas jedno demo. Jeste sem ho nekoukal.

matis
03-06-13, 22:24
demo1 (http://csko.cz/dema/upload/dir/coca_cola.dem) - menila sa mapa
demo2 (http://csko.cz/dema/upload/dir/coca_cola_1.dem)

mas dobry sluch, alebo sluchadla?

Hajjas
03-06-13, 22:33
WH

Flopsaid
03-06-13, 23:10
Tak potvrzuji že tu nějakou tu chvíli hraješ.....tebe si pamatuju, ale na demo jsem se stejně podíval....bohužel nejdřív jsem si myslel, že to byl fail ban ale ty situace kolem žebříku a balkona tam kolikrát si prostě nemohl vědět...než začneš řvát že máš sluchátka tak věř tomu, že já je mám taky a csko hraju dlouho zam mě jsem si tam alespon ty 3 časy našel...takže dle mého názoru je ban oprávněný

Zoyer
04-06-13, 00:49
tu mate neco od grola

Podíval jsem se na 2 demo, co poskytl admin.
Nejzajímavejši jsou tyto momenty (všechno na infernu):
4:46,
6:37,
8:40.
A teď vám povím jak to vidím ja:
4:46 spoluhráč střeli s awp na T, ten si zapíná zpatecku a utíká, coz je slyšet, coca cola snazi se jeho nahnat
6:37 daemonic zabije spoluhráče a je zřejmě že je někde u krabic za rohem, jenže neni slyšet ze by útek, takže co udělá každý dost dobry hráč? Čekne si to všude.
8:40 jak věděl o hrači nahoře na zebřičku? Předtím tento hráč hodí hecko, které padá a může padat jen odtamtud.
Kam se ještě mám podívat? Na které momenty?

Ja tedka dokoukal to inferno a za me tam to WH je. Má moc velkej přehled o hře. Ví kdy a kam ten granát hodit a zamířit. Za mě ho má. Ještě juknu ty další dema.

matis
04-06-13, 09:20
demo1 -
21:14 - jasne WH
nehovorim o vsetkom tom predmiereni....

demo2
4:38 - po kom striela? nebolo ho vidno, ani pocut
6:28 - ako vedel?
7:52 - ako pekne ide hned po nom
10:26 - koho tam asi dieruje....:D
10:40 - opet vedel
14:50 - prva rana cez stenu
16:36 - no sice dupal a bolo ho vidno, ale az ked som to dost spomalil...ale OK
16:42 - dobre hecko...a uz nanho aj mieril
17:19 - videl?

matis
04-06-13, 13:40
este pre istotu prikladam HLTV z Dustu : http://csko.cz/dema/upload/dir/27018-1306032018-de_dust.zip

Ales
04-06-13, 16:52
Jak už jsem psal, za mě tam wallhack JE.

BiA Fz
05-06-13, 10:18
DEMO2 :
4:46 hráč se stahoval, věděl že tam je a že ustupuje, mohla teoreticky být náhoda
6:37 vůbec není žádný čas, protože ten hráč tam mačkal E a i když nebyl vidět, byl dobře slyšet
8:40 ten hráč tam zase cupěl stejně jako minulý kolo, tak to zkusil a byl tam + možná jak píše o tom granátu, toho sem si nevšiml

Ty další časy co vypsal matis mi nepřijdou nijak zvláštní, všechno fakt šlo slyšet a tušit + ten poslední 17:19 neviděl, ale dalo se předpokládat že když tam hodil 2 flashe, tak se někdo oslepenej za tu krabici schoval


co se mě JEDINÉ na tomhle demu nelíbilo je čas 3:28, kdy se ohlídne a kopíruje pohyb hráče co leze na balkon, který nebyl ale přitom ani malinko vidět či slyšet a to mi víc než smrdí

DEMO1 :
21:14 jak píše matis, tohle fakt nemá podle mě žádný logický vysvětlení, to nám Cocacolo vysvětli tenhle čas :-)

Aby byl tenhle hráč čistý, musel by ten čas bejt totální náhoda (shit happens), ale na druhou stranu kromě těch 2 časů si myslím, že to ostatní vědět mohl... byl hlášenej mockrát, skoro denně, a že by dostal ban až na po desáté; mám jisté pochyby a pokud by mi ty dva časy vysvětlil (podle mě to nejde), byl bych pro unban; ale než se tak stane, tak souhlasím s ostatníma, že to vypadá na wallhack, ale jen kvůli těm dvou časům co uvádím (měly by být tři, takže já bych to osobně nebanoval.) Těžko říct, soudím já.

matis
05-06-13, 11:13
Bia treti cas mas na HLTV...cas 20:07 - presne ho dieroval....

BiA Fz
05-06-13, 15:09
Bia treti cas mas na HLTV...cas 20:07 - presne ho dieroval....
tak to souhlas :) takhle aimit zeď, to chce ten správnej skill :-D takže počkam jestli se k tomu Cola vyjádří, ale jelikož jsou všichni proti unbanu, tak to pravděpodobně budeme moct zavřít.

Krispo
09-06-13, 15:26
Tak jo