PDA

Zobrazit normální verzi : Admin Pepsias PL



80N80N
05-06-13, 20:36
Jeho parťák Mesias PL kempí na spawnu, tak napíšu spawncamper a umlčí mě. Ono se říká za pravdu se bije a z toho co ten admin udělal to tak i asi pravda bude. Chci si na něj postěžovat, protože vždy když kempí on nebo ten Mesias tak je to OK, ale jak kempí jiní tak vyhrožují a když jim napíšu ať si dají BAN sám sobě tak najednou jsem UMLČEN ! Asi má práva nesprávný člověk

smeRn
05-06-13, 21:32
Máš nějaký důkaz nebo výpis z konzole ? :)

Flash
05-06-13, 21:56
Co to fetujes? :D Byl si mutnutej, protoze si otravoval, to je vsechno... ja kdyz sem na spawnu, tak jedine odepisuju. Jestli sis nevsim, otravuje me tam tak milion lidi v jednu chvili, takze to neni tak lehky. A Misiaska nech na pokoji, vyskakujes si na nespravnyho cloveka, pro priste bys nemusel dopadnout dobre, dost mi to vadi, kdyz se do ni nekdo nepravem navazi. A ano, chranim si ji, protoze za to stoji a nezaslouzi si takovy nemistny poznamky od idiotu, ktery ani nejsou pravdivy. Jinak je to fun mod, delam si tam z toho srandu ale kdyz tam nekdo kazi dobrou naladu a otravuje, tak me to vadi... bud ticho a mas klid. Sam muzes videt, ze si tam s ostatnima dost dobre rozumime, jen nemas rozjizdet zbytecnej flame, pak to bude v klidu.

By Misiasek:
"Tak sa vyjadrím aj ja. Neviem kto ta zabil, je dost mozne ze ja. Ale na spawne som urcite nekempila. Bola som dost daleko od spawnu a pak som z tade odisla a spravila som kolecko okolo toho ... neviem co to je ... to je fuk.. Ale za to, ze som ta zabila PRI CT spawne a pak mi napises o niekolko sekund ze spawncamp a pritom si ma ani spectovat nemohol ... Tak sa spamataj.. Ides tu plakat za to ze si mal mute ? Muzes byt rad, ze si pak nedostal polskej ban, pretoze si nedal pokoj."

80N80N
05-06-13, 22:16
Flashh ty se nauč psát, protože diakritika je velká slabost takových machrů jako jsi ty. Nejsi moc dobrý admin, protože člověk, který nadržuje jednomu a omezuje jiné je u mě "vlezdoprdélka". Pokud vím, tak admini mají být neutrální a pokud to je tvoje nabíječka, tak mě to nezajímá. Ona mě nezabila ale stojí celé kolo na krabici pak běhá po spawnu, ale to není camp. Misiasek a to, že tvůj nabíječ je admin, neznamená, že ty mi budeš vyhrožovat. Vy si s někým rozumíte ? Bych chtěl vidět s kým :D :D. Nemístné poznámky tam nebyly, žádná vulgarita a pokud bereš spawncamp jako nemístnou poznámku tak asi nemáš ani mít oprávnění být adminem. Pokud vím spawncamp je slovo z CSka a dalších her tudíž je to asi místná poznámka.

PS: Jsi admin, tak se chovej neutrálně a nenadržuj, nezajímá mě, že on(a) za to stojí. Vzpamatuj se ;) a ty tvoje polské bany jsou trapné. Něco lepšího nemáš ? :)

80N80N
05-06-13, 22:20
Misiasek a za bych měl dostat ban ? Že ti napíšu spawncamper ? :D Aha, to jsem nevěděl, to ten tvůj ......... může banovat i za slovo lager.... . Och booože, tohle je demence. A když píšete o FUN modu, tak se má hrát pro zábavu a ne kempit. Kempit si jděte na classic apod. servery :)

Charon35
05-06-13, 22:22
Tvle, ani to nečítam, ale keď sa už hráči sťažujú na mute, tak to znamená len jedno. Že nemajú čo iné riešiť :D GJ admins.

Flash
05-06-13, 22:32
Dobre... takze to s tebou asi po dobrym nepude. Diakritiku mam uprimne v pici, ses tady na internetu, nemam potrebu psat hacky carky, protoze tomu stejne rozumis, pokud nejsi negramotnej, to je prvni vec. Tvoje "sniznost" se toci kolem toho, ze si dostal mute za to, ze si otravoval a ANO, otravoval si. Nikdo, opakuju, nikdo jinej tam s nikym nema problem a kdyz ma, tak dopadne stejne a je me jedno na koho toci. Ty si delal problemy a vsim sem si toho, tudiz si dostal mute a byl od tebe klid. Touhle "stiznosti" si me kazdopadne pekne nasral, takze ze me rozhodne nebude "neutralni" admin v tvym pripade, i kdyz to po vyrikani tak klidne mohlo bejt. Lidi, co rozjizdej zbytecnej flame na fun serveru, ktere mas bavit a nemit nervy sou pro me tezce mimo a ty si ted jeden z nich.

Navic po tom, co si ted napsal, ti mam chut dat ban, protoze ti muze bejt uplne u prdele, s kym co mam, moje soukromi te nema co zajimat a ty do nej nemas co rejpat. Rozmysli si, s kym se bavis, nejsem zadnej tvuj kamarad, takze si ty kecy nech od cesty a ahoj, jinak vazne nedopadnes dobre. Klidne argumentuj se mnou ale ani nahodou do toho nezkousej zatahovat ji, na to je az moc uzasna aby si ji ve stiznosti na me oznacil jako "nabijecku," zachoval ses jak hulvat a tohle fakt neprekousnu. Jeste neco napises na jeji adresu, tak uz nebudu prijemnej a dopadne to pro tebe spatne, to mi muzes verit. Nezaslouzi si to a ty se chovej jako chlap a ne jak chudak, co musi urazet slecny.

PS: Tvoje PS je mi u prdele... rikam, je to fun mod, delam si z toho srandu, lidi se smejou a to je dulezity, jestli ti na tom neco vadi, muzes to probrat treba i s nekym jinym, mozna tvoje breceni vyslechne... neadminuju tu tejden a nehodlam resit takovy emo kluky, jako ses ty nekde na fun serveru, kdyz dostanou obycejnej mute, kterym ani nic neztratej. Prober se a neber to tak vazne, treba ti to pomuze.


a jeste by Misiasek:
"Ako mozes vediet ze som kempila? Ved si bol v inom teame ... Ja neviem, co riesis. Robíš tu zo seba zbytocneho dementa aj s tou tvojou "diakritikou". Si myslíš ze píses "´" a "ˇ" tak si rebel ? Hahaha, bitch please. Nerieš, ked nevies Poláku."

Charon35
05-06-13, 22:44
Neviem, kto je Misiasek a je mi to vcelku ukradnuté. Tak by to mohlo byť ukradnuté aj tebe 80N80N. Pokiaľ nemáš dôkaz o "neustálom kempe", respektíve "nadržovaní", tak sa to rovno môže locknúť. Sťažnosť na mute je totálna blbosť.

Slunicko
05-06-13, 22:53
Jestli bych mohl doplnit k stiznosti na flashe, taky si chci stezovat, jelikoz si me dovolil me zabit glockem, kdyz jsem defusoval, doufam ze se s tim bude neco delat, nebo tu koncim..
( bonbone, premejslej trochu, stezovat si na mute, kord kdyz k tomu byl ocividne duvod, uz to prosim nedelej)

Ridik :D
05-06-13, 23:52
co je moc to je moc :D stezovat si na to ze dostal mute tento clovek je asi slechtickeho rodu nebo tka neco kdyz se mu nemuze dat ani mute :D

matis
06-06-13, 07:15
Podla mna je to autista co nema co robit...staci si pozriet vsetky jeho prispevky....stale sa stazuje na somariny, miesto toho, zeby si siel na server zahrat for fun...a neverim, ze by ti Flashh dal mute len tak pre nic za nic....

Flash
06-06-13, 13:29
Ja uz si zvyknul, me retardi nezajimaj a kdyz otravujou, tak proste dostanou... akorat mi vadi, kdyz se navazi do nekoho, na kom mi tak moc zalezi. To si proste dovolovat nebude, at se deje, co se deje. Na serveru dostal obycejnej mute, protoze otravoval. Kdyby to nechal byt, jako vsichni ostatni, vsechno mohlo byt v poradku, tedka si to posral. Ja nehodlam do tech vsech veci, co delam, resit jeste nejakyho ubrecenyho idiota NA FORU, co se zmuze tak na to, urazet slecnu, to je strasne ubohy a me to vadi, v tomhle pripade krajne vadi.
Muzes si bejt jistej, ze tvoje problemy, bonbone, uz budu resit tvrde. Timto to asi muzete zamknout, nebo jeste pockat na jeho vyjadreni ale to uz asi dostanu nervy, takze je otazkou, jestli to stoji za to.

andreas2012
06-06-13, 13:59
Ja uz si zvyknul, me retardi nezajimaj a kdyz otravujou, tak proste dostanou... akorat mi vadi, kdyz se navazi do nekoho, na kom mi tak moc zalezi. To si proste dovolovat nebude, at se deje, co se deje. Na serveru dostal obycejnej mute, protoze otravoval. Kdyby to nechal byt, jako vsichni ostatni, vsechno mohlo byt v poradku, tedka si to posral. Ja nehodlam do tech vsech veci, co delam, resit jeste nejakyho ubrecenyho idiota NA FORU, co se zmuze tak na to, urazet slecnu, to je strasne ubohy a me to vadi, v tomhle pripade krajne vadi.
Muzes si bejt jistej, ze tvoje problemy, bonbone, uz budu resit tvrde. Timto to asi muzete zamknout, nebo jeste pockat na jeho vyjadreni ale to uz asi dostanu nervy, takze je otazkou, jestli to stoji za to.
co tu nadavaš na hrače,zas toho tolik neudělal jenom upozornil na zneužiti tvých prav..a to právem.
retard seš možna ty ze svým neandertalským slovnikem a to že ty maš pravo davat bany za vulgarnost to je vrchol pokrytectvi:D
Nechapu že kotel tu nechava adminovat takovýho sprostýho spratka co uraži potencialni vip hrače..)

A přestaň tu vyhrožovat nikdo se tě na foru neboji..a pokuď chceš fajt mužem spolu pohovořit teda předpokladam že takový drsnak aspon boxuje když už:D
je to přehnane flashi?

Slunicko
06-06-13, 14:11
A co bys kurva andreasi cekal? Ze kdyz ty pravomoce mame, ze je nebudeme vyuzivat? Co je tohle za zneuziti prav ty idiote, ze da mute nejakymu otrapovi, co tu furt jen flamuje? To myslis vazne?
Pak si tu jeste prijde stezovat, to mi taky pripada hodne z cesty, proste si chtel do flashe jen rypnout a udelat mu zlo ale to se mu nepovedlo a v mych ocich akorat klesl k dalsim trollum.
Ty si tady budes vyskakovat z nejakym fajtem ty si asi velkej picusoid, tu se mluvi o hre a ty bys ho chtel mlatit? Byl by jsem zvedavej, jak by si mluvil, kdyby stal vedle tebe ty fajtere, flash neudelal nic spatnyho a mute opravdu neni zneuzivani prav, tak se uvedom.

Slunicko
06-06-13, 14:18
Jeste navic, kdyz se navazi do jeho pritelkyne nebo co to je jeho, ja nevim jak ty ale ja bych se zastal svych lidi kdekoliv, kdykoliv a jakkoliv a predstav si, ze i v realu, coz ty asi nedokazes, takovy lidi vazne miluju.
A az me budes chtit mlatit, radsi si prvni najdi s kym mluvis, protoze ja taky trochu boxuju a to uz hezkych par let, s par hezkyma titulama, takze klidek.
Ale reknu narovinu, ze to s tim vyhrozovanim jsi vazne tezce posral a nemyslim si, ze jen u me..

Flash
06-06-13, 14:24
Upozornil, pritom urazil nekoho, koho nemel a to mi vadi. Nesnaz se ho tu chranit, me je fakt jedno, co si o me kdo mysli... vulgarnost ja pomalu nebanuju, to je zas argument uplne mimo. Kdyz uz mi neco chces, tak si over fakta. Mozna sem pokrytec, kazdopadne tenhle frajer je prvni, co si stezuje a este nepravem. Jinak presne tak si predstavuju online hera, presne jak ty... co si kurva myslis? Ze s tebou z internetu nekdo bude "fajtit"? Se prober, jedinej drsnak ses tu ty. Ja se akorat postavil za sebe a za cloveka, na kterym mi zalezi. On zacal urazet nas, to si uvedom. Vzij se do my situace... co by si delal, kdyby takhle na ulici nekdo zacal picovat do nekoho, s kym tam ses. Kdyz uz ses takovej street fighter, tak sem ti dal takovej priklad. Az si to rozmyslis, tak prijd a rekni mi na to svuj nazor. Zatim ahoj.

andreas2012
06-06-13, 14:26
:D:D:D:D:D:D
Piše ať se chova jak chlap,chlapy spory řešej tak že si rozbijou huby a pak jdou na pivo...
Vim že kritika boli ale nadavat sprostě kvuli takove maličkosti taky nemusi...Ja sem mu nepsal že mu rozbiju hubu,jenom sem reagoval daleko přehnaněj než on,proto ten otaznik na konci.
Navic on jeho přitelkyni nijak neuražel ale napsal svym věkovým slengem a hned by mu daval ban..
Však ja to chapu to partnerstvi věčně se kvuli te sve nechavam zmlatit :D ale přehani on ne ja adminovani by nemělo být privilegiem ale povynnosti...
Jsem hold staromodni picusoid no:D

Flash
06-06-13, 14:28
Nechci tu resit svoje soukromi. Do toho vam do prdele prece vubec nic neni. Rozebirate tu neco, do ceho nemate ani jeden co kecat, zamyslete se nad sebou... je me jedno, ze se snazite urazit me ale nezatahujte do toho nikoho jinyho.

btw, diky tajtrliku O:) aspon nekdo to chape...

andreas2012
06-06-13, 14:37
Reaguje přehnaně,bereš vše moc osobně,vyhrožuješ moci..
Puberta?

andreas2012
06-06-13, 14:43
Maš pravdu nic mi do toho neni ale tak sprostě by se tu spory neměly řešit...

matis
06-06-13, 14:47
toto je hlupy a zbytocny spor... hrac by sa mal krotit a admin by mal jednat uvazene... tu uz aj tak nieje co riesit, navrhujem LOCK

andreas2012
06-06-13, 15:08
Seš mimo,a nech toho
Nezastrašuju nikoho a co mi kdo tu muže udělat když cheaty nepouživam a sprostoty nepišu..
Kolik let to dělaš?maš už něco vyboxovano? Ja jsem chodil 5let v Pardubicich (krasný časy intru)

Flash
06-06-13, 15:25
Nehodlam to dal rozebirat... pro me to skoncilo ve chvili, kdyz se ve stiznosti na me snizil k tomu aby urazel holku. Po tom sem zacal bejt hrubej i ja, protoze mi to krajne vadi. O ochannych kridlech byt rec klidne muze ale az ve chvili, kdyz stejnej mute nedostane kazdej, kdo si tam vyskakuje na nekoho jinyho. Beru to jako fun a ty lidi se tam tak taky budou chovat a nebudou nikoho otravovat. Jestli mu to leze na mozek, za to ja uz nemuzu. Na Furienu s kazdym vychazim dobre, lidi se smejou, je tam zabava, bavi me to... kdo tuhle atmosferu kazi, tak mu holt ukazu, ze to delat nema. Od ceho jinyho mam admin prava? Od toho abych se tam na to jen dival? Nechyboval sem, stojim si za tim, resim to tam takhle poslednich par dni porad bez vyjimky. Bonbona se to dotklo, jeho boj, asi to bere moc vazne. Neadminuju tejden abych nevedel, co si muzu a nemuzu dovolit. Navic si myslim, ze se o to ted staram solidne, o ty Furien servery a fakt me nebavi resit nejaky ubreceny kluky na foru. Pouziju hodne trepanou frazy ale zkuste si to sami, vyhovet tam tem 20ti lidem, co vam v jednu chvili pisou. Zrovna tyhle fun mody sou vazne to nejtezsi na adminovani, co sem za poslednich par dni zjistil. Neni to omluva ale resit hovna kvuli jednomu detailu fakt nehodlam.

Jinak je to topic o me, tak se uplne zdrzte jakychkoliv komentaru na nekoho jinyho, je mi to tezce neprijemny. Ja si svoje problemy vzdycky resim sam, tak vy to tu taky neroztahujte na nekoho jinyho a neurazejte. Vsechen tenhle flame zacal jen kvuli tomu, ze prisli nadavky na Misiaska a to ja neprekousnu. Nezacal sem mu nadavat prvni, to on nam, to si uvedomte a klidne si to znova prectete. A narazky na Polaky nepochopis, takze to taky nerozebirej. Kazdej clovek ma neco a my mame Polaky, je to obycejna sranda.


by Misiasek:
"Tak Pane admine aviatiku. Kde som napísala nejaky ubohy argument? Nejakej admin z MC mi tu bude písat taketo polské sracky. Ja nechápem, ako admin na MC si dovolí nieco napísat k tomu co sa týka CS. Nebol si tam, tak nechápem o co ti tu teraz ide. Tie všetky veci ohladom Polska je jednoducha sranda. Ako vidím, nie každý to pochopí. Polsko je proste Polsko a nepochopíš to aj keby si bol z Polska. CaW"

Presne tak, nebyl si tam a vim, ze se navzajem nemusime, coz je asi ten problem. Dal to nehodlam rozebirat, kazdej na to mame svuj nazor... muj je takovej, ze sem chybu neudelal a postupoval sem normalne, neni to tak lehky vyhovet vsem, to si uvedomte a tim to pro me konci.

vedouci venny
06-06-13, 16:35
Maš pravdu nic mi do toho neni ale tak sprostě by se tu spory neměly řešit...

Sis zase precetl jeden post za sto let mozna kdyby si nebyl pic0b tak by si vedel ze tu skoro kazdy admin (pisu skoro pro nechapave) nadava nebo nadavali nekomu protoze to byl idiot
A ohanet se tu recmi ze mas neco vyboxovano a ze pet let si nekde ve skole se svym kamaradem mlatil do pytle a rikal si tomu box? Rly? A co tomu pomuze ma clovek dostat strach? Me zabijes pres monitor? :laughing1:
A taky je pekne jak kazdeho nahlasujes a skoro kazdy je clear (asi prava nedostanes :( ) Preji ti krasny den boxere :strongbench:

trew
06-06-13, 17:35
chorý mozek, když kvůli mute musí zakládat stížnost ㋡

80N80N
06-06-13, 18:24
Flash pokud vím, tak jsem jí napsal: Misiasek spawncamper.....nekempi na spawnu. Čím jsem jí urazil ty inženýre ? Tím spawncamperem ? WTF, tak to jí někdo urazí i když jí řekne někdo holčička ne ?? :-O Tu tvou zamilovanost bereš moc vážně ;) Uvědom si, že když ženská bude chtít, tak tě oje.e ani nebudeš vědět. Mám partnerku (nabíječku), aby jsi neřekl, že té svojí tak neříkám, ale beru to s odstupem, protože pokud něco udělá, nebudu kvůli tomu potom brečet jako malé děcko=ty :). Tak já jsem idiot nebo co jsem to psal, ale pro tebe je urážka na tvou samičku.....spawncamper. Prober se až si uvědomíš co je urážka :) Proto jsem tady dal tohle téma, protože na CS jsem jí nenapsal nic víc, pouze spawncamperko. Až tady jsem jí napsal nabíječkou a pokud to je pro tebe urážející, což znamená, že asi ani nesouložíte :) Jsi jude ? Sex až po svatbě ? :)

Rixie
06-06-13, 18:36
Flash pokud vím, tak jsem jí napsal: Misiasek spawncamper.....nekempi na spawnu. Čím jsem jí urazil ty inženýre ? Tím spawncamperem ? WTF, tak to jí někdo urazí i když jí řekne někdo holčička ne ?? :-O Tu tvou zamilovanost bereš moc vážně ;) Uvědom si, že když ženská bude chtít, tak tě oje.e ani nebudeš vědět. Mám partnerku (nabíječku), aby jsi neřekl, že té svojí tak neříkám, ale beru to s odstupem, protože pokud něco udělá, nebudu kvůli tomu potom brečet jako malé děcko=ty :). Tak já jsem idiot nebo co jsem to psal, ale pro tebe je urážka na tvou samičku.....spawncamper. Prober se až si uvědomíš co je urážka :) Proto jsem tady dal tohle téma, protože na CS jsem jí nenapsal nic víc, pouze spawncamperko. Až tady jsem jí napsal nabíječkou a pokud to je pro tebe urážející, což znamená, že asi ani nesouložíte :) Jsi jude ? Sex až po svatbě ? :)

Sereš se tady do něčeho, do čeho ti absolutně nic není. Nic o Flashovi nevíš a píšeš totální sračky. Nevím proč máš tu potřebu tady pořád něco rozjíždět i po tom, co tě poslal do hajzlu. Otravoval si -> dostal si mute, tak se prober a nepiš tu kokotiny, protože na to fakt nikdo není zvědavej, ahoj.

Flash
06-06-13, 18:45
By Misiasek:
"Bonbone? Ses nejakej nymfoman nebo co ? Co ty tady resis ? Prisiel si sem plakat za obycajne mute a ted tu riesis nejaku tvoju "nabíjecku" a ci sme spolu mali sex ? Delas si prdel ? Za to ze s ním hram a nevim co , uz s nim hned musím mat sex ? Co som nejaka Dáša ? Ne promin, ale toto si nenecham. Smiala som za na tomto všetkom, ale čo je moc to je moc kámo. Toto si nemal. Koho tu zajíma , že ty šoustáš s nejakou "nabíječkou" kterej rikas "PRIATELKA" ... Neurážal si ma v hre , ale v tomto čo tu píses za sračky. Prisiel si plakat za mute a ted uz nevis co psat , tak sa vyhovaras na nejake urazanie a na nejakej sex s nabíjeckou. Nevim co te zajíma , ci sme MY dva meli spolu sex. Aj keby hej , je ta do toho uplne HOVNO a res si svoje sracky a nechod hned písat sracky na forum a zbytocne tu brecet kvoli MUTE. Se prober kámo. Zbohem PolákuPLplPLplPLplPL"

Tohle si fakt kurva ze prehnal... nemam k tomu co dodat, je to naprosto vystizeny. Od stiznosti k mute sme se dostali do NASEHO soukromyho zivota, do kteryho ti je hovno. Nechapu, jak si vubec neco takovyho muzes dovolit napsat.

E: "Ale ked sme uz pri tom sexe. Jo máme radi krásnou predohru a pak si to uzijeme v roznych polohách. Nejradsí máme , túuu... vies aku.. takovou Polskou... Ale to TY urcite znáš , pretoze ty se svou "nabíjeckou" to deláte asi jako závodní sport :). Uz radsi nepíš, nikto tady neni zvedavej na tvoje polské slová. caWpl . :)"

Charon35
06-06-13, 19:00
Piše ať se chova jak chlap,chlapy spory řešej tak že si rozbijou huby a pak jdou na pivo...


Van Damme stajl. Tipujem, že 2 krát denne si púšťaš Never back down scény. Wake up, toto nie je film.Tu dostaneš na hubu a budeš rád, ak neskončíš v nemocnici. Nehraj toľko San Andreas, Andreas2012...

Už väčšie sračky sa tu nedajú riešiť.

80N80N
06-06-13, 19:01
Ano až tady jsem ji nazval nabíječkou :) Nic víc :) Ale tak proč jsi mi dal mute ve hře ?? Napsal jsem pouze spawncamperko :) Ty se prober :)

Charon35
06-06-13, 19:14
Ano až tady jsem ji nazval nabíječkou :) Nic víc :) Ale tak proč jsi mi dal mute ve hře ?? Napsal jsem pouze spawncamperko :) Ty se prober :)

Riešiš tu debilné mute z hry, ktoré nijak neovplivňuje beh hry. Ty sa prober.

EDIT: A ak chceš napísať, že riešieš nadržovanie, tak ti rovno píšem znovu. Pokiaľ nemáš nejaký dôkaz, je to slovo proti slovu.

Flash
06-06-13, 19:19
"ZA TO ZE SI OTRAVOVAL CHÁPES TO UZ ?! TY PROSTE NEUSTUPIS ! AJ KED VELMI DOBRE VIES ZE SI TU ZA UPLNEHO DEBILA ! SE PROBER TY ! SES TU JEDINE ZA UPLNE POCMARANCA POLSKEHO ! DAJ UZ POKOJ A ZMIER SA S TYM ZE SI DOSTAL LEN MUTE A NIE BAN. CAWwWwW !" A pro Polaky... ten CapsLock je tam schvalne, protoze tohle uz je presprilis. Zabednenost lidi nezna meze.

andreas2012
06-06-13, 19:20
Sis zase precetl jeden post za sto let mozna kdyby si nebyl pic0b tak by si vedel ze tu skoro kazdy admin (pisu skoro pro nechapave) nadava nebo nadavali nekomu protoze to byl idiot
A ohanet se tu recmi ze mas neco vyboxovano a ze pet let si nekde ve skole se svym kamaradem mlatil do pytle a rikal si tomu box? Rly? A co tomu pomuze ma clovek dostat strach? Me zabijes pres monitor? :laughing1:
A taky je pekne jak kazdeho nahlasujes a skoro kazdy je clear (asi prava nedostanes :( ) Preji ti krasny den boxere :strongbench:
Tobě někdo branil cvičit na středni??zavidiš a ktomu uražiš nejen mě ale i celý klub:mad:
Neohanim se řečmi, pouze sem se zeptal slunce, ale to ti zřejmě nedošlo....
Tvle dalši vlezdoprdelka:drool:

Flash
06-06-13, 19:23
uražiš nejen mě ale i celý klub:mad:

http://www.youtube.com/watch?v=PIFPuRrK2BY

Tenhle muj post ma asi stejnou hodnotu, jako vsechny tvoje dohromady ale mel sem potrebu se snizit na vasi uroven. O:)

PRAETORIAN
06-06-13, 19:28
heheh Andreas takovej internetovej zabiják.Uff tenhle thread se nedá číst-tolik hrubosti,hlouposti a egoismu

andreas2012
06-06-13, 19:34
Van Damme stajl. Tipujem, že 2 krát denne si púšťaš Never back down scény. Wake up, toto nie je film.Tu dostaneš na hubu a budeš rád, ak neskončíš v nemocnici. Nehraj toľko San Andreas, Andreas2012...

Už väčšie sračky sa tu nedajú riešiť.
Andrej se jmenuju od toho nick....
Posledni dobou hraju cs takže tv moc nesleduju ale pokuď bys mi doporučil nějakej film tak to určitě to zvažim:D
Zda se že si mě špatně pochopil ale budiš...

letoK
06-06-13, 19:36
"ZA TO ZE SI OTRAVOVAL CHÁPES TO UZ ?! TY PROSTE NEUSTUPIS ! AJ KED VELMI DOBRE VIES ZE SI TU ZA UPLNEHO DEBILA ! SE PROBER TY ! SES TU JEDINE ZA UPLNE POCMARANCA POLSKEHO ! DAJ UZ POKOJ A ZMIER SA S TYM ZE SI DOSTAL LEN MUTE A NIE BAN. CAWwWwW !" A pro Polaky... ten CapsLock je tam schvalne, protoze tohle uz je presprilis. Zabednenost lidi nezna meze.

http://hitlerovyprojevy.cz/wp-content/uploads/2012/11/poland.jpg

andreas2012
06-06-13, 19:42
http://www.youtube.com/watch?v=PIFPuRrK2BY

Tenhle muj post ma asi stejnou hodnotu, jako vsechny tvoje dohromady ale mel sem potrebu se snizit na vasi uroven. O:)

http://www.youtube.com/watch?v=9I9Ar6upx34

andreas2012
06-06-13, 19:43
http://www.youtube.com/watch?v=9I9Ar6upx34
ja jsem se nesnižil tak hodně uspěchu s pani flashovou:D

Flash
06-06-13, 19:47
Peknej song a diky za prani, vazime si toho. :) Jinak nazval si tu uz asi 3 lidi vlezprdelema, pritom si hned nazacatku udelal to samy, takze asi tak.

andreas2012
06-06-13, 20:05
tak vidiš jak mi s cska hrabe:D

Charon35
06-06-13, 20:19
Fajn pokec kuci. Lock