PDA

Zobrazit normální verzi : Unban EriceQ Aimbot+WH WTF?



ericeq
06-06-13, 15:22
Hral som na capture the flag a začal mi jeden hráč písať, že mám WH a AimBot, vtom prišiel admin a dal mi ban.
CHCEM DOKAZ!!!
Konzola:
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 69545)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack + Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): ----->EriceQ<-----
[AMXBANS] Tvuj nick: ----->EriceQ<-----
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_ID_LAN
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_ID_LAN
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 95.102.126.244
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 95.102.126.244
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Ficuring Huana
[AMXBANS] Server: csko.cz | Capture the Flag 2 (

Zoyer
06-06-13, 15:26
chlapecnu videl sem na tebe hlaseni ze serveru DM. a jelikož si se z tama odpojil, tak sem si zjistil tvoju IP a podíval sem se kde hraješ a šel sem tě točit.
DEMO (http://csko.cz/dema/upload/dir/enriqe.dem)

matis
06-06-13, 15:33
:D:D dalsi srandista, co ma sluchatka pomocou ktorych vidno cez steny...:D

WH tam je....

ericeq
06-06-13, 15:34
a kde tam je AB?? mám slúchatká, počul som kade idú,, ani neviem kde cheaty zohnať,, nikdy som v žiadnej hre necheatoval...
a WH nemám :) proste to viem hrať a tam na konci som dieroval, lebo hentam prebehol, tak som myslel, že to predierujem...

Zoyer
06-06-13, 15:37
nemohl si ho slyšet ani jednoho. oba šli ve walku nebo ve skrčení a to nedupe. a to AB se mi tam nelíbili některé killy, ale to je už jedno, jestli máš ban za AB+WH nebo jen za WH..

ericeq
06-06-13, 15:38
iba jeden čupel a walk sa dá počuť :)) keď ti nič v pozadí nevrieska, takže tak, čupel len ten, ktorý písal, že mám WH, ten druhý to normálne prebehol a ten kill, kde ten druhý bol za stenou, tak to bolo tak, že som počul ako prehodil zbraň :)

because
06-06-13, 15:50
Prosim ta co tu na nas hras? To co tam pises ze dupal jak slon som si pozrel 5 krat a to dupanie bolo pocut az potom co si sundal ho pekne za stenou. WH tam je na 100%, skryvat to nevies :)

Zoyer
06-06-13, 15:51
netrep tu nesmysli. Posli mi link na tvoje sluchatka. Chcu taky takove, ktere presne vi, kde je hrac. Dekuju adminum za potvrzeni, ze ma WH.

matis
06-06-13, 15:52
iba jeden čupel a walk sa dá počuť :)) keď ti nič v pozadí nevrieska, takže tak, čupel len ten, ktorý písal, že mám WH, ten druhý to normálne prebehol a ten kill, kde ten druhý bol za stenou, tak to bolo tak, že som počul ako prehodil zbraň :)

:D:D ako dlho hras CS? odkedy pocut walk? a na zvuky urcite nehras, lebo boli tam situacie co ti tam behali dubali a ty nic....jedine v com si dobry, je robit z nas volov...

ericeq
06-06-13, 15:52
lebo ty si nikdy nepredieroval nikoho cez stenu, že? uvedom sa, čo píšeš...

ericeq
06-06-13, 15:53
http://www.alza.sk/genius-hs-g500v-d298969.htm

ericeq
06-06-13, 15:55
a z vás sa volov robiť nedá, vy už volovia ste :)

matis
06-06-13, 15:55
lebo ty si nikdy nepredieroval nikoho cez stenu, že? uvedom sa, čo píšeš...

netrep dobre....jasne ze kazdy da nejaku dieru, ale toto je nemozne, dierovat niekede kde si nemohol mat ani sajnu, ze je niekto....


http://www.alza.sk/genius-hs-g500v-d298969.htm

tieto ma u nas v klane asi polovica a nikdy take diery ako ty nedavali....nedostal si k tomu aj rengenove okuliare? :D

because
06-06-13, 15:56
Akoto ze mas VALVE_ID_LAN? Co som sa naucil za moju pracu admina je ze 75% hracov s Valveid lan su WHckari a aimboteri. Toto na sluch sa neda uhrat.

ericeq
06-06-13, 15:57
"rengenove okuliare" to je dobre, pobavil si ma :D prvý krát, čo ma admin pobavil :D, tak mi neverte ;)) však pod na nejaký server fight...

matis
06-06-13, 15:59
"rengenove okuliare" to je dobre, pobavil si ma :D prvý krát, čo ma admin pobavil :D, tak mi neverte ;)) však pod na nejaký server fight...

pod...dnes vecer prid na TS a dame si gather cez anticheat...kludne sa mozme na AIMe dierovat.

Zoyer
06-06-13, 16:01
Toto si domluvte jinde. Zatim se dva admini shodli, ze mas WH. Na lock potrebuju minimalne jeste jedno potvrzeni. Je nekdo, kdo by si to juknul ? :D

Giussepe
06-06-13, 18:06
Asi máš skvělý sluchátka. (http://s16.postimg.org/48papzxzp/Bez_n_zvu_1.jpg)

ale ten wallhack tam přece je. A dle mého i AB. Ban oprávněný.

Kotel
06-06-13, 18:40
Je tam wh.

Zoyer
06-06-13, 18:52
Tak když už to potvrdil i Kotel, tak to můžeme LOCK. Děkuji