PDA

Zobrazit normální verzi : Rusher



QyXo
06-06-13, 20:14
Čaute

Chcel by som sa opýtať či nemate nejaké nápady o tom ako zvýhodniť rushera....z blízka je to fajn, ale na diaľku s tým rusherom nedam nič.

Či by sme tomu Rusherovi nedali aj AWP napr. .

Ja už len preto lebo Rushera hraje veľmi málo ľudí.

Je tu jeden lvl130, potom 94 DUDESON, potom 52(môj) a 48 DnB Power.

Ďalej hrajú za to ľudia..ale to sú lvly 20 a menej.

Je dosť blbé, že sa to volá Rusher ---a aj keď to Rushnem nemam šancu dať niekoho....pretože strieľam pomaly.

Ak má niekto notes 3-5 je takmer nemožné ho zabiť ak má nejaký taký AIM.

Postaviť sa proti SS s Rusherom je také, že zabil som ho náhodou---jednoducho SS má aj AK-47, aj tú M4 ----a keď spustí full out tak je to v ****.

Jediné dobré na ňom je tá rýchlosť inak nič.

Ak niekto hovorí, že ho dám na jednu ranu tak to iba vtedy ak mám item Platinové náboje 28-32.

Skúste sa k tomu vyjadriť viacerí ľudia.


S pozdravom QyXo.

Kotel
06-06-13, 20:45
Přidal bych mu hp nebo obranu. Jde o to, aby byl dobrý opravdu jen na blízko, ale měl i šanci se k někomu dostat. Jako cíl bych viděl udělat každou classu na určitý typ mapy a hráči by měli motivaci expit více class.

QyXo
06-06-13, 20:54
Zdravím.

HP by bodlo. Ide hlavne o to, že ja keď to mám rushnúť s Rusherom tak, aby som aj niekoho dal, alebo aby sa zvýšila pravdepodobnosť, že niekoho dam.
Už som rozmýšľal aj o tom, že by nebolo odveci mať na Rusherovi niečo také ako notes napr. 2. (nefungoval by pre AWPčkárov.)
Alebo, aby mal odolnosť proti raketám, mínam a dynamitu. Ja keď niekde chcem vbehnúť tak prvé čo ---hneď ma poškodí mína, alebo raketa ---

To Fs --classa za ktorú sa až hanbím hrať. Lvl 50 dám za necelé 3 dni hrania a potom to už je stále rovnaké. Vystrelím raketu tak, že nemajú šancu do mňa streliť. Raketou dám aj 4 keď sú pri sebe a to je celý Fs, potom každý na mňa nadáva.

S pozdravom Q.

Zaciatocnik
06-06-13, 22:10
myslím, že rusher s full int je dosť silný aj na diaľku nepotreboval by nič zvyšovať.

shootradar
07-06-13, 08:38
myslím, že rusher s full int je dosť silný aj na diaľku nepotreboval by nič zvyšovať.

Dost často sem v poslední době hrál proti DUDESONovi a ten jeho 90 level mého SS naklepe pořádně když se dokáže trefit, stačí trefit hlavu a můj SS 150 jde s full hp k zemi a i do těla ubere nejméně 100 hp, takže asi tak .. prostě stačí, když si nacpeš body do INT a máš to ...

Jinak ohánět se tím, že málo lidí hrá za ten class je docela přehnané, třeba teď málokdo hrá ramba a už vůbec nikdo nehrá dema, i když podle mě je to dobrý class s dobrou zbraní zvlášť dynamit na blízko dost účinný.

Kazki
08-06-13, 23:50
ja bych mu pridal scouta, na tu dialku, awp nie, je moc silne... alebo, neprehodila by sa kondicia rushera s commandom?

pajda
09-06-13, 10:34
ja bych mu pridal scouta, na tu dialku, awp nie, je moc silne...

Ahoj, jak psal Shinobi taky bych mu jen přidal Scouta

KaVoPiC
09-06-13, 13:24
SCOUT IS GOOD IDEA :D

a ešte si zabudol na Werta :)

ja by som dal rusherovi viac kondície alebo healthu

aj ten notes by bol dobrý ale len 1 a fungoval by na streli KAŽDÉHO hráča nie celkovo notes 1

shootradar
11-06-13, 07:41
SCOUT IS GOOD IDEA :D

a ešte si zabudol na Werta :)

ja by som dal rusherovi viac kondície alebo healthu

aj ten notes by bol dobrý ale len 1 a fungoval by na streli KAŽDÉHO hráča nie celkovo notes 1

Jo s tím notesem 1, to chce slyšet každej sniper asi, vystřelí, otře se to o notes a než vystřelí znovu, je u něj rusher a jednou ranou ho pošle spát :)

A kdyb mu padl notes 5, tak by měl notes 6?? By ho neprostřelil v souboji 1 na 1 ani beginner :p

Drago
15-06-13, 13:22
ja bych mu pridal scouta, na tu dialku, awp nie, je moc silne... alebo, neprehodila by sa kondicia rushera s commandom?


rusher je ze slova rushovat....na rush ti je sniper nanic a stát daleko tak na co by to pak byl rusher??

komando musí jít přímo k protihráči, rusher kousek dál kondici nechat

notes rusherovi ne....stačí dát kondici a int a je to prase(nesmíte běhat rovně no)

podle mně je rusher dobrej, nechal bych ho takto

LopotNiK
02-07-13, 13:55
Tak tak Drago ma pravdu, rusher ma nabehnut ked to nikto necaka takze ziadnu inu zbran, mozno ked tak xm1014 ten autoshotgun, ale to je uz podla mna prisilne rusherovi by maximalne bolo dobre pridat obranu:)

Drago
03-07-13, 13:22
Asi takto...jestli přidat rusherovi obranu tak stejným dílem také komandu :) když už tak bych zvedl o 10-20 int na rusherovi(základní) aby řekněme z 5m do hlavy bez toho aniž by měl protivník item dal alespon kill už na nějakým tom menším lvlu....já s 20rusherem sem dal nějakýmu komandu z 3m HS a on měl ještě dost elánu na to aby mě zabil(alcatraz, youni...jeden z těch vyžších komandů) - měl jsem vše v int. ...od té doby rushera nehraju :D

JOZKO VAJDA!!
03-07-13, 17:06
Je som za to aby sa rusherovi dala druhá brokovnica a viac obrany! Aspoň 50 by bolo dobré.

Zaciatocnik
03-07-13, 17:23
Je som za to aby sa rusherovi dala druhá brokovnica a viac obrany! Aspoň 50 by bolo dobré.

si robíš prdel ?:D rusher je už bez toho silný

Drago
07-07-13, 19:10
50obrany základ je moc :D a když se na zkoušku dala rychlopalná brokovnica byl to hnus :)