PDA

Zobrazit normální verzi : Pár zmien



Beat
06-06-13, 22:03
Demoličné náboje - Bugnutý item občas sa mi stane, že ho dostanem zmáčknem C a buchne niekde na spawne a zabije zopár ľudí.
Prekvapenie - Tiež bugnuté, stáva sa mi keď do niekoho strielam, že to uberá aj mne hp. (enemy nemá neomex)
Tento item zmazať z codu.
Notes 1,2,3,4,5 - Nefunguje proti sharpshooterovi, v kľude si prestrelí ten notes akoby som ho vôbec nemal.

Čo sa týka máp mal by sa odstrániť de_sklad, úplne nanič mapa hádžu sa len rakety + je to zalagované ako sviňa nehovoriac keď nejaký blb hodí smoke na stred mapy. Tie prisprosté rats mapy, ani neviem načo tam sú, polka hráčov ani nevie kde je plant, niekto položí mínu pri rebrík v tych úzkych uličkách je to masaker + lagy.
Na mapách ako de_huntic, de_romans, de_abou,.. pridať spawny niekedy sa stane, že zopár hráčov je v specte.
Povoliť vybrať si VIP na as_oilrig len pre hráčov 100+lvl, keďže sa stáva že VIP si bere lvl 25 čo ani nevie prisť na rescue zónu keď je obsadená, ak na mape nemá nikto lvl 100 tak náhodné vybranie VIP každé kolo.

Zaciatocnik
06-06-13, 23:08
tuším to s tým notesom dáva len dmg podla int...myslím, že to dáva ten extra dmg.
Za zrušenie máp de_sklad a rats som PRE.
Som aj za pridanie spawnov
A to s tým oilrig mi nevadí

yadort
07-06-13, 08:05
Demoličné náboje - Bugnutý item občas sa mi stane, že ho dostanem zmáčknem C a buchne niekde na spawne a zabije zopár ľudí.
Prekvapenie - Tiež bugnuté, stáva sa mi keď do niekoho strielam, že to uberá aj mne hp. (enemy nemá neomex)
Tento item zmazať z codu.
Notes 1,2,3,4,5 - Nefunguje proti sharpshooterovi, v kľude si prestrelí ten notes akoby som ho vôbec nemal.

Čo sa týka máp mal by sa odstrániť de_sklad, úplne nanič mapa hádžu sa len rakety + je to zalagované ako sviňa nehovoriac keď nejaký blb hodí smoke na stred mapy. Tie prisprosté rats mapy, ani neviem načo tam sú, polka hráčov ani nevie kde je plant, niekto položí mínu pri rebrík v tych úzkych uličkách je to masaker + lagy.
Na mapách ako de_huntic, de_romans, de_abou,.. pridať spawny niekedy sa stane, že zopár hráčov je v specte.
Povoliť vybrať si VIP na as_oilrig len pre hráčov 100+lvl, keďže sa stáva že VIP si bere lvl 25 čo ani nevie prisť na rescue zónu keď je obsadená, ak na mape nemá nikto lvl 100 tak náhodné vybranie VIP každé kolo.
pro
mně se taky zdálo že jsem mněl notes 5 rushnu to a někdo má SS a na 1 náboj mně dá.

shootradar
07-06-13, 09:46
Já měl včera notes 4 a mrtvej mě zabíjel na 3 rány přes něj :D

Jinak co se týče hunticu, tam by to ty spawny chtělo přidat je tam na každé straně max 12 míst.
A o skladu bych udělal to, jak to bylo dříve a jak je to dané na mapě snow nebo teď přesně nevím kde, a to, že když je více jak 12 lidí na serveru, musí se mapa změnit. Sklad není dobré hrát ve více lidech jak už psal beat kvůli lagám a o tom smoku už vůbec nemá cenu mluvit, když to tam začnou rozhazovat :)

J3ZUsSs*
07-06-13, 11:24
Ešte je tu jedná vec ..

Hráč ktorý ma NANO a striela po hráčovi ktorý má Kapitánov Notes tak mu musí najprv vystrielať ten notes aby ho mohol zabiť ... A Nano má fungovať proti všetkým itemom

Beat
07-06-13, 22:50
Ešte je tu jedná vec ..

Hráč ktorý ma NANO a striela po hráčovi ktorý má Kapitánov Notes tak mu musí najprv vystrielať ten notes aby ho mohol zabiť ... A Nano má fungovať proti všetkým itemom

Ak by už ani notes nemal fungovať na nano, nech môžu mať nano len 2 hráči za mapu. Myslím, že ten item veľmi zvýhodňuje + item na poškodenie.

Zaciatocnik
08-06-13, 20:40
Ak by už ani notes nemal fungovať na nano, nech môžu mať nano len 2 hráči za mapu. Myslím, že ten item veľmi zvýhodňuje + item na poškodenie.

podľa mňa by mal mať každý nárok na hocijaký item aj ked ho už majú napr. piati na jednej mape :)

QyXo
08-06-13, 21:11
de_sklad ---celkovo zalagovaná mapa kde sa nerobí nič iné len fullouti a strieľajú rakety.
rats ---osobne nepoznám tie mapy fakt sa len túlam.
nano- dal by som to tak, že max. 1 u T a 1 u CT môže mať nano +++osobne by som bol najradšej za zrušenie toho nana.
medic - k popisu na /classinfo by som privítal rýchlosť čo sa týka int. pri liečení ...niečo ako pri Fs viem, že raketa dáva 55+0.9xint.
neviem či by sa to dalo, ale ---keď hrám a zabíjam dostávam itemy ---no stalo sa mi, že 18x za sebou som dostal obranu, kevlar s helmou, armor ...vkuse sa to opakovalo pritom nikto tie itemy nepoužíva.
niektoré itemy sú úplne zbitočné.
to je zatiaľ všetko čo ma napadlo. :)

shootradar
11-06-13, 08:47
de_sklad ---celkovo zalagovaná mapa kde sa nerobí nič iné len fullouti a strieľajú rakety.
rats ---osobne nepoznám tie mapy fakt sa len túlam.
nano- dal by som to tak, že max. 1 u T a 1 u CT môže mať nano +++osobne by som bol najradšej za zrušenie toho nana.
medic - k popisu na /classinfo by som privítal rýchlosť čo sa týka int. pri liečení ...niečo ako pri Fs viem, že raketa dáva 55+0.9xint.
neviem či by sa to dalo, ale ---keď hrám a zabíjam dostávam itemy ---no stalo sa mi, že 18x za sebou som dostal obranu, kevlar s helmou, armor ...vkuse sa to opakovalo pritom nikto tie itemy nepoužíva.
niektoré itemy sú úplne zbitočné.
to je zatiaľ všetko čo ma napadlo. :)

Tak s tím nanem e dobré asponň to, že tam se teprve ukáže výhoda mít body v Obraně, protože, když má na serveru nejméně dva lidi ze tří nějaké náboje, tak ti je k ničemu.
A co se týče tamtěch itemů, nevadilo by mě ty zbytečné itemy, jen by mě nemuseli padat večně 3x po sobě, kdy za kolo dejme tomu odhodím infravizi, 5 sekund na to někoho zabiju a další infravize a to isté se opakuje ...
Kdyby šlo udělat, aby po zahození itemu nešel padnout opět ten item, ale až jako další kdyžtak, protože dostávat stejné itemy 2x po sobě vždy potěší každého.

Beat
27-07-13, 00:31
Tak bude sa s tým niečo robiť? :)

Btw ešte mapa dust2_urban by sa mohla zmazať strašne zalagovaná mapa, ktorá tam nemá ani čo robiť.

Zaciatocnik
27-07-13, 08:16
Tak bude sa s tým niečo robiť? :)

Btw ešte mapa dust2_urban by sa mohla zmazať strašne zalagovaná mapa, ktorá tam nemá ani čo robiť.

suhlasim... na tej mape mi strasne pada fps

JOZKO VAJDA!!
27-07-13, 13:48
So všetkým súhlasím akurát na mape as_oilrig by sa mohlo urobiť tak že VIP by malo len komando.

JOZKO VAJDA!!
27-07-13, 13:49
A ešte som za navrátenie itemu "Špicl" a mapy cs_assault_lol.

Zaciatocnik
27-07-13, 13:53
So všetkým súhlasím akurát na mape as_oilrig by sa mohlo urobiť tak že VIP by malo len komando.

proti

J3ZUsSs*
27-07-13, 13:59
So všetkým súhlasím akurát na mape as_oilrig by sa mohlo urobiť tak že VIP by malo len komando.

:thumbdown:

Beat
27-07-13, 14:03
Špicl a assault by som bral späť, na oilrigu si takčitak bere vip zväčša comando.

yadort
27-07-13, 18:15
Špicl a assault by som bral späť, na oilrigu si takčitak bere vip zväčša comando.
toto som chtel napsat ale uz nemusim dik

LopotNiK
27-07-13, 18:46
Bral by som späť aj recoil eliminator a limiter

Trey
27-07-13, 20:40
To by si commando uz ani neskrtlo keby ze to nejaka classa ma. Len by spustila fullout a mierila na hlavu a commando v pici. Pridal by som take nieco jedine ak by bol pre commanda noslowdown

Drago
27-07-13, 22:59
U špicla bych dal ale bez HE čka....protože špicl 1/1 a je to strašně OP item

Beat
28-07-13, 00:08
U špicla bych dal ale bez HE čka....protože špicl 1/1 a je to strašně OP item

Tam by sa to spravilo ako u tajemnika ( predtým +100int a teraz +30 tušim ).

Drago
28-07-13, 12:52
Ted je to 40+ ale i to je moc, když si vemeš někoho s full int....jestli špicla tak bez toho Hečka popř. mu dát 2x flash nebo 1 smoke aby mohl oslepit/zakouřit a vetřít se mezi nepřítele....

ps: smoke by byl lepší kvůli expertům na flashe (asi každej ví co tím myslím)

yadort
28-07-13, 16:00
ten recoil el a to druhé je co ?
edit :/
já bych byl teda pro i stím NS no když ted třeba dostane takový trey,nebo youni notes nebo lekárničku hard je zastavit jednině s mp5 nebo p90 ty mají dobrej slowndown
takže by by bylo jedno už jestli stím nebo ne,aspon by to helplo na ty FS,Sapy
Spiclem +40 int He taky pro

LopotNiK
28-07-13, 17:41
ten recoil el a to druhé je co ?

Už len názov ovorí co to je. Proste no recoil.

Proxima Centauri
09-10-13, 20:09
spicl nebude pisal mi to kotel -.-