PDA

Zobrazit normální verzi : Unban



pixeriker
07-06-13, 14:37
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem Flopsaid o_O
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Wallhack'
[AMXBANS] Delka: 'permanentne'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:167037655'
[AMXBANS] Tvoje IP: '178.40.213.254'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] =======================================

Žiadam o Unban z dôvodu neoprávneného udania banu ... rad by som videl demo podľa ktorého pán Admin usudil že WallHack mám. A Žiadam adminov s vyššími skúsenosťami aby posúdili dané video.
ďakujem
A pozdravom hráč Skusim byť 1.

Flopsaid
07-06-13, 15:01
No tak za 1. koukali jsem na tebe 3 admini a zrovna ty "zkušenější"....Nihilla já a Ioens. Já jsem ze začátku nevěděl tak jsem si je zavolal a všichni jsem se nakonec shodli, že wh máš, takže demno ti sem samozřejmě dám.

http://csko.cz/dema/upload/dir/zkusimbyt1.dem

Ales
07-06-13, 15:12
Propálil ses tam hodněkrát...jak už napsal Flop, wallhack tam je...a shodli jsme se na něm hned 3!!
Zkus to jinde, čest.

pixeriker
07-06-13, 15:32
Je veľmi zaujimavé že mňa s 8 ročnými skúsenosťami či už ako admina, vlastníka portálu alebo ako hráča, zhodnú sa na bane traja admini z čoho jeden točí video a snaží sa sledovať to ako hrajem popri prepínaní hráčov, druhý robí navnadu a je informovaný otom kde som a čo robím (čo priznajme si nieje celkom fér voči iným hráčom ak si takto admini bežne dopisuju cez AMX) a tretí pride na 5 kôl z čoho vidí ako hrajem 3 a smelo si bapíše banned. Príde mi to neprofesionálne. Na konci som sa pobavil na vete ktoru napisal Flopsaid a nebol si 100% istý načo sa vlastne pozerá... ale radšej dám ban ako byť killovaný, však ?

kashpi
07-06-13, 16:01
Je veľmi zaujimavé že mňa s 8 ročnými skúsenosťami...
adminuješ a nemáš steam? :)

To je fuk...
Koukal jsem na demo a toto bych asi netroufnul banovat. Ale nemůžu říct jestli má nebo nemá WH. Možná by to chtělo demo z jiné mapy než je snow. Ta je na rozpoznání WH dost nešikovná pokud to hráč aspon trošku skrývá

pixeriker
07-06-13, 16:07
podmienkou adminovania nebolo vždy Steam ale išlo o skusenosti ...... nemám kupene sluchatka z tesca za 6,50 :) ...

kashpi
07-06-13, 16:13
já vím, že ne vždycky bylo adminování podmíněno steamem. Taky sem adminoval na NS (ale měl sem i steam) a práva sem měl na nick. Jde to, ale těžko se tomu v dnešní době věří, že po 8 letech hraní nemáš originální hru za 50Kč :)

pixeriker
07-06-13, 16:18
ja chodím hrat counter strike a nie chatovať si s kamošmi počas hry .... a to či viem hrať alebo nie nech sa nesudí podľa steamu ale podľa zručnosti, brainu, lucku a mapy :)

kashpi
07-06-13, 16:21
já taky nechodím chatovat a popravdě sem po čas hry odpojenej z friends, akorát to otravuje :) Jen mě to udivuje.

Svoje jsem k banu napsal, záleží jak to uvidí další.
btw s tou mapou souhlasím, tady víceméně ať namíříš kamkoli do zdi, tak na někoho míříš :)

pixeriker
07-06-13, 16:28
neviem čo viac k tomu napisať ... za tvoj názor Ďakujem a ešte by som rád dodal že ja si na CSku nejdem zvyšovať ego ani sa ukazovať aký som skiller no chodím si na váš server Fun či Fy vyčistiť hlavu a odreagovať sa no možno zaujatosť adminov na pomer KILLS/DEATHS ma o tu možnosť pripravila...

Kotel
07-06-13, 17:24
WH se na snow ani nedá zjistit. Můžu jedině věřit, že předchozí mapu ten wh měl. Pokud jste ho sledovali až na snow, tak jste pravděpodobně zabanovali hráče neprávem. Na tomhle demu ani neděruje, takže mi je záhadou, kde jste přišli na wh.

Flopsaid
07-06-13, 18:02
Tak pokud rada starších rozhodně, že wh není tak se samozřejmě omluvím a dáme ub v tom problém nevidím tak kdyžtak napiště je možné, že jsme se všichni 3 spletli...

E: Takže tímto se ti omlouvám ze neprávem přidělený ban. Máš ub a nezlob se jsme jenom lidi ;)

Kotel
07-06-13, 19:54
Viděl jsem jen kousek, ale chtělo by to vypsat časy, kdy jste tam něco viděli. Možná to je v nějaký moment vidět. Ale i tak se na snow a podobných mapách nedá s jistotou nic určit. Na serveru to často vypadá jako že něco má, ale po druhém shlédnutí už ne.
EDIT: BUBEN našel asi 2 časy: 11:53 a 17:23, kde je zaváhání, s wh nevěděl, jestli je před zdí nebo za zdí, tak šel raději opatrně, ale je to relativní
zase je fakt, že když tam nikdo není, tak se tam ani nekoukne
Ban můžeš dát znovu, nějaké ns tu nebudem řešit celý den. I když to není tak jasné, pravděpodobně wh má. Po 8 mi letech by hrál trochu jinak.
Ban jsem změnil zas na perm.

Flopsaid
08-06-13, 09:18
Můžeme lock