PDA

Zobrazit normální verzi : Prosím UNBAN- Dari



DumPlex
08-06-13, 10:50
Chtěl bych poprosit o UNBAN,ban jsem dostal svojí vinnou... Uznávám,chtěl bych se za to omluvit a poprosit o unban na vašich super serverech! Už se to nebude opakovat slibuji... DumPlex


[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 69167)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Rasismuz'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): Adolf Hittler
[AMXBANS] Tvuj nick: Dum_Plex!
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_ID_LAN
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_ID_LAN
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 94.199.199.213
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 94.199.199.213
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Micrea | D4Ry
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only

slide
08-06-13, 11:44
No ja osobne by som za to permu nedával ...

DumPlex
08-06-13, 11:48
Lidi si tam davali sprosté nicky... a on je bud kickoval a maximalně dla někomu ban na 3h... Já jedinej sem musel dostat perma.. co se dá dělat.

matis
08-06-13, 12:00
vies kto bol Hiltler? sirenie rasizmu a nasilia je trosku prisilna kava....si si toho vedomi?

no ale uznavam, ze perma je trosku moc, ale pravdepodobne Darymu islo o to, aby sa to vyriesilo tu na forku a verim, ze ti ten ban skrati....

DumPlex
08-06-13, 12:04
Jak jsem psal,jsem si vědom své chyby...

matis
08-06-13, 12:06
Jak jsem psal,jsem si vědom své chyby...

tak potom pockaj na admina co ti dal ban, nech sa vyjadri...

Zoid
08-06-13, 17:47
Můžu znát důvod, proč sis ten nick dal? Celkem mě to zajímá...

Mr.Hol
08-06-13, 18:59
Můžu znát důvod, proč sis ten nick dal? Celkem mě to zajímá...

Lidi si davali sproste nicky - takze nejspis hecovani kdo "prihodi" vic!
Perma je moc, ale na nejaky ten mesic bych to videl (muj nazor)

Ales
08-06-13, 19:12
Byl jsem také na dust2 v té chvíli, když jsi tam zrovna hrál...měl jsi první nick pouze Hitler, admin Micrea | D4Ry tě upozornil, ať si změníš nick...nereagoval jsi!
Pak následoval kick, poté ses znova napojil a přepsal sis nick na Adolf Hitler !!
Takže vše bylo úmyslné a vědomé!
Každopádně ses přišel slušně omluvit, jsem pro zkrácení BANu.
Tak jako napsal Mr.Hol - na nějaký ten měsíc :wink:

kaufly
08-06-13, 19:21
Přesně tak, jak píše Aleš.. v tu chvíli jsem tam hrál také a napomínal jsem tam jiného hráče za nick, po té jsem ho přejmenoval a on se přejmenoval na vulgární nick a dostal ban, pár sekund potom dari přejmenoval Tebe a Ty sis znova dal tento provokativní nick. Já nevím co chceš po nás, když neumíš ctít pravidla. Propagování nacismu by se tolerovat nemělo.

Zoid
09-06-13, 01:21
Chápu, že to bereš jako dětskou hru, to se ti nedá vyčítat, ale některé věci jsou nejen neslušné, neetické, ale i nezákonné

Za tohle tě samozřejmě nikdo soudit nebude, ale uvědom si, že za podobné "dětské píčoviny" chodí lidi sedět... ^^
Takže příště, až tě chytne zas ten pocit si něco dokazovat, si uvědom kde jsou hranice hry, a kdy už zacházíš moc daleko...

DaRi.
09-06-13, 11:50
Máš jediné štěstí, že jsi se přišel omluvit.. Ban zkrátím na 4 týdny.. Mužete LOCK