PDA

Zobrazit normální verzi : Dotazy a odpovědi.



Hruusa
09-06-13, 20:55
Zdravím,

mám pár menších dotazů ohledně ZM02 jelikož tam chybí zm typu Smooker, ale přesnou odpověď jsem nikde nedostal. Přidání by bylo fájn.
Za další nabití "blití"(omlouvám se za výraz) je dlouhé je tam 15 sec i když jsem se spawnul. Ta schopnost by měla být ready hned. Jelikož i ostatní zm jejich "schopnost" mají ihned.
Zatím snad vše. Pokud toho bude více editnu.
S pozdravem,
Hruusa.

3k a Jerry
10-06-13, 15:45
Zdravím jelikož jsem na zm strávil pár měsícu, tak ti to zkusím nějak popsat nějak jak jsem to pochopil já ..
Na ZM2 smoker, záměřně néni možná je to tím že kotel chtěl aby server byl nějak odlišnejší nebo možná kvuli tomu aby ZM2 byl jednoduší, protože to jsou svině nejvetší.
Jinak boomer kdyby měl schopnost okamžite rdy , tak snad nikdo nechodí za nic jineho než boomra, protože to by ani ti nejlepší neměli šanci ..

Hruusa
10-06-13, 15:54
Díky za odpověď :-) Sice to je krásné že se to snaží odstupňovat ale příjde mi to dost nevýhodné jelikož já s b-hop zm absolutně neumí a za těch pár let ani b-hop neudělám (a to je ta funkce zapnuta jakožto navíc :-D) ale mohlo se na oplátku přidat něco navíc když chybí tato ZM. Podívám se to Plague ještě nabízí popř. se mrknu po světových serverech. Ohledně toho boomera, absolutně bych v tom handicap neviděl. Člověku prostě nějakou tu chvilku trvá se dostat na camp na místo kde skončil, ale kolikrát se mi stalo na ZM1 že jsem vzal smokera vytahal ven campera a boomerem bych ho oslepil nebýt tam ten cooldown hned na startu aspoň jeho zmenšení by stálo za něco.
Hruusa.

Kotel
13-06-13, 18:55
Je to bug. Dosah vybuch je maly, takze to nemusi byt omezene.

vikernes
14-06-13, 13:50
Za žádnou cenu prosím nedávejte na ZM 2 smookery :D

Sometypes
15-06-13, 09:20
Za žádnou cenu prosím nedávejte na ZM 2 smookery :D
Přesně tak.. to by už se mnou a Leryxem nikdy nehrál. Totálně ho trollíme se smokery :D

Hruusa
15-06-13, 22:27
Nepsal aby se přidali, ale aby mi to někdo kompetentní vysvětlil ... Ale jak tak koukám pro všechny je problém hrát proti smookerům :-D

Hruusa
16-06-13, 14:24
Nová věc se mi objevila dneska :-D Vždy když se dovotuje mapa tak běží určitý čas ačkoliv je na začátku kola a pak uprostřed sepne a konec a člověk nestihne dohrát kolo šlo by to přenastavit. Jednou jsem to už jinde řešil odpověď zněla že to jsou primární funkce cska ... Předem díky za odpověď :-)

vikernes
16-06-13, 16:08
Přesně tak.. to by už se mnou a Leryxem nikdy nehrál. Totálně ho trollíme se smokery :D

Ani mi to nepřipomínej :D:D

PRAETORIAN
17-06-13, 12:07
Nová věc se mi objevila dneska :-D Vždy když se dovotuje mapa tak běží určitý čas ačkoliv je na začátku kola a pak uprostřed sepne a konec a člověk nestihne dohrát kolo šlo by to přenastavit. Jednou jsem to už jinde řešil odpověď zněla že to jsou primární funkce cska ... Předem díky za odpověď :-) Hele hrušo takhle je to ale dobře nastavený až tam budeš hrát déle tak si na to zvykneš.Stačí napsat timeleft a vidíš kolik zbejvá.

Hruusa
17-06-13, 15:35
Myslíš si že jsem tak hloupý abych nedokázal napsat timeleft? Ale zrovna se rozjede dobrá infekce. Já to nemyslel pro sebe :-) Ale všeobecně :-) Jsou to návrhy ... PS: Máš pravdu je to tak pekelně dobře nastavený že se těžko něco hledá :-D

PRAETORIAN
17-06-13, 17:18
Myslíš si že jsem tak hloupý abych nedokázal napsat timeleft? Ale zrovna se rozjede dobrá infekce. Já to nemyslel pro sebe :-) Ale všeobecně :-) Jsou to návrhy ... PS: Máš pravdu je to tak pekelně dobře nastavený že se těžko něco hledá :-D
Hmm jasně vím o čem mluvíš a nemyslím si že jsi hloupý neb nejsi zase tak známá osoba na serverech abych tě znal a něco takového mohl konstatovat.Je dobré otevřít pole pro nové návrhy a vést konstruktivní dialog jen aby to bylo něco platné :think:.Spíše je trochu smutné že sem nechodí(myslím na forko) více hráčú ze zm a občas se neotevře třeba zajímavější výměna názoru.vaše persona non grata

Hruusa
17-06-13, 17:51
:-D Pobavil jsi ! Ano to máš pravdu, čekal jsem mnohem větší pobouření co se týče těchto názorů. Platné to určitě bude na zm potkávám už trochu starší hráče především mnou nenáviděnou 2 (není tam smooker!! :-D) takže jejich názory by určitě byly na místě :-) PS: Budu se snažit se více zviditelnit v rámci pravidel :-)

Nihilia
29-06-13, 12:49
Občas příjdu mrknout a záhrát na ZM a měl bych k tomu pár připomínek. Pokud si více jak 3-4 CT koupí miniguny a raketomety, tak je to naprosto nehratelná hra a když na ně jde 10 zombie naráz, tak se nedostanou ani pár metrů k nim.

Nevím jestli to tak je schválně, ale ty miniguny jsou na nic, respektive naprosto nepřiměřená zbraň když naví mají nekonečně nábojů a nemusejí nabíjet.

I-Mouse
29-06-13, 15:27
Občas příjdu mrknout a záhrát na ZM a měl bych k tomu pár připomínek. Pokud si více jak 3-4 CT koupí miniguny a raketomety, tak je to naprosto nehratelná hra a když na ně jde 10 zombie naráz, tak se nedostanou ani pár metrů k nim.

Nevím jestli to tak je schválně, ale ty miniguny jsou na nic, respektive naprosto nepřiměřená zbraň když naví mají nekonečně nábojů a nemusejí nabíjet.

Nebol som tam davno, ale ako som cital ma napadlo nieco...co keby sa na tie miniguny dalo take meradlo a ked bude vkuse dlho strielat tak sa mu ta zbran "prehreje" a nebude na urcity cas moct strielat.

Nihilia
29-06-13, 17:11
To by nebylo špatné, protože teďka jsem tam byl opět a asi 8 hráčů má minigun a šlo na ně asi 14 zombie a prostě neměli šanci, více méně se zoombie ani nepohli.

Ten minigun by to chtělo nějak omezit.

vikernes
29-06-13, 17:29
Občas příjdu mrknout a záhrát na ZM a měl bych k tomu pár připomínek. Pokud si více jak 3-4 CT koupí miniguny a raketomety, tak je to naprosto nehratelná hra a když na ně jde 10 zombie naráz, tak se nedostanou ani pár metrů k nim.

Nevím jestli to tak je schválně, ale ty miniguny jsou na nic, respektive naprosto nepřiměřená zbraň když naví mají nekonečně nábojů a nemusejí nabíjet.

Když si T zlepšují dodge tak uhýbají kůlkám a je to dost účinný proti MG.
A ještě když se sejdou opravdu schopní hráči tak si CT dokonce pomalu ani nezahrají ...

Nihilia
29-06-13, 18:57
Když si T zlepšují dodge tak uhýbají kůlkám a je to dost účinný proti MG.
A ještě když se sejdou opravdu schopní hráči tak si CT dokonce pomalu ani nezahrají ...

Ale příjde ti hratelné, aby se CT zašil někam do "bunkru" s MG, zaminoval se tam a šlo na jednoho CT třeba 15 T a nemohlo ho dat třeba 5 minut? To je naprosto nehratelná hra potom.

Toreto
29-06-13, 18:57
V AFku sme dávali s Riderom pár návrhov na premenu ZM.Či už šlo o servery alebo tie mg.
Vikernes má v jednom pravdu..keĎ sa stretnú hráči,ktorí to za Zm vedia hrať,tak Ct majú problém.Ale potom tu je otázka..koľko ľudí hrá radšej za ZM ako CT ? Málo,veľmi málo.Tým pádom tam vznikne taká situácia,že sa spraví aká-taká nákaza ..Ct zalezu do kempov nahuntia si rýchlo bd na MG a tá hrstka ZM je takmer bez šance.Dalo by sa to vykompenzovať nejakou novou schopnosťou/zbranou pre ZM alebo niečo podobné.
Vezmi ale deťom zo ZM Mg a už sa tam neukážu..zmysel hry je pre nich našetriť na mg a tým to hasne.Pokúsiť sa spraviť nákazu u nich nehrozí..Takže ostáva zvýhodniť trochu zombie..pridáš im novú funkciu/zbran a to ľudí priláka..vezmi im Mg a to ich skor odláka.

Toreto
29-06-13, 19:18
Ale příjde ti hratelné, aby se CT zašil někam do "bunkru" s MG, zaminoval se tam a šlo na jednoho CT třeba 15 T a nemohlo ho dat třeba 5 minut? To je naprosto nehratelná hra potom.
Tam to už ale nieje o MG,ale o šikovnosti hráča položiť minu a pridávať si armor v správny čas.

rIDer
29-06-13, 20:37
Ale příjde ti hratelné, aby se CT zašil někam do "bunkru" s MG, zaminoval se tam a šlo na jednoho CT třeba 15 T a nemohlo ho dat třeba 5 minut? To je naprosto nehratelná hra potom.
Tak trochu tě chápu.. To samý jsem pocit'oval když jsem zombie začal hrát já poprvé. Ale:
Když by se nějakým způsobem omezil mg, stálo by to za nic.. Dát zombikům vychytávku třeba toho malýho nemesise, jak už tu někde zaznělo, by zase dost znevýhodnělo CT, to by se zase řešil úplně opačnej problém.. tentokrát s CT.

Časem jsem zjistil, že je to jenom o poznání zm módu. Musiš si nejdřív všechno ošahat a zjistit, jak to hrát více, čí méně dobře. A to nezjistiš po chvilce hraní.. Jak tady psal toreto, když se na serveru sejde trochu víc lidi, který za zombie umí, CT si prostě nazahrajou, včetně posledního CT, který nemusí nabijet a má 430HP. Takže věř tomu nebo ne, ten mód je celkem vybalancovaný.. Akorát je to hodně o šikovnosti hráčů na serveru.

Hruusa
30-06-13, 02:01
No ono zase to dodge tak "super" není. Minule jsem volal přes ! admina jelikož se hrála toronto nahoře se sešlo cca 10 vip s mg. Těžký over pro ZM jelikož už po cestě tě sestřelí. Chce to kupovatelný support pro ZM. S tím přehříváním mg to není blbý nápad ale zase je to takové už ohrané někde na čr serveru jsem to viděl a hned na tom stavěli extra vip, že se mu to nebude přehřívat. Co se týče chytrosti zm. Málo kdy se tam najde super nákaza pokud tam není někdo z věkem a mozkem. Nikdo nepochopí že bodů nahraje více za zm než-li za ct. Uvidíme jak se vše bude probíhat dál.

JandyCZ
30-06-13, 20:10
V AFku sme dávali s Riderom pár návrhov na premenu ZM.Či už šlo o servery alebo tie mg.
Vikernes má v jednom pravdu..keĎ sa stretnú hráči,ktorí to za Zm vedia hrať,tak Ct majú problém.Ale potom tu je otázka..koľko ľudí hrá radšej za ZM ako CT ? Málo,veľmi málo.Tým pádom tam vznikne taká situácia,že sa spraví aká-taká nákaza ..Ct zalezu do kempov nahuntia si rýchlo bd na MG a tá hrstka ZM je takmer bez šance.Dalo by sa to vykompenzovať nejakou novou schopnosťou/zbranou pre ZM alebo niečo podobné.
Vezmi ale deťom zo ZM Mg a už sa tam neukážu..zmysel hry je pre nich našetriť na mg a tým to hasne.Pokúsiť sa spraviť nákazu u nich nehrozí..Takže ostáva zvýhodniť trochu zombie..pridáš im novú funkciu/zbran a to ľudí priláka..vezmi im Mg a to ich skor odláka.
S tímhle plně souhlasím!

Nihilia
03-07-13, 18:43
Pro zoombie by nebyla špatná nějaká novinka. Je prostě neuvěřitelný problém se "protlačit" šachtou, když na konci stojí 2 hráči s MG a do toho další 2 střílí s bazukou. Třeba dneska byl jeden hráč s MG a bazukou zašitý a bylo nás zoombie 23 a nemohli jsme se tam absolutně dostat. To je pak hrozně otravná hra když se více méně jen čeká tu 1-2 minuty na to, že bude konec kola.

Kdyby třeba alespoň ty "odhazovací" granáty u zoombíků taky ubíraly HP nebo prostě něco, co by dávalo zombíkům větší šanci, protože říkám, ty miniguny jsou nepřiměřené té hře a když se to spojí s bazukou a armorem, tak to je nesmrtelný CT dá se říct.

PRAETORIAN
04-07-13, 01:00
S těma odhazovač granatama to není špatnej nápad,osobně bych navrhl třeba že ten odhazovací granát bude ubírat 2 z armoru

Hruusa
04-07-13, 01:13
Něják jsem nepobral slovo "odhazovač", najde se tu někdo kdo mi to vysvětlí ? :-)

Nihilia
04-07-13, 08:07
Něják jsem nepobral slovo "odhazovač", najde se tu někdo kdo mi to vysvětlí ? :-)

Mělo tam byt odhazovací a vy jste si z toho udělali odhazovače :-D Prostě ty zoombie granáty.

Ještě mě napadlo že by mohlo byt omezení na koupení pouze jednoho MG za kolo. Protože někteří vystřílejí těch 2000 nábojů a hnedka kupují druhý. Chápu že VIP má nějaké výhody, ale taky se z toho nemůže udělat pouze hratelná hra pro VIP a ostatní tam nemají šanci.
Kdyby tam admini občas došli a sledovali tu hru, tak pochopí o čem mluvím :-)

Hruusa
09-07-13, 00:21
Co se týká adminů, tak vždy narazím na nějakého když je špička. Ale ať z toho neudělám huntpost popř. OT - Nevím jak Vy ale mě příjde že na ZM je hrozně málo map. Pořád se hrají ty stejné, nudné, ohrané. Pro bych byl pro kdyby se pár hráčů domluvilo. A zahrálo si pár map na test. A pokud by se adminům líbily tak by se přidaly? Myslím si že je to takový kompromis. Jelikož za den se tam prostě točí cca 5 map které jsou nudné a časem ohrané.

S pozdravem,
Hrůůša