PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o unban - bones



escape'
10-06-13, 16:39
Zdravíčko,

Chci se zeptat proč jsem byl permanentně zabanován za Wallhack. Na Kotelně jsem hrál již dlouhou dobu do tohoto banu. Na serveru hrají teda o dost lepší hráči, o to mě tento ban více zarazil. Do teď jsem nevěděl co dělat. Kamarád mi poradil ať napíšu o unban. Nemám důvod proč zde hrát s WH. Cheateři jsou pouhopouhé lamky, co když něco neumí, tak hned zapínají hacky a stejně se nic nenaučí. Na serverech jsem poznal spoustu dobrých lidí, kteří by se za mě postavili a řekli, že nic takového, jako WH nemám (vím, že toto nepomůže).

[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 55086)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): [NG] Luko' Pro Hax1nG#
[AMXBANS] Tvuj nick: escape'
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:595030099
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:595030099
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 217.75.223.61
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 217.75.223.61
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: bones
[AMXBANS] Server: csko.cz | Mega pub (de_aztec)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================

Chtěl bych alespoň nějaký důvod. Předem díky :)
escape'

bones
10-06-13, 17:56
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=55086

Nehnevaj sa, ale po takej dlhej dobe naozaj demo uz nenajdem... preco si si nepoziadal hned po bane?

514Pro
10-06-13, 18:57
Trochu jsi prosvihnul "reklamacni" lhutu. Mels 3 moznosti po udeleni banu: hledat co se stim da udelat, potazmo zeptat se co se stim da udelat a treti moznost nechat to plavat. Reseni je pro tebe si idealne zakoupit originalku a hrat pres Steam. Mozna ze na zacatku leta budou slevy na steam.

escape'
10-06-13, 21:24
Ano vím, moje blbost, že jsem nenapsal. Není poprvé, co jsem takhle dostal ban. Proto i teď jsem byl naštvaný a po tomto banu jsem úplně přestal hrát CSko. Teď se k němu vracím, ale není kde hrát. Zde - na Kotelně - to bylo opravdu super! :happy: Proto jsem se rozhodl napsat o unban. Nevím, jestli si na mě někdo pamatuje, ale se všemi jsem dobře vycházel, VIP jsem si chtěl zakoupit a i na post admina (po delší době) jsem chtěl zavítat. A do Steamu se mi zrovna 2x nechce.. :(

Milk
11-06-13, 08:44
Ano vím, moje blbost, že jsem nenapsal. Není poprvé, co jsem takhle dostal ban. Proto i teď jsem byl naštvaný a po tomto banu jsem úplně přestal hrát CSko. Teď se k němu vracím, ale není kde hrát. Zde - na Kotelně - to bylo opravdu super! :happy: Proto jsem se rozhodl napsat o unban. Nevím, jestli si na mě někdo pamatuje, ale se všemi jsem dobře vycházel, VIP jsem si chtěl zakoupit a i na post admina (po delší době) jsem chtěl zavítat. A do Steamu se mi zrovna 2x nechce.. :(

Na admina potřebuješ steam :D
Měl sis požádat do týdne o UB pokud si opravdu nic neměl, steam neni zas tak drahý, najdeš ho tu i za stovku. :)

escape'
11-06-13, 18:04
Samozřejmě s tím sem počítal, že potřebuji Steam :D
A nemohl bych jít do nějaké "zkušebky"? Vždyť jsem u Vás hrál přes 3, možná 4 roky a žádný problém se mnou nebyl.

Maly Buu
11-06-13, 19:54
hmmmm NE

escape'
11-06-13, 21:12
hmmmm tak to je dobré, že za něco, co jsem neudělal musím kupovat Steam.. :vava:

Ale i přesto díky za vyřízení.

bones
11-06-13, 21:28
sice si vobec nepamatam na tento ban, ale nemyslim si, ze by som niekoho zabanoval len pre to, ze sa mi nezdal.. vlastne som si docela isty, ze som uz vtedy hral dost malo a banoval som len tych jasnych cheaterov

aj ked je to tvrdenie proti tvrdeniu.. demo nemam, robil som velke poriadky.. inak paradoxne som mal dema cheaterov este z pred 6 rokov z ineho portalu