PDA

Zobrazit normální verzi : Nejde mi spustit stažené demo



Eidam
10-06-13, 22:18
Zdravím, mám takovej problém.. když chci spustit demo, automaticky se mi spustí jen to poslední co jsem nahrál já a pokaždý to můžu spustit jen jednou, a pak musím znovu zapnout csko aby to šlo.. když dám nahrát demo a chci spustit jiný, tak na to prostě kliknu, dám nahrát a vůbec nic se nestane a vůbec to nereaguje, stejně tak jako když to poslední nahrané demo stopnu tak po druhý to už spustit nejde, nevím proč.. takže když se chci podívat na nějaký demo, tak se podívám maximálně na to poslední co jsem nahrál z mýho počítače jinak žádný jiný, ať už stažený nebo nějaký starší spustit nemůžu. Už sem kvůli tomu několikrát přeinstaloval csko a stejně to nefunguje. Prosím poraďte co s tím.

Volume
11-06-13, 07:48
Trošku blbá otázka .. vložil jsi demo do správné složky ?

Eidam
11-06-13, 17:52
jo vložil .. i když dám nahrát demo tak se to tam zobrazí v tom seznamu,ale když na nějaký demo kliknu a dám nahrát a pak spustit tak to nereaguje

dhaaqu
17-06-13, 01:21
Jdi do složky cstrike (kde máš dema mít) zkopíruj si název dema (bez koncovky .dem) a v konzoli napiš "viewdemo název".

Volume
17-06-13, 06:11
Jdi do složky cstrike (kde máš dema mít) zkopíruj si název dema (bez koncovky .dem) a v konzoli napiš "viewdemo název".

Přečti si ještě jednou co psal ..

Eidame, kup si steam cs a tvé problémy zmizí :)

Slunicko
17-06-13, 06:30
Aha, takze diky tomu, ze si koupi uplne stejnou hru co uz ma, tak mu to zmizi, vid co? Na takovy rady ti kazdej sere, to bych radsi nic netocil a kdyz se ti to zda jako blba otazka, nevidim jedinou zminku od Eidama, ze by prosil Volumeho o pomoc.
Jinak Eidame, tenhle problem jsem mel taky, nejprv jsem to reinstaloval v domeni ze to pomuze, me osobne to nepomohlo, potom jsem si koupil nove Pc a tam to slo uz ale na steamu a jelikoz mi to na starem furt neslo a neustale mi to vrtalo hlavou, tak jsem cs zkusil stahnout od konkurence, zapl a vse slo, nevim jestli to bylo tim, protoze driv mi to problem nedelalo a to jsem na tom hral asi 3 roky ale zkus to a treba ti to pomuze

k!neDryL
31-07-13, 14:37
Ahoj vím že se to sem nehodí, ale jsem tu docela nový a nevím jak začít nahrát demo. Pomůže mi někdo prosím? Díky.

Zaciatocnik
31-07-13, 14:49
Ahoj vím že se to sem nehodí, ale jsem tu docela nový a nevím jak začít nahrát demo. Pomůže mi někdo prosím? Díky.

record názov dema...ak chceš prehrať dak daj viewdemo názov dema

Britny
31-07-13, 18:26
Zkus třeba playdemo a název dema.. To se zapne vždy, akorát teda nemůžeš přesouvat čas a je blbá kvalita, podle toho kdo to natáčí.. Mě třeba dema jdou všechny, ale mám podobný problém, že třeba když si pustím hltv tak první jde dobře, ale druhý už se nahrává špatně a někdy se mi nenahraje celé, takže taky vypínám a zapinám celé cs, abych se mohla podívat na více dem, už sem si na to zvykla :)