PDA

Zobrazit normální verzi : znovu žádám o práva k jailbreku



jabadabadu
11-06-13, 00:16
jelikož a proto že jsem se nedobral k tomu jestli jsem adminem nebo ne a k první žádosti mi to nikdo nepřipsal znovu žádám o práva k jailbreaku děkuji a doufám že se snad někdo najde kdo mi odpoví na konec jestli jsem adminem nebo ne.
něco o mně jmenuji se Marek mám steam a mám nahráno na jailbreak servrech více jak 300 hodin.:new_russian: a můj nickname je jabadabadu


moje ID VALVE_0:0:1599796107

because
11-06-13, 06:16
Hod sem steam ID

Slunicko
11-06-13, 06:19
Myslis si, ze nekdo da prava takovymu jabaduvovi? Vsak se koukni, jen na to, co jsi napsal, jak muze hernajs nekdo napsat slovo odpovi z Y? Nedokazes napsat jedinou souvislou vetu, ktera dava smysl, ses s prominutim blbej jak tago, na JB nemas spesla a ten mimochodem taky nedostanes, takze ti odpovim na tvou otazku a budem vsichni delat, jako kdyby tu tenhle spatnej vtip nikdy nebyl, ne adminem opravdu nejsi a ani nebudes, preju ti krasny vyucovani a mej se fanfarove ;)

A jeste bych rad dodal, ze opakovanej vtip neni vtipem, takze 3ti zadost prosim uz ne; myslim si, ze to tak bude lepsi pro vsechny :)

jabadabadu
11-06-13, 16:09
Myslis si, ze nekdo da prava takovymu jabaduvovi? Vsak se koukni, jen na to, co jsi napsal, jak muze hernajs nekdo napsat slovo odpovi z Y? Nedokazes napsat jedinou souvislou vetu, ktera dava smysl, ses s prominutim blbej jak tago, na JB nemas spesla a ten mimochodem taky nedostanes, takze ti odpovim na tvou otazku a budem vsichni delat, jako kdyby tu tenhle spatnej vtip nikdy nebyl, ne adminem opravdu nejsi a ani nebudes, preju ti krasny vyucovani a mej se fanfarove ;)

A jeste bych rad dodal, ze opakovanej vtip neni vtipem, takze 3ti zadost prosim uz ne; myslim si, ze to tak bude lepsi pro vsechny :)




já bych ti chtěl něco říci.já tam měl jen jednu chybu ale ty 32 chyb no to je ubohý ty chytráku tady mně poučuješ o 1 chybě a sám jich tam máš 32. omg omg omg jak ty můžeš být admin lol


:laughing1::laughing1::laughing1::laughing1::laugh ing1::laughing1::laughing1::laughing1::laughing1:: laughing1::laughing1::laughing1::laughing1::laughi ng1::laughing1::laughing1::laughing1::laughing1::l aughing1::laughing1::laughing1::laughing1::laughin g1::laughing1::laughing1::

Milk
11-06-13, 16:14
jak můžeš být takový dement..

jabadabadu
11-06-13, 16:15
jako já ??? nebo tajtrlik ____????

hofy
11-06-13, 16:19
Nemáš Steam, což je jedna z podmínek pro získání práv. Další témata již nezakládej, nijak ti to nepomůže.

LOCK

jabadabadu
11-06-13, 16:25
ALE JÁ STEAM MÁM:drool: