PDA

Zobrazit normální verzi : Po čtvrté a naposled-práva na Jailbreak



SudHowen
12-08-11, 03:47
Ahoj,již to je moje čtvrtá žádost a vím že už to asi není normální ale přesto bych tu chtěl požádat o práva na server JailBreak.

Moje jméno je Petr.

Je mi 16 let.

Dodělal jsem 1 ročník střední průmyslové školy. NEPROPADL JSEM! :smart:

Teď něco o mně

Ke hře Counter-Strike 1.6 jsem se dostal v 6 třídě v hodině Informatiky.Bylo mi asi 12 roků a moc jsem tomu nerozuměl,avšak mezi mými kamarády byl jeden co tomu dost rozuměl a tak jsme každou informatiku hráli csko.Jednou když jsem dostal na vánoce svůj první počítač,okamžitě jsem si stáhl Counter-Strike 1.6 a začal jsem ho hrát s botama.Po nějaké době jsem zkusil Counter-Strike 1.6 po internetu.. Nejvíc mě bavil PaintBall.Jednoho dne přišel kamarád a říká mi o modě JailBreak.Takže jsem začal hrát tak "LIGHT".Časem mě to začalo dost bavit že jsem nevytáhl ani patu z baráku a pořád hrál.Ze začátku jsem dostal ban za nějaké kažení hry nebo tak,jinak jsem žádný banán nedostal.No když uběhl ten rok,řekl jsem si že bych to mohl zkusit za tzv Dozorce.Moc mě to nechytlo protože to není lehké.Já jsem ale stále hrál a tak nějak po těch měsících mi to jde samo.Tady na kotelnu mě dovedl kámoš tím stylem "Pod si s námi zahrát na kotelnu na deatmatch".Já jsem vůbec nevěděl co to je a tak jsem si řekl že to teda zkusím,chytlo mě to a tak jsem časem hrával i AWP.Když jsem viděl že vlastní kotelna Jailbreak tak jsem to chtěl zkusit.a zase to zkouším.Někdy jsem velký nervák ale dokážu taky pomoct,být ochotný,milý a zachovat chladnou hlavu.

Proč bych se chtěl stát adminem

Někdy si říkám "není tě potřeba adminů je dost",ale nemyslím si že je dost adminů.Každý má svůj život a většinou je to tak že se na Jailu sejde skupina adminů,ale někdy teda myslím v tu dobu co jsem tam já,málo kdy je admin (brzo ráno a pozdě večer).
Steam mám krátce.Nemám rád když někteří admini řeší Freekill,Teamkill a další věci banem.Já bych to udělal tím způsobem že bych mu vysvětlil chybu po případě ho přesunul či odkázal na pravidla.
Kdybych byl admin,choval bych se tak,jak se má admin chovat.Určitě bych jednal s rozmyslel a rozvahou.Taky bych chtěl být přínosem,tedy pomoct a nesklamat.Jsem aktivním hráčem 24/7,aktivita na foru a na TeamSpeaku.

Zkušenosti

Adminem jsem byl krátce na portálu www.profigaming.eu teď už má doménu s jménem někdo jiný.Portál se rozpadl.Nějaké zkušenosti tedy mám ale určitě bych si to musel osvěžit.
Umím rozpoznat WH,AB a SH.

Kontakt

- steam - SUDH0WEN
- skype - hatlos11

SteamID - STEAM_0:1:42763862

Chtěl bych se omluvit sILV3mu,BUBNOVI a Lucce.Vím že je to moje 4 žádost v tak brzké době,takže beru na vědomí.Uvítám jakékoli reakce a za každou budu vděčný.Kdybych dostal šanci,snažil bych se a nezahodil jí.

S pozravem SudHowienok :biggrin:

Smile
12-08-11, 04:01
První žádost byla 14.7. druhá o tři dny pozděj, 17.7. potom o šest dní pozděj a teď je to dalších 20 dní...

Tohle snad ani nemůže normálně uvažující člověk myslet vážně..Je jedno jak dobře umíš jail, třikrát si byl zamítnut, tak se s tím smiř, protože tohle už ani vtipný není, navíc po tom, co jsi tu předvedl, když jsi si nechal dát permanent...

Ridik :D
12-08-11, 04:02
xD na JB by se hodil admin jako sůl vždy když se podivám kde jsou admini tak skoro všichni na JB :D

za mě ano znám už tě delší dobu a seš v pohodě borec ;) doufam že bude stejne ohlas i od ostatních

smile ten perm... neřeš komu by nepřetekly nervy

Smile
12-08-11, 04:16
Souhlasím, každýmu to někdy ujede, ale taky by měl nést následky a co udělá tenhle? Týden po tom, co dostane unban si jde zažádat o práva a všici mu řeknou ano, jenom protože už si konečně koupil steam, ale to, že už mu třikrát řekli ne je zajímat nebude...

Ridik :D
12-08-11, 04:38
steam uz ma delsi dobu ;) ale nebudu slovickarit

Smile
12-08-11, 04:42
Členem od:
July 23, 2011

Delší doba? Jak myslíš..Nebudu tu už víc psát, sem vážně zvědavej, co mu na to řeknou ostatní...

bones
12-08-11, 08:12
Uz sme videli a poculi rozpravky typu: umim zachovat chladnou hlavu. Teraz nejaku realnu: Komunita Kotelny sa ti akurat vysmeje na 4. ziadost, nic viac neocakavaj.
Preco si myslis, ze tieto prava dostanes, po troch zamietnutych ziadostiach, po permabane, potom po unbane.
(Par sentimentalnych zvastov tu dokaze akurat rozplakat Ridika, ostatni ti na to neskocia.)

3k a Jerry
12-08-11, 08:53
Nemám rád když někteří admini řeší Freekill,Teamkill a další věci banem.Já bych to udělal tím způsobem že bych mu vysvětlil chybu po případě ho přesunul či odkázal na pravidla.
Kdybych byl admin,choval bych se tak,jak se má admin chovat.Určitě bych jednal s rozmyslel a rozvahou.

Myslím že by tě to vysvětlování brzo přestalo bavit..
Stačí mě jenom když musím napsat 5x denně co je to begrip..

BAWSON
12-08-11, 08:57
Kejvnul jsem uz na dve podobne zadosti (buben, svacinar). Treti chybu uz nehodlam udelat, takze jsem taky PROTI.

GenTLY^
12-08-11, 09:01
Myslým že by tě to vysvětlování brzo přestalo bavit..
Stačí mě jenom když musím napsat 5x denně co je to begrip..

Fail :D .K tematu, sice na JB moc nechodim(skoro vubec), ale myslim, ze by mel dostat prava na zkousku.

3k a Jerry
12-08-11, 10:14
Bawson: Chceš říct že dát Svačinar práva byla chyba ?
Gently: Sorry psal sem to narychle tak jsem si té chyby nevšiml..A máš pravdu na zkoušku to stojí, šak práva se dají i odebrat..

ZEUS
12-08-11, 10:25
Jsem proti další admini na JB nejsou potřeba, naopak je jich potřeba jinde.

Lynviy
12-08-11, 12:18
Já myslím, že na JailBreaku nejsou admini v době tak do 10-11 hodin. Najmout nějakého hráče co hraje brzo od 6:30 (jako já) a může řešit problémy, jelikož admini nejsou online.

3k a Jerry
12-08-11, 12:29
Jn chtělo by to nějakého admina na JB , který by tam byl brzo ráno a hlavně večer, protože večer vždycky jdou <blbci> bez mikraku k ct a dávají tam FK ..

chmod a+x /bin/laden
12-08-11, 12:30
03:47 - Proč si podáváš žádost v tak nekřesťanskou hodinu...? :lazy:

3k a Jerry
12-08-11, 12:31
Asi ho někdo v tu dobu štval na JB ..

negative
12-08-11, 12:53
nerád, až skoro vôbec sa nevyjadrujem k žiadostiam, ale niečo mi káže napísať sem nie.

Svacinar
12-08-11, 13:26
Jerry, ty animovanej frajere, někde kolem 22. hodiny až někde do 3 ráno je tam adminů, až to neni hezký, tak nwm co řešíš.

Lynviy
12-08-11, 13:35
Jn chtělo by to nějakého admina na JB , který by tam byl brzo ráno a hlavně večer, protože večer vždycky jdou <blbci> bez mikraku k ct a dávají tam FK ..

Já tam jsem hlavně od 6:30 do 12:00 (většinou) a potom od 18:00 do 1:00 (ale ne vždy).

Smile
12-08-11, 13:40
Pokud nehraješ...
v tak nekřesťanskou hodinu ...pak je tam adminů víc než dost...

Rixie
12-08-11, 15:49
Sorry Sude, ale u mě si si to už posral, takže ti musím napsat, že za mě NE !

SudHowen
12-08-11, 18:21
Sorry Sude, ale u mě si si to už posral, takže ti musím napsat, že za mě NE !


V Poho :))

Lynviy
12-08-11, 18:33
Já jsem za.

3k a Jerry
12-08-11, 19:09
Svacinar, tak jak kdy..Jednou jsem tam byl něco po pulnoci a byli 4 ct s toho měl 1 mikrák.

AnnoyingGreg
13-08-11, 13:53
Pak jsou kvalitní jak čínské hodinky. Je už pravidlem že po 00:00 je na JB takovej bordel..že tam děcka pouštěj šmouly za CT do mikráku. Je to nehratelný. A když už nějakej admin přijde..řekne že nemá náladu banovat všechny CTčka a valí pryč. Neni to sranda dohadovat se s těma kidama..Vůbec žádná spolupráce CTs..jeden má mikrák a zbytek nic..každej si jde jinou cestou a na simona každej hází deku.

Jerry, ty animovanej frajere, někde kolem 22. hodiny až někde do 3 ráno je tam adminů, až to neni hezký, tak nwm co řešíš.

Svacinar
13-08-11, 15:28
Hlavně že BAWSON je dokonalej ;) jestli máš jeho fotku nad postelí, tvůj boj, ale mě s ním nespojuj. BUBEN neni žádnej blbec, aby ti vyhrožoval banem pro nic za nic. To on je na JB z těch všech adminů nejklidnější, tak nevim co tady brečíš.
Na JB je teď skoro pořád minimálně jeden admin (yankees, BAWSON, Lucca, sILV3, Ridik, já, BUBEN).

3k a Jerry
13-08-11, 15:47
Nwm co tu melete do Svacinara když je to nejschopnější admin s luccu na JB .."ešte s greyem"..

Lynviy
13-08-11, 16:59
Jak jsem říkal, chtělo by to nějakého ranního a nočního admina.

ZEUS
13-08-11, 17:01
Si myslíš, že hned od 4 hodin ráno bude admin chodit na JB ? prober se.. jsme taky jenom lidi...

Lynviy
13-08-11, 17:05
Nemluvil jsem o aktuálních adminech, ale o hráčích co tam hrajou takhle ráno a najmuli by se jako admini.

Smile
13-08-11, 17:20
Jo jasně a nebo rovnou na každou hodinu extra admina...

UFOusek
13-08-11, 23:04
I ve 4. zadosti vsichni krici NE, cim to bude, nemas w hlawe sudhowen? PraHAHAHA, NE!

AnnoyingGreg
14-08-11, 11:12
Hráče Suda znám od začátku mého hraní na JB.(ne, moc dlouho to neni) ale určitě se mi nezdá že když dostane nějaké pravomoce..vyklube se z něho nějaký ... http://sedition.com/img/b/h/bush-hitler.jpgNetušim a nevyjadřuju se k tomu co bylo. Ale já znám (zatím) Suda jako klidného a v porovnání s několika hráči co maji admin práva i slušný hráč.

AnnoyingGreg
14-08-11, 12:20
Jééééžíši, ešte že si nám to povedal !!! uff, a ja že mu vybuchnú nervy a pôjde si pýtať perma na JB keď ho na 3-tí pokus nezoberú medzi seba do Admin teamu.

Ty budeš taky klidná osoba, soudě dle počtu vykřičníků. ;)) A další věc..než někoho cituješ, přečti si to radši vícekrát. Psal jsem.. že od doby co hraji na JB jsem s ním neměl žádnej problém. Nebyl vulgární..atd. Když budeš admin, tak si srdce vyliješ do mikráku i pokud seš vězen..a že to vidim každej den. Jak se choval on..nevim. Soudím moje zkušenosti.

AnnoyingGreg
14-08-11, 13:00
ja som kludná osoba, ale človeka čo má tu drzosť po perma bane som nabehnúť po 4x žiadať práva, neunesiem. nepoznáš ma, nesúď ma. A teraz ti osviežim pameť zo slovenčiny/ češtiny. Môžu byt vety s výkričníkom a delia sa na zvolacie a rozkazovacie. Táto veta bola zvolacia. Takže ty budeš múdra osoba súdiac podla "tvojho súdenia podla výkričníkov".

Ok, teraz k JB. Neriešime ostatných hráčov čo plačú na chatu za "vezňou" ale chlapca s menom SUDHOWEN. ktorý je vulgárny, rýchlo na nahnevá a nieje trpezlivý.. bolo by mi to jedno a neriešila by som to, kebyže sa ten hráč neodváži žiadať o práva.. ok požiadal, zvládnem to, ale musím sa opakovať.. po perma bane má tu drzosť. Nechcem vyvolať žiadny konflikt, ale čo je moc, to je moc..

Proti argumentům které máš proti SUDowi nemůžu říct ani popel. Určitě ho znáš déle a byla si u všech jeho kousků. Je irelevantní o jakou větu jde..já psal: "podle počtu vykřičníků" .. a vlastně za to jak klidná osoba se k SUDowi vyjádřila mluví i tato citace :
A EŠTE MÁŠ tu drzosť do piče, sem prísť a žiadať znova? fakt už sa nedokážem ovládnuť ale, JEBE TI ?!!!

SudHowen
14-08-11, 15:48
Noxii,máš pravdu že jsem nervák.Někdy vybuchnu.důvod proč jsem vybuchl byl jiný který nikdo asi neví.. :D,někomu příjde že se nervuju na Jalu. jsem klidný kdybych se nervoval na jailu tak by po těch 2 rocích hraní jailu byl dobrý cholerik.

Vulgární jsem ale omezuju to. např s kamarádama mluvím sprostě ale do voice jsem neřekl sprostého slova.

Karl0s
15-08-11, 12:25
nebylo to náhodou s tim nudou, kterej neměl co dělat u ct a ještě k tomu tam ďál blbosti

Larodar56
15-08-11, 15:03
Sud je dobrý simon ale tu žádost si napsal moc brzy po té předchozí, to je fakt.

:D Dal Ta Bhoper:D
16-08-11, 08:07
Ok,Admini sú tam o 0:00 niako do povedzme do 4:00 Neviem lebo Vtedy už nie som na PC.No ked prídem niekedy o 7:20 Na JB Žiadny admin,Ale musím Súhlasiť že to napísal tie žiadosti rýchlo po sebe.

Svacinar
17-08-11, 00:29
Si myslíš, že tady admini jednou na směny nebo co? Že každej maká 6 hodin a pak jde další parta? Si upad ne? I admini musí spát. Jestli čekáš, že o půl osmý ráno bude online 10 adminů, tak se prober. Navíc pochybuju, že je takhle brzo na JB víc než 15 lidí, takže tam tak velkej "bordel" nebude.

SudHowen
17-08-11, 01:29
nebylo to náhodou s tim nudou, kterej neměl co dělat u ct a ještě k tomu tam ďál blbosti


Přesně stím.

:D Dal Ta Bhoper:D
18-08-11, 14:59
Svaco,Ja viem že vy tiež musíte spať to je jasný ale niakeho hráča čo tam nie je v noci a je o 6:00 hore by sa zišiel.ja tmaa sem od 6:50 a bordel tam sú schopny spraviť 2 Ct-čka ktoré tam cez den ani neceknú.Iba dokedy tam neny admin sú velký machry.Lucca príde 7:40 a je tam už klud,Vieš preto by sa hodil niaky admin od 6:00 do tej 7:30-7:40.Lebo mna to nebaví ked su Ct 2 neschopný ludia,napr: včera aj dnes sa mi stalo:Chodte na zadnú stenu,ja tam idem a on mi dá kill,potom mu do Chatupíšem FK ja som šel na zadný stenu,ale on ingoruje tych TT ako keby nemal Chat.Takže dal by som niekomu takému práva kdo tam je v tej dobe ako som spomínal.

BUBEN
18-08-11, 15:13
Toto je pravda. Je veľmi nesprávne aby buben a svacinar adminovali jailbreaku ,keď nepoznajú pravidlá. Nechcem vyvolávať žiadne hádky a rozruchy ale po minulajšej situácií ma to vytočilo ,keď sa mi buben vyhrážal banom.

Můžeš sem hodit záznam chatu nebo demo, kde jsem tobě vyhrožoval banem? Abych věděl o co jde. Někoho slepě obvinit to umí každý.