PDA

Zobrazit normální verzi : Prosba



Eso./digl
12-06-13, 14:09
Couldn't open file overviews/jail_desert.txt. Using default values for overiew mode.
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 48568)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'wallhack, no flash'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): Peguska=)
[AMXBANS] Tvuj nick: Eso.
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): STEAM_0:1:995423
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1041997542
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 193.110.186.118
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 193.110.186.118
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Kotel
[AMXBANS] Server: Kotelna - Mega pub | csko.cz
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ==================================


Zdravím AT a Kotla. Možno niektorý viete že mám problémy s CS. Nemôžem ho hrávať už od 2. júna kvôli doteraz nezistenej príčiny. Tu som sa to snažil riešiť: http://csko.cz/forum/showthread.php?17406-problemy-s-CS-1-6&p=192442#post192442 ale vôbec sa to nehýbe. Rozmýšľal som že by mi to možno na NS šlo a mohol by som znovu hrávať. Jediný problém je asi v tom že na NS je daný perma ban za ktorý som ja nemohol. Preto by som vás chcel požiadať či by ste nemohli dať na tu IP UB a ja by som aspoň vyskúšal či mi to CS na NS pôjde. Ak nie tak by ste to mohli znovu zabanovať a ak by mi to šlo tak by som vás poprosil o to aby ste tam UB nechali a ja mohol znovu hrávať aspoň na tom NS. Ďakujem.

because
12-06-13, 15:05
Skus to vyskusat proti botom, lebo mne to zacalo nie len na steame sekat ale aj na NS.

Eso./digl
12-06-13, 15:27
Na NS s botmi mi to frčí úplne parádne, tak ako má. Prosím vás, dajte na tu IP UB nech môžem hrávať alebo to aspom skúsim ale myslim si že keď to s botmi neseka, nebude to sekat ani na servery.

Kotel
12-06-13, 16:07
Tenhle ban nejde zrusit. Jedine, ze bych upravil system, aby bral steam bany jako ns, takze bys mohl hrat, dokud by na te ip nebyl dalsi ban.

Eso./digl
12-06-13, 16:12
Tenhle ban nejde zrusit. Jedine, ze bych upravil system, aby bral steam bany jako ns, takze bys mohl hrat, dokud by na te ip nebyl dalsi ban.

A spravil by si to pre mňa?