PDA

Zobrazit normální verzi : Prosím UNBAN - AimBot ..



Stemarko
12-06-13, 17:19
Zdravím, Dostal sem dosti nesmyslný ban za AimBot, admin mi cca 2 min. před zabanováním psal, Martin proč se ti tak klepe ten crosshair, následně sem dostal ban za AimBot... Hraji na SFT, anti-cheat atd. Fakt nechápu jak se mi "klepe" crosshair, díky.

[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 70140)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): Martin jede bomby !
[AMXBANS] Tvuj nick: Martin jede bomby !
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:57496361
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:57496361
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 85.135.53.254
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 85.135.53.254
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: dOeS
[AMXBANS] Server: csko.cz | Awp
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
frekvencia :D killed NiZkoTUcNy_JOguRT with awp
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.

hofy
12-06-13, 17:21
http://csko.cz/dema/upload/dir/martin.dem
http://csko.cz/dema/upload/dir/martin2.dem

Uvidíme, co řeknou ostatní. To cukání mi opravdu nepřišlo standardní.

E:

Ty ze hrajes ligu? https://www.shifters.eu/profile/hug0pro Kamo tobe to trhalo, mel si skore 3:3 vytahoval si se s rankem 120 a rikas ze hrajes ligu? Tam zametas podlahu ne? Absolutne jasne AB jeste spatne nastavene, to zkousej jinde chlapecku.

Stemarko
12-06-13, 17:39
Aspect tak ty si jasný ...

https://shifters.eu/liga/119399.htm 1v1 awp zápasy a výsledky (v pravo bílá tečka - vše na anti-cheatu)

Já vážně nevím co se tam klepe, když nic nemám
Ve hře se mi nic neklepe, nevím co to prostě je.

Zoid
12-06-13, 19:54
Koukal jsem jen na 1. demo.

Ale časy 1:20 a 2:40 mi přijdou jako AB, pusťte si to 4x zpomaleně

E: Ostatně celá tvoje hra je taková "zacukaná" ... a ligu hraju taky

Stemarko
12-06-13, 19:58
Bože, Zoide, ty prostě, podle dema soudíš že něco mám (asi) ale, já prostě fakt nic nemám, a takhle mě obvinujete, ach jo ...

Stemarko
12-06-13, 20:03
Podle toho, že asi AB nepoznáte, že bych ty hlavy dával pořád? Další věc, At tady po shlédnutí dema napíše pan Kotel :) Zajímal by mě jeho názor na moje "AB".

Kotel
12-06-13, 20:16
V těch časech chybí pohyb kurzoru, což je typické pro ab, ale to může být způsobeno kvalitou připojení nahrávajícího, protože se demo seká. Jaké máš nastaveno cl_updaterate? (myslím Doese). Cukání tam nevidím, pohyb je volný. Celkově se netrefuje ani když je těsně u hráče, takže mi připadá divné, že by měl nastaveno ab jen, když má od něj kurzor 3 metry.
Na statistiky z jiné ligy nebo dema se neberou ohledy, cheatovali tu i hráči z top klanů (třeba tenhle http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=19431).

Zoid
12-06-13, 20:17
Proč pořád? Silent AB ti stříli na hlavu kdy chceš...

1:20, míříš 2m za hráče, ale jemu to dá hlavu
2:40, ti někdo strčil do ruky? nebo co to bylo za cuk?

Tohle jsou časy kde je to nejlíp vidět, ale ab tam podle mě je, a vypadá podle toho celé demo.

Za mě se přikláním k banu

Stemarko
12-06-13, 20:19
Tak to je pěkná sranda, nic nemám můj "Styl" střílení : Např jak na tom space 1:20 seskakuje mířil sem před něj a laglo to, mě určitě ne, ale tomu co to nahrával, pak sem dal hlavu, to je čisté ab, jak divné vědět že opravdu nic nemám, smál bych se, kdybych ban opravdu dostal.

hofy
12-06-13, 20:20
V těch časech chybí pohyb kurzoru, což je typické pro ab, ale to může být způsobeno kvalitou připojení nahrávajícího, protože se demo seká. Jaké máš nastaveno cl_minupdaterate? (myslím Doese). Cukání tam nevidím, pohyb je volný. Celkově se netrefuje ani když je těsně u hráče, takže mi připadá divné, že by měl nastaveno ab jen, když má od něj kurzor 3 metry.

Cl_updaterate mám 101. Opravil jsem link i na to druhé demo, tak můžeš mrknout, podle mě je více průkazné.

Stemarko
12-06-13, 20:21
Jéžíší, spasitel, na tohle sem čekal, fakt nechápu jak si můžou myslet, že mám "AB" mrkni se na mou odpověd tomu, co psal, ty časy, a že za něj ban.

mimochodem, jak sem viděl pěkně to lagovalo "cheat hunterovy" který demo nahrával, a mimochodem, můj styl střílení prostě popsat nejde, často mířím před hráče a střelím, byl to určitě LAG.

Mimochodem, na demu2 sou dosti viditelné lagy, AB tam teda fakt nikde nevidím, čím to k sakru je ? :OOO

Předchozí : Cl_updaterate mám na hodnotě nula či (0) si napsal ... A ted.. :D Ty už ani nevíš co píšeš, měl si to špatně nastavené, v demu ti to laguje jak wifi na sibiři a já mám AB ?! Se vzpamatuj :D

A ještě by nemusel upravit příspěvek, 1. byl že má hodnotu cl_updaterate že měl na nule, a teď, má najednou 101, a že mu to v demu lagne a pak tam spadne hlava to je jisté AB, Tak určitě.

Kotel
12-06-13, 20:49
Tys bys je ale moh upravovat, aby to nebylo na 5ti stranach. Druhe demo je delsi, bude chvili trvat, nez se prozkouma. Jestli byl v ten moment hlavy lag, tak to je jasne, zkusim porovnat s hltv.

Stemarko
12-06-13, 21:02
Ano, lag to byl, mimochodem než začnu zase k věci, víš jak zajímavé je smát se, když já prostě nic nemám, a tady se to řeší 2 dny :D

Ale k věci: Yes, v 1. demu to byl jasně lag 1:20 jak sestupuje z té rampy, (v levo) a V 2. teda žádné ab nevidím a jestli myslíš na ten ještě ubohý "ACE"které si budu dávat do movie, tak odborníka na hlavy to se jdi zeptat bery officiala :) taky o něm můžu říct že má AB, protože se mi lagne demo při střele.

Maly Buu
12-06-13, 21:20
videl sem 2. demo a od zacatku do konce tam svisti AB .... a pokud to byly lagy, tak proc jen u tebe se krouti cross a ne u ostatnich hracu na mape, kteri strili normalne... priste si to lepe nastav, tedka ti to nevyslo ...



rozdil je v cfg :-P ... z tohoto se nemuze vykecat :D .. prvni demo sem nevidel, tak se k nemu ani nebudu vyjadrovat. toto je dostacujici

Kotel
12-06-13, 21:35
V 1:20 je na hltv videt plynuly pohyb, takze pakety se na demu opravdu ztratily. 2:40 je normalni kill.
Druhé demo je zajímavější. Po každém výstřelu se ti zatřese kurzor. Když se podíváš na jiné hráče, tak těm se nic netřese. Proč je tam takový rozdíl?

Stemarko
12-06-13, 21:41
řeknu ti to takhle, musel by si mě vidět hrát, aby si pochopil proč to dělám občas když střelím mačkám A,D A,D, hýbu se do prava a leva (A,D) většinou když dám kill hýbu z myší jako by takový otřes levá pravá jako bych něco "čmáral" pokud myslíš tohle ...


A jestli ne, tak už prostě nevím oběř si to přes družici NASA jestli mám AB nebo ne, já ti říkám že ne, a už prostě nevím jak to dosvědčit, ale přesvědčit by si se měl sám, zkus to taky zkontrolovat přes ten hltv či co to je, fakt řekni mi co mám udělat, cokoliv abych ti dosvědčil že nemám AimBot, nějaký program na to nebo tak, a jestli ho mám, nech to tak no, fajn, ban za nic, to bych byl asi první v historii tady.

Lépe či méně ti to prostě vysvětlit neumím.

Pěkně si mě rozesmál, přijed si ke mě domu hej ukážu ti jak se mi to "Třese" když hraju a ukážu ti i ten "aimbot" jo ? ;) A jestli celou dobu zapnutý aimbot, proč sem několik x. umřel, a když sem střelil sem vždy nedal hlavu, nebo se netrefil, to sem to zapínal a vypínal nebo co ? :D

A víš co pod 1v1 a uvidíš že budu hrát stejně, dej si do spectu hltv. :) dostaneš 16:0 pinďo.

A víš co, pod si zahrát Kotle 1vs1 jestli na to máš čas, dáš si tam hltv, a uvidíš, že při každém killu se takhle "třepu" :-D

a rozdil je v cfg? na mem sft profilu mam cfg co momentalne pouzivam, mam ho i normalne v csku.

Jestli dostanu ban, tak opravdu, ale opravdu neprávem, říkám že nic nemám. Ale že si mi tam třepe cross (střelba) to znamená AB, ja tomu nerozumím, dostanu BAN, co už udělám ? Nic no, budu muset hrát na STEAM serverech jako obvykle abych to "AB" nezapl i tam.

Jo, a jak si říkal že se mi to třepe, to dělám pořád střelím a po výstřelu třepu někdy doleva doprava, příjde mi to rychlejší, pak hned mířím a prásk ! :O AB !!!

kono159
12-06-13, 21:56
Jo, a jak si říkal že se mi to třepe, to dělám pořád střelím a po výstřelu třepu někdy doleva doprava, příjde mi to rychlejší, pak hned mířím a prásk ! :O AB !!!

jo, a ak nejaky mod nebude mat trpezlivost, prask a hned ban na fore za multispam, pride to asi rychlejsie

pouzivaj edit ...

Maly Buu
12-06-13, 21:57
takze je videt, ze se vyznas a zkousis delat blazna ze sebe a z nas hlavne...
AIMBOT neznamena jen HS, 0 smrti, a kazdou strelu zasah ... dobre nastaveny a naprogramovany AB je hodne tezko poznat a nemusis trefit ani jednu HS snim...kope ti to nahoru po kazde strele, krouti se ti cross ... rad budu kdyz ti ten nespravedlivy ban za nic zustane

Kotel
12-06-13, 21:58
A víš co, pod si zahrát Kotle 1vs1 jestli na to máš čas, dáš si tam hltv, a uvidíš, že při každém killu se takhle "třepu" :-D
Když se třepeš všude, tak jak pomůže další demo?
Sice je netrefuješ, ale to je vedlejší. Mě je to osobně jedno. Na serveru jsi s tím hru neovlivnil, ale těžko ti někdo uvěří, že to není ab.

Stemarko
12-06-13, 22:07
Další demo? Asi nepomůže měl točit zapnuté "AB" konkrétně, když nic nemám, Dostanu ten unn právem nebo mám jít instalovat GayShites ?! -> Když z dema nepoznáš, a co lidi, není to na tobě ? Nic nemám, hodně to naštve, když hraješ dobře, a dostaneš ban za AB aspon to bude můj první ban dá se říct za skill (vaše "AB) a můžu se smát, že dát ban hráči, který nic nemá, a jen umí hrát -> při střele "třepeš" ?! když dáš kill a nebo ve vzduchu když se chystáš zoomovat, to už je AB.??
http://www.youtube.com/watch?v=Vwsw0dQUo00 VINCE C. PRO -> AB NE ?!

Stemarko
12-06-13, 22:11
Bude tu hrát markeloff (blbý příklad, ale přece jen, skočí a jak třepe crossem ve vzduchu, takhle sem si taky zvykl, zahraje si pod jinačím nickem selby, dostane ban za AB, jak mu bude? nádherně co ?

Kotel
12-06-13, 22:14
Ne, dostane ban i s nickem markeloff.

Stemarko
12-06-13, 22:21
No, ale kde by se tu markeloff vzal, dobře, já čekám na ten ban, řeknu ti to tedkom takhle, lhát může každý, nemůžeš mi věřit, neznáš mě atd. Ale AB prostě nemám, tak šup, vím že když mi dáš ban máš klid, a nezabije tě 1 hráč který odejde od Kotelny, a bude říkat na GS-ku něco o tom, že sem dostal ban za "AB" které nemám, ale je to celkem stupidní, když hraješ dobře, a dostaneš ban za "AB" :D Ale i potěšující, aspon víš že si skill, a umíš dávat hlavy, podle kotla, který si myslí, že máš "AimBot" tzn. Co mám už dělat, nic nemám, ale to ti prostě nijak nedokážu..

Kotel
12-06-13, 22:22
Jestli nemáš ban, tak proč žádáš o unban? Trochu mimo ne?
Až uvidíme demo hráče, co hraje takto a nic nemá, tak se může něco dalšího řešit. Podle adminů jde o špatně nastavené ab (střílí vedle hráče).

Stemarko
12-06-13, 22:27
To je tedkom vtip ne ? Já ale mám ban, myslíš si že bych to tady jinač řešil ? špatně nastavené AB ? omg ... jak to mám už .. prostě .. promin ale, do píči vysvětlit, já nic nemám žádné ab, žádné cheaty sem nikdy v životě neměl žádné ab nic, špatně nastavené co to je ? Kde si nádherně budu hrát Pub, to jde jedině u vás, na skurvenym GayShites jsou jen kids, a večer tam nejsou super lidi jako na CSKU, a to je určitě důvod proč mít ab, a hlavně proto, že na vašich serverech hraji dlouho, a zapínám AB Non-Stop, nemám nic, ani sem nic neměl.

Nevadí, jdu aspon na TS, tam snad ban nedostanu, pochlubím se všem těm "Vyšším" samozdřejmě pod tebou, za co sem dostal ban, ti co mě znají (pokud tu už nebude lock) budou určitě protestovat, to hodně naštve, monty, tom. riddle jéjda ... :(( Musím to AB odinstalovat s toho steamu i když nevím jak, protože nevím jak se tam dává :D Ale to je dobré, snad nedostanu ban na TS.

Psal sem odpoledne kofimu bezdakovy všem co na ts měli vyšší hodnost, všichni psali že se přimluví, že nic nemám, ale ted nikdo nemá čas, to je tak super no.

Kofi nemá čas, pořeší to zítra v AdminChatu či co, to jsem zvědav jak to moje AB dopadne, už se vám stalo že jste dali ban hráči který nic nemá ? a bránil se stejně jako já?

Kotel
12-06-13, 22:35
Aha, vy jste tedy 2 a každý píše něco jiného, tak to už chápu. Ale k věci. Hraješ tu několik měsíců a přišli na tebe až teď. To znamená, že jsi musel nějak změnit herní styl. Takhle očividné ab by se těžko vyhlo pozornosti. Zrovna na awp, classicu hraje i dost adminů.

Stemarko
12-06-13, 22:39
Očividné AB, asi těžko, žádné nemám.

Ach jo :-( tak fajn, První server kde sem se napojil v mích 12-ti letech byl csko.cz | awp, tam to všechno začalo, monty non skill, tom.riddle, instalater a ostatni hral sem cca 6 let, a ted příjde toto, jestli mám ab, tak sem osel a hrál sem se tu, a učil sem se tu 8 let zbytečně, to je velice zajímavý úkaz - píšeme 2? A to je co ? :D

Herní styl, ten sem změnil ale hódně těžce, Cca měsíc zpátky je to moje první hra na steamu, no, půjčil mi ho strýc který už csko nehraje, měsíc zpátky sem poprvé zkusil na aalternate (to byl první steam server na kterém sem kdy hrál, a hraji doted, protože na váš Classic už bohužel moct nebudu, tam sem začal poprvé hrát, pak sem dozrál na TS3 a tam sem se připojil, šel sem do místnosti gather a tam mi vše začlo docházat, byl sem dítě které vše lamčilo, ale ted je vše jinak).

ZEUS
12-06-13, 22:41
Do háje používej edit.

Stemarko
12-06-13, 22:42
Mimochodem, tu myš sem si dnes také obědnal kvůli CSKU -_- :D http://www.alza.cz/connect-it-battle-mouse-ci-78-cerna-d344237.htm

Kotel
12-06-13, 22:42
už se vám stalo že jste dali ban hráči který nic nemá ? a bránil se stejně jako já?
Každý se brání jako ty. 95% cheaterů tu přísahalo na smrt matky, že nic neměli. Přesto na demu dávali hlavy přes 2 zdi apod.
Za mě znovu píšu, že takový ab nemá význam (co střílí mimo), takže se musí rozhodnout banující admin. Zatím mi nikdo nenapsal, že to ab není (cca 10 lidí). Opravdu divné, že ti nedal ban admin, co s tebou hraje každý den.

Stemarko
12-06-13, 22:45
Mi je ale kurva jedno kolik jich přísahalo, já znám cheaters, jen děti, a toho admina pod nickem dOeS sem na awp viděl poprvé, říkal že ho nehraje jak jsme se tak na steamu bavili, já mu psal že nic nemám, on mi stejně neuvěří 95% ano to ti určitě věřím (taky sem se s tím setkal, akorát chvíli na knife open-arene jestli to není reklama na další ban až po tom "AB") Já ti ted ale vážně, vážně říkám že nic nemám, a dostanu prostě ban za nic, to se mi ještě nestalo.

Víš co to ale je, osobnost jako ty Kotle mi tu nechá ban za "AB" přičemž by si měl vědět, že nic nemám, škoda že tu není VINC.

ZEUS
12-06-13, 22:50
Ještě jednou a naposled. Používej tlačítko edit

Dám ti to větším písmem, aby si na to viděl, jestli to nehodláš akceptovat, tvůj problém a poneseš si následky...

Stemarko
12-06-13, 22:52
Dostanu ban na forum, co udělám? Mám ban na serveru a když tady kotel strašně mluví, že to potvrdili admini co hrají 8 let atd. Na co bych hrál s ab které prakticky nefunguje (asi) nevím jak se to zapíná nevím co mám stáhnout mám origo cs, ano budu cheatovat co s toho mám, to můžu na NS ne? No, co už bude horší no ban na forum a co, mám ban na serveru to už horší nebude. Za AB které nemám, mohl si se na to podívat klidně ted.

Kotel
12-06-13, 22:58
Does je admin na zm a knife servery, ale to je celkem jedno, kdyz ab potvrdili admini z classicu, co hraji cs pres 8 let. On ban neměl vůbec dát, když tam nemá práva, takže je to zase na mě, abych to vyřešil.

ZEUS
12-06-13, 23:00
Zejtra na to mrknu, ted bych u toho akorát usnul.

No, jestli rychle nezačneš používat tlačítko edit vpravo dole, tak skončíš špatně, protože dostaneš daší ban, tentokrát na forum. Prostě nepostuj víc postů za sebou. To je tak těžký ?

Stemarko
12-06-13, 23:02
Hej Kotel, nepiš už ti nic prosím tě, dostal sem prostě ban neprávem, aspon vím proč většina lidí "odchází, jde pryč" na GS, mi je jedno kolik roků to hrajou, i mistr tesař se jednou utne, jo možná že je to ultra náhoda, že se "Spletli" všichni, ale nic nemám, jak si říkal 95% cheateru se bránilo jako já, tak proč ti tu mám pořád něco vysvětlovat, prostě nic nemám, kdybych měl unn, tak hraju pořád stejně jak tedkom s tím "AB" chápeš, je to furt stejně, pořád takhle hraju.

Charon35
12-06-13, 23:03
Každý se brání jako ty. 95% cheaterů tu přísahalo na smrt matky, že nic neměli. Přesto na demu dávali hlavy přes 2 zdi apod.
Za mě znovu píšu, že takový ab nemá význam (co střílí mimo), takže se musí rozhodnout banující admin. Zatím mi nikdo nenapsal, že to ab není (cca 10 lidí). Opravdu divné, že ti nedal ban admin, co s tebou hraje každý den.

Takže keď to má zle nastavené, tiež sa to nebude banovať? heh

15 ročný chlapec odohral 3 "zápasy" na sft a ide sa tu vytahovat s anticheatom. Nahraných 124 hodín na steame a na stf ban za správanie. Inak ten ban celkom chápem.

Okrem tých lagov mu cuká asi každý výstrel. Jediné vysvetlenie, že má tiky v ruke z vojny. (videl som len 1. demo)

Stemarko
12-06-13, 23:04
Chápej to, nevytahuju se s ničím, jen tady píšu, že nic nemám, ale to tady nedokážu víš.

Dobre no konec, mám ab tak proč to nelockne, já se tu nebudu dále snažit, sám tu psal že hráči co hraji 8 let sou zkušení a že mu řeklo hodně lidí že je to špatně nastavené AB, no prostě tak at už to lockne a ten ban mi nechá ne, co mám udělat už, no? prostě můj 1 ban neprávem nic víc, co udělám už? mám ho tu přesvědčovat dále?

Charon35
12-06-13, 23:10
Používaj EDIT ty retard!!!!!!!!!!!! Šak ty nemáš všetkých 5 pokope asi, keď nechápeš čo je edit, ako si sa mohol vôbec registrovať na fóre?!!!!!!!!!
a mimochodem, můj styl střílení prostě popsat nejde, často mířím před hráče a střelím, byl to určitě LAG.
Ano, ano, toto už som niekde čítal.

Bezdak
12-06-13, 23:14
Já že jsem ti psal na ts že se za tebe přimluvim aha. Já ti neodepsal ani tečku, protože jsem byl pryč a když jsem přišel tak už si tam nebyl. Demo stahuju, tak sem za chvilku napíšu.

Stemarko
12-06-13, 23:17
Jak to vypadá Bezdaku, taky špatně nastavené AB?

Kotel
12-06-13, 23:21
Klidně si tu piš dál do zítra posty každou minutu. Další lidi se vyjadří stejně až budou chtít. Tím nic neurychlíš.

Flash
12-06-13, 23:22
Tak na tomhle demu fakt neni co resit... nechapu, co tu zkousis. To si jako myslis, ze tu adminujou lidi, co to nikdy nehrali nebo jak? Aimbot, vic to neresim, pac to je jak mlatit hlavou do zdi.

Stemarko
12-06-13, 23:24
Další komu se můžu pěkně vysmát já vůbec nic nemám.

Stemarko
12-06-13, 23:25
Já chci ale ten ban už.

Kotel
12-06-13, 23:27
pozn. red.: Myslí unban

Stemarko
12-06-13, 23:27
Ten BAN a LOCK tady prosím vás, nechci tady už hrát, prostě, všichni tedkom co si tady myslíte že něco mám, tak obrovská nespravedlivost, ale je to jen hra že, co udělám.

Mr.Brown
12-06-13, 23:27
Já chci ale ten ban už.
Tak mu ho někdo dejte, když o něj prosí.

Stemarko
12-06-13, 23:29
Prosím, protože to prostě, tady ty lidi to nepřesvědčím dívej se kolik lidí tady napsalo to, že mám AB, jdu si zahrát na GS, aalternate tam sou normální lidi, a na tento portál bohuže l seru, představ si že fakt nic nemám, ale ban za AB mi tu zustane (y)

Stemarko
12-06-13, 23:31
pozn. Dej už tu lock, at je vám fajně, že jste se "sešli" a dali jeden velký souhlas banu neprávem :)

Mr.Brown
12-06-13, 23:32
Prosím, protože to prostě, tady ty lidi to nepřesvědčím dívej se kolik lidí tady napsalo to, že mám AB, jdu si zahrát na GS, aalternate tam sou normální lidi, a na tento portál bohuže l seru, představ si že fakt nic nemám, ale ban za AB mi tu zustane (y)
Ježiši už drž hubu. Pořád tady opakuješ kraviny, prostě tady máš vyjádření dobrejch adminů viz flash atd. , tak na tom asi něco bude. Padej na gs :sadbye:

Kotel
12-06-13, 23:42
Schvalne sem povolim psat vsem. Zajimalo by me, jestli ma proto nekdo logicke vysvetleni.

Stemarko
12-06-13, 23:47
Povol to i prezidentovi, i kdybych ten unn. dostal, což se nechystá, je mi to už jedno, ted sem hrál s doesem na aalternatu, sem tam pral ty hlavy zapl sem do konzole csko_ab_awp_vyskocis_kill_trepani.on a normalne si mel videt jak to litalo zkus to tez :)

Charon35
12-06-13, 23:55
Povol to i prezidentovi, i kdybych ten unn. dostal, což se nechystá, je mi to už jedno, ted sem hrál s doesem na aalternatu, sem tam pral ty hlavy zapl sem do konzole csko_ab_awp_vyskocis_kill_trepani.on a normalne si mel videt jak to litalo zkus to tez :)

Už si si asi pozrel to demo čo. Môj názor tu (žiadosti o UB) je dokopy prd platný a v hre by som si to asi ani nevšimol, ale to cukanie crossu skoro po každom výstrele...hm. Tiky v ruke čo...

Stemarko
12-06-13, 23:58
Stojím si za svým, a vím, že nic nemám, tady se ale dohadovat už nedá, KONEC. LOCK někdo už.

A 3. že nemám opravdu nic, a neřešil bych to tu přes 6 hodin a nešel kvůli tomu o 2 hodiny později spát. Ale to nedosvědčím, protože je tu 10 v mém případě "zkušených" lidí (když nic nemám) ale to se nedá.

Tiky v ab jak všichni říkají, si asi jediný kdo to tak možná trošililinku chápe, ale neřeš to už. prostě se to tu lockne a budu tu mít ban neprávem. KONEC. je spousta dalších serverů no.

A mimochodem, cukám takhle pořád, -noforcemaccel -noforcemparms sensitivity 3 a podle potřeby, někdy filter někdy ne, to se takhle ale dosvědčuje, i vysvětluje špatně, když mě prostě nevidítě, tu ruku atd. To se dosvědčit nedá, ale ano, takhle střílím.

Stemarko
13-06-13, 00:04
Ten pocit, znám ale ted jen já, nádhera jáj, zhluboka si tu dýchám, všichni borci že 10 lidí tu říká že mám, vy mi nevěříte že nic nemám, ale ten pocit že fakt nic nemám a prakticky oblbujete samy sebe, mám jen já :D

Charon35
13-06-13, 00:04
A mimochodem, cukám takhle pořád, -noforcemaccel -noforcemparms sensitivity 3 a podle potřeby, někdy filter někdy ne, to se takhle ale dosvědčuje, i vysvětluje špatně, když mě prostě nevidítě, tu ruku atd. To se dosvědčit nedá, ale ano, takhle střílím.

Čo to má so sekaním? Tak strielaš blbo. Máš fullout s m4 cez pol mapy asi...

Stemarko
13-06-13, 00:05
Dostal by infarkt protože nic nemám, mažu tady učet na forum to nemá cenu

Zoyer
13-06-13, 00:07
mažu tady učet na forum to nemá cenu

A já myslel, že se chceš stát stálým členem, když nepoužíváš ten edit..

E: ještě sem se nevyjádřil k demu. Podle mě to není čisté.

Krispo
13-06-13, 00:08
Zazvonil zvonec, a Unbanu je konec..

Podle mě hrozně "neviditelnej" aimboooot :)

Lakaj
13-06-13, 00:45
precital som si vsetko, dema sa mi teraz nechce pozerat... a nemam teraz ani tu mapu... predpokladam ze pozeras dva a pol chlapa...tam bola raz hlaska "vzdy trvaj na svojej verzii"

tak a ako dlho to hras a si taky skill a mas prvy ban nepravom?

MARTiii
13-06-13, 01:16
jeste se nevyjadrili odbornici aviatik a piner, myslim, ze jejich nazor bude mit nejvetsi vahu

DarkAspecT
13-06-13, 07:52
Takže tak, na serveru jsem byl, na deltě mapu předtím ti to trhalo pěkně, ještě si takovej kretén, co si stáhne ultra viditelný ab, který ještě střílí do těla. To čekání, než dáš kill bylo otravný, skóre 3:3, ale když už si vystřelil, bylo to jako bys byl zmrzlej. Pak jsem musel jít s tím, že does tam byl a zabanoval. Nevím, jaký chce z toho Kotel vynést rozsudek, ale pro mě, pro někoho kdo hraje awp každý den bylo to ab jasný a je jedno, jestli to banuje admin z classicu, nebo JB. To že se oháníš ligou kamaráde, tu může dneska hrát každej dement, navíc tam máš asi 70% proher, to se máš čím chlubit. A to s tím že odcházíš na tu sračku s ultra vip a unbanem za něj, vždyť si běž, tady nikomu chybět nebudeš. A poslední věc, monnty by tě určitě odhalil, tomu nevěřím a ty sis vycucal z prstu jméno admina, kterýho si tam viděl. Jestli tě monnty nespectoval, tak šel na jinej server, nebo měl v hledáčku někoho jinýho. Jsem rád, že sem tě nahlásil, ten brek stojí za to a většího retarda sem neviděl. GL A HF haxore.

BiA Fz
13-06-13, 09:06
nebyl jsem si jistej, protože takhle taky občas trham rukou a u awp to jde těžko poznat; ale kouknul jsem ještě hltv z jiný mapy, kde kromě awp máme šanci vidět v akci i deagle a další guny

http://csko.cz/hltv/27016/27016-1306102344-de_dust.zip

7:05 deagle a m4 , s nickem White, opravdu není pochyb o aimbotu
jsou tam i další časy
ten by zapřel asi opravdu cokoliv :-)

ban je právem a zůstane

E:
Mega pub 10-06-2013 23:52:37 STEAM_0:0:57496361 85.135.53.254 Martin jede bomby ! _Wh[i]Te._ [zmenil nick na]: Martin jede bomby !
Mega pub 10-06-2013 23:52:12 STEAM_0:0:57496361 85.135.53.254 _Wh[i]Te._

Kotel
13-06-13, 12:22
7:05 deagle a m4 , s nickem White, opravdu není pochyb o aimbotu

Nevím, jestli nemám nějaké vadné cs, ale tam ab vůbec nevidím. To spíš je důkaz toho, že na awp serveru ab měl, protože tady mu to vůbec necuká ani s awp.

gre
13-06-13, 12:57
Je tam aimbot, nie je čo riešiť.

Stemarko
13-06-13, 14:04
:DDD Já nevím jak už to mám prostě vysvětlit, úplně všichni se tady mýlíte, nic nemám ... Ale to vám prostě nevysvětlím, opravdu nic, vůbec nic, ale jak ostatní píšou, psalo to 95% cheaters, ale já tento "cheater" nejsem, tímto už vážně končím, ale pokud se mi bude zdát něco, na co je třeba odepsat, tak se nebojte :)

Ty zmrdečku, zrovna ty mi tady něco mluv, Dej STEAM, či Skype, a pojd 1on1 awp, dostaneš a budeš brečet další výmluvy, žemám AB.

A proč už to nelockneš?

DarkAspecT
13-06-13, 14:18
Ty zmrdečku, zrovna ty mi tady něco mluv, Dej STEAM, či Skype, a pojd 1on1 awp, dostaneš a budeš brečet další výmluvy, žemám AB.
Ok ty hero, přidej si mě na steamu: DarkAspecT, s tím že na sft přes ac..

BiA Fz
13-06-13, 14:40
To by mohl bejt zajímavej fight. Jako nevím já bejt tebou, pokud teda opravdu nic nemáš, tak se natočím jak hraju obrazovku i s myšou + točim demo a pak to sem dodam. Pak to můžem porovnat víš co, jak děláš ty zajímavý pohyby. Myslim, že na to budeme všichni zvědavý.

Stemarko
13-06-13, 14:46
BiAku to máš pravdu, ale kvalita mého mobilu to by nešlo, a kameru nemám, A myslíš, že kdybych něco měl tak to řeším už den a strávím tady polovinu svého dne?! :D

Maly Buu
13-06-13, 14:52
nebyl jsem si jistej, protože takhle taky občas trham rukou a u awp to jde těžko poznat; ale kouknul jsem ještě hltv z jiný mapy, kde kromě awp máme šanci vidět v akci i deagle a další guny

http://csko.cz/hltv/27016/27016-1306102344-de_dust.zip

7:05 deagle a m4 , s nickem White, opravdu není pochyb o aimbotu
jsou tam i další časy
ten by zapřel asi opravdu cokoliv :-)

ban je právem a zůstane

E:
Mega pub 10-06-2013 23:52:37 STEAM_0:0:57496361 85.135.53.254 Martin jede bomby ! _Wh[i]Te._ [zmenil nick na]: Martin jede bomby !
Mega pub 10-06-2013 23:52:12 STEAM_0:0:57496361 85.135.53.254 _Wh[i]Te._



ale jak rekl kotel, ja na tomto demu nevidim ani zminku o AB, ani malickou....uplne jinej herni styl jak na awp mape, necuka mu to, neskace, nedela sve oblibene A,D,A,D coz me pobavilo :D

DarkAspecT
13-06-13, 15:19
Moje dema:
http://csko.cz/dema/upload/dir/vsmartin.dem
http://csko.cz/dema/upload/dir/vsmartingowenna.dem
První mapu na indii mě hoch překvapil, dal mě 16:14, s tím že walkoval, kdy se dalo a kempil na spawnu/za krabicí. Na gowenně když už jsem se s ním nechtěl srát dostal 16:6
Jeho demo:
http://csko.cz/dema/upload/dir/abproasp2.dem
Myslím, že je tu vidět to trhání, asi to má v cfg, no kdo ví.
Pro úplnost, testoval jsem jeho "údajné" cfg a natočil demo, trhání jsem nedosáhl. Jestli nemá jinej cfg, tak nevím čím to je, ale AB má...
http://csko.cz/dema/upload/dir/hugovocfg.dem

Stemarko
13-06-13, 15:20
Jo díky za hru, překvapil ? :O nevím, na gowenně si byl o dost lepší, na hoře si znal ty pozice :)

gre
13-06-13, 15:23
Stemarko? Myslel si tým mňa? Ja si s tebou kľudne zahrám. Potrebujem sa aj tak rozohrať :-)

Stemarko
13-06-13, 15:28
Omlouvám se za chybné demo z gowenny, tady je E : http://csko.cz/dema/upload/dir/abgowenna.dem

Grečko sorry, nemám kde tady na kotelně sem už dostal ban za AB tak nevím jedině že by si něco poslal a dáme jen tak.

Vachtar
13-06-13, 15:41
Stemarko, neřeš to, já taky dostal ban za nesmylsnej WALLHACK, a přitom sem ho neměl, co už, csko nehraju páč jsem hrál jen tady (určitě bych tu cheatoval/hackoval) , už se jen chodím dívat sem na fórum jak odrovnávaj hráče...

P.S. Kamarádovi to taky cuká, může to být myší, mě ted kolikrát skáče myš sem a tam na FB, NETU, WoTku apod...

Zoyer
13-06-13, 15:52
couldn't exec aimbot.cfg a ty další sračky.. proč se mi toto objevuje v konzoli u tvého dema z indie a na jinčím demu mi to nepíše ? ( pokud je to normální, tak sorry. )

E: sorry to jen kontroloval HLGUARD. koukal sem moje demo ze sft a taky mi to tam haze...

DarkAspecT
13-06-13, 15:59
Přes teamviewer jsem nic nenašel, ale na demu to prostě trhá... Nechápu to.
E: To Vachtar, myší? Aha, proč mu to trhá jen když střílí mi vysvětli, když stojí a nestřílí tak má myš normálně ve vodorovné pozici. Když vystřelí zakrvdlá se mu to.

Stemarko
13-06-13, 16:02
Je to možné, taky sem psal že myší, to je dobře že nejsi jediný kdo taky dostal ban za něco, co nemá, nejvíce je, jak to všichni řeší, že mám a tak. přitom nic, to už nevím co na to říct...

píše ti to že ti to nemůže najít aimbot.cfg, v kompu mi nic nenašel takže to na mě nebude, navíc, si možná spouštěl jako .cfg, asi error nwm.

Mimochodem s tím cskem že už moc nehraješ, a hrál si tady, tak jsme na tom stejně ! :P

ZEUS
13-06-13, 16:09
Do prdele seš retardovanej ? Poslední varování. Používej tlačítko edit.

Kotel
13-06-13, 16:14
Stemarko, neřeš to, já taky dostal ban za nesmylsnej WALLHACK, a přitom sem ho neměl, co už, csko nehraju páč jsem hrál jen tady (určitě bych tu cheatoval/hackoval) , už se jen chodím dívat sem na fórum jak odrovnávaj hráče...

P.S. Kamarádovi to taky cuká, může to být myší, mě ted kolikrát skáče myš sem a tam na FB, NETU, WoTku apod...
A proč ses tam přiznal?

Lazik
13-06-13, 16:16
A preco si ty tak retardovany a nevies pouzivat edit, ked ti to napisali asi 10x?

Ked ti tu napise asi 15 ludi, ze mas Ab tak asi nie su vsetci sprostí a nieco na tom bude.. Tak prosim ta zalez kamsi a prestan si vymyslat..

Kotel
13-06-13, 16:27
Má ab na sft anticheatu, takze je to podle vseho druhy fail anticheatu tento tyden. Nedelali nejaky update?

Stemarko
13-06-13, 16:51
AB na sft anti.cheatu ? :DDDD Chápeš že sem na sft nikdy nic nepoužíval, tak jako tady na kotelně? To cukání. to je "AB" aha :D To je fakt super, žádný update tam nebyl, to ti můžu potvrdit, a všechny zápasy jestli sem hrál z AB na AC tak proč to nehodilo error, jen tak ojebat to nejde.

Joseph
13-06-13, 17:08
Počúvaj chalan ty sa daj vyšetriť... čo ty tu dávaš za bomby to som tu ešte nevidel.. nevykecáš sa stoho ani keby si tu napísal 5000slovnú báseň
na Hviezdoslavov Kubín, a že nemáš ani tolko chochmesu a nepríznáš sa tak si natom veľmi zle. Neviem načo to tu toľko riešite locknite to a hotovo.
Nech si ide chalan zahrať na GS ked si myslí že tu hrajú taký tupci čo nevedia rozoznať AB od skillu pro hráča na SFT.

Kotel
13-06-13, 17:09
Je ti jasne, ze kdyz dostanes unban, tak prvni admin, co te uvidi, ti da dalsi ban? A je uplne jedno, ze ab nemas. To s tim anticheatem byla ironie.

Stemarko
13-06-13, 17:14
Kotle, to mi je jasné, ale je mi jasné, že žádný další ban nedostanu, ale spíše unnban (bych dostat měl, ale to snít můžu) protože já žádné AB nemám, nemůžu za to že mi to "třepe" asi záhada no. - Včera sem obědnával novou myš tak pak až na GS zkusím hrát s ní, tak, jejda :D náhodička zvoní poštačka :D moment.

ZEUS
13-06-13, 17:15
tak to dobrou chuť

Stemarko
13-06-13, 17:16
No, a tak třeba to s tou myší dělat nebude, fakt nevím čím to je, po dozkoumání mého PC pomocí teamwieveru mi admin ještě napsal, že kdo ví co sem smazal. (AspecT)

Kotel
13-06-13, 17:29
Takže si to shrňme: v pc nic nemáš, hráče netrefuješ, kurzor ti divně poskakuje po výstřelu
Pokud to vemu z pohledu adminů, tak máš ab nastavené tak, aby netrefilo, ale jen cukalo po výstřelu (zřejmě config). Mě to nedává smysl, takže už to řešit nebudu.

Stemarko
13-06-13, 17:36
A další věc, jak asi v cfg když mi ho přes teamwiever kontroloval jak half-lifu, tak i autoexec sem muj posílal, kontroloval uplně všechno, takže asi tak.
~ A proč bych měl AB, špatně nastavené tak, Aby netrefilo, blbost trošku?

Moc prosím o UnBAn .. Chci si zahrát na vašich serverech. :/

Stemarko
13-06-13, 17:42
To se mi líbí kotle : Takže si to shrňme: v pc nic nemáš, hráče netrefuješ, kurzor ti divně poskakuje po výstřelu
Pokud to vemu z pohledu adminů, tak máš ab nastavené tak, aby netrefilo, ale jen cukalo po výstřelu (zřejmě config). Mě to nedává smysl, takže už to řešit nebudu. Až na to, že mám nastavené ab v cfg, když bylo vše kontrolováno.

hofy
13-06-13, 19:04
Po zdlouhavém a detailním zkoumání dem s Kotlem jsem se rozhodl pro unban. To cukání nejspíš AB nebude. Dal jsem ti unban, zbytek jsme pořešili přes Steam.

Charon35
13-06-13, 21:01
10 adminov ti napíše, že máš AB, nemajú pravdu, 50 krát sa ti napíše používaj edit, nepoužiješ ho. Ty si asi moc retard. Tipujem, že sa tu uvidíme čoskoro. To cukanie totiž nie je normálne a myšou to určite nebude! Keď ti blbne myš, tak pri hociakej príležitosti, nie len po výstrele.

Už tu bolo AB, čo len priblížilo cross na hráča, nemierilo presne. Prečo by nemohlo byť aj takéto. Len na awp, kde je málo hráčov a jednotvárne mapy, to tak nie je vidieť. Prečo mu to teda necukalo aj inde? (podľa iných dem,hltv a pod.)

Na každého raz príde...

ZEUS
13-06-13, 22:38
Stemarka bych hodil do skupiny Gay :-)

Maly Buu
14-06-13, 02:04
prisla nova mys, treba se to zlepsi..to je to stejny jako vypnu, uz to delat nebude...nevim co vam slibil, ale takovy sprostyho parchanta, za to demo a zato vsechno co tady napsal, bych UB neodmenil...budu si na jeho ID davat pozor

DarkAspecT
14-06-13, 09:20
Beztak někdo kdo nechodí na fórum ho nahlásí, nebo admin zabanuje a bude se to řešit zas.AB nějaký tam je, jenže jsme nerozluštili kde ho má a co za ab to je. Zanedlouho se to tu bude řešit znovu. Říkal, že mu přijde nová myš, tak až mu přijde jsem zvědavej, jestli bude trhat.

Mr.Brown
14-06-13, 09:42
Beztak někdo kdo nechodí na fórum ho nahlásí, nebo admin zabanuje a bude se to řešit zas.AB nějaký tam je, jenže jsme nerozluštili kde ho má a co za ab to je. Zanedlouho se to tu bude řešit znovu. Říkal, že mu přijde nová myš, tak až mu přijde jsem zvědavej, jestli bude trhat.
To už to vypne :D

BUBEN
14-06-13, 10:41
Nepochopím proč dostal unban. To druhé demo je síla. Myslím si, že je to dar od boha kroutit takto myší po každém killu. Já také zastávám názor, že je zaplej. Tohle bude provokovat každého, kdo se na něj koukne. Má cenu nechat hrát namyšleného steamaka, kterej nasere X-lidí a žádný užitek z něho není?

Charon35
14-06-13, 11:11
Včera som ho chvíľu videl na tuším megapube a ani raz mu to netrhlo. Ani raz sa mu to necuklo. Ani pri rôznych zbraniach. Teraz to zvalí celé na myš a bude si mastiť brucho ako nás nakŕmil a zaspamoval rozprávkami na 8 strán.

Ver mi, že ja si dôvod na ban nájdem a potom ti takéto toy story nepomôžu. ciao in the game b*tch

BUBEN
14-06-13, 11:59
Sakra to je myš. Vytuší kdy bude kill a zaklepe se mrcha jedna. Tohle je fraška. Včera se mu to neklepalo jak píše charon, takže předtím musel být zaplej. Dejte mu ban a LOCK.

DarkAspecT
14-06-13, 12:13
Taky bych mu nechal ban, je hezký, že se to ab nenašlo, ale podle mě to myši není, přísahám, že jestli ho ještě uvidím na awp, letím do spectu, prostě takovéhle hráče tu necháme hrát jen že nevíme čím to je? Mrkněte se i na to demo z toho cw co se mnou hrál, trhání jasný, jako na publicu.

kashpi
14-06-13, 12:36
nečetl jsem to celé tady, ztratil jsem chuť někde u 45 postu :D

koukal jsem teď na dema a podle mě to AB není, DrV dělá toto cukání taky, nevím proč, a ani on sám to neví :D a už sem mu říkal mockrát, že kdybych ho neviděl jak hraje , tak bych mu šupl ban za AB

Stemarko
14-06-13, 14:55
Tak to je můj příběh, i konečně pravda, to o tom "cukání" co si ostatní myslí že je "AB" ... Myslím, že dOeS konečný verdikt dal, řešilo se to dost dlouho, tak teda díky všem spřáteleným ale i těm na opačné straně.Díky!

hofy
14-06-13, 14:58
Není to konečný verdikt, ještě je to v řešení.

Stemarko
14-06-13, 15:00
Dobře.

Maly Buu
14-06-13, 15:02
moc nedekuj, jak te uvidim hrat a neuvidim ani jendo cuknuti tak letis

Kotel
14-06-13, 20:44
Vzdycky pisete, ze cheater zapne znovu, takze staci pockat.

Charon35
14-06-13, 21:53
nečetl jsem to celé tady, ztratil jsem chuť někde u 45 postu :D

koukal jsem teď na dema a podle mě to AB není, DrV dělá toto cukání taky, nevím proč, a ani on sám to neví :D a už sem mu říkal mockrát, že kdybych ho neviděl jak hraje , tak bych mu šupl ban za AB

Pochopil by som to, keby to robil stále. Ale inde to nerobí, ani s awp. Ja si tiež občas robím prdel a zašklbem s crossom keď som posledný, nech je sranda :D

Jak píše kotel, uvidí sa časom. Taký skyll sa ešte ukáže, lebo bez profy skóre by sa prepadol od hanby...

hofy
15-06-13, 23:10
Dořešeno v AF. http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=70429

trew
15-06-13, 23:15
přímo takové klepnutí u awp jsem viděl i u jiných hráčů. Kteří byli u normálních zbraní clear. Mi tyhle momenty přišly jako kdyby se hnula blbě myš, lag a podobně.... na demo jsem se koukal jen jednou, bez sk player,takže bez zpomalení.

riskantní dát ban, ale vy hrajete s awp :)

Kotel
15-06-13, 23:24
Důvod pro ban byl ten, že se mu to cukalo jen na jednom demu. Na žádném dalším se to neobjevilo a po unbanu také ne. Aimbot to zřejmě nebyl (netrefoval s tím hráče), ale to už jsem nestihl zjistit. Chtěli jste mu dát rychle bvan, i když tu už nehraje.

Charon35
15-06-13, 23:36
Heh, aspoň si nemusím vymýšlať reason na ban. Tento je celkom dobrý :D

DarkAspecT
15-06-13, 23:37
Charon, hoď sem nějaký výstižný obrázek a dej lock.