PDA

Zobrazit normální verzi : Prosím o UNBAN



Archlord
13-06-13, 10:35
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 36217)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'dement....'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): (1)Player
[AMXBANS] Tvuj nick: Archlord
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:874114816
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:874114816
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0):
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 85.135.145.101
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: ZEUS
[AMXBANS] Server: Kotelna - Deathmatch | csko.cz (de_dust)

Ja to nechápem. :blink: CS som nehral tak dlho že si na to už ani nepametám.PC som kupoval asi pred pol rokom z bazošu.Majitel predomnou pravdepodobne hrával na vašich serveroch kedže keď zapnem CS všade po boku sú serveri Kotelna.A včera prvý krát som zapol CS a keď som sa pripájal na volaký server ktorý bol po boku tak ma vyhodilo že mám ban. :mad: Ďakujem za skorú odpoveď.

ZEUS
13-06-13, 11:26
Sorry, ale nevěřím ti. Je tu vypsaných moc náhod najednou.

A navíc ban je starý skoro rok, netuším za co to bylo, ale muselo to bejt něco tvrdýho, protože takový důvody jen tak nepíšu.

Když sem dával tenhle ban, tak sem byl na serveru, tudíž nechápu, jakto, že tam není IP.

Archlord
13-06-13, 11:48
Šanca 1 k milionu že kúpim PC od hráča ktorý bol zabanovaný na tomto serveri.Som ,,štastný,, človek. :happy: Ja neviem za čo ten Ban bol ja som ho nedostal takže si ani nebudem platiť UNBAN... Keby si na mojom mieste nasralo by ťa to tiež.No ako opoveď mi to stačí tak ,,ďakujem,,.

hofy
13-06-13, 13:38
To máš s tím prodejcem notebooku až tak podobnou IP?

Tvoje: 85.135.145.101
Předešlý ban (http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=32715): 85.135.191.25

Archlord
13-06-13, 14:34
Čo sa týka vecí ohľadom IP adries som ľavý... IP by nemala byť tá istá kedže je to ten istý PC ? Ja neviem proste svoje som vám napísal.Poprosil som vás o Unban kedže som sa ničím neprevinil a ak mi neveríte tak mi ho nedajte a vybavená vec, ale naťahovať to a vyšetrovať vec o ktorej nič neviem nemá zmyseľ.