PDA

Zobrazit normální verzi : Ban za DIP ???



}{ousenka
13-06-13, 14:01
Dobře sice mi právě asi praskly nervy ale půjdu na to slušně. Se SKYwolfem se znám osobně oba dva chodíme do stejné třídy.Jednou se mně zeptal jestli tu ještě hraje Volume a já řekl že jo tak mi řekl jestli zkusim jestli by ho prásknul zase. Šel jsem teda dal jsem si Nick SKYwolf^ a dělal jsem že jsem on.A nebudu říkat jak to tenkrát s Volumem bylo ale udělal to znovu tak jsem mu obratem napsal že SKYwolf nejsem.Dneska jdu na Jail Break a hnedka kick že mám ban za obcházení a DIP.Pardon ale jestli toho vím o cheatech a věcech jako je DIP dost ne nevím toho dost ale to je jedno ale DIP změní snad jen jeden udaj ane IP i ID ??? DIP na jsme na počítači nikdy neměl nemám a mít nebudu mám trestní rejstřík čistý a jestli mi nějaký ten ban dát musíte tak mi ho dejte za to že jsem Kopíroval SKYwolfův nick a vydával jsem za něj ale BAN za něco co nemám se pokud vím nedává ne ?
Joa ještě k tomu wallhacku co jste mi dali do banu tak bych prosil admina o demo děkuji za vyjádření přeju hezký den.

[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 70173)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack DIP Obchazeni banu'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): SKYwolf^
[AMXBANS] Tvuj nick: }{ousenka
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:4844899
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:4844899
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 89.176.207.7
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 89.176.207.7
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: ParadoXX
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 2
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================

BranKO
13-06-13, 15:35
DIP môžeš mať automaticky od operátor, podľa toho akého maš. Robil si si srandu, tak za ňu plať.

}{ousenka
13-06-13, 15:36
Ja si za ní zaplatim rád ale přece kvůli tomu že použiju něčí nick nemůžu dostat perma ne ???

Volume
13-06-13, 16:36
Poděkuj SKYwolfovi .. Já jsem čestný hráč, ač je někdo můj "kamarád" nebo ne, nahlásím za obcházení/cheaty kohokoliv bez mrknutí oka.

}{ousenka
13-06-13, 16:42
Pokud jsi čestný hráč tak ti možná dojde že já s cheaty ani obcházením nemám nic společného to mi prostě nemůžete dát ban za kopírování jako ostatním ?

Kotel
13-06-13, 19:32
Tak tenhle ban tu bude dlouho, nez se admin vyjadri.

}{ousenka
13-06-13, 19:52
Taky si řikám

Volume
13-06-13, 20:11
Taky si řikám

Tak co třeba někoho požádat o přesunutí do správné sekce ??

}{ousenka
13-06-13, 20:14
Tak mi s tou sekcí trošku poraď mně to tu příde v pořádku ale já to tu znám míň než ty.
E: to je stres viďet Paradoxxe jak si to prohlíží a čekat na rozsudek :D

ParadoXX
13-06-13, 20:17
přiznal se k cheatování,tudíš obchází ban.Jeslti máš stejnou ip nebo valve,za to já nemůžu.Kup si steam a vyřešíš to.

}{ousenka
13-06-13, 20:17
Počkej co ?

}{ousenka
13-06-13, 20:18
Vždyť já napsal jen že jsm si pujčil jeho nick.

}{ousenka
13-06-13, 20:27
Paradoxxi špatně jsi to pochopil já jsem si jen pod jeho povolením pujčil jeho nick jestli mi zato dáš ban za kopírování je na tobě hlavně mi zruš perma děkuji.

trew
13-06-13, 20:33
za srandu se platí (◕‿-) omfg..vzít si nick cheatera... to jsi mohl tak maličko tušit, že to bude vypadat jako obcházení toho cheatera. Tak nebuď naštvanej na adminy, ale na sebe. ㋡ Kamarád ti to pověděl aby jsi měl taky ban. :D
Jinak jestli je to 100% pravda co psal, tak bych nedával unban, ale kratší ban třeba na měsíc, 2, ...
a lock, už sis nahuntil dost příspěvků z dvou topiců :P :D

za to huntění srry, spletl jsem si tě s tímhle (http://csko.cz/forum/showthread.php?17638-Pros%EDm-UNBAN-AimBot) a ani nwm proč. ;D

}{ousenka
13-06-13, 20:36
Ale já na adminy naštvanej nejsem a jinak díky jsi 1 co to chápe ale nic SKYwolf byl první můj když mi bylo asi 9 pak jsem ho dal jemu ve 12 ale to s tím nesouvisí.

E: Lock ještě ne ještě jednou počkáme na Paradoxxovův rozsudek konec konců on to rozhodne.

Maly Buu
14-06-13, 02:26
muj nick, pak sem ho dal jemu ... na toto nikdy nezapomenu

ParadoXX
14-06-13, 14:01
Já bych řek,že to je demence.Nikdo neví,jestli mluvíš pravdu nebo ne.Důležitý je,že tu sou tací všímaví hráči,co viděj cheaterův nick,co dostal ban a nahlásej to.Tudíš je to tvuj problem.Já ti nevěřim,žes to nebyl před tim ty,ale někdo jinej.Kup si steam a vyřešíš to.Takovýhle oblbovačky by moh řikat každej a dělali byste z nás debily.

}{ousenka
14-06-13, 16:27
No dobře tak ještě poslední pokus kdybych si z vás dělal debily tak bych tu včera neseděl celý den když byl dneska den kdy se uzavírají známky.Ale je to na tobě nemůžu dostat ten ban aspoň kratší ?
E: Paradoxxi jestli ne a musel bych si koupit steam mohl bych ve hře použít Nick }{ousenka ?

Volume
15-06-13, 13:14
Nick Hosenka budeš moct mít.. pokud budeš mít steam.

}{ousenka
15-06-13, 14:04
Děkuju Volume