PDA

Zobrazit normální verzi : Stažnosť-Knife-Zyxel



Joseph
13-06-13, 15:44
Zdravím, dnes som sa asi po 3tí krát napojil na server knife. Knife vôbec neviem tak som si chcel trošku zahrať a zdokonaliť sa. Ale stala sa mi jedna nepekná vec,
hrám si v kľude, až na jeden moment, bolo to na takom mostíku predomnov jedno CT ktoré ma nepustilo k čakajúcim T tak čakám kedy sa mu úráči pohnúť
aby som sa dostal ďalej a zrazu dostávam ban za block. Ale pýtam sa prečo ja, keď predomnov stál kolega ktorý blokoval mňa....
To ak Páni admini banujú každého kto takéto niečo urobí tak dovi dopo..
Neberte to že by som plakal ale je to môj prvý ban na kotelne tak ma to drobek nasralo. Nie že by som nevydržal tých 180minút len ma hnevá to že som dostal bez môjho prehrešku ban.
Som zvedavý ako mi to vysvetlí banujúci admin.

S pozdravom Joseph.

hofy
13-06-13, 15:52
Tak jestli ses tlačil na hráče před tebou, tak se nedivím, že nechtěl jít dál. Jestli se chtěl vrátit zpět z mostu, tak blokoval (acer) on. Popiš víc tu situaci.. každopádně na mostě musí mít vždy dvojice, která jde proti sobě rozestupy od spoluhráčů, aby měli nějaký prostor na deff.

Joseph
13-06-13, 15:59
Tak hneď po respawne som utekal po tom mostíku a ten hráč išiel predonov, ako sme sa priblíž. ku spawnu T tak zastavil úplne pred koncom toho mostíka, zastavil som aj ja a čakal som kedy pôjde dopredu. Určite zamnov už niekto bol lebo ked som sa snažil ísť s5. tak sa nedalo. Možno potom áno ale už som to neskúšal a čakal som kedy sa pohne.
Začal som naňho tlačit a zrazu ban. Ale jednému nechápem prečo sa potom ten hráč tlačil nasilu prvý a ked príde na lámanie chleba tak zastaví...
A niečo v takomto zmysle písal aj ten zxy ale nebudem tu písať nejaké bludy nepamatám si to presne.

hofy
13-06-13, 16:21
Ono to pravidlo má svůj důvod, mapy s mostem jsou tak dělané, aby to bylo opravdu 1v1 a alespoň většina killů proběhla na tom mostě. Když se zastavil, tak asi nechtěl jít na spawn, který je plný protihráčů a chtěl jít 1v1 na aceru..klasika. V podstatě podle toho co jsi napsal je ten ban oprávněný, protože na mostě musí být vždy rozestup mezi hráči co jdou proti sobě, aby mohli jít případně trochu dozadu a měli tedy trochu místa na deffování.

Pokud se tlačíš na spoluhráče před tebou, kterého zabijí, tak máš jistý kill, který ten protihráč nemůže ovlivnit. Teď si představ, kdyby to dělali všichni (každý se tlačil na každého). Ten mód by pak byl o ničem.

Joseph
13-06-13, 16:31
Tak ale nepoviem keby tie T išl. poňom a zarezal. ho ale on tam stál dobrých 5a viac sekúnd. Síce sa v tom môde moc nevyznám ale nieje to vláčkovanie ?
A keby sa tam pohol tak by som tam bežal hneď ja a zopár ct zamnov. Na ten most by už aj tak T nešl. A ešte nepoviem keby to bolo v strede toho mosta ale bolo to na konci a to som mal ja odkial vediet že sa potom pokaká a nepôjde dalej.
Ale ak to bola moja chyba tak to mohol riešit kickom alebo slapom aby som si to uvedomil a nie mi hneď napariť ban, to ak takto banujete takto každú lamku čo to nievie poriadne
tak sa vám tam veľa hráčov nepripojí.

zyx
13-06-13, 17:44
Máš od hráče před tebou držet odstup a to pro případ, kdyby chtěl trochu couvnout. Lepil ses na něj jak sardinka - dokonce jsem tě grabnul a stáhl zpět (pryč od něj), ale to ti nic neřeklo a lepil ses dál.
Kromě toho, každá hráč před připojením na server vidí pravidla, se kterými se má seznámit a na případné nejasnosti se zeptat.

btw. odjakživa se prohřešky na knife serveru řešili automaticky banem, proto je jich tolik a jak vidíš, stále to nepomáhá


E: Ban mu vypršel. Joseph se určitě seznámil s pravidly a příště se to už nestane :) loooooock

Joseph
13-06-13, 19:50
Este 1.vec :D chceš mi povedať že ty keď si sa prvý krát prihlásil na ten server si si tie pravidlá prečital ? :D
Ináč som ti asi ukrivdil tak prepáč :) a preistotu už ten knife nechám knifom a radšej si zahrám na strielacích serveroch :D

zyx
13-06-13, 20:49
Upřímně? Nikdy nečtu žádný pravidla u žádných her, ale kupodivu zatím se chovám podle pravidel :mml: Asi jsem výjimka :D

Joseph
13-06-13, 21:36
vidíš doteraz som nato kašlal aj ja :D ale od teraz si preistotu radšej prečítam :D