PDA

Zobrazit normální verzi : Nesmyslný BAN



M4C!C3Q
14-06-13, 01:38
Zdravím

Vím, že je to celkem nejčastější výmluva, ale co naplat řeknu to, protože je to pravda.. Na vašem portálu hraji výhradně Jailbrak2, nikam jinam nezabloudím. Na Jailbreak jsem celkem oblíbený u skupiny lidí pod jménem (ABK) IceShot_CZ.. Proto bych si nikdy nedovolil na vašich serverech cheatovat a myslím, že na JB je to i zbytečné..

Ale teď k věci. Jak říkám mám mladšího bratra, který nevím jestli to fakt byl nebo ne, ale na vašem MW serveru pod nickem Silver_MokeyCZ (nebo tak nějak) dostal permanent ani nevím za co, protože demo mi za žádnou cenu nejde přehrát. Nikdy sme na MW nebyli nevím jestli tam nezašel z nudy, to vám fakt neřeknu. Doložím jakýkoliv důkaz že mám bratra a že já bych cheaty nepoužil! ..
Přijde mi nespravedlivé, že díky někomu dostanu PERMA na MW kam vůbec nelezu a je rozšířen na všechny servery Cska..

Proto bych tedy rád poprosil o UNBAN a pokusil se to nějak vyřešit..

Maly Buu
14-06-13, 02:18
POMUZE ti originalni hra Steam, kdyz mas tak chytryho bratra, tak at ti ji zaplati, 100-200kc jak kde ji koupis, jine reseni se pravdepodobne nevyskytuje. Necheatoval-li tvuj bratr, ale mas sdilenou IP, reseni je naprosto stejne. Tvuj rodokmen nas nezajima, zadne dalsi otazky a moznosti nejsou mozne a jsou absolutne zbytecne. Kazdy nekdy trpi za blbosti druhych

Krispo
21-06-13, 15:02
Amen.