PDA

Zobrazit normální verzi : de_nuke - rampa



easyyy
21-11-10, 17:15
Zdravím,

konečně jsem si pořídil novou myš a začal jsem zase hrát na DM. Co mě ale neskutečně se*e, je rampa na de_nuke a bloky tam. Nešlo by to tam nějak předělat, aby jistí nejmenovaní jedinci nemohli lézt celých 25 min na konstrukci? Člověka to dokáže docela dost naštvat. Pochopil bych, kdyby tam vlezli jen zabrat vlajku a šli zase dolů, ale ne, oni tam prostě musí lézt celé kolo a čekat, až se tam někdo spawne nebo tam projde.... a pak člověk, co má průměrně skóre 100:80 má najednou 80:5.
Třeba na cbble to lidi nedělají protože se ta mapa moc nehraje a buď o těch kemp místech vytvořených pomocí bloků (také bych byl rád, kdyby mi někdo vysvětlil, proč jsou na DM uměle vytvořená kemp místa.. jen to kazí hru) nevědí, nebo tam neumějí vyskočit.
Na ostatních mapách se proti tomu dá jakš takš hrát, ale ta konstrukce na rampě v nuke je fakt moc a hlavně je tam hrozně špatně vidět, pokud si člověk nenastaví světlost na 200%....

A nebo když to tam musí zůstat, tak ať za to dostanou ban třeba na hodinu, když tam budou lézt opakovaně..

Pt4444k
27-11-10, 03:17
A co dát na DM Camp meter??

hopik
28-11-10, 02:04
to bylo moje oblíbený kempmísto .. :D mno ty bloky jsou docela dobrá věc, aspon to to DM trošku oživí.. ale je pravda že to je jen přidávání kemp míst :/ a občas sou ty bloky možná přehnaný, jako na vertigo slap bloky a vedle death bloky.. na tý rampě bych udělal nějakou težší cestu se tam dostat.. třeba tam nasázet slapy nebo dát jen ty 2 trampošky.. aspon je to naučí trošku strafování :D jinak campmeter na dm bych nedával :D

Karl0s
28-11-10, 20:02
nemůžu si to vybavit , kde přesně je ta rampa ?

Kotel
28-11-10, 21:14
Za vraty na hornim plantu. Jsou tam bedny a kempi se tam vchod na spodni plant.

foxik
28-11-10, 22:48
Skôr ten BAN za kemp ako zrušiť tie blocky.


POZNÁMKA k hopíkovi: Odbindni si ten duck z kolečka.

hopik
29-11-10, 00:41
proč nemůžu mít duck na kolečku? .. cj na jumpu, doubleducks na hns, begrip na dm.. to je snad povolený ne? .. :) já vim že se proti tomu špatně hraje :D

Pt4444k
29-11-10, 20:18
Tak bych to udělal následovně ... Vlajku bych dal dolů a všechno, co je tam nahoře včetně Speedboostu, bych zrušil. Nebo bych ještě ztížil přístup na konstrukci.

Karl0s
29-11-10, 20:35
speedboost nerušit http://flyffworld.com/forums/images/smilies2/Anger.pnghttp://flyffworld.com/forums/images/smilies2/Anger.pnghttp://flyffworld.com/forums/images/smilies2/Anger.pnghttp://flyffworld.com/forums/images/smilies2/Anger.png

hopik
29-11-10, 20:38
zruště všechny blbosti tam nahore, a dejte tam standup bhop blocky :D pak se tam dostanou jen ti, co umí sbj a to jsou většinou skilleři, kteří stejně nekempěj :D

Pt4444k
29-11-10, 20:42
bhop blocky?? to není špatnej nápad. A pak tam ten Speedboost může klidně bejt.

Karl0s
29-11-10, 20:47
nebo by mi ho mohli dát klidně rovnou dolů a vlajku zrušit ;D

Pt4444k
29-11-10, 21:25
To by tam bylo málo vlajek, ale klidně by se dala přesunout jinam. Třeba na spodní plant nebo k náklaďáku.

easyyy
03-12-10, 23:52
jn, kamkoliv nebo jakkoliv to změnit, hlavně aby se nedalo vyskákat na konstrukci, nebo ať to jde, ale ať je to těžší, ať se tam nedostane každá lama, co na zemi neurve ani frag, ale v konstrukci je král.... když je tam jen jeden debílek, dá se to. Když jsou tam dva a více, člověk co se tam spawne nemá absolutně šanci a většinou nemá šanci ani ten, co jde okolo a řekne si, že se podívá na rampu.. bo00om headshot ani neví odkud protože tam sakra není vidět :D..

btw jeden detail, nešlo by nějak ošetřit tohle: v nuke a italy (možná i jinde, mě se to stalo zatím jen tady) když je na servru 20 lidí a připojí se člověk s VIP, nemůže hrát, dokud se někdo neodpojí.. někdy to trvá pár vteřin, někdy stihnu celé cígo..(vím, že je to prkotina, ale když má zrovna člověk chuť hrát, tak chce hrát a né mačkat "5" jak šílenej a doufat, že se konečně někdo odpojí :))..

jinak přidávání HP podle počtu zabraných vlajek - super věc, konečně má smysl je zabírat *thumbs up*

*EDIT: btw co je to s těma bodama? Teď naskakujou šíleně rychle.. podle mě bylo lepší, že hráč s nižším počtem bodů vezme hráčí s vyšším 12b a dostane 25.. jak teď dostávájí všichni 2, tak to roste šíleně rychle.. předtím se člověk musel snažit, aby byl v plusu a teď je to třeba 4000b za den.. je to tak schválně nebo jsou buglé statistiky?

hopik
04-12-10, 01:58
přidávaj ještě vlajky 1 kill? pokud ano, tak bych to zrušil a dal tam to přidávání hp... :)
btw jak to je s tou regenerací teďka? někdy mi to přidává 8, někdy 6, někdy 4 hp, někdy pomalu někdy rychle a někdy nic.. :D

edit.. jestli je ta regenerace za obsazování vlajek, tak to pak máte buglý. protože za tu dobu co na kotelně hraju sem neobsadil ani jednu a hpčka se mi většinou regenerujou.. :D

easyyy
04-12-10, 06:49
Jestli jsem to dobře pochopil, tak každá vlajka přidává 2HP a je jedno, kdo je zabral, přidává se to celému týmu. K tomu ještě 10HP za kill a člověk je skoro nesrmtelný :D..

btw, co udělat random spawn i na ddust2_2009 místo spawnu na startu? Když je pár dobrých hráčů u T, CT se skoro nehnou ze spawnu a ta mapa je poměrně nudná takhle.. (btw, než se tu do mě někdo začne navážet, že dust2009 hraju jen za T - ano hraju a to proto, že za CT je to prostě na dvě věci, jsou ve strašné nevýhodě .. pro srovnání - ať jde CT po spawnu směr na A nebo na B, musí checkovat strašně moc míst.. musí koukat doleva, doprava, nahoru, na střed na věž - všude tam můžou potencionálně být T. Když se spawne T, stačí jen aby se podíval ke kamionu nebo na šikmou směr na B.. a tu mapu nikdy nevotuju protože je to jen o spawn killování (pokud se nepřekliknu nebo pokud nejde další mapu hrát kamarád, ten tu mapu miluje:D)

hopik
04-12-10, 13:12
easyy ty vole :D to s tim ze chodíš jen k T sem většinou já.. souhlasim ze jsou CT v nevýhodě.. ale ty, kterej máš na jakýkoliv mapě proti jakýmukoliv soupeři skore 120:30 .. kdybys šel někdy k CT, tak by to bylo uplně jinak.. taky byla chvíle kdy byly u Tček lamy a já sem Tčka killoval na spawnu.. ale když se k Tčkam naženeš ty, ptáák a hafo dalších skillerů, tak to pak nejde no.. CT jde na B, sejmou ho z věže a když jde na A, sejmeš ho ty nebo ty fullout lamy zeshora.. zkus někdy jít k CTčkám a uvídíš že ti to pujde.. pročistíš si cestu a dostaneš se za auto a máš to stejný.. v tu chvíli budou mít over CTčka :)

jinak bych vrátil team spawn na kabul, tam mi dost chybí.. a ten team spawn na 2009 klidně.. ale až po tom co to zkusíš u CTček.. :D

Pt4444k
05-12-10, 00:45
to víš no ... easyyy myslí na všechny :-D .. a taky jsem proto, aby se na 009 udělaly random spawny.

hopik
05-12-10, 01:03
tak otázka jak by to vypadalo s random spawnama.. na 009 je takovejch skrýší a kemp míst, že nwm jaký by to bylo.. by ses respawnul a ze všech stran by do tebe šli.. stejně tak jako je to na kabulu...nejdřív bych zkusil najít nějakej způsob, jak dát na 009 CT nějak do výhody.. :D a na kabul rozhodně vrátit ten team spawn, to je vyrovnaná mapa pro oba teamy..

btw ptáku.. kde si vzal ten kill streak? 84 kills bez smrti?!?!? .. :D

Karl0s
05-12-10, 19:15
na 009 bych u CT spawnu na cestě doprava zablokoval tu střechu kde kempí T , aby měli aspoň nějakej východ , jinak celou mapu rasim T tou škvírou mezi dveřma a dost čast mam skóre 50 : 6 ++ , stačí si jen najít dobrý místo

Jinak sem taky pro vrácení team spawnu na kabul , teď mě ta mapa vůbec nebaví

hopik
05-12-10, 19:35
na 009 je strašne kempů pro T.. bud muzou kempit v těch dvou okýnkách, nebo v tý "chodbě" po pravý straně od CT spawnu k A .. nebo ve věži, na spawnu, na Bčku a střílet skrz ty dveře, na střeše na CT spawnu.. CT maj jediný auto.. na 009 bych team spawn nedával ptže je to strašně kemp mapa, spíš bych tam dal takovej ten blok, kterym muzou projit jen CT nebo T.. jak je to nekdě na cbble.. tim by se možná trošku vyrovnalo to lepší postavení Tček :)

Pt4444k
05-12-10, 19:52
Prostě bych tu mapu úplně vymazal ze serveru. Stejně je zabugovaná. Z věže se dostanu na okraj mapy a můžu za T kempit skoro kdekoliv. A kdyby tam lez takovej easyyy, tak se CT už nikam nehnou. Ale zase je pravda, že je ta mapa hodně hraná.

Karl0s
05-12-10, 20:37
mě ta mapa osobně baví za CT , protože se snažim nalézt furt nové a nové cesty jak zabíjet T a když už znáš jejich kempy a vidíš odkud vyfragovali tvýho spoluhráče , tak to zas tak těžký neni

easyyy
06-12-10, 18:08
jn, staré spawnování na kabulu mi chybí dost.. a ty bitvy s Laydenkou o schody, to bylo něco :D.. ale i jak je to teď, tak to není špatné.. pořád je to ta stejná, velká mapa kde se výborně snajpruje :))

btw dotaz - nevíte, jestli se dá nabindovat kupování zbraní na jedno tlačítko? Samozřejmě myslím na DM, na classic to umím :)

A s těma blokama to není špatný nápad, hodit jich na ten dust09 pár, hned by to byla vyrovnanější mapa

Kotel
06-12-10, 20:19
Nabindovat se neda nic.

hopik
06-12-10, 22:56
a s těma blokama na 009 by to nějak šlo? :)

s tim bidnem.. když chceš dát new wepons, tak musíš zmáčknout 1 žejo.. takže by to možná šlo nabindovat na "say 1" ... ale nwm, to mě jen logicky napadá :D takhle to nabindovat třeba na y,x,c a jel bys po sobě.. pokud to tak pujde :)

easyyy
07-12-10, 11:12
nj, to už vyjde nastejno když to udělám postaru.

Jediné co mě napadlo je tohle

bind "F1" "say guns"
bind "F2" "slot1;wait;slot3;wait;slot9;wait;slot1"

tohle by mělo koupit awp a dýgla ale nekoupí :X

edit:
Je to hlavně na situace, když jsem někde v rohu s awp a valí se na mě enemy ze všech stran, tak že bych mohl rychle switchnout na AK a zkusit "držet a doufat" :D

Další nápad - když jsou tu vychytávky jako nabíjení a léčení (oboje výborné a už si ani nedokážu představit hrát DM bez toho :) ) - šlo by udělat, aby si hráč mohl zvolit dvě primární zbraně? Vím, že jsem to už na nějakém DM servru kdysi viděl.. Když jsem máčkl "1" pro primární zbraň, bylo to minimenu jako s granátama.. na prvním místě jedna zbraň na druhém druhá + sekundární .. je to jen nápad a nevím, jak moc dobré by to bylo v reálu.. co vy na to? Nebo se to může zkusit na víkend zapnout a uvidí se, jaké jsou reakce hráčů na to :)

Karl0s
07-12-10, 14:50
ser na bindy
pamatovat si
1 1 1
1 1 2
1 3 2
1 3 9 1
není zas takový problém :P

Kotel
07-12-10, 15:18
Pokud chcete rychle switchovat vic zbrani, tak bude nejlepsi udelat na to ten bind.

hopik
07-12-10, 16:53
nabinduj na Y guns, na X 1, na C 3 a na V 2.. :D a nebo nabinduj jen guns a pak už to doklikej, je pravda že to je hned :)

k těm dvoum zbraním.. nwm nwm :D to už by bylo možná moc easy.. stačí teď, když to s awp "zakempim" na dust2 na A plantu a mam třeba 10 hp.. naběhnou 3 enemy, postřílim je a mam +30 hp + regenerace.. takže full hp.. s těma dvouma zbraněma by se dgl už vubec nepoužíval a byl by to samej fullout.. a když dojde m4 tak AK.. podle mě ty úpravy co jsou tady už stačej :D

easyyy
07-12-10, 17:55
2Karl0s: ano, já si to také pamatuji a teď, když mám nabidnováno "say guns" tak to jde celkem rychle, ale nikdy to nebude tak rychlé, jako kdyby jsi zmáčkl jen jedno tlačíko.. a ještě když jsi v takové situaci, že potřebuješ rychle změnit na AK, tak se člověk 50x překlikne...:D
2hopik: to mě už právě přijde, že je to jedno, jestli budu mačkat čísla nebo x,c,v .. oboje je blízko :)

2Kotel:ten bind by asi fungoval na lanu, nebo kdybych měl ping 1-5, ale s 25-40 to buď nekoupí nic, nebo něco úplně jiného :X

hopik
07-12-10, 20:03
já to myslel tak, že bys měl na Y guns, na X 1, na C 3 a na V 2.. třeba.. jako že bys jel popořadě :D po Y bys dal 1 pro new weapons, na C bys měl 3 jako pro dgl a na V 2 pro ak..:)

Karl0s
07-12-10, 21:24
Já se překliknu jen kvůli pingu když to okno naskočí pozdě a já už automaticky mačkám další čislo.. to mě taky dokáže nasr4t

Pt4444k
11-12-10, 01:54
K tomu DM buy menu
Mohlo by vypadat následovně:

1. New weapons
2. Previous Setup
3. 2 + uz nezobrazuj toto menu
4. Nastavit Spawn
5. M4A1 + DGL
6. AK47 + DGL
7. AWP + DGL
Prostě k tomu menu dát ty nejpoužívanější kombinace nákupů.

Karl0s
11-12-10, 11:26
a vrátit rychlopálku http://flyffworld.com/forums/images/smilies2/Ridicule.png (jk :P )

hopik
11-12-10, 18:42
nevracet rychlopalku! zrušít jí na celym CSku nejlíp :D

grEy
11-12-10, 18:44
preco by malo byt na ceskom servery anglicke menu?.. namiesto toho New weapons Nove zbrane a namiesto Previous setup Predchadzajuce nastaveni..

Pt4444k
11-12-10, 19:37
To je to vedlejší, jakým jazykem to je ... To je názorná ukázka, jak by to menu mohlo vypadat.

Jo a ta rychlopalka? bože teda Kotle jen tu ne :-D :-D

Harrybo
22-12-10, 02:49
Nebo dát easyyymu práva, ať si to poslapuje ;)

Karl0s
22-12-10, 15:24
rofl :D to bysme pak už vůbec neměli šanci
jinak gratulace k skóre 200+ na dust4ever

hopik
22-12-10, 16:07
on dal 200+? blázen :D já dal max snad 160 :D

Karl0s
22-12-10, 18:28
asi 204 ku 45 nebo tak :D moje max bylo asi 130 ku 45

Pt4444k
22-12-10, 20:15
přes 200 jsem dal jednou na 4ever, ale nevim, jak jsem to udělal. :-D Jinak easyyy dal nedávno na 2009 skóre 214:20, což je taky pěkný.

hopik
22-12-10, 20:22
tk nac 09 se nedivim :D tam má každej T dobrý score.. spíš o to nechápu proč ti skileři nechoděj k CTčkám..

Pt4444k
22-12-10, 20:25
od CTček to moc nejde... Zkus si to.

hopik
22-12-10, 20:54
to by ses divil jak to jde, jen to chce nemít over.. já sem lama, takže když jsem za CT a T obklopujou spawn tak tam sám nic nezmůžu, když je proti mě easyy, pták a další 3 top hrači na serveru.. kdyby šel easyy nekdy k CT tak by hold neměl 209:20 ale 150:40, ale pomohl by těm CTčkám aspoň ze spawnu.. s jeho skilem by zajistil že by Tčka nebyly stále u CT spawnu, takže by měli Tčka už trošku prostor na nějakej "kemp" a pak by ta mapa byla i vyrovnaná.. ale když tam 3 lamy fulloutěj zeshora z A, easyy to odstřeluje od A a další T to odstřeluje tim vnitřnim "tunelem", další 2 T sou na věži, 2 na Bčku a jeden odstřeluje ze spawnu tak CT nemůžou ani vylézt ze spawnu.. kdyby to tam jeden skiller prostřílel za CT, zalezl za auto tak tam vydrží stejně dlouho jako na A plantu za Tčka a hned by to bylo jiný :)

Karl0s
23-12-10, 11:01
za náklaďákem to dlouho nevydržíš , stačí když na tebe mířej 3 awp , prakticky máš asi 3 místa od náklaďáku kde se to dá stříet a to je dost málo

hopik
23-12-10, 13:52
když se tam nahrnete dva, tak už vás skoro nesundaj když to umíte.. je tam dobrý kemp místo u kola, kde ti je vidět jenom hedka, a když si skiller co sejme 10 lidí na 10 ran, tak je střílíš hned po respawnu, a to nemaj šanci.. seš tam líp krytej, než když odstřeluješ CT spawn, takže to tam jde upe v pohodě..

Karl0s
24-12-10, 10:48
tak nevim mě se je vždycky dařilo lehce odstřelovat když sem hrál za T
on ten náklaďák je celej zajímavě děravej
možná máš pravdu , ale než se tam dostaneš ... 2-3 fullout na spawnu , pokračuješ chodbou , na konci další awp , vylezeš z chodby , nalevo v okýnkách další awp nebo v poslední chodbě k náklaďáku

PanPastelka
24-12-10, 13:35
Taky jsem měl přez 200+, ale si 80 zabití, takže to nebylo slavný ;) Jinak, jaky nakladak myslite v nuku? Ten u T spawnu?

hopik
24-12-10, 14:28
náklaďák myslíme na de dust 2009.. karlos, jednou začla mapa a já byl CT.. okamžitě sem chytal awp a bežel za auto, měl sem snad 30:2 .. 5 min se ty dementní Tčka nedostali ze spawnu.. pak mě jednou sejmuli, 3 T se hrnuli těma oknama na CT spawn a už to je celý v řiti.. ale věř, udělat tohle easyy nebo pták, tak tam za tim náklaďákem vydržej třeba celou mapu.. chce to využít moment překvapení a nenechat se obklopit :D když se nějakej dobrej CT dostane k autu, tak maj Tčka dost velkej problém ho sundat.. v tu chvíli maj CT obrovskej prostor se nacpat na všechny kemp mista k T spawnu, a můžou mít over i CTčka.. ale problém je v tom, že prostě všichni top hráči choděj automaticky k Tčkam a pak je ta mapa o hovně..

PanPastelka
24-12-10, 14:33
To je fakt, já jsem většinou CT, ale né proto, že bych chtěl, ale k T mi to nepustí =D

Karl0s
24-12-10, 21:38
No já chodim k CT ale už mě to přestává bavit , protože i mezi dveřma kde sem si nahnal top score už kempujou

easyyy
24-12-10, 23:55
tady asi moje nejpovedenější screeny kdy jsem byl zhulenej jako prase a nehorázně to padalo :)

http://www.2i.cz/19dbc1eb38 - btw, nebylo to s awp ale s AK
http://www.2i.cz/08cad0fa29

jinak těch skóre 200+ už jsem pár měl, ale jsem po formátu :X :)

btw ty bloky co jsou teď na d09 jsou nice

Karl0s
25-12-10, 17:50
ty bloky na 09 sou uplně k hovnu

Pt4444k
26-12-10, 03:32
nový bloky na 009 jsou nice!!

Pt4444k
26-12-10, 03:54
jo když se tu dělíme o to skóre, tak tu mam taky něco.
Mapa nudná, ale skóre celkem dobrý.

http://2i.cz/33dad0fa29

easyyy měl sice lepší, ale s nim se rovnat nemůžu :)

Karl0s
26-12-10, 11:49
ale zase si měl lepší ratio než on (:
jinak včera sem si našel dost dobrej kemp na dust castle xD

Pt4444k
26-12-10, 15:05
ale já nekempil :-D To že si hlíddám stanovené území neznamená, že kempim...

hopik
26-12-10, 15:51
ptáááku přesně tak :D každej kdo mi řekne kemper, tak řeknu že pouze hlídám určité území a už mlčí.. :D uplně miluju tu hlášku :D
taky jsem měl screen na de_dust, což byla má první mapa, kde jsem byl lepší než easyyy, když jsme byli oba ve stejnym teamu.. škoda že jsem ho ztratil :D

Pt4444k
26-12-10, 20:20
kempa je pro mě hráč, kterej klečí v rohu a čeká tam jak blb... ale když sem 1 metr od krabice, chodim kolem ní a střílim všechno, co se hejbe, tak to kemp neni a ať mi každej hlásí, jak chce.

Karl0s
27-12-10, 12:47
neříkám že kempíš , jen že jsi měl good score :D jinak taky si třeba na dust a dust4ever hlídám jediný území

easyyy
27-12-10, 16:53
hopiku predpokládám, že myslíš tenhle dust :D.. byl jsi pořád přede mnou a já tě v posledních pár vteřinách předběhl :D

http://www.2i.cz/a0acb69c4f

hopik
27-12-10, 17:18
cože tys mě předběhl? :/ :D jo myslel sem tenhle dust :D ale poměr kill:death bych měl lepší.. :D

Pt4444k
27-12-10, 19:53
tam zas dělam ostudu :-D

easyyy
28-12-10, 00:26
jj ale fakt jsem se u toho hodně zapotil :)