PDA

Zobrazit normální verzi : 4 krat a dostal som ban za reklamu



IccY
12-08-11, 21:04
čaute nechapem adima a to je buben

zaspamuje mi.. nejaku blbu reklamu napisem idem ju vymazat pridem a uz mam za reklamu ban nechcem skakat do toho ale uz mam 4 ban za reklamu... prosim ziadam o unban uz som tuto reklamu vymazal odinstaloval a nainstaloval som cs.. dufam ze mi date cim skvor unban lebo uz dalsi tyzden cakat nebudem to uz je namna vela..


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas 6 dnu , 23 hodin , 41 minut a 54 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Zabanovany nick : Nuda
[AMXBANS] Duvod : ' Reklama '
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Zabanovane SteamID : VALVE_0 : 0 : 1040555076
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa : 194.1.228.55
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] =======================================

100x krat som pisal ze idem odrstranit tuto chybu ale nechapavy admin ma banuje. hovorim o bubenovy...

kashpi
12-08-11, 21:33
týden za reklamu se mi zdá docela dost

negative
12-08-11, 21:37
a vtom prípade sa dáva na max den ...

IccY
12-08-11, 21:39
prosim ziadam o unban negative alebo hociaky admin :/... ja som napisal nejaku rusku reklamu 1x alebo ja neviem jaku ja uz som preinstaloval csko.. slubujem ze to nenapisem uz nikdy!

BAWSON
12-08-11, 21:40
Mu se to automaticky nabindovalo na pismeno "M" nebo to apson nedavno psal. Kdyby se buben snazil, tak by mu mohl pomoct to smazat, ale pro neho bylo asi jednodussi ho zabanovat.

IccY
12-08-11, 21:44
dakujem budem strasne vdacny bawson alias lietajuce auto. ked mi to smazete :) do zajtra aspon teda... naozaj som preinstaloval cs.. vsetko skusal som to aj na nejakych serverov postlacal som klavesnicu a vsetko je v poohode.

BUBEN
12-08-11, 21:48
Jen se chci nudy na něco zeptet. Jak je možné, že hraje na zabanované IP? http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=10657. Ten ban máš taky za REKLAMU. Dále mu běží jeden ban na STEAM, také za REKLAMU, ale ted řešíme NS http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=10627. Jen jsem koukal do historie a všude byl týden.

Edit: Pouze bych chtěl říci, že já jsem mu dal ban prvni za reklamu. Jinak dostal už dva bany za reklamu od jiných adminu.

BAWSON
12-08-11, 21:49
Ono by stacilo kdybys mi napsal ve hre, ze chces pomoct to smazat. Na skypu bych ti potom rekl co a jak a za 5minut bys to mel pryc.. kazdopdne bych ten ban zmenil na delku jednoho dne a nebo rovnou ho zrusil, jou.

IccY
12-08-11, 22:02
bawson aky mas skype
moj skype : robss114


ak chces si ta pridam a dohodneme sa ako to urobime

Luccy
12-08-11, 22:31
A jak je možné že se neustále připojuješ přes zabanovanou IP? Hm?...

IccY
12-08-11, 22:39
o nie nie to je trosku inak.. ja mam steam / nonsteam

1. raz som dostal ban na steam.. pretoze som napisal tu reklamu zo steamu som potom ju vymazal
2. som dostal na ns ale to bol nejaky bug ze som mal perma za reklamu mal som totiz nick gamesites.cz
3. som dostal od svacinara a ani otom neviem( neviem akym sposobom mi dal ban ked som mal zakaz )
4. som dostal teraz od bubna


vsetky cska steam/nonsteam som odinstaloval a nainstaloval spet cize ziadna belgicka alebo ruska reklama by uz nemala byt 1000

3k a Jerry
12-08-11, 22:39
Třeba si šel zahrát ke své sestře Hanusqce ..

IccY
12-08-11, 22:41
o nie nie to je trosku inak.. ja mam steam / nonsteam

1. raz som dostal ban na steam.. pretoze som napisal tu reklamu zo steamu som potom ju vymazal
2. som dostal na ns ale to bol nejaky bug ze som mal perma za reklamu mal som totiz nick gamesites.cz
3. som dostal od svacinara a ani otom neviem( neviem akym sposobom mi dal ban ked som mal zakaz )
4. som dostal teraz od bubna


vsetky cska steam/nonsteam som odinstaloval a nainstaloval spet cize ziadna belgicka alebo ruska reklama by uz nemala byt 1000

znedlob
12-08-11, 22:44
Dej si config.cfg "jen pro cteni" a neco takoveho by se ti uz nemelo stat.

Nebo nelez na servery co neznas a hraj u nas :) .

IccY
12-08-11, 22:47
hovorim ze tu chybu som uz vymazal.. preto ziadam o unban a neviem kedy bude :(

BUBEN
12-08-11, 22:50
Koukal jsi na ty bany? ještě 3 dny máš mít ban. O to mě jde.

IccY
12-08-11, 22:55
ale tu sa nejedna o zakaz k ct .... ale o normalny ban...ktory si mi dal ty na tyzden za reklamu

IccY
12-08-11, 22:56
neviem daj si nick gamesites.cz a tam ti vypise ban mne sa zda ze to funguje kazdemu

IccY
12-08-11, 22:59
no ved prave to.... mne tam napisalo duvod reklama..

BUBEN
12-08-11, 23:00
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=10657
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=10627
KOUAKL JSI NA TO?? JESTE MÁŠ MÍT BAN 3 DNY.

Svacinar
12-08-11, 23:06
Já teda nevim jak to děláš, ale když si vyhledám tvojí IP, tak tady na kotelně jsou na ní 4 aktivní bany.

72 Virgins
12-08-11, 23:14
Hustý takže Anonyme dostal ban za reklamu oprávněnou, pak se nějak znovu dostal na server pod jinou přezdívkou a opět dostal ban za reklamu. Tohle není bindováním Bawsone, tohle je provokace on propaguje gameshites vědomě a ne kvůli bindu to je taky důvod proč si to hovado změnilo nick a vystupuje tu na foru pod falešnou přezdívkou.

A pro to tupý vygumovaný hovado co tu jednou vystupuje jako nuda a jednou jako anonymereal. Jak mi přijdeš na zm a nebudeš hodnej jak mílius tak okamžitě perm a chci vidět, kdo se tu za tebe postaví. Podvody a jak by řekli slováci klamstva se tu trpět nebudou. Očerňování admina graye, reklama na gameshites, lhaní na unbanech, vydávání se za někoho jiného, obcházení banu to bude můj reason.

BAWSON
12-08-11, 23:23
Ta reklama gayshites mozna mohla byt tim, ze si odtamtud stahnul nejakej patch nebo tak a sel hned na server.. proto mel mozna takovej nick. Ale 100% si jistej nejsem, protoze tam mam bohuzel ban a nemuzu zjisti, jestli nejakej takovje patch vubec existuje. Ale jednou jsem o tom slysel od nejakeho hrace tusim.

IccY
12-08-11, 23:24
virgi si mudry... ale v citani mas asi problemi.. jak som mal vediet ze to mam nabindovane na ctrl pohvie ze ci som to mal nabindovane na ctrl.... ak chces poslem ti este ip na ktoru som bol a poslem ti dokonca aj obrazok v ktorom bude jak sa mi zmenilo cele cs ...

1. ban som dostal na steam
a 2. krat som sa pripojil na nonsteam pretoze si chcem aj zahrat

ty si myslis ze ja by som naschval spamoval nejake ruske sracky? ( s prepacenim)



ak si das na nonsteam nick Gamesites.cz vypise ti toto


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Zabanovany nick : Gamesites.cz
[AMXBANS] Duvod : ' reklama '
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Zabanovane SteamID :
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa : 94.113.117.250
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru



toto vypise kazdemu kto si da nick gamesites.cz

a ideme teraz pekne na virginsa : posli mi vsetky vulgarne texi ktore som pisal na zombie ty hnupe... a sip ich sem ak ich neuvidim tak ti neuverim ani slovo

IccY
12-08-11, 23:26
zvlatne zmenil som si nick na nuda a vypisalo mi toto

[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas 6 dnu , 21 hodin , 14 minut a 13 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Zabanovany nick : Nuda
[AMXBANS] Duvod : ' Reklama '
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Zabanovane SteamID : VALVE_0 : 0 : 1040555076
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa : 194.1.228.55
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] ========================================

72 Virgins
12-08-11, 23:27
Tady nejde o vulgaritu, ale o to, že se nás snažíš podvést, obcházíš bany, zkoušíš na nás nové přezdívky, navážíš se bezdůvodně do admina greye. Mám trpělivost velkou. Došla Už je to že se tu přihlásíš pod jinou přezdívkou než tě tu známe anonymereal nebo tak nějak smrdí na pět kilometrů podrazem. Co to na nás zkoušíš???

BUBEN
12-08-11, 23:29
Proč nemáš klienta z KOTELNY?

IccY
12-08-11, 23:33
pre virgiho

ty si snad nechapavy? ty si mislis ze ja odpajam net .??????? myslis ze ja vas naschval provokujem? si na omyle ...

1. ban na steam
2. som dostal asi 3x na nonsteam
3. 1 ban na ns .. nick gamesites.cz
4. 2 ban na ns reklama svacinar
5. 3 ban na ns reklama buben

ten ktory mi dal svacinar bol asi neplatny...


snazim sa dostat unban a nie sa tu hadat ...

ja tieto temy nezalozujem len tak nieje mi to jedno ze ci dostanem perma...

IccY
12-08-11, 23:34
mam
mam

kotelna
gamesites uz nemam
a steam

72 Virgins
12-08-11, 23:35
Ne nic tohle se vyřeší jednoduše obcházení banu se tu trestá celkem tvrdě. Raději se podívám jak to řeší ostatní admini. Ale celý tohle vlákno je sranda, dělá chudáka co někde chyt nabindovanou reklamu a trapák si zatim založí novej účet pod jinou přezdívkou aby nebylo poznat, že to je anonyme co už bany má aktivní a nespochybnitelné.

IccY
12-08-11, 23:40
obchadzanie banu ????

1. nauc sa co to znamena
2. nuda nick uz mam dost dlho
3. zacinal som na kotelne s steam ak sisi nevsimol


otazka pre virgiho...

1.a co keby som hraval na inom pocitaci budes to riesit banom? :)

2. co zavidis? ze som ta skoro prekonal?

3. tvoja sprosta demencia s prepacenim.... nikdy si mi nedal pokoj :) neviem co proti mne mas ... a nechapem ocom tu trepes ake obchadzanie banu.. snad som banovany 4x na steame?

BUBEN
12-08-11, 23:41
Problém je v tom, že máš banovanou IP a to 2x.

IccY
12-08-11, 23:44
ale ja tomu nechapem ja som vobec pri tom nebol ked mi dal svacinar ban ... toto jedine nechapem.. ved ked som dostal ban od teba... tak som dostal na obydve clienty okrem steamu na gs ktory uz nemam a na kotelnu

72 Virgins
12-08-11, 23:44
Já nemluvím o přezdívce NUDA!!!! Mluvím o tvé přezdívce IccY pod kterou si nás tu chtěl ošálit a dělal jsi hloupýho. Protože jako anonymereal jsi unban žádat nemohl tak sis založil novej účet s tim, že ti to projde. To si fakt myslíš, že ti to projde? A obcházení banu jsi přiznal.


1. ban som dostal na steam
a 2. krat som sa pripojil na nonsteam pretoze si chcem aj zahrat
Tvoje ubohý dedukce mě nezajímaj. Snažil si se nás podvést a snažil ses obejít ban.

IccY
12-08-11, 23:44
pametam si to ze tam bol svacinar napisalo to nejaku rusku reklamu potom som.. povedal idem to skusit odstranit vratil som sa a svacinar hned namna ze ako si sa sem dostal... ja som tomuto nechapal

BUBEN
12-08-11, 23:47
Dneska už asi nic nevyřeším. Nemá to cenu, protože tady asi nečteme všichni stejné příspěvky. Počkáme do zítřka na Kotla.

IccY
12-08-11, 23:48
virgins to je asi tym ze som na anonymereal zabudol heslo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

virgins.... neviem koho som chcel... ako hovoris ti podvest... keby som chcel podvest tak nepisem adminom a kamosom , zhanam skype po kamaratoch pisem bawsonovy jak dement...
vies jak mi na kotelne zalezi?
ty si myslis ze by som sa snazil furt vypajat a zapajat nety..

keby mi nezalezalo tak nepisem tu kazdu minutu!!!!


1. nechapem ako som mohol dostat 2x ban ... na stejnu ip tomu nechapem
2. obchadzanie banu nauc sa co to je...

3. ty mna vobec nezaujimas chod si hrat zombie
4. mna zaujima buben a svacinar a chcem sa rozumne dohodnut ako to urobime

IccY
12-08-11, 23:49
buben suhlasim s tebou dneska som aj ja vycerpany a zachvilku sa pojdem pomodlit...ze ci ten unban dostanem

72 Virgins
12-08-11, 23:50
Svačináře do toho netahej. Z tohodle se nevyvlíkneš. Poradim se z klukama jakej trest bude pro tebe nejlepší. Obcházení banu je přestupek a tvoje reklamy v tuhle chvíli nehrajou roli.

IccY
12-08-11, 23:53
jake moje reklamy? ty si snad myslis ze ja podporujem ruske servery?

nieco pre virginsa

1. ban steam lucca

Hráč Nuda
Typ banu SteamID
SteamID STEAM_0:0:27080798
IP adresa skrytý
Udělen 09-08-2011 - 11:18
Délka BANu 10080 minut
Vypr�í 16-08-2011 - 11:18 (0 měsíců 0 týdnů 3 dny 11 hodin 26 minut je�tě zbývá )
Důvod Reklama na server
BAN dal Admin Zlobiva Lucca (Lucca)
BAN dal Server Kotelna - JailBreak test | csko.cz (jail_greytown)



2. ban od svaci

Detaily banu
Hráč Nuda
Typ banu IP adresa
SteamID Není SteamID
IP adresa 194.1.228.55
Udělen 09-08-2011 - 19:28
Délka BANu 10080 minut
Vypr�í 16-08-2011 - 19:28 (0 měsíců 0 týdnů 3 dny 19 hodin 36 minut je�tě zbývá )
Důvod Reklama - JailBreak test
BAN dal Admin Svacinar
BAN dal Server http://www.csko.cz



od bubna

Hráč Nuda
Typ banu SteamID
SteamID VALVE_0:0:1040555076
IP adresa skrytý
Udělen 12-08-2011 - 20:41
Délka BANu 10080 minut
Vypr�í 19-08-2011 - 20:41 (0 měsíců 0 týdnů 6 dní 20 hodin 48 minut je�tě zbývá )
Důvod Reklama
BAN dal Admin <^_^BUBEN.> (&lt;^_^BUBEN.&gt;)
BAN dal Server Kotelna - JailBreak test | csko.cz (jail_rehab)




neni to tym ze ked vypnem pocitac tak sa mi zmeni ip? mam dinamicku

tak nechapem co riesis

Svacinar
12-08-11, 23:56
Tak jo. Nevim jak to děláš, ale už je to fakt na palici. 9.8. jsi dostal dva bany.
Jeden ti dala Lucca ... 11:18:07 <STEAM_0:0:27080798><194.1.228.55> Nuda : Navstivte Novy Rozvijejici portal: www.HrajCS.cz
Druhej já ... 19:26:11 <VALVE_0:0:1040555076><194.1.228.55> Nuda : Navstivte Novy Rozvijejici portal: www.HrajCS.cz
Jeden jsi dostal na steam a druhej na IP. Na IP, na kterou už byl dán ban za AB.
Tak se mi potom div, když se připojim na JB a vidim tam tebe.
A jen takovej dodatek, IP se ti fakt nemění, žádnou dynamickou nemáš...

IccY
12-08-11, 23:59
nechapem raz som prisiel na hraj cs server a hned po zmene ip ked som isiel na dm tak toto mi spamovalo
potom zase nejake ruske neviem co vlastne dalsi spam


ja som od teba ani netusil ze som dostal ban neviem akym zazrakom je to mozne...

od luccy a bubena uznavam bol som pritom

ale ze by som dostal od teba ban tak fakt si na toto nepametam...

72 Virgins
12-08-11, 23:59
zachvilku sa pojdem pomodlit...ze ci ten unban dostanem
No to jako nejenom, že unban nebude ale dostaneš tvdej trest za obcházení banu.

Co to zkoušíš jak jsi nevěděl, že máš ban. Proč sis teda instaloval nonsteam po zabanování steamu proč sis změnil nick na foru aby tě nebylo poznat??? Ty vole ty si úžasnej.

IccY
13-08-11, 00:01
tak mi dejte perma na vsetky me ip aj na steam.. ja sa na toto fakt mozem... to uz clovek si ani csko zahrat nemoze...

ides na iny server a na svojom oblubenom uz mas hned ban toto su fakt rasisti..


virgi a na kolko dostanem ban
a este jedna otazka co je to obchadzanie banu... aby sme boli v obraze

72 Virgins
13-08-11, 00:04
Obcházení banu je přesně to co ty jsi udělal. Dostal jsi ban na steam tak jsi šel stáhnul nonsteam a znovu vyrazil na Kotelnu. O trestu jsem nechal rozhodnout adminy protože já bych ti dal nejradši perma za to cos tu předved za podrazy.

Svacinar
13-08-11, 00:07
Csko si můžeš zahrát, v tom problém není. Problém je v tom, že jsi dostal ban za AB (nebo aspoň je to na tvojí IP) a pak pro jistotu několik banů za reklamu (já ti to dával z netu). Ale tady už ani nejde o to, že jsi do chatu psal nějaký reklamy, ale o to obcházení banu.
Přikláním se k virginsovi. Sice bych ti nedal perma, ale nějakej ten tejden by jsi zasloužil.

IccY
13-08-11, 00:08
perma????!?!?????

pozor nestiahol som si ns ale uz som ho mal minimalne 3 roky a hraval som tam skoro furt na nonsteame...od kedy som dostal zakaz k ct to bolo pred tyzdnom 2 to lucca vie
takze ziadny obchadzanie banu ja za to nemozem ze sa to buglo a dostal som na taku istu ip ban keby ze ... sa to nebuglo uzz mam davno ban este 3 dni

72 Virgins
13-08-11, 00:16
Perm je možná tvrdej, ale potom cos tu předved a jak jsi mě nasral kamaráde s tou habaďůrou jak jsi měnil přezdívky a účty na foru bych ti ho klidně i dal. Na tu tvojí šaškárnu ti tu ze začátku pár adminů skočilo. Smůla, že Buben je všímavej a prošel si i ostatní tvoje bany.

IccY
13-08-11, 00:19
nechapes ze toto nieje moc nick?

realanonyme som zabudol..heslo ...

nic som tu nepreviedol snazim sa presvecit ludi ze ta reklama nebola naschval ani tie bany

72 Virgins
13-08-11, 00:42
Rofl já to vim dobře, že to neni tvůj nick a už to víme všichni. No jasně zapoměl jsi heslo :DDDDDDDDDDDD určitě sis nezaložil nick kvůli tomu že anonymereal už jeden ban má na steam, že ne :DDDD

kashpi
13-08-11, 01:00
To je sranda to číst :D
Já sem pro perma ban, mám totiž dobrou náladu :) Umyslné obcházení banu.
Měl jsi ban na jednom csku, tak si neváhal a zkusil jsi další a pak zase další. I když nechápu jak se ti to podařilo 4x. Poprvé si dostal na STEAM_ID, potom na IP a potom na VALVE_ID na co byl ten 4 ban? :D spíš jak ses mohl připojit po 4? A ještě jedna věc. Když si dostal ban na steam, tak si hned zkopíroval config ze steamu do nonsteamu? Jinak by se ti ty bindy nepřenesly. Je to nějaký zamotaný

edit: můj omyl, on má vlastně jen 3 aktivní bany...asi uz u toho spím:eek:

IccY
13-08-11, 02:07
jo? tak okey.. pockame na kotla. a uvidi sa kto ma pravdu :) ani na tomto nicku neviem heslo takze.. a apropo pozri si kto zalozil tento ucet cez aku ip a cez aky pocitac vies :) ja niesom czech takze virgi teraz si v peknych srackach :)

obchadzanie banu je to ze vypojim nez a zase nahodim a hrajem na steam
uvidis ze perma nebudem mat..


ked ma clovek steam/nonsteam

nevidim ziadne pravidlo otom ze ked niekto ma ban na steam tak sa nemoze pripojit na nonsteam? to co je za blbost..

Smile
13-08-11, 03:16
nevidim ziadne pravidlo otom ze ked niekto ma ban na steam tak sa nemoze pripojit na nonsteam? to co je za blbost..

Aha, to je to stejný, jak kdyby si tvrdil, že ten kdo má DIP, jakmile si ju změní, tak vlastně může zase hrát dál, což vlastně děláš taky, takže je to jedno...Sem pro perma, tohle je nehorázná demence, co tu ten chlapec předvádí...

Lynviy
13-08-11, 08:56
Aha, to je to stejný, jak kdyby si tvrdil, že ten kdo má DIP, jakmile si ju změní, tak vlastně může zase hrát dál, což vlastně děláš taky, takže je to jedno...Sem pro perma, tohle je nehorázná demence, co tu ten chlapec předvádí...

Já nevím, ale když někdo dostane permu na NS, tak si může koupit Steam a napojit se taky, takže proč ne i naopak? Btw. sem pro UnBan/nebo nižší trest, jelikož s ním je na JailBreaku sranda.

3k a Jerry
13-08-11, 09:12
Na JB dá otázku červené lavičce a někdo s červené lavičky může ukázat na dva s bílé lavičky což je trochu nefér né protože se nemůžou bránit už mu to několikrát lucca řekla i ostatní admini a furt to dělá dokola ..

BUBEN
13-08-11, 11:25
Bohužel jedu pryč a vrátím se až zítra večer. Kdyby bylo ještě něco vysvětlit, tak Svacinar dovysvětlí co bude potřeba.

72 Virgins
13-08-11, 11:43
Klidně jeď myslím, že to je jasný všem o co tu go. Kdyžtak dovysvětlím já.

BUBEN
13-08-11, 11:59
ok thx

IccY
13-08-11, 13:33
aha a ako sa to vyriesi teraz?

Kotel
13-08-11, 14:02
Ze mas ban za reklamu si musis stezovat na portale, ktery ti vedome meni nastaveni hry a zpusobuje, ze dostanes ban na vsech serverech. To je totiz taktika, kterou praktikuji portaly, o ktere by jinak nikdo nezavadil.
Kup si steam, nechod na low portaly a nebudes mit problem.

IccY
13-08-11, 14:09
steam mam... a uz na low portaly nechodim... a dostal by som unban? tu reklamu rusku ci aka to bola som vymazal :)

Kotel
13-08-11, 14:12
Pokud jsi na steamu porusoval pravidla, tak nemuzes dostat unban.

IccY
13-08-11, 14:13
na steamu som dostal len ten ban za reklamu nic ine... zakaz k ct uz asi nemam...ked som nemal na nonsteame. ak by si chcel steam id rad napisem

72 Virgins
13-08-11, 15:32
IccY, ANONyme, Nuda, anonymereal. Zkoušel jsi nás podvést, dělal jsi reklamu na gameshites, neustále se snažíš obejít ban, kydáš hnůj na admina grEye a děláš bordel na JB. Dal jsem všechny informace o problému do admin fora a admini se rozhodli udělit ti Perma. Byl jsem jedinej kdo navrhoval menší trest. Je jedno kolik dalších vláken založíš a kolik si toho ještě vymyslíš. Kotla určitě zmátla tvoje přezdívka a je mi jasný, že nečetl všech 5 stránek tohoto vlákna. Ale až se dozví, kdo zkutečně jsi uvidí věci trochu jinak.
Podvody a lhaní. Nic jinýho neumíš. Už tě tu nechceme. Sbohem

3k a Jerry
13-08-11, 15:50
Do tych nicku si zapoměl připsat sestru Hanusqu :D

IccY
13-08-11, 16:15
takze ziadny mansi trest nebude?

IccY
13-08-11, 16:16
ziadny perma este stale nemam?

72 Virgins
13-08-11, 18:01
Máš perma, akorát se udělí až ti vyprší vščechny ty tvoje současý bany.

IccY
13-08-11, 18:09
aha takze ked mi vyprsia bany tak dostanem aj na ns ban?

Tino
14-08-11, 13:19
A keby som si dal nick gayshites.cz ? :D

UFOusek
14-08-11, 13:37
A keby som si dal nick gayshites.cz ? :D

:D Tak :D by te :D lidi meli :D za jeste :D vetsiho :D retarda nez te maj ted :D

PeZoPetrik
15-08-11, 22:09
on je na rebríčku retardácie od 1 do 10 NA 10 MIESTE...vecieho retarda nenajdes...