PDA

Zobrazit normální verzi : Opět já BAN - neprávem



Jim Street
15-06-13, 20:18
Tak jsem mluvil s kamarády z vejšky ta IP mi byla divná už od samého začátku jak můžu mít s někým stejnou... Všichni se shodli na tom, že stejnou IP jako já nemůže mít nikdo.... takže?

_AnGeL_
15-06-13, 20:20
Takže. http://csko.cz/forum/showthread.php?429-Jak-po%9E%E1dat-o-unban-p%26%23345%3Be%26%23269%3B%EDst-ne%9E-zalo%9E%EDm-t%E9ma-!!!

Jim Street
15-06-13, 20:27
to už jsem sem jednou dával je to v archivu

_AnGeL_
15-06-13, 21:47
Takže. Toto (http://csko.cz/forum/showthread.php?17701-Ban-nepr%E1vem!) je tvoja žiadosť. IP adresa závisí od poskytovateľa internetu. Tento BAN je na IP, takže keďže máš rovnakú IP adresu, tak ti ten BAN automatický pridelí aj tebe. Je tu jedná možnosť, že si kúpiš originálnu hru. Moja rada je, že si ho kúp stadiaľ (http://store.steampowered.com/app/10/?snr=1_7_15__13).

ZEUS
15-06-13, 21:58
Ale on psal v minulým threadu, že si originální hru kupovat nebude.

_AnGeL_
16-06-13, 10:41
To je jeho chyba. Pretože za cheaty sa UB nedáva, lebo by ho dostal aj cheater, ale on to nepochopí.

ZEUS
16-06-13, 11:02
Tak v tom případě nemůžeme sloužit.

Volume
16-06-13, 11:03
Ale on psal v minulým threadu, že si originální hru kupovat nebude.

Tak má hold chlapec smůlu no :) Pokud tu chceš hrát, kup si originál.. pokud nechceš originál, jdi ke konkurenci kde tě to vyjde dráž [vip].. hodně štěstí.

kashpi
16-06-13, 11:10
Tak jsem mluvil s kamarády z vejšky ta IP mi byla divná už od samého začátku jak můžu mít s někým stejnou... Všichni se shodli na tom, že stejnou IP jako já nemůže mít nikdo.... takže?

Ok, z jaké? Z nějaké humanitní? Zeptej se kamarádů z vejšky síťařů proč se přechází z IPv4 na IPv6. Třeba pochopíš :)
Jinak ať tví kamarádi vrátí peníze státu, protože jsou to zbytečně vyhozený peníze

Jim Street
16-06-13, 16:41
než začneš uráže.... já to vím proč se přechází ale je debilita vymlouvat se na to, že mám stejnou IP adresu a náááhodou se stejným člověkem, který tady taky hraje. To je kravina! Jinak jeden je z ČVUT FIT (myslím, že je to dost kvalitní) a další z Unicorn college. Možná bys měl státu vracet peníze ty ;-)

Jim Street
16-06-13, 16:44
Doprošovat se nehodlám, ke konkurenci půjdu milerád dejte si sem lock kudy půjdu tudy kotelnu pomluvím a jsem nesmírně šťastný, že jsem to tu nezadotoval tím VIP. Doufám, že to lidi nebudou kupovat a žrát vám to...

Giussepe
16-06-13, 16:49
Můžeš na sebe být hrdý. Měj se.

Jim Street
16-06-13, 16:50
jsem neboj rozhodně víc než vaše banda

kashpi
16-06-13, 17:14
než začneš uráže.... já to vím proč se přechází ale je debilita vymlouvat se na to, že mám stejnou IP adresu a náááhodou se stejným člověkem, který tady taky hraje. To je kravina! Jinak jeden je z ČVUT FIT (myslím, že je to dost kvalitní) a další z Unicorn college. Možná bys měl státu vracet peníze ty ;-)

OK, zavolej si na infolinku třeba O2 a zeptej se jich kolika lidem najednou přidělují stejnou IP, třeba pochopíš :) resp. kolik lidí je pod jednou IP :) Jinak nevím co na ČVUT FIT, ale u nás na VUT FEKT ti řekne každej z kolegů to stejný co já :) A vzhledem k tomu, že sem teď dělal státnice a byli tam i z jiných vysokých škol třeba FEL ČVUT, tak mi neřekl opak :) A ani docent ze Slovenské techické univerzity ni neřekl nic na moji odpovď :)

Giussepe
16-06-13, 18:41
http://csko.cz/forum/showthread.php?15621-Sd%EDlen%E1-IP&p=172784&viewfull=1#post172784

ZombieBot
16-06-13, 19:33
než začneš uráže.... já to vím proč se přechází ale je debilita vymlouvat se na to, že mám stejnou IP adresu a náááhodou se stejným člověkem, který tady taky hraje. To je kravina! Jinak jeden je z ČVUT FIT (myslím, že je to dost kvalitní) a další z Unicorn college. Možná bys měl státu vracet peníze ty ;-)

Takže, stejnou IP jako někdo můžeš mít.
Já jsem programátor, mám vlastní firmu, takže mi také můžeš věřit.

Jsou dvě možnosti -> jedna možnost je dynamická IP adresa. To vlastně znamená to, že tu IP měl již někdo před tebou, hrál zde na ní a dostal ban.
Princip je jednoduchý. Jelikož IP adres je málo - maximální počet IPv4 je 4 294 967 296 - toto číslo platí pro celý svět. Vem si, že je 7 mld. lidí a několik dalších miliard serverů, které IP potřebují, Tak to poskytovatelé řeší tak, že ti vždy přidělí náhodnou IP adresu, co mají k dispozici. Takže kolikrát můžeš mít IP někoho, kdo jí měl před tebou.

Druhá možnost je, že jsi připojen na jedné síti, kde je více PC a vše to jde přes jeden routr, takže opět -> máte stejnou IP.

Zoid
16-06-13, 19:53
Já jsem programátor, mám vlastní firmu, takže mi také můžeš věřit.


takovej egoistickej proslov :laughing1::laughing1: