PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o unban NepLac - Aleš



NepLac
16-06-13, 03:58
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 70438)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): freoN
[AMXBANS] Tvuj nick: freoN
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1279903239
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1279903239
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 82.144.151.224
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 82.144.151.224
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: !o!ens
[AMXBANS] Server: csko.cz | Classic

Docela bych chtěl vědět důvod proč jsem dostal ban :notsure:, když jsem ani neslyšel hrozbu, nebo nic takového, WH rozhodně nemám tak nevím o co tu jde, ani demo určitě není, takže žádám o unban, díky...

Slunicko
16-06-13, 08:50
Jesus, promin to se stala asi nekde chyba, admin te musi upozornit nez ti da ban za cheaty, to se ti omlouvame, demo ti urcite admin doda

slide
16-06-13, 10:46
Ja by som mu dal unban ! Sak doprdele upozorňujte tých ludí, že majú WH omg potom sa stane toto :/ ešte raz a pôjdem na gayshites ...

ZEUS
16-06-13, 11:40
Já je vždy nejdřív upozorním, aby to vypnuli !

Ales
16-06-13, 12:45
Ahoj all, byl jsem včera (neboli dnes ráno) po pařbě...grilovačka chlastačka atd. :beer: ...tak jsem nehrál ale jenom točil.
Je to celá mapa d2, kde jsou 3 nebo 4 cheateři.
Jinak se opravdu omlouvám, zapoměl jsem na to upozornění.
Jinak by mě zajímal ještě Váš názor na hráče JEBat.
Možná na toho freoNa bude lepší kouknout na HLTV : http://csko.cz/dema/upload/dir/27015-1306160156-de_dust2.dem
Jinak demo je zde : http://csko.cz/dema/upload/dir/emeric.dem

NepLac
22-06-13, 16:42
Jedná se mi pouze o to zda ten unban dostanu, jelikož hraji na kotelně už dlouhou dobu a nikdy jsem neměl žádný problém, tak proč bych si najednou zahrával s WH a tím si koledoval o ban a ztrapňoval se před ostatními hráči, pouze mi příjde divné, že celou dobu se nic nedělo a nikdo si na nic nestěžoval, najednou z ničeho nic jen tak 4 bany za sebou, kdybych měl WH tak se tu nehádám o unban a jdu prostě na jiný server, ale jde mi o to abych mohl hrát zde. :)

BUBEN
22-06-13, 17:29
On to myslel asi jinak. Často ho vidím hrát na D2 a tam když má někdo cheaty, tak se to dost často píše do chatu. Všichni tajně doufáme, že odejde. Někdy je to rychlejší způsob než čekat na admina, který občas nepřijde. Tohle vaše povýšené chování si dovolujte na frajery z jailu, případně až po upnutí dema. Patří rozhodně mezi lepší hráče, takže by bylo dobré vyčasovat demo, aby se to urychlilo.