PDA

Zobrazit normální verzi : Unban - Myval



Myval
16-06-13, 22:05
Zdravím, dostal jsem BAN za WH, který jsem neměl.
Měl jsem BAN na czbf.net;cservers.cz,f7g, pokaždé s Unbanem a už mě to nebaví.
Uznávám, že na estate se mi dařilo a možná to vypadalo, že střílím jen tam kde vylézají, ale to se tak prostě někdy podaří, když slyšíte dupot, takže předstřel a díry prostě někdy vyjdou.
Nevím jestli admina k Banu vedl závěrečný moment na westwoodu, kdy jsem najednou začal mířit místo nahoru dolů, ale slyšel jsem, jak se ke mně blíží kroky a očekávál jsem, že někdo bude už dole, to už jaksi poznám, a to i kdyby měl být za zdí.

[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 70517)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): pan Myval
[AMXBANS] Tvuj nick: pan Myval
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:228766806
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:228766806
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 94.125.219.74
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 94.125.219.74
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Welsh
[AMXBANS] Server: csko.cz | OldSchool (de_westwood)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================

because
16-06-13, 22:08
Demo: http://csko.cz/dema/upload/dir/myval.dem

este jedno demo sem bude postnute..

Ales
16-06-13, 22:11
tady prosím...
http://csko.cz/dema/upload/dir/myval_0.dem
....
ale jak tak koukám na becausovo demo, tak to moje už nebude ani třeba :thumsup4:

Britny
16-06-13, 23:50
By mě zajímalo pod jakým nickem si hrál na F7, protože já žádného Mývala z tama neznám co by dostal ban a následně UB. A navíc pokud myslíš ten poslední moment, tak ten hráč co byl dole šel walkem a ani nestřílel, tak nevím, jak by si ho mohl slyšet a v tom rámusu, při tak malé mapce něco rozeznat.. A podle dem těch momentů tam bylo více co by ho nasvědčovalo. V estate, když si byl CT jich bylo o dost více..

Slunicko
17-06-13, 06:18
Volume, vis proc Kotel dovoli vsem psat do techto topicu? Ne asi to nechapes, bratr ani kocka ho nepremluvili, pokud nemas nic k danemu tematu tak sem nepis, tvoje posty v kazdym druhym topicu, respektive ty posty o hovne (coz je posledni dobou uplne kazdej) mi docela vadi.

because
17-06-13, 18:32
Tak chcelo by to minimalne 4roch adminov aby to posudili :)

Myval
19-06-13, 20:11
Prosím Vás, mohl by se někdo uráčit a dát mi UnBAN ?!
Já sice chápu, že je venku teď pěkně, ale po večerech jsem zvyklý hrát a to teď nemůžu, kvůli tomu, že se zase někomu něco nezdálo.
Namísto toho mi tady spamujete topic kravinama, kdo kam píše, což mě vůbec nezajímá.

Nevím asi jsem blbý nebo slepý, ale já na tom demu nic nevidím.
Že je na Estate hráč "edai" pokaždé na stejném místě mi divné nepřijde, když s ním hraju Estate běžně a nikde jinde nebývá.
A to, že někoho zabiju ve stromě, když mi v chatu napíše "strom", tak to je taky asi neuvěřitelné.

ad Britny:
Promiň, ale nick ti říkat nebudu.
Ty, která jsi pohřbila jeden z nejlepších portálů včetně zahraniční komunity ze dne na den, tak na tvém místě změním nick a radši se potichu zdekuju, než abych se ještě někde ukazoval a vyjadřoval.
Neberu ti zásluhy za jeho provoz a činnost, ale nikdy nezapomenu, jak jsi ho zbytečně pohřbila, takové věci se neodpouští.
Ale to sem nepatří.

because
19-06-13, 20:51
Pravda je ta ze to tu je uz aspon 3ti den a este by to chcelo nejake pozretia
Prosim minimalne 3ch dalsich adminov aby si to pozreli....

Britny
19-06-13, 23:06
I'd Rather promiň, ale jediný kdo zrušil portál byl jeho majitel, který se na to vybodl už před dlouhým rokem.. Měl možnost ho někomu přenechat, neudělal to - jeho chyba.. Já do toho své prachy a čas už dávat nechtěla :) a že někdo jako ty si jen tak zapne csko, dojde na server a myslí si jak je to hrozně těžký si jenom hrát, tak to mě opravdu mrzí.. To z mé strany vše.. K demu jsem svoje řekla..

mirous
19-06-13, 23:31
Za mě tam WH je. Sice neprostřeluje klasicky zdi (koukal jsem jen na první demo a ani ne celé - to ani nebylo třeba), ale sakra dobře ví, kde si na koho počkat + přesná kontrola protihráčů, což je na admin spectu dobře vidět. Především ho prozradila ta spodní chodba, tam vždy věděl.

Jen při tom nahrávání je vážně lepší nechat jen line. Ty boxy jsou dost blbý. Toť můj názor.

Zoid
20-06-13, 06:27
S tím co je na tom demu, jedinej kdo by se měl zdekovat a zmizet, jsi ty...

Mr.Hol
20-06-13, 11:24
Tak sem na to taky koukal, s tim WH "umi" hrat, resp. nehraje to tak okate, ale proflakne se kazdy...

kashpi
20-06-13, 12:56
prvních 10minut estate byl čistej, dál se mi nechce dívat, nemám tolik času, takže by bylo fajn to vyšasovat

mirous
20-06-13, 14:13
Nejsem si teď jistej, jestli jsem si neposunul čas nebo jsem jel od začátku, ale pokud jsem od začátku jel, tak rozhodně čistou hru si představuju jinak.

ParadoXX
20-06-13, 15:41
a koukali ste se i do admin sekce,kde sem napsal já svuj názor?

kashpi
20-06-13, 16:42
ne.. :D

Myval
21-06-13, 17:00
Ježišikriste, děláte si ze mě srandu ?
Co to je za argumenty typu: "moc dobře ví, kde si počkat" atp.
Ano, samozřejmě, že vím. Ty mapy znám nazpaměť a vím, kde kdo obvykle chodí, nehledě na to, že znám spoustu místních hráčů, kde na mapách obvykle jsou, viz "edai", "e(R)ko", "strejda" atd.
Prosím, ať se na to podívají zkušení admini a ne cheathunteři, kteří se evidentně přihlásili do náboru před půl rokem a CS si nainstalovali dva roky zpátky.
Evidentně je tady takový asi jenom "kashpi".
Já si trvám na svém, WH jsem neměl a jednoznačně žádám UnBAN.

mirous
21-06-13, 17:12
Jednoznačně se vyjadřuj trochu umírněněji, celý admin team je zkušený a evidentně o něm moc nevíš. Takže ohledně tohoto tématu se moc nevyjadřuj. Mnoho lidí má mnoho různých pohledů.

Maly Buu
22-06-13, 03:28
jo no nemuzu rozjet ten westwood .... nemuzete to zkusit nahrat jinam nekdo? ... estate mi nestaci nato, ikdyz ta reakce na kill, kdyz hral za CT, do leveho horniho okna byla absolutne nemozna, jistota ve sklepe taky, uvidime, ale potrebuju ten westwood ... bez toho se nevyjadrim

kashpi
22-06-13, 08:42
koukl sem na westwood a ten je zajimavejsi. Buu pokud ti shodi po zacatu dema cely CS jako me, tak to musis posuvnikem posunou dal. Posunul sem to na cca 1:00 a pak to jelo v pohode

1:10 predstrel na walkujiciho hrace
10:53 o nem vis nejak moc a další taky na jistotu, ale v zápětí na toho nahoře nereaguje i když byl vidět
12:26 sla mu videt predtim hlava, ale nereagoval si, ale pak najednou za zdi na nej reagujes
12:58 taky nejak vis

Ales
23-06-13, 15:56
Ahoj Mývale...
vyjadřuješ se celkem rozumně, podle toho usuzuji, že nejsi žádný mladý nebo malý puboš.
Ale svůj názor na Tebe neměním, umíš s tím hrát...ale jak už se tu jednou někde psalo...každý se časem proflákne.
Za mě nejsi čistý!

Myval
24-06-13, 18:19
Ahoj Mývale...
vyjadřuješ se celkem rozumně, podle toho usuzuji, že nejsi žádný mladý nebo malý puboš.
Ale svůj názor na Tebe neměním, umíš s tím hrát...ale jak už se tu jednou někde psalo...každý se časem proflákne.
Za mě nejsi čistý!

Usuzuješ správně, je mi skoro ke třiceti, takže už vůbec nechápu, co bych si tím asi dokazoval.
Dále mi není jasné, proč na tak velkém serveru není kontrola Printscreenem, tím pádem to mohlo být vyřešené.

Britny
24-06-13, 18:22
Usuzuješ správně, je mi skoro ke třiceti, takže už vůbec nechápu, co bych si tím asi dokazoval.
Dále mi není jasné, proč na tak velkém serveru není kontrola Printscreenem, tím pádem to mohlo být vyřešené.

Protože néé vždy se na něm cheat prokáže.

Myval
24-06-13, 18:23
koukl sem na westwood a ten je zajimavejsi. Buu pokud ti shodi po zacatu dema cely CS jako me, tak to musis posuvnikem posunou dal. Posunul sem to na cca 1:00 a pak to jelo v pohode

1:10 predstrel na walkujiciho hrace
10:53 o nem vis nejak moc a další taky na jistotu, ale v zápětí na toho nahoře nereaguje i když byl vidět
12:26 sla mu videt predtim hlava, ale nereagoval si, ale pak najednou za zdi na nej reagujes
12:58 taky nejak vis

ty poslední dva časy:
12:26 - Já hlavu předtím viděl, ale pak už jsem si vyhodnotil, že to nestihnu, tak jsem šel po něm až pak, vždyť jde vidět, že bych to nestihl
12:58 - Ano, to jsem prostě čekal, že tam někdo bude

Ty první dva časy nevím, ty bohužel nepřehraju, spadne mi celá hra s nějakým errorem, že video je protokol 48 nebo co, funguje to až cca za půlkou.

kashpi
24-06-13, 18:53
mě to právě funguje po minutě, někdy po 10sec to padá, takže sem to dal později

because
24-06-13, 22:28
Tak teda ???

Maly Buu
25-06-13, 02:17
ja sem proti banu tentokrate

Ales
25-06-13, 12:38
Tak aby jsme to tak nějak shrnuli...
Podle názorů admin teamu jestli jsem to dobře spočítal 6 pro BAN, 2 proti.
Od kaspiho čistý názor neznám, ale usuzuji z vyčasováním mapy westwood...by to bylo 7:2


Tak teda ???

Maly Buu
25-06-13, 12:47
uz ste videli film 12 angry men? ..

kashpi
25-06-13, 14:10
můj názor není pro ban, ale pro unban, není to dostačující. Pokud je to cheater, tak ho chytnete jindy. Jelikož se ale nikdo z adminů nevyjádřil k časům co jsem napsal, tak je mi to úpřímě u (_|_)

matis
25-06-13, 20:54
koukl sem na westwood a ten je zajimavejsi. Buu pokud ti shodi po zacatu dema cely CS jako me, tak to musis posuvnikem posunou dal. Posunul sem to na cca 1:00 a pak to jelo v pohode

1:10 predstrel na walkujiciho hrace - podla mna jasne WH
10:53 o nem vis nejak moc a další taky na jistotu, ale v zápětí na toho nahoře nereaguje i když byl vidět - nebolo ho pocut, kedze tam strielal s AK
12:26 sla mu videt predtim hlava, ale nereagoval si, ale pak najednou za zdi na nej reagujes - zaujimava situacia, presne ako pisel, bolo ho trosku na zaciatku vidno ale nereagoval ale cely cas si ho potom kontroloval
12:58 taky nejak vis - toto sa mi pacilo najviac, ako si ho chcel pockat toho na streche a zrazu zareaguje na walkujuceho hraca dole

2:10 krasny predstrel
2:31 ako si si ho pockal :D
6:10 dalsi zaujimavy cas, ale ok, mozno nahoda


za mna tam wh je

Ales
26-06-13, 10:23
1:04 jasný předstřel
2:10 to samé
2:31 jak napsal matis - nemohl vědět, že tam je ale čekal na něj ;-)
6:10 žádná náhoda - přesně viděl kam mu jde nahoře
10:53 \
11:00 / opět předstřely jako prase
12:26 asi má myš s viděním - to je ta novinka, jak jsem slyšel ;-)
12:58 to se nemusí ani komentovat, ale asi mu najednou spadla ruka...

WH tam je!

mirous
26-06-13, 10:36
Souhlas. Já jsem od začátku za to, že tam WH je.
Jedna věc jsou lidské reflexy, kdy se prostě někdy reflexivně prokecne a předstřelí. Těch třeba na tom estatu moc není, alespoň v té části co jsem viděl. Ale dát si na to pozor lze a naučit se s tím hrát lze taky a to mi nikdo nevymluví. Konkrétně v té chodbě v estatu prostě přesně věděl kdy si tam má počkat.
Na to vyčasování se podívám večer a pak editnu.

ParadoXX
26-06-13, 16:14
Já sem napsal svuj názor v admin sekci a je mi zcela ukradený,jak s nim naložíte.

mirous
26-06-13, 23:04
Jo Paradoxxi a díval ses i na ty zde vypsané časy?

Maly Buu
27-06-13, 13:24
ja porad nechapu, co vy s tema casama mate, snad se nedivam na casy, ale na celou hru, jak hraje, jak chodi, kam se kouka .. kdyz mas casy vypsany, tak te to akorat ovlivnuje v rozhodovani .. kazdopadne stejne sem ten westwood i na tisic pokusu nerozjel a je mi to jedno jak se rozhodnete..vic pro jak proti, tak je to asi jasny

mirous
27-06-13, 13:33
Časy jsou fajn pro naprostou jistotu, ale jinak s Tebou souhlasím. Je třeba hodnotit hru celkově. Zrovna u něho jsem přesvědčen, že to WH má podle celkového stylu hry, přesně jak píšeš. On ví kde si počkat na hráče, přesvědčily mě o tom především momenty na estatu v tom tunelu. Vážím si zkušených adminů typu Paradoxxe, ale nesouhlasím, že je vždy vše jen o reflexech a že se s tím nedá naučit. Mě to může být celkem fuk, ale za mě to WH má.

EDIT: znova jsem si v klidu a zpomaleně prošel ty časy, má-li se to banovat na jejich základě. Za ty zde vypsané časy bych já nebanoval. Neříkám, že to WH nemá, celkově ten styl hry tomu odpovídá, ale tyhle časy prokazatelné nejsou.

Myval
29-06-13, 12:21
Zdravím,
debatu sleduji z povzdálí, ale už je to docela dlouhé :/.
Přijde mi, že jste se opravdu soustředili na ty časy, kde je prostě shoda náhod, já ten zbytek časů neviděl, padá mi to.
Rozhodně jsem se s ničím "neučil", semtam se prostě něco podaří.
Někdy mám skóre 30:7, někdy 15:15 a někdy 5:7 - další věc je, že jsem známý "overák", takže preferuji hry militia,estate atd., kde opravdu ty místa, kde kdo vylézá znám.

Dostanu tedy UnBAN nebo ne? Já už tady od půlky června prosím v podstatě o nic, nemůžu hrát a je skoro červenec.
Jediné štěstí je, že fakt nemám čas a vracím se po večerech.
Tak se prosím už nějak vyjádřete, co bude, díky ... taky chápu, že nemáte čas, ale už je dlouhé :/

Krispo
29-06-13, 14:26
Díval jsem se na becausovo demo a nepřišlo mi, že by si pomáhal wallem jsem pro unban

matis
29-06-13, 16:37
No na Becausovom sa i zdal cisty, ale na tom druhom boli zaujimave casy....ale dal by som UB a pockal na lepsie casy....

Myval
30-06-13, 20:52
Takže, jak to teda bude ?
Já už bych si docela zahrát, to čekání je šílené, kor když je příští týden prodloužený víkend a nebudu v práci.
Doufám, že to bude do té doby vyřešené, protože se mi zdá, že toto téma zapadá ...
Děkuji

because
30-06-13, 20:56
Tak teda UB? Kto ano nech da palcek hore na tomto poste...

mirous
01-07-13, 09:55
Můžeme si myslet, že WH má, ale jednoznačně to prokázat nejde. Dej mu UB. Pokud neměl, tak ať nebanujeme nevinného a pokud měl, tak buď se poučil a vypne a nebo ne a chytneme ho znovu :).

because
01-07-13, 10:48
Mas UB