PDA

Zobrazit normální verzi : pravidla



Sometypes
17-06-13, 14:01
Divím se, že ještě není v pravidlech pravidlo "zákaz přejíždění při modech". Mody jsou od toho, aby si lidi zastříleli s danou zbraní a ne se přejížděli! Prosím aby se to tam přidalo.

Díky za pochopení. By Type.

Swagrid
17-06-13, 14:04
Leryx bude určitě proti..
Ale jsem pro aby se to přidalo..

Toy
17-06-13, 14:09
Souhlasím, jsem taky pro, dost mě štve když např. při Spartě zajedou Ctčka 3/4 vězňů autem.

kono159
17-06-13, 14:39
ved za to sa dava ban, neviem co riesite

Grakon2702
17-06-13, 14:46
Ale není to v pravidlech, to je ten problém. Pak to dělají téměř všichni. Pravda ale je, že JB jen fun server a když se admini předjíždějí navzájem je to docela sranda :D, což je i účel módu, pobavit. Ale nemusí to dělat pořád.

Despe
17-06-13, 18:23
Zobasi, není to rozhodnutí na Leryxovi ?. Tady máš psát sám za sebe. No a já nevím, je mi to celkem fuk, i když se snažím někoho přejet,tak mi to nevyjde.

kono159
17-06-13, 19:05
sak demencia v pravidlach je? ci sa nieco zmenilo?

Leryx
18-06-13, 16:49
No, já autíčka rád to jo, ale pokud vám to vadí, může se to dát do pravidel, ovšem jsem pro pouze tehdy, pokud se za to bude jen kickovat/přesouvat. Na ban to nevidím, protože při modu to nijak moc velký problém nedělá. Při modu máte přece eliminovat protivníky, to se dá defakto i tím autem. Pokud tedy jinak nedáte, tak to klidně zavedem, ale zkončí sranda s autama, tím posledním, co si na Jb ještě drží úroveň :/

Shit Pro ^_^
18-06-13, 17:58
Urcite nie zbytocne je to dost fun a ked niekto prekde 7 hracov a ani nvi ako je to fun ;)

Tupelko
18-06-13, 17:59
No, já autíčka rád to jo, ale pokud vám to vadí, může se to dát do pravidel, ovšem jsem pro pouze tehdy, pokud se za to bude jen kickovat/přesouvat. Na ban to nevidím, protože při modu to nijak moc velký problém nedělá. Při modu máte přece eliminovat protivníky, to se dá defakto i tím autem. Pokud tedy jinak nedáte, tak to klidně zavedem, ale zkončí sranda s autama, tím posledním, co si na Jb ještě drží úroveň :/
Já to beru tak, že si hraje a neúčastní se modu tak ho jednoduše slapnu.

kono159
18-06-13, 19:33
No, já autíčka rád to jo, ale pokud vám to vadí, může se to dát do pravidel, ovšem jsem pro pouze tehdy, pokud se za to bude jen kickovat/přesouvat. Na ban to nevidím, protože při modu to nijak moc velký problém nedělá. Při modu máte přece eliminovat protivníky, to se dá defakto i tím autem. Pokud tedy jinak nedáte, tak to klidně zavedem, ale zkončí sranda s autama, tím posledním, co si na Jb ještě drží úroveň :/

no neviem ci by malo byt pripustne aby ct zabijali autami pocas gagster modu alebo sparte, to je znevihodnenie a to velmi velke + neviem ako sa to ma lubit Tckam pocas toho gangstru ked sa nemozu ani branit

Volume
18-06-13, 19:36
Když někdo přejíždí (Nikdo nebo Leryx) tak otvírám ty vrata co jsou u boxu aby se T mohli nadále věnovat modu a Leryx si dál klidně může hrát :)

Leryx
18-06-13, 19:40
Tak to se týče jen assaultu, to není věc která by se děla celý den. Jedna mapa snad může být oddechová :D

***WARNER!K***
19-06-13, 08:59
Já bych to nechal tak jak to je akorat spesli a admini by to kickovali az kdyby kazde kolo CT prejizdelo T nebo Tcka se prejizdely navzajem. Btw se to hodi kdyz je ko***, nebo AFK simon a nemame ho jak zrusit. To je muj nazor.

Sometypes
23-06-13, 11:34
Já bych to nechal tak jak to je akorat spesli a admini by to kickovali az kdyby kazde kolo CT prejizdelo T nebo Tcka se prejizdely navzajem. Btw se to hodi kdyz je ko***, nebo AFK simon a nemame ho jak zrusit. To je muj nazor.

Přemýšlíš? Když se to nechá tak jak to je, respektive se to nepřidá do pravidel, tak když ho přesuneš, tak si bude stěžovat, proč si ho přesunul a že to není v pravidlech. Prostě je na čase to tam přidat. Střílecí mod je od toho, aby se střílelo a ne přejíždělo! Jinak se přejíždějte jak chcete, pokud tím neporušuješ jiné pravidla.

ImGustak
23-06-13, 13:15
No tak při modu když někdo přejíždí Ts a přesunu ho tak se buď zeptá za co tak jen napíšu, že za nevěnování se modu a dál už nic neřeší a nestěžuje si.

Toy
23-06-13, 13:49
Tak u T je to bez debat, je to nevěnování se modu = slay . . myslím, že sometimes spíš myslel to, když si CT vylezou na auto a přejíží vězně při modu .

Swagrid
23-06-13, 13:57
Přesně tak to bylo myšlený, jiří :)

Britny
22-07-13, 15:16
V pravidlech sem nic takového ještě nenašla (možná sem to jenom přehlídla) ale platí to tedy? protože včera večer si tam CT vesele přejížděli všechny T při modu a prej že se to může..

E: A ještě by mě zajímalo jak je to při HVD - jestli T může přejíždět ostatní T

Grakon2702
22-07-13, 15:41
Uděláme předjížděcí mód. Všichni na začátku módu dostanou mini skůtry, ze kterých nebudou moct vylézt a nebudou moct dávat damge pěstmi :D.

Toreto
22-07-13, 16:10
V pravidlech sem nic takového ještě nenašla (možná sem to jenom přehlídla) ale platí to tedy? protože včera večer si tam CT vesele přejížděli všechny T při modu a prej že se to může..

E: A ještě by mě zajímalo jak je to při HVD - jestli T může přejíždět ostatní T
Tak to je snad jedno,či ich prejde skutrom alebo zabije napriklad s m4 nie ? :D
Iné to je,keď sa už Tečka pri prestrelke schvalne zrážaju...Ja by som to nebanoval,je to fun mod a ludia sa tým bavia.

Pri HVD sa Tečka možu prechádzať.

Niekedy mám už pocit,že to ľudia hrajú len pre pp a nie pre tú zábavu..

Eidam
22-07-13, 17:20
V pravidlech sem nic takového ještě nenašla (možná sem to jenom přehlídla) ale platí to tedy? protože včera večer si tam CT vesele přejížděli všechny T při modu a prej že se to může..

E: A ještě by mě zajímalo jak je to při HVD - jestli T může přejíždět ostatní T
To CT jsem byl asi já :DD A jsem PROTI, aby se to banovalo. Je to fun mód a taky mě baví, když potom další kolo zapnu mikráky, jak jsou ty děcka pokaždý vynervovaný, mlátí do klávesnic a nadávají jak jsem si mohl dovolit je přejet :DD

ZeMi7
22-07-13, 18:46
No, já autíčka rád to jo, ale pokud vám to vadí, může se to dát do pravidel, ovšem jsem pro pouze tehdy, pokud se za to bude jen kickovat/přesouvat. Na ban to nevidím, protože při modu to nijak moc velký problém nedělá. Při modu máte přece eliminovat protivníky, to se dá defakto i tím autem. Pokud tedy jinak nedáte, tak to klidně zavedem, ale zkončí sranda s autama, tím posledním, co si na Jb ještě drží úroveň :/

To jo, ale zase když na mountains nebo na snow je přestřelka, a všichni Tčka sou nashromažděný u šachty/žbříku k DR, a pak je tam nějakej mamlas všechny přejede skůtrem, to bych mu urval hlavu :D nevadí mi, když někdo někoho přejede ze srandy, a pak třeba dostane VD, ale jak se říka... Všeho moc škodí :)

Britny
22-07-13, 20:13
Tak to je snad jedno,či ich prejde skutrom alebo zabije napriklad s m4 nie ? :D
Iné to je,keď sa už Tečka pri prestrelke schvalne zrážaju...Ja by som to nebanoval,je to fun mod a ludia sa tým bavia.

Pri HVD sa Tečka možu prechádzať.

Niekedy mám už pocit,že to ľudia hrajú len pre pp a nie pre tú zábavu..

Fajn ale když dají na assaultu mod knife se štítem a pak nasednou do auta a začnou tam přejíždět, tak mi to moc vtipný ani fun nepřijde.. Neříkám, že se to má banovat, ale prostě kick, slay, přehodit.. jak už tu bylo zmíněno..

Toreto
22-07-13, 20:40
Fajn ale když dají na assaultu mod knife se štítem a pak nasednou do auta a začnou tam přejíždět, tak mi to moc vtipný ani fun nepřijde.. Neříkám, že se to má banovat, ale prostě kick, slay, přehodit.. jak už tu bylo zmíněno..
Ak sadnú do toho menšieho auta,tak zo seba robia akurát ľahší terč.Hm..ak už ide o oblubenejši jeraaaab,tak to je o inom :D

Eidam
22-07-13, 21:37
Já bych to do pravidel nedával, ale všeho s mírou.
Když to někdo udělá jednou za těch 40 minut, tak se tomu zasměju a myslím, že každej kdo není úplně vypatlanej nebo nějakej 10-ti letej kid, tak to pochopí a zasměje se taky. A hlavně mi přijde vtipný, když další kolo zapnu mikrofony, poslouchat ty reakce děcek, který to berou jak kdybych jim tím zničil život :D

Samozřejmě když to někdo přehání a neví kdy přestat, tak by se s tím něco mělo dělat.