PDA

Zobrazit normální verzi : Sťažnosť na admina ObriJahoda - Base Builder



Socka
17-06-13, 16:37
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 70544)
[AMXBANS] Duvod banu: 'kradeni bloku'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): Socka
[AMXBANS] Tvuj nick: Socka
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:65454216
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:65454216
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 217.31.33.234
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 217.31.33.234
[AMXBANS] Ban dal admin: ObriJahoda
[AMXBANS] Server: csko.cz | BaseBuilderZombie (bb_frozen)

Staval som si kemp a keď už skončil build time išiel som na svoj kemp. Dakto mi z neho ukradol dolnú kocku tak som šiel k jednému a pomáhal som mu brániť jeho kemp. V tom som dostal ban za kradnutie blokov. Je to len 30min. ale chcem vedieť za čo mám ban keď som nič neurobil. A chcel by som aj dôkaz ešte...

ObriJahoda
17-06-13, 20:03
ban jsem dal nebo si mi posunul kosku ktere jsem mel schody na kemp a nemohl jsem se dostat na svuj kemp , a na te posunute kostce byl napsan tvoj nick

denne tam rozebira kemp strasne moc hracu , chtelo by tam hltv , takto proste jen to co uvidim :) , mozna si tu kostku tam zapomel ale byla u mych kostek :)

Socka
17-06-13, 20:45
No dobre už viem za čo mám ban a ešte sa chcem opýtať na toto (http://csko.cz/dema/upload/dir/jahoda.dem)
Je to demo kde je jasne vidieť že si zabarikádoval vchod - vôbec sa nedalo dostať von, hneď ako začal prepare time si odsunul krabicu vyliezol von a zasunul krabicu. Nezdá sa ti že toto je zneužívanie adminstva?? Mal by si radšej stavať kempy a nie blokovat vchod...

ObriJahoda
17-06-13, 21:58
michalo se tam moc lidi ja to stavim jednoduchy bez te roury pres kterou to nejde projit , air uz me prestal bavit nebo se pres nej nikdy zm nedostanou , ..
chtel jsem tu rouru posunout aby se dalo pres to prolizt ale neslo to chytit nebo tam bylo moc hracu tak jsem to chtel zvenku , jenze jsem to nestihl , pak uz to posouvat neslo pak jsem sel za zm a posunul jsem to , to na demu ale nemas,..