PDA

Zobrazit normální verzi : pidda - zadost o prava



pidda
17-06-13, 21:55
Ahoj,
vzhledem k tomu, ze uz me nebavi demence deti na serveru, chci pozadat o prava na fun servery. Jde mi predevsim o War3 1 + 2.
Rekl bych ze jsem Vam nahlasil jiz pres 100 cheateru.
Kdo na W3 serverech hraje, tak me jiste zna.
nick:pidda
STEAM_0:1:18305988
IP 89.190.75.66

slide
17-06-13, 22:51
Som rád, tu nemám žiadne výhrady ... poznám ho dlho, cheaterov hlási u mňa všetci zabanovaní... na serveru sa správa slušne teda nevidel som u neho nic take zavažne...keďže tam už tak často nechodím ako kedysi a neviem ako je na tom paradoxova aktivita na servery tak som PRO

Edit: ešte by si nám mohol povedať dačo o sebe :)

Zoyer
17-06-13, 23:04
Od doby, co si me pridal na steamu mi porad hlasi cheatry a kazdej banned. O sobe se mi rozepsal na steamu. O skillu neni pochyb a cheatry pozna. PRO

E: jeho vek je taky velke plus. urcite by neudelal zadnou picovinu

Slunicko
17-06-13, 23:05
Tak, mam snad na vyber? Samozrejme ze ne, nelze nebyt pro ;)

because
18-06-13, 06:37
Je pravda ze vela hlasis ale nemyslim si ze by si bol dobry admin... Proti.

Dovody:
War3FT 06-06-2013 13:25:42 STEAM_0:1:18305988 89.190.75.66 pidda to je dementni team
War3FT 06-06-2013 14:22:37 STEAM_0:1:18305988 89.190.75.66 pidda neplakej detatko
War3FT 06-06-2013 14:26:35 STEAM_0:1:18305988 89.190.75.66 pidda tak s nim hraj nulo
War3FT 2 06-06-2013 14:52:25 STEAM_0:1:18305988 89.190.75.66 pidda ten nevi no.. mel by jit hrat s botama radeji
War3FT 2 06-06-2013 14:51:25 STEAM_0:1:18305988 89.190.75.66 pidda srandista..
War3FT 2 06-06-2013 14:51:21 STEAM_0:1:18305988 89.190.75.66 pidda tomu rikas skill?
War3FT 2 06-06-2013 16:24:11 STEAM_0:1:18305988 89.190.75.66 pidda nebrec porad dite
War3FT 2 06-06-2013 16:31:29 STEAM_0:1:18305988 89.190.75.66 pidda endoo dement
War3FT 06-06-2013 16:57:13 STEAM_0:1:18305988 89.190.75.66 pidda ty mi mas vykat decko
War3FT 06-06-2013 16:56:54 STEAM_0:1:18305988 89.190.75.66 pidda nebrec zero
War3FT 06-06-2013 17:25:40 STEAM_0:1:18305988 89.190.75.66 pidda zas zakempeny deti
War3FT 06-06-2013 17:22:52 STEAM_0:1:18305988 89.190.75.66 pidda samej zakempenej dement
War3FT 06-06-2013 21:30:06 STEAM_0:1:18305988 89.190.75.66 pidda omg demence
War3FT 07-06-2013 15:43:39 STEAM_0:1:18305988 89.190.75.66 pidda je to dite, tak co bys chtel.. stejne by ho nozem nedal :]]
War3FT 07-06-2013 22:22:23 STEAM_0:1:18305988 89.190.75.66 pidda kdyz jdes po moste je slyset blezk, ty blbe
War3FT 08-06-2013 12:30:53 STEAM_0:1:18305988 89.190.75.66 pidda to je team dementu blokerskzch
War3FT 08-06-2013 12:58:37 STEAM_0:1:18305988 89.190.75.66 pidda vsak to tu je samej kokot )
War3FT 08-06-2013 22:31:37 STEAM_0:1:18305988 89.190.75.66 pidda si kokot? bomba se poklada normalne zadne vyhazovani

A to neni ani zaciatok... Samy dement, dite, nulo,. Si typ hraca co si furt musi napisat nieco. Priklad: niekto ti hodi teamflash tak mu das kick? Mozno si nahlasil 100 cheaterov ale nemyslim si ze prava by si mal dostat ty...

Ty sa vies chovat?
War3FT 08-06-2013 13:03:48 STEAM_0:1:18305988 89.190.75.66 pidda jeste asi nekdo nepochopil ze se musi naucit chovat >] vid vejulinka

Milk
18-06-13, 06:48
Nevím nevím, Mohl ses trochu víc rozepsat, je to formální žádost o práva, sice cheatery dost hlásíš, ale ten chtalog se mi trochu nelíbí, tak popřemýšlím. :-)

Mr.Brown
18-06-13, 07:11
Chatlog moc neřeším, pokud tam není něco vážného, ale souhlasím s tím, že by si to měl omezit. Jinak máš jenom samé +. Jednoznačně pro!

Flopsaid
18-06-13, 08:25
Hej na co si to tady hrajete s tím chatloge ? Koukali jste někdy na ParadoXXuv chat log ? A navíc se mu divíte já to mam na steamu pořád, že on píše přes ! a nikdo nepřijde....takže takovédle Pixloviny bych tu neřešil....Co se týče cheateru tak su budtě jistý, že mě jich nahlásil nejvíc a fail tam nikdy nebyl.... Vše mluví jasným směrem věk, zkušenosti jestli nevemem tohodle člověka tak jsme blázni.... P R O

kashpi
18-06-13, 09:18
jsem PRO. na steam mi hlasi cheatery a myslim ze se nikdy nespletl. Myslim ze zkusenosti prevysuji pres jeho obcasne nevhodne vyjadrovani. Ne jednou jsem byl svedkem ze se do nej pustili snad vsichni hraci na serveru ze je cheater. A docela se drzel a nikomu nenadaval i kdyz oni jemu ano. Vsiml sem si ze obcas nema dobrej den a radeji je lepsi s nim nemluvit, protoze mam pocit ze by poslal i me nekam kam slunce nesviti :-D I presto by to byl dobrej prirustek do tymu

pidda
18-06-13, 09:46
because: Prijd nekdy na server. Pak pochopis proc nekdy tak pisu. Kdyz to bude takto vytazene z kontextu, tak bych taky vahal zda napsat pro ci proti. To je prave ten duvod proc o ne zadam. Nejsem jediny koho demence sere. Ano pokud by mi nekdo opakovane hodil flash i pres to kdybych mu napsal at se na to vykasle, tak mu dam kick. Delal jsem to tak i na jinem serveru a delat to tak budu dal. To same jako kdyz nekdo bude jen kempit a nepujde plant ci defuse, nebo pro hostage, ceka ho stejny osud. Pokud nekdo nechape smysl hry, nema ji hrat.
Dej mi klidne proti pokud chces. Me z toho nebude teplo ani zima. Nenabizite tady sluzbu vy me, ale ja Vam.
PS: Jak psal Flop, koukl bych na chatlog treba paradoxxe, ten musi byt jiste take zajimavy.


Milk: dle pozadavku nikde neni psana podminka abych psal o sobe soukrome veci verejne. Pokud te neco zajima, klidne napis na steamu, nebo PMko, co chces vedet, nemam s tim problem. Lokalitu z jake jsme mam psano v profilu a jinak, je mi 29 lel. Kdyz kouknes do meho podpisu,pochopis kde delam. Kdyz kouknes kde delam, najdes i spojeni primo na me :) poradim ti. Koukni se na kontakty pro firemni zakazniky ;-)


kashpi: nemam duvod te tam posilat :) jediny koho tam klidne poslu je Paradoxx, ale myslim staci ze jsem mu rekl, ze je arogantni debil, ktery se povysuje nad vsechny hrace

Mytrim
18-06-13, 10:29
Je pravda, že není nidke psáno aby jsi o sobě něco napsal, ale já jsem třeba člověk, který rád ví s jakým člověkem by měl být v kolektivu. (To už jsi doplnil, to jsem rád. :)) Když jsem si přečetl ten chatlog, tak i když je to jak ty říkáš "vytaženo z kontextu", tak to neí moc dobré chování, zvláště né to jak tam píšeš někomu..
ty mi mas vykat decko a
tak s nim hraj nulo a ve svém příspěvku pak říkáš o Paradoxxovi, že se povyšuje nad ostatními (Je to pravda, jeho slovník je nejspíše mnohem horší ale to je teď jedno). No tímto bych říct, že je skoro vždy mnohem lepší ten chat ignorovat, protože když jim budeš odpovídat, tak to spíše vyvolá zbytečnou hádku a bany a ztížnosti a bůch ví co... Abych se tedy dostal ke konci, nejsem pro ani proti. Ale rád bych ti doporučil (Klidně mě pošli do háje), ignoruj je, jen to stěžuje život. (Samozřejmně tím myslím ty menší nadávky na tvou osobu, né vše.)

pidda
18-06-13, 10:48
Mytrin: kdyz me bude urazet o 15 let mladsi hrac, nic jineho se odeme nedocka (reakce na "ty mi mas vykat decko")
druhou vetu si nepamatuji z ceho to je vytrzeno, ale rozhodne to bylo pri nejake nevyhovujici situaci :)

Zoyer
18-06-13, 11:08
k tomu chatlogu:paradoxx ho ma mozna i horsi, ale uplne to chapu. Sam vim, ze to tam neni jednoduche s lidma, kteri ten mod nechapou a kleknou si humanem na cele kolo do rohu... Nekdo jim neco napise ve hre a nekdo si neco rekne pred monitorem. vulgarni neni, takze bych to neresil

bones
18-06-13, 12:12
podla mna je to clovek, s ktorym sa da rozumne dohodnut.. odmietnut hraca s tymito skusenostami a skillom kvoli slovniku mi prijde trochu hlupe a myslim, ze ako admin by dokazal ist prikladom

za mna velke PRO


Konečne vám tu podá žiadosť niekto, kto má niečo už za sebou a rozpozná cheatera, a vyčítate mu nejaký jebnutý chatlog... Mne osobne vôbec nevadí, ak by admin si sem tam ponadával, veď aj on je človek a má svoje nervy a ak sa pozriete koľko kokotov po serveroch behá, tak mne osobne na tom ani nič zlé nepríde. Osobne si sem tam ponadávam a čo ? Vy vari nie ? Pravdaže admin má ísť príkladom hráčom a myslím, že ho stači nato upozorniť, aby sa viac krotil, ale nevidím to ako dôvod prečo by adminom nemal byť. Za mňa má PRO!

MarcelloR

because
18-06-13, 13:29
Pidda: Nepotrebujem ist na ten server, bol som uz na kazdom moznom, vsade to bolo to iste ale nikdy som nic nepisal o tyme ako ty tam mas.

Preco ste v tejto ziadosti chatlog riesili??
http://csko.cz/forum/showthread.php?17716-%8E%E1dost-o-pr%E1va-na-Inferno-Only
http://csko.cz/forum/showthread.php?14297-Pr%E1va-na-Furien
http://csko.cz/forum/showthread.php?14155-%8E%E1dost-o-pr%E1va-Furien-CTF

(len na rychlo vybrane)

Potom nech si poda aj tento hrac: http://csko.cz/forum/showthread.php?17360-%9Eadost-o-UB-za-neumyslnou-reklamu , chatlog sa mu riesit nebude

Odkedy admin ma byt takyto? Neviem ako vy ale ja urcite ked by som dosiel na nonsteam a zacal by mi admin pisat decko tak by som uz nedosiel na server v zivote.

Inak dostal pro aj ked o sebe nic nenapisal? Tuto napriklad Fiur mu dal proti aj kvoli slabej ziadosti.
http://csko.cz/forum/showthread.php?16970-Furien-admin

Sorry, je to moj nazor ze takto by admin nemal pisat (neberem do uvahy paradoxa), zo ziadosti som sa dozvedel len ze hlasis a SID. Ja som si svoj nazor napisal, za mna proti a tuto sa vyjadrovat nejdem :)

Toreto
18-06-13, 14:15
Možno trochu pokory neuškodí..inak klobuk dole 100+.Pro.

Zoyer
18-06-13, 14:52
od angela :


Piddu poznám z war3FT 2 l, je tam pomerne často. Skúsenosti hovoria za všetko. Dávam ti moje bezvýznamné PRO. Viem ako sa správaš ako hrávaš, ale chatlog je nič. Sú ľudia čo sa správajú horšie ako ty. Q

BiA Fz
18-06-13, 19:34
Píďa? Vim že mě jednu chvíli taky otravoval každou chvíli hlásil cheatera a já si ani nemohl pořádně zahrát, furt sem musel chodit k němu na server a banovat.. :-/ :-D samozřejmě že sem pro, ať si to banuje sám! Teď vážně: měl by dostat ty práva už dnes! :-) Hraje tu dlouho a je skiller, kterej to, že umí rozdávat jako pán, nikomu necpe. Takhle by měl dle mě vypadat admin idol.

pidda
19-06-13, 15:42
ano ano, opet jsem nekomu dnes psal a ne jednou ze to je dement, tak jako vetsina hracu na serveru

to az to tu zas nejaky admin vytahne pred tim nez by sel nekdy do hry a vedel proc.

Clovek s humanem ktery jen kempi, nic vic, a i kdyz ma bombu tak klidne kempi na u plantu, ale nejde polozit, jen bude kempit a nepolozi, tak to je dement a nic vic. Pokud to nejaky admin vidi jinak, budu take pochybovat o jeho dusevni vyspelosti.
A jsme u jadra problemu, demence, neni urazka, ale je to mozkova choroba, nekde take psano jako oslabeni rozumovych schopnosti, coz nektere jedince vystihuje.
Takze because, ano, pisu to a psat to budu. A admin ktery nebude postihovat prave ty hrace, kteri budou hazet tvuj zminovany team flash, budou neustale jen kempit, atd., tak to neni pro me admin na pravem miste. A vzhledem k tomu, ze jsem o cca 11 let starsi jak ty, tak myslim ze za tu dobu mam o neco vice zkusenosti nezli ty a vetsina tvych vrstevniku (jiste to budes brat jako povysovani se nad nekoho, i kdyz by sis z toho mel odnest neco jineho).
Jak jsem ti jiz psal, prijd si nekdy zahrat, pak to nekdy pochopis.

Johny Pampeliska
19-06-13, 16:20
možná bys mohl brát v podtaz taky to, že csko nehrajou jenom hráči co jim je 20+ a maj nastříleno hafo, ale že to hrajou i prckové co to hrajou poprví, začínaj nebo to nechápou, proto nemusí bejt hned dementi, přeci je to jenom hra......

Mytrim
19-06-13, 16:41
Johny to vystihl, admin tu není pro to, aby si udělal na serveru prostředí které mu bude vyhovovat. Admin je tu pro to, aby trestal lidi, kteří nehrají poctivě a pomáhal začátečníkům, při nejmenším by měl aspoň pochopit, že každý někdy začínal a že bude stále někdo takový, kdo začíná, na serveru.

E: Když si to tu tak čtu, tak mi příjde, že ty by jsi vybanoval 3/4 serveru jen proto, protože nehrají podle tvých představ..

pidda
19-06-13, 16:46
Stahnete si demo mapy inferna z War3 cas cca kolem 15 az 15:30 hod a kouknete na nick redbull, pak to pochopite. 90% hracu si stezuje na hrace ktery jen kempi. Pletete si pojmy s dojmy. Nikdo tu nemluvi o novice, ale o hraci ktery neni novice, ale jen kempi, nic vic.

Milk
19-06-13, 17:58
Hlavně mě zajímal věk, chatlog by se dal přehlídnout, tak PRO. :)

mirous
20-06-13, 10:10
Osobně z toho mám trochu smíšené pocity. Na jednu stranu je velké plus Tvůj věk, spousta adminů Tě vychvaluje jaký jsi skiller (tím netvrdím, že nejsi), a že hlásíš stovky cheaterů. Takže to je asi důvod proč adminem být, jestli jsi vážně tak dobrej a máš zkušenosti. Díky tomuhle bych napsal pro. Jenže pak je tady ten chatlog a zde souhlasím s becausem a Pampeliškou. Mám z toho stejný pocit.

Na serveru hraje drtivá většina dětí kolem desíti let i méně. Většinou se nijak neprojevují, krom toho, že nechápou, jak sám píšeš, smysl hry, kempí, blokují, neplní úkoly a ostatní tím otravují. A pak jsou tu hráči, kteří si moc dobře uvědomují co mají dělat, přesto se chovají jako dementi, nadávají, mají neustále řeči na každého a na všechno. A samozřejmě cheateři, ale ty teď vynechme.

Podle toho jak se prezentuješ, bys oboje skupiny vyhazoval, banoval. Můj názor je, že je to špatně. Admin by měl umět tyto dvě skupiny hráčů rozeznat a tý první, tedy těm dětem, by měl diplomaticky a srozumitelně vysvětlit, co mají dělat a co ne. A pokud se neponaučí, pak třeba kick. Já třeba za kemp banuju opravdu zřídka kdy a to jen hráče, kteří jsou notoricky problémoví a kempí každou hru. Na každém serveru jsou ,,dementi", kteří kazí hru a není jich málo, i mě kolikrát vytáčí nehorázným způsobem, ale chce to zachovat klid, jsou to jen děti. Děti, které urážíš, jaké jsou nuly a že by Ti měli vykat, místo toho abys jim byl příkladem, což bys měl být. Nelíbí se mi tohle Tvoje povyšování. Třeba to nemyslíš zle a třeba je to vytržené z kontextu, ale přesto. Nemám rád tento typ lidí v běžném životě, ani schované za monitorem. Je ti 29 a myslíš si co? že jsi sežral veškeré zkušenosti? Jsem o dva roky mladší, takže takový rozdíl mezi námi není a přesto bych si netroufl ze sebe dělat ,,moudrého pána", který je v před důchodovém věku.

Neznám Tě, třeba jsi prima člověk, se kterým se dá normálně bavit. Rozhodně by mě nevadila sem tam nějaká vulgarita, jsme lidi a já také nemluvím jak slovník spisovné Češtiny, ale tohle mě prostě vadí. Nemám tohle chování rád.

Najednou je tu spousta adminů pro to, aby se Tvé vyjadřování neřešilo, jindy se zase řeší každá ptákovina. Nechápu to, ale budiž.

Neřeknu PRO ani PROTI, na mě to stejně nezáleží. Soudě na základě Tvého vyjadřování můžeš být sebelepší hráč, ale absolutně Ti chybí trocha pokory a tolerance, ale neber to zle, je to prostě jen můj názor.

Flopsaid
20-06-13, 10:30
Ach jo nevím cop se tu furt řeší, práva už by měl dávno mít.......za poslední dobu jeden z normálních kandidátů

kashpi
20-06-13, 10:42
podle mě by se mělo zavést zase "pravidlo" že admini co na serveru nehrají, nebo aspoň na tom módu, tak by se měli vyjadřovat jen pokud hráče znají. To není osobní, ale když nevíte co se tam děje, tak jen berete ohled na to jak píše atd, ale už nevíte proč to tam píše. Admini co hrajou na Classic serverech a Aim nemůžou pochopit jaká je situace na Fun modech jako je W3. Na classic vám taky určitě vadí kempeři a na aim bych řekl, že 2x víc, protože když jsou 1v1 a kempí, tak je to nekonečný, protože tam není roundlimit. Teď si představte W3 server a humana (napřiklad toho redbulla, je to hrozná kempa) human co má neviditelnost na max levelu a k tomu si koupí cloak a čupne do rohu, tak není vidět vůbec, pokud nedojdete až k němu a přímo něčumíte na něj. Nehledě na to, že humani celkově jen kempí a tím zdržují hru. Je fajn, že ho to na konci kola zabije, protože nesplinil úkol mapy, pokud je to T na de_ mapě, ale i tak se musí čekat celý kolo zbytečně

mirous
20-06-13, 10:54
kashpi: máš pravdu, pokud je to reakce na mě (osobně si to neberu :wink:). Proto také nepíšu ani PRO ani PROTI. Na serveru nehraji a hráče neznám, proto se taky vyjadřuji jen do žádostí v kategorii aim - je-li to stejná situace. Ale teď jsem udělal výjimku, protože tohle všeobecná věc, trochu se to týká i povahy člověka, který je potencionálně členem celého admin teamu. Nehledě na to, že ,,dementi" a děti jsou všeobecně problém na všech serverech, ne jen na jednom specifickém. Já chápu, že někde je to problém větší, ale jak sám píšeš, na classicu nebo aimu to není problém o nic menší. Já si prostě myslím, že admin by se měl chovat lehce jinak. Je to můj názor a jelikož na tento server nechodím tak se taky nevyjadřuji konkrétně na onen server.

cFc|Lu!z
20-06-13, 13:41
Because: každá žádost se řeší samostatně a většinou je to dost subjektivní.
S chatlogem problém nevidím. Pár adminu si totiž asi nepamatuje jaká je hra bez práv. Co si budeme povídat, když někdo před adminem kempi, nebo adminovi něco vadí, tak ho lehce vykopne nebo vyslapuje. Normální hráč takové možnosti nemá a kromě chatu si prostě nepomůže. Já jsem pro

kashpi
20-06-13, 15:25
mirous: to bylo spíš tak všeobecně, ale hlavně kvůli
mytrim - Fun server (takže spíš obyč střílející)
because - střílející - a to se do něj pouští nejvíc :)

ostatní co se vyskytují na W3 jako je bones, Flop, já, myslím že i slide tam občas je, tak nemají výhrady

ten člověk to má v hlavě v pořádku, nemyslím si že by mu ruplo v bedně a vybanoval půlku serveru, protože to jsou "dementi" ale spousta hráčů potřebuje aspoň proplesknout

ParadoXX
20-06-13, 15:34
možná bych se moh do toho vložit i já.Polovina hlášených cheaterů od něj přes vykřičník nic nemá.Na web dává cca 99% cheatrerů,který opravdu dostanou ban.Moc velkej precentuální úspěch to neni.Aspoň ne podle mě.
Jinak mi je jedno,jestli dostane práva nebo ne.Jen řikám,co vim a vidim,aby to věděli i ostatní,který top třeba přehlížej nebo přehlídli nebo o tom vůbec nevěděj.
Hlavně já to vim,že když sem s nim na serveru a někoho hlásí přes vykřičník jako cheatera,já se na něj podivám a zjistim,že nic nemá.Hlavně u wh se hodně mejlí.Aimbota pozná i debil.

mirous
20-06-13, 16:29
Tak to sem asi debil, já jsem si mnohem jistější u WH než u AB. Dobře nastavené silent AB se mnohdy blbě poznává.

ParadoXX
20-06-13, 17:56
ani ne.Aimbot se pozná z dema jednoduše.Na hltv je to těžší,pokuď to neni zřetelný.

pidda
20-06-13, 18:21
Paradoxx: jmenuj jedineho hrace ktery nic nemel. napriklad ty, kde jsi byl ve hre a nic jsi neresil a proto byla stiznost? Ale od jineho admina ten clovek dostal ban? Nebo myslis ten, co byl totalni lama, ty jsi stihnul dve kola a pak jsi to vzdal protoze bys tim musel stravit pul hodiny abys mohl banovat?
Kazdy ti potvrdi ze vsechny co jsem hlasil ze neco maji, tak meli. Tam kde napisu at jde na kontrolu, ze mozna neco ma, tak to jsou hraci, kde jsem nebyl ve spec a kde jsem odhadoval dle toho ze chodim s amuletem a ten hrac casto vedel kam strilet.

mirous: prijd nekdy na server, at pochopis o cem pisu. Porad si pletete pojmy s dojmy. Nikdo tu nemluvi o novice.

pidda
20-06-13, 18:26
Paradoxx: jeste bych dodal, ze u hlaseni jsi byl celkem trikrat, z toho dvakrat jsem na tebe psal stiznost protoze jsi hral a nekoukal nahrace i kdyz bylo zjevne ze ma. A treti pripad byla prave ta lama, kde to nebylo hned zrejme a ty nemas trpelivost a cas se podivat vic. Kdyby ses nekdy o to opravdu zajimal, tak bys vedel mnohem vice.

mirous
20-06-13, 19:01
Ok, až budu mít chvilku tak příjdu, neznám tento mod. Třeba mě to opravdu přesvědčí :)

Maly Buu
22-06-13, 03:50
piddo odkud te znam? vetrnik, iii, ug? .... ??? nebo kde si hraval

pidda
22-06-13, 13:13
ja myslim ze neznas :) hraval jsem na luma-server (http://luma-server.eu/) :)

Slunicko
22-06-13, 19:53
Jakto, ze jsi na ty Lume vedenej jako admin?

pidda
22-06-13, 20:23
Treba proto ze jeste porad jsem?
Ale na serveru se uz defakto nehraje. Staci kouknout na moji aktivitu tam :)
Za posledni rok, mam tak hodku odehranou :)

Giussepe
22-06-13, 21:53
Jakožto původně w3ft admin bych se zde měl vyjádřit také.
Nejprve bych rád vyvrátil ParadoXXovy slova. pidda má úspěšnost velice dobrou, co hlášení to ban a rád bych potvrdil piddův příspevěk o trochu výše, kdy pidda napsal přes vykřičník, na serveru byl paradoxx, celou dobu si tam hral a az kdyz přišlo hlaseni asi po čtvrtý tak jsem tam musel dojít sám a banovat já. Takže budto paradoxx hlaseni zase ignoroval nebo to spise s tou úspěšností nebude zas tak slavné u něj.

Jinak na serverch ho vídám často, zkušenosti má, znalost modu tu je taky, popravdě jsem tak trochu čekal jestli si někdy žádost podá, protože na war3ft servery asi nejlepší možný kandidát. Já jsem pro.
Jak píše on sám, kdo hraje war3 tak ho zná a ví, že je to dobrý kandidát.

pidda
28-06-13, 15:17
Diky vsem, kteri pridali sve vyjadreni.
Zaver tedy bude jaky?

Milk
28-06-13, 15:51
Takový, jaký dá Charon

ZombieBot
28-06-13, 16:48
Nevím no, nemám tě rád. Tedy alespoň doufám, že jsi to byl ty, co furt někomu v chatu podstrkoval tu tvojí supermegafirmu a dělal hrozně chytrého. Proti.

pidda
28-06-13, 19:14
No, na to, ze te ani neznam a pochybuji ze ty znas me. Na chat defakto nechodim a jedine odkud muzes znat firmu je z podpisu.


Nevím no, nemám tě rád. Tedy alespoň doufám, že jsi to byl ty, co furt někomu v chatu podstrkoval tu tvojí supermegafirmu a dělal hrozně chytrého. Proti.

ParadoXX
28-06-13, 20:02
já už stárnu.Už přehlížim,že někdo něco hlásí.Si toho ani nevšimnu.Si občas všimnu,že někdo napíše,že někdo tam de,ale vůbec nevim,že někdo něco hlásil.Navíc když už si du po x dnech zahrát,tak si chci zahrát.Ale Toho hlášení si nevšimnu a když jo,tak to cheater neni nebo na něj přídu sám.

ZombieBot
29-06-13, 12:15
No, na to, ze te ani neznam a pochybuji ze ty znas me. Na chat defakto nechodim a jedine odkud muzes znat firmu je z podpisu.

Povím ti to jinak - když jsi sem přišel, na forum, byl to tvůj první nebo druhý den a něco jsi psal do chatu o té tvojí firmě. Potom jsme se hádali o něčem. Je to už rok zpět. Věřím, ti, že si na mně nepamatuješ, moc do chatu nepíši a na foru se objevím jednou za čas. Vadí mi prostě stručně řečeno tvoje arogance.

slide
24-08-13, 13:10
Kysne to tu mohlo by sa to už poriešiť :)

dhaaqu
24-08-13, 19:18
1) Nebudeš jediný z admin týmu komu táhne na 30

2) Seriously?

Mytrin: kdyz me bude urazet o 15 let mladsi hrac, nic jineho se odeme nedocka (reakce na "ty mi mas vykat decko")
Při troše představivosti by polovina hráčů mohli být naše děti, hádal by ses AFK s 13ti letým děckem?
Na druhou stranu ten chatlog není vulgární a předpokládám, že s nástroji jako mute/slap bys to snad ani neměl zapotřebí.

3) Ten z uchazečů s přístupem "Jsem starší a zkušenější a jdu udělat něco já pro vás..."

4) spíš PRO, jak píše Slide už by se to mělo uzavřít.

Johny Pampeliska
24-08-13, 20:38
Ještě tu nepsal ani sám velký Cháron, třeba mu to připomenout, flákačovi :-D

baf
25-08-13, 22:41
Pokora chlapecku a klidne pro a hlavne mi tu nepis kolik mas let ze muzu byt tvoje decko.

'Seiter
28-08-13, 18:23
Ahoj,
vzhledem k tomu, ze uz me nebavi demence deti na serveru, chci pozadat o prava na fun servery.


- Zajímavej úvod jak prezentovat svojí žádost. Nebavěj mě děti na serveru -> du si pro práva.

- Za celej srpen 1 připojení?

- Srší z tebe povýšenost a pocit nadřazenosti, je jedno jakej si skill, kolik ti je a co všechno umíš, ale jako admin si musíš udržovat úroveň ("ty mi máš vykat děcko" atp.). Kdyby to byl portál 18+ tak tu hrajem v 10.

- Hrozně stručná žádost, co z toho má vyčíst člověk co tě nezná?

+ Věk

+ (asi) Skill

+ Hlásíš

Když to sečtu, tak hráč můžeš bejt dobrej, ale pro admin post musim bejt PROTI

Flopsaid
29-08-13, 09:25
Pane bože, nevím co se tu furt řeší je to jeden z mála normálních lidí co by ty práva měl mít... už nevím jak jinak vám to napsat...nebudte hluponi...jak už jsem to psal je to jedinej možnej kandidát na w3 nikoho jiného si tam představit nedovedu...

'Seiter
29-08-13, 09:47
To, že to je jedinej možnej neznamená, že je dobrej kandidát. Já vycházim z toho co mám. Aktivita (http://csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=playersessions&player=11018) a slovník (když nepočítám tu odfláklou žádost) prostě hrajou proti. Oboje se dá zlepšit.

W3 admin nejsem, pokud Flops tvrdí, že je vhodnej, tak mu je klidně dejte. Ale nevim jestli AT potřebuje dalšího skill-cholerika, co vybanuje každýho, kdo se na něj zle podívá a překáží mu v profi-hraní.


E: proto sem napsal "Oboje se da zlepsit". Kdyz to zlepsi, tak nemam problem. Nevim proc z toho delas takovou vedu.

Flopsaid
29-08-13, 09:52
Bože je to pracující člověk nemůžu třeba momentálně u toho sedět...no dál to nebudu komentovat protože mám jenom jedny nervy...hawk !

Slunicko
31-08-13, 15:58
To, že to je jedinej možnej neznamená, že je dobrej kandidát. Já vycházim z toho co mám. Aktivita (http://csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=playersessions&player=11018) a slovník (když nepočítám tu odfláklou žádost) prostě hrajou proti. Oboje se dá zlepšit.

W3 admin nejsem, pokud Flops tvrdí, že je vhodnej, tak mu je klidně dejte. Ale nevim jestli AT potřebuje dalšího skill-cholerika, co vybanuje každýho, kdo se na něj zle podívá a překáží mu v profi-hraní.


E: proto sem napsal "Oboje se da zlepsit". Kdyz to zlepsi, tak nemam problem. Nevim proc z toho delas takovou vedu.

V životě jsi ho neviděl hrát a uděláš si posudek jen z toho co kde napsal? Koukni se na chatlog většiny adminů, myslíš že tam nenajdeš takové podobné věty? Tenhle kluk je jednim z nejlepších hráčů, co tam hraje, navíc co jen mě nahlásil cheaterů, to ani nespočítam.
K čemu psát žádost o 1000 slovech jak osel, když každej přečte jen jak se jmenuješ a jak dlouho hraješ + SID ?
Navíc ty podle mě zatím VŮBEC nevíš co at potřebuje po 2 dnech funkce, já hrál w3 skoro 2 roky a i když jsem tam byl admin, tak jsem občas chytl nerva na nějaký lidi, co tam hrají, zejména humani na spawnu a taky jsem si trošku zanadával, tam to prostě nejde bejt naprosto v klidu..

Podle mě ty práva už měl mít, hraje tam málo adminů na počet hráčů a on tam toho času trávil dost, třeba teď nemá nějakou dobu moc času, protože mu to např. práce nedovolí ale jinak tam je furt.

noirbun
31-08-13, 16:11
od AnGeLa:
Piddu poznám dobre so serveru War3FT, kde som z nim hrával. Bol tam skoro vždy ak mal čas. Ale berte do úvahy aj to, že to je pracujúci človek, ktorý je za PC, iba ak má voľno, alebo je doma. Cheatera hlási ak ho vidí a pokiaľ viem, tak tam nebol žiadny FAIL. Viem, že môj hlas nić nezmení, ale som PRE.

'Seiter
31-08-13, 18:07
V životě jsi ho neviděl hrát a uděláš si posudek jen z toho co kde napsal? Koukni se na chatlog většiny adminů, myslíš že tam nenajdeš takové podobné věty? Tenhle kluk je jednim z nejlepších hráčů, co tam hraje, navíc co jen mě nahlásil cheaterů, to ani nespočítam.

Proc bych ho mel videt hrat? K cemu by mi to asi bylo? Kdyz se uchazis o praci, tak podle ceho te berou? Jenom podle toho co maj k dispozici (tj. cár papíru). A kdyz sem nekdo prijde a "vzhledem k tomu, ze uz me nebavi demence deti na serveru", tak si o nem mam myslet? Ty zadosti se posuzujou nekdy i 3 mesice klidne, tak by to aspon melo mit nejakou formu.

Jinak ja nerikam, ze ho tam za kazdou cenu nechci, kdyz zejtra prijde a rekne, jo, byl sem tedka casto v praci, nestihal sem, od zari to bude zase cajk, tak s tim nemam problem a pro mu dam. Navic si nemyslim, ze moje proti by neco tak zasadniho menilo, aby si me musel poucovat co vim a co ne.

E:
Koukni se na chatlog většiny adminů, myslíš že tam nenajdeš takové podobné věty?

Takze kdyz to dela vetsina = je to v poradku? To snad ne. Tim rikas, ze vlastne muzeme vsichni nadavat, protoze to dela ten druhej? Co to je za kravinu. Navic 90% adminu, ktery na serveru potkavam se vyjadrujou uplne v pohode.

Britny
01-09-13, 21:54
Hraje vůbec ještě? Naposledy se tu vyjádřil před dvouma měsícama.. Jestli na to nemá čas a zašel by občas jenom na server, tak by nemělo smysl mu dávat práva. To už by tam vždy mohl někdo skočit na hlášení.. U dost žádostí se admini dívají na to jak je hráč aktivní na forku -což on vůbec není.. Ale tak at Charon rozhodne, jestli má cenu ho brát :)

kashpi
02-09-13, 14:47
no asi neměl čas přes prázdniny... na steamu se taky moc neukazuje, takže bych ho nezatracoval...Jsou tu i admini co tu nebyli delší dobu a to tu adminují.

@abSeiter: pokud si nikdy nebyl na W3 tak asi těžko můžeš vědět kdo to je. Takže nechápu tvoje názory....

J3ZUsSs*
02-09-13, 17:59
Na w3 už som dlho nebol . Piddu poznám z w3 neco už mám s ním odohrané . Skilla (+), hlási(+) , vek (+) iba čo mu možem vytknúť tak je to správanie(-) ... ale snád sa polepší (ked ne tak 30 krát Otče Náš :D ) ja som Pre

pidda
03-09-13, 19:35
No, celkem me ani nebavi cist polovinu prispevku mimo tema.
Kdo me zna, tak vi, ze hraju casto. Kdo me zna, tak taky vedel, ze jsem mel nehodu a travil jsem tu hodne casu. Co to znamena pro pracujiciho cloveka a cloveka, ktery vede firmu a team lidi? Treba to, ze kdyz je 2 mesice doma, praci resi okrajove, tak po navratu z nemocenke musi venovat taky nejaky cas zas firme? Nehlede na to, ze je cas dovolenych, takze kdo by to cekal, ze v srpnu clovek netravi tolik casu u PC?

Kdo me nezna, at me nesoudi. Hodnotit cloveka dle chatlogu a toho co napise jiny admin, at uz pozitivum nebo negativum, je asi jako kdyz pri vyberu kandidatu na misto do firmy budu hodnotit dle toho "jedna pani podivala".

Myslim ze to uz tu bylo psano. Tady nenabizite Vy sluzbu me, ale ja sluzbu Vam, takze nevidim moc duvod presvedcovat nekoho kdo me nezna, aby mi dal sve PRO. Vetsinou by se mel vyjadrovat ten, kdo zna, kdo na tom serveru aktivne hraje a ne kazdy kdo se chce zviditelnit a hraje na jinych serverech.

A posledni reakce, odflaknuta zadost? Napsal jsem do ni vice, nezli je v pravidle pozadovano, takze dle meho narozu jsem napsal vice, nez bylo treba.
Nepotrebuji psat plno zbytecnych informaci, jako je v 90% zadosti od mladistvych jedincu, kteri si mysli ze vzdy vice je lepe.
Priklad, zadost uzivatele Matty - http://csko.cz/forum/showthread.php?17028-%C5%BDados%C5%A5-na-Wa3Ultimate-Deathmatch

Clovek, ktereho neznam, nejsem vuci nemu nijak zaujaty.
Na prvni pohled, 16 lety kluk, ktery se nekoho snazi presvedcit ze prave on je ten nejlepsi z nejlepsich. Proc si vybrat prave jeho. Jak je skvely pocit nekomu pomoci, a bla bla bla.
Kazdemu prumerne inteligentnimu cloveku bude znamo, ze v 16 letech clovek nema tolik zkusenosti jako nekdo o pet, deset let starsi. Nemluve o mentalni vyspelosti. Ano, nekteri jsou rozumni i v mladsim veku, ale zkusenosti stejne tolik mit nebudou. Proto taky jeho bonz bude 50% uspech. Druha strana mince, nekdo ma 50% uspesnost na bonz. Tzn vice prace pro ostatni. Vice prace s pripadnym vyjadrovanim na unban, pokud byl neopravneny ban.
To se u cloveka, ktery bude mit vice zkusenosti nestane.

Nemam jediny bonz, kde bych se pletl, krom hlaseni, kdy napisu pres ! at jde admin na kontrolu s tim ze jsem hrace nespectil. Vetsinou kdyz jdu spec, tak hrac bud vypne, nebo odejde.

A to ze jsem tu 2 mesice nereagoval. Co jsem mel psat na prispevek cloveka, ktery mi rekne ze mam arogantni pristup, pritom bych rekl ze to je presne obracene? Ma cenu se s nekym dohadovat o opaku?

Britny
03-09-13, 20:25
No jestli si teda myslíš, že jsi jediný člověk co pracuje, tak se pleteš :) Já tě nehodnotím podle chatlogu, ale jaký by si byl přínosem pro portál. To mají být lidi co na to opravdu mají čas, sám si psal, že si na tom měl čas jenom kvůli nehodě. A teď, že máš práci atd atd.. Tu mám taky a spousta dalších adminů co tu vidím hrát aktivně a co opravdu ty práva využijí.

Dále se mi moc nezamlouvají tvé názory o zkušenostech v 16 letech - myšlenkově to beru, ale v csku i když hraješ 5 let tzn. od 11 let tak ty zkušenosti postupem času nabíráš za ty roky taky.. A tady je podstatný umět rozpoznat cheaty + nějaké to vyjadřování (vystupování) což jsou tu mladí admini co mají oboje, než když sem dojde starší hráč a že to hraje dýl a je starší, tak si myslí asi že je lepší než ti mladší, ale už podle některých příspěvků a vyjadřování se mi to nezdá..

Za mě máš NE .. Já si nějak nedovedu představit tebe jako admina :/ Když sem si četla jeden příspěvek, kde nahlašuješ hráče a nedodáš žádný důkaz a ještě tam napíšeš proč bys dodával demo, že máme hltv, že si to máme vyhledat sami a potom se tu oháníš kolik si jich nahlásil.. Klidně to mohli být nějací easy boti s cheatama, který rozpozná i ten co má těch 16 let. Ale tohle ber čistě můj názor.. Stále má vše ve své moci Charon.

pidda
03-09-13, 20:59
abSeiter_: ano, psal jsem ze jsou svetle vyjimky a ano i fiur si neni nekdy jisty a pta se zkusenejsich
Ano, tvoje aktivita na W3 je Total Connection Time: 0d 08:19:27h
Z toho polovinu jsi odehral v srpnu, kdy jsem ja defakto nehral.

Moje Total Connection Time: 16d 08:59:23h.
Pochybuju ze s tvoji aktivitou jsme se potkali a mohl bys me znat natoz hodnotit.

Britny: opet domnenky. U aktivity bylo vysvetleno, proc jsem srpen nehral. Psal nekde jinak nekdo ze pred nehodou jsem mel malou aktivitu? Opet soudis kdyz nevis. Myslim ze jedine hodnotne prispevky jsou od adminu, kteri aktivne navstevuji W3 a kteri se jiz vyjadrili, coz jsou Slide, slunko, flop, fiur, Mr.Brown, kashpi, bones, Giussepe, Paradoxx.
To jsou admini kteri hravaji na W3 a znaji me, prave proto ze tam hravaji. Pokud jsem na nejakeho zapomnel, tak se omlouvam :) Z tech co me znaji je proti asi jen Paradoxx, ale to snad nema cenu komentovat ze? :)) on me ma proste rad asi tak jako ja jeho :)
Kazde dalsi hodnoceni jinych adminu mi je uprimne volne, jelikoz to jsou lidi, kteri nevedi o kom píší, takze si to nijak osobne neberu.

A Britny, to ze nedodam zadny dukaz pri hlaseni. Rekl bych ze na vsech serverech kde maji HLTV to je zcela bezna vec. Dodas nick, IP, server, mapu, datum, cas a admin si stahne HLTV. Stejnym zpusobem jsem to delal i ja jako admin nekolik let a nevidim v tom jediny problem. HLTV je mnohem lepsi nezli nejake demo. U hltv si prepnes na kterehokoliv hrace, jaky chces pohled. Pokud budes odhalovat WH u zkuseneho hrace, ktery zapnul, tak ti demo muze byt velice nedostacujici. U HLTV si sama zapnes napr SSWH a podle toho hodnotis demo, z pohledu cloveka ktery WH ma. Uz bylo par zkusenych hracu, kteri nepotrebovali na hrani WH, ale zapli ho. A zkuseneho hrace, ktery se nauci s WH, hodne tezko dokazujes :)

Britny
03-09-13, 21:53
Jestli ti tu dají práva, tak se budeš muset o tom hltv ještě naučit, co přesně se bude požadovat i od adminů, néé jenom upnout a dívejte se.. A to samé se vyžaduje i od hráčů..

Flopsaid
03-09-13, 22:45
No britny, nevím jak moc často na to w3 chodíš, ale to tvoje Ne je mi celkem ukradené, toho hráče nezáš a já se za něj klidně zaručim nahlásil mi už takovejch cheateru, že se ti o tom ani nezdálu...nerad bych tady četl zbytyčné věci proto bych poprosil mistra velikého trona aby napsal verdikt.

Flash
04-09-13, 01:38
Vyjadruje se rozumne... ja nejak nechapu, co proti nemu mate. Clovek musi sam o sobe dokazat rict, ze za neco stoji a vyzdvihnout svoje klady, nikdo jiny to za nej neudela. Z jeho postu me prijde, ze ten clovek vi, o cem mluvi a z postu vas ostatnich sem usoudil, ze zkusenosti se hrou ma taky, takze ja nevidim sebemensi problem, takovych lidi neni nikdy dost i kdyby na to mel mene casu. Ve chvili, kdy bude na serveru, bude prinosem a o to prece jde. Vam vadi ego vystupovani... me treba zas vadi, ze tu agilne komentujou zadosti admini, co jsou tu tyden ale maji pocit, ze vsude musi nacpat svuj nazor a s nim zmeni svet. O:)

BiA Fz
04-09-13, 14:49
Chtěl bych jen do diskuse přihodit nebo spíš už připomenout svůj postřeh, že piddu jsem vídal už měsíce na classicu a skillem i skorem se obvykle dal srovnat s hráčema typu štěpa, že prostě hrát umí a znám ho z Kotelny déle než znám lidi co jsou proti- Britny (nějaký osobní problém s ním? nebo nechápu ty posty) i abseitera a nikdy za ty měsíce s piddou nebyl jinej problém, než že hlásil cheatery, u kterejch se nemýlil (pokud nenapsal, že nespectil a že je potřeba je checknout) a že se dokonce choval v přijatelných mezích, když mu děcka psali, že cheatuje, což se na classicu stávalo často. Pokud teď hraje W3 mód a má tam nahráno přes 20 dní, tak mi jen přijde, že je škoda, že ty práva už neměl =)


Jinak si dávejte bacha na flashovo bratrstvo kočičí pracky, který zasedá každý večer na teamspeaku, pročítají fórum a společně se smějí ostatním lidem ... :DD

Si k smichu, cimdal vic... uz od dost lidi sem slysel, ze "ten abseiter je dement" a to sem ani nevedel, ze tu nekdo takovej je.


Na Piddu bych měl ještě otázku, když dostane práva, zda bude chodit na hlášení i z dalších střílecích serverů pokud to bude potřeba a Cháron by mu už mohl dát zelenou =)


+ ještě pro zombiebota:

Nevím no, nemám tě rád. Tedy alespoň doufám, že jsi to byl ty, co furt někomu v chatu podstrkoval tu tvojí supermegafirmu a dělal hrozně chytrého. Proti.

toho s tou firmou si pamatuju, taky mě dopaloval, byl to ale jinej týpek i když jméno už nevím, ale pidda to určitě nebyl

Giussepe
04-09-13, 15:04
Jelikož ta jeho firma má pobočku i ve městě, kde bydlím, tak si na to taky pamatuju a je fakt, že párkrát ji v shoutboxu zmínil a se zombiebotem se o něčem dohadovali. Ale to je pro mě naprosto nepodstatný detail, který by na udělení práv neměl mít vliv. Řekl jsem to už jednou, říkám to znova. PRO

Britny
04-09-13, 15:06
Žádný osobní problém s ním nemám.. Jen mi stačilo si přečíst pár postů od něj, styl vyjadřování zde a jediný co opravdu má (+) je zkušenost s hraním. Třeba já se stotožnila s více adminy co tu napsali nco podobného jako já a jsou tu delší dobu, ALE jejich názor se nepočítá, jelikož nehrají na W3 .. Ale jak říkám, podle mě u w3 nezůstane.. Tak proč bych se k tomu nemohla vyjádřit.. Ke mě se taky vyjadřovali admini co na serveru nehráli, aby mě poznali.. ;) Ale jakmile má člověk negativní názor, tak je hned špatně, chápu .. :))
Ale dejte mu ty práva, ať se ukáže jaký bude přínosem, ať dostane tu šanci mno :)

Flash
04-09-13, 16:36
Neberou te kecy lidi, kterym delas admin, well. Takhle presne se chovali lidi jako Darkaspect a vsichni, kdo tu v ty dobe byli, vedi, jak dopadli. Pis si dal takhle tvrdy posty a uvidis, jak se k tobe zacnou ostatni chovat. Klidne jich napis 20 za den ale pak se nediv, ze z tebe bude odpad a nebrec, ze chces odebrat prava, protoze se k tobe lidi chovaj hnusne. Takovych ostrych kluku jako ty uz tu bylo hodne. Vsichni skoncili stejne, enjoy. Nikdo tu z nej nesere a nehodlam neco takovyho cist od admina, co je tu tejden... je to muj nazor a moje pro. Zadny srani, ty idiote vypatlanej. Akorat vidim, jak se ten clovek vyjadruje a jake ma zkusenosti. Timhle si vlastne rekl, ze vsichni, kdo napsali pro, sou z nej posrany. Dej si druhou facku, protoze tohle je moc. Az presprilis se ti s pravama zvedlo ego, tohle sem ani ja necekal. Podle myho sis to ted posral nejen u me, protoze takovejhle nazor si tu nedovoli napsat drtiva vetsina starsich adminu ale ty si vyskakovat budes. Nehodlam to dal komentovat, flamu tu posledni dobou bylo dost a jak to tak vypada, tak s tebou i bude. Vycitas mu tu pocit nadrazenosti a nechces mu doprat prava ale ze ty se chovas jak prase a ve svy zadosti ses od pulky predvadel jako uplnej idiot, to uz te netrapi, protoze jsi je nakonec dostal a konecne muzes byt neco vic. Vybornej pristup. A picoviny ohledne toho, ze nebanuju, si nech pro nekoho jinyho... sam za sebe muzu rict, ze sem toho pro kotelnu neudelal zrovna malo a ze zrovna nemam na csko naladu neni nic, co by te melo trapit, takze minimalne ohledne tohohle drz hubu, protoze si tu dost kratce na to aby si do nekoho picoval.

Mr.Brown
04-09-13, 17:14
Blahopřeju kluci zase jste ukázali jak se admini mezi sebou dokážou bavit..
Jeden z duvodu co mě donutil něco napsát ..
Druhej je že když má někdo težce silné proti a je proti někomu krapec "zakomplexovanej",
tak ten svuj názor musí každýmu srát za každou cenu, takže myslím že každý pochopil už jakej názor má Britny a Abseiter.
Další věc, když se má teda tolerovat chování u paradoxxxe, tak proč u pidd (i) (ě) ? je to nepřípustné, tohle už mě taky začíná pořadně srát ..
Přitom se stále jedná o W3 a zkušene cheathuntery, oba dva skill, tak kde je tak závažnej problem, kterej jsem nepostřeh.
A jinak za dob modrého běhaní po serverech od pidd (i) (e) ? došel mnohokrát vykřičník a vždy se ozvalo jen banned a i já pobanoval par lidi z jeho hlašení, takže pokud se chování toleruje u jednoho admina, tak tady to taky dokážeme přehlížet pokud nepředběhne paradoxxe v ego huntu.
Určitě pro..

3k a Jerry
ss

Tupelko
04-09-13, 17:24
MarcelloR: Normálne začínam byť znechutený z tohto portálu a to kvôli adminom... ZombieBot to berie osobne a ani si nie je istý či to bol naozaj pidda, tak mu dáva proti a ešte kvôli somarine(wtf?)...

abSeiter_ a Flashh ste normálni??? Teraz sa správate ako úplní idioti, robíte hanbu a to obaja... hádate sa tu ako malé deti... boha vášho... mať práva hneď premažem tie vaše OT posty a dám webban na niekoľko dní... takto idete príkladom ostatným hráčom?...

ďalší mu dávajú proti kvôli chatlogu... každý nadáva(vlastne because nie on nenadáva on aj keď zakopne, spadne a poriadne sa udrie, tak nepovie do piči alebo kurva ale povie " hurá udrel som sa ") a každý má nejakú hranicu, ktorá keď sa prekročí, tak vybuchne... Britney ty tiež nie si dokonalá a na serveri som ťa videl reagovať ako nie pravá dáma na nejakého idiota... A sama si napísala, že hodnotíš či je niekto prínosom alebo nie je a sú to ľudia, ktorí nato majú čas. Moja milá aj keby prišiel raz za týždeň, tak je prínosom pretože v daný moment zbaví portálu špiny a hráči môžu kľudne hrať, čiže prínosom je aj menej aktívny admin.

nepchám sa piddovi do riti ani ho nepoznám, ale častejšie som ho stretol na serveri a nikdy som nič ZLE nevidel z jeho strany...

je starší, aktívny a má skúsenosti s touto hrou... má čistý register čiže je podľa mňa vhodný kandidát a JE PRINOSOM pre kotelnu, ale vy ? dáte mu proti kvôli úplným kokotinám... tie zopár - sa pri tak veľkých + stratia ako nič...
Podľa seba súdim teba vám nič nevraví?

Je mi jedno či si poštvem polku admin tímu a aj niekoho z členov, ale toto čo čítam normálne to ani zasmiať sa nedá na tom to je do plaču skôr...

matis
04-09-13, 17:42
Piddu poznam zo servera a je to urcite rozumny clovek, sice trosku svojsky...cheaterov mi uz zopar nahlasil a skill ma na vysokej urovni, na serveri som s nim nikdy problem nemal.....

takze asi skor PRE




PS: vyjadrujte sa len k teme, ak mate medzi sebou nejaky problem, tak si to rieste PMkou, alebo v AF...nechcem tu take hadky vidiet.....

pidda
04-09-13, 18:33
BiA Fz: kdyz budu mit cas, tak proc ne :)

Britny: doba, kdy jsem hraval classic, aim, awp, fy, jsou davno pryc :) presel jsem na rychlejsi hru :) s tim jak clovek stajne, tak to potrebuje mit rychlejsi :) na puc, d2 only atd, zajdu jen kdyz je na W3 prazdno nebo mapa ktera se libi detem - vsechny verze rats :) allione atd :)

Flashh: Tvuj druhy prispevek jsem ani trochu nepochopil. Trosku si rikam, zda to vubec bylo na me.

Giussepe: tak kdy ti tam mam poslat kluky na pripojku? :))

Flash
04-09-13, 20:17
Flashh: Tvuj druhy prispevek jsem ani trochu nepochopil. Trosku si rikam, zda to vubec bylo na me.

Nebylo. Matis ti to vysvetli, bylo tu asi o 5 postu vic, mluvil sem k abseiterovi.

pidda
04-09-13, 20:23
ok

Charon35
04-09-13, 21:58
Čo to tu riešite za srance zase?! Aké HLTV, aký slovník? Oproti paradoxovi je ešte anjel. Posledné 2 strany som ani nečítal. Niekomu tu trochu viac narástli krídla než by mali...

@ Pida:
+ skill
+ vek
+ bol admin
+ teším sa na konverzácie s paradoxxom :D
- ako budeš mať právo na mute, slay a kick, tak hádam trochu pohneš s newbies, poradíš im a vytriediš len tých kemptardov
BTW sory, že to tak trvalo, tiež práca, škola a atď.

OK.

@ALL: Jeho idete moralizovať kvôli tomu, že píše na serveroch dement a decko, ale vy sa tu púšťate do svojich kolegov jak nejakí podrazáci zo škôlky. Debiliny mimo žiadosti si píšte cez PM, na steame, alebo najlepšie doma na papier. Asi zavedieme jednoduchú vec, že každý bude mať právo len na 1 koment v 1 žiadosti.

ParadoXX
04-09-13, 22:04
já sem docela zvědavej

Charon35
04-09-13, 22:08
já sem docela zvědavej

Pre mňa za mňa, dajte si na seba obaja /mute a bude aspoň pokoj. Hádam viac sťažností než na teba nebude mať. (nič v zlom)

Flopsaid
04-09-13, 22:15
:D charon

pidda
04-09-13, 22:21
ParadoXX: a na co jsi zvedavej? bude to fungovat porad stejne :) ty budes porad psat "nula, lama, nahodak, atd.." a ja ti porad budu psat ", kamarad pise:) ,nebrec, atd." :)

Charon: thx

ObriJahoda
04-09-13, 23:00
Ja pisem ci chcu pujcit kapesnik :-D:-D:-Dalebo ze ssi maji jit vymenit pliny xD

Charon35
04-09-13, 23:06
BTW potom sa nečudujte, že nábor toľko trvá, keď musím prebiehať 6 strán v jednej žiadosti s 30 riadkovými slohovkami... a ešte ma niekto zprdne, čo mi všetko toľko trvá...

ZombieBot
05-09-13, 17:16
Já osobně mám zato, že to prostě pidda byl, protože se jednalo o firmu co poskytuje připojení k internetu. Dělal ze sebe strašně chytrého, jak nejvíc ze všech rozumí počítačům. Dál už radši nic psát nebudu, protože jinak bych vyvolal flame (neboli vyjádřil svůj názor).

EDIT: Jsem si vědom, že to je subjektivní názor, ale bohužel souvisí i s tím, co se zde probíralo. Ten člověk je prostě arogantní, dle chatlogu a toho co zde psal, si myslí, že je nejlepší, nebo co. Navíc, jsem proti také kvůli jeho vystupování všeobecně.

pidda
05-09-13, 20:38
ZombieBot: Asi mas trosku mylne predstavy. Nikdy bych o sobe nenapsal ze rozumim pocitacum. Sitim mozna, ale PC rozhodne ne. Dle toho co ty pises a jak vzdy pises, by se dalo celkem polemizovat o tom, kdo ma arogantnejsi pristup. Otazkou spis pak mozna je, jestli si trosku nepletes pojmy. To ze nebudu resit pro me zcela zbytecne a ze nektere veci je pro me jen ztrata casu a jini to resi, neni arogance.

Myslim ze toto vlakno uz splnilo svuj ucel a nema cenu tady resil blbosti, tak ze by lock?

Osobne se loucim a dekuji vsem zucastnenym :) vcetne Paradoxovi a Zombiemu :)

ParadoXX
06-09-13, 14:10
Nemusíš se loučit.Asi práva dostaneš.Tak si to neposer.

Edit:jo a moc nenadávej do chatlogu.Stačí,když tam občas napíšu něco já,když mi ujedou nervy.

Charon35
06-09-13, 21:10
Nemusíš se loučit.Asi práva dostaneš.Tak si to neposer.

Edit:jo a moc nenadávej do chatlogu.Stačí,když tam občas napíšu něco já,když mi ujedou nervy.

:D +100
Toľko úprimnosti som od teba nečakal :D

ParadoXX
07-09-13, 14:14
tak to zamkni už.