PDA

Zobrazit normální verzi : FelinQa:*



Grakon2702
18-06-13, 16:09
Nemám sice žádné demo ovšem už jednou měla problém si vzít simona a mluvit. Hectssssssss a ještě jiný admin ji určitě znají. O co jde? Jde o server Jailbreak. Už několikrát se stalo, že byla u CT a když byla z nich poslední přeživší, tak vůbec nereagovala na děj ve hře. Nic. Nebere si Simona a ani nemá mikrák. Teď předchvílí se mi stalo, že na začátku kola byla simon ona a vůbec žádné příkazy nedávala, ale hlavně že otevřela cely. Pro se přehodila zpátky k T -_-. A takhle to už udělala několikrát. Kdykoliv kdy je ona simon, tak buď otevře cely a jde zpátky k T, anebo jde rovnou zpátky k T. Většinou pak vzpourám vůbec nejde zabránit. A mám podezření, že ani nemá mikrák, protože jsem ji nikdy neslyšel mluvit. Když se ji nějaký admin zeptal, jestli má mikrák, tak se taky připojila zpátky k T. Příště natočím demo, ale spíše bych chtěl upozornit na daného hráče. Děkuji.
VALVE_0:0:1156445461, 89.24.195.119

vikernes
18-06-13, 16:25
Až budeš mít demo tak to sem dej :)

Toy
18-06-13, 16:41
Mikrofon má, ale je na JB nová, eště to neumí, ale každopádně se jí nezastávám, on se stejně najde někdy moment a dostane zakáz.

Volume
18-06-13, 16:45
Jak psal Jiří .. mikrofon má. Simona si moc často nebere, ale přecejenom každej jsme tu začínali, já si taky nebral moc často simona když jsem tu byl nový. Nestalo se mi že by šla k T když měla Simona nebo tak..

Maly Buu
19-06-13, 04:26
ja tam byl minule a kdybych nemel imunitu, tak dostanu ban za demenci, sem tam lital jak trotol dokola a vubec nechapu o cem to je, je to peklo tam :D

Volume
19-06-13, 11:51
ja tam byl minule a kdybych nemel imunitu, tak dostanu ban za demenci, sem tam lital jak trotol dokola a vubec nechapu o cem to je, je to peklo tam :D

Klid, každej když tam byl poprvé vůbec neměl šajn o co go :D

b4official
19-06-13, 14:35
Snáď sa to časom naučí :D