PDA

Zobrazit normální verzi : Dm 1,2. Jb 1,2,3



Kubelas
19-06-13, 21:20
Ahoj, chci znovu požádat o práva na Jb ( 1, ,2, 3 ) s Dm ( 1, 2 )
Začnu nejdřív Jailbreakem :
Nick : Kubelas
Spešla mám
Žádost podávám ohledně urážek, slušně řečeno demenci, neschopnost, no mic atd..
Přoč já ? : Velmi rozumím Jailbreaku, chtel bych pomáhat adminům z JB. Kteří nestihnout všechny co si např. doplňují při modu, MFK a hned se odpojí, Házení gun T atd..
Odkaz na předeslou žádost : http://csko.cz/forum/showthread.php?17013-Prava-na-Jb-2-3
Teď Deathmatch :
Nick : Kubelas.
Na Dm hraju skoro každý den.
Žádost podávam ohledně toho že když napíšu přes "!" nikdo nepříjde
napíšu po 2 a taky nikdo nepřijde.
Cheatry hlásím.
Něco o mě : Jmenuji se Patrik Kubela. Je mi 17 let. Rád hraju fotbal a samozřejmě csko.
Zkušenosti : Ohledně zkušeností s Amx modem moc nemám. :(
Doufám že tentokrát mi to už vyjde. Jinak to zkusím později. :)
Steam : STEAM_0:1:64378036

Zoyer
20-06-13, 08:55
ja nevim, jestli fakt umite cist...

Uchazečů o práva je velmi mnoho, takže Vám nemusíme hned odpovědět. Žádost se může řešit klidně měsíc a víc. Většinou je hned jasné, jestli máte nějakou šanci, takže můžeme Vaši žádost hned uzavřít. Další si můžete podat nejdříve za půl roku. Pokud budete zakládat více žádostí po krátkém čase, dostanete ban.


Oki :) nevadí snad za pár měsíců ;) s pozdraven Kubelas
Ty mas jinci kalendar ?

K JB : moc na JB nechodim, takze vas z tama moc neznam, ale myslim ze v nejake zadosti bylo napsano, ze Jiri je nejlepsi kandidat na post admina na JB a ja s tim souhlasim.

k DM : na hlaseni z DM, ktera maji hlavu i patu chodim ( nekdy i kdyz nema tak prijdu ), pokud zrovna netocim nebo nejsu ve skole a urcite nejsem sam, kdo tam chodi na hlaseni. DM servery jsou asi mezi 5 serverama, ktere sou dobre hlidane ( podle me )

Tak svoje sem si napsal, tak podte do me.

E: to prvni quote jsem sem dal schvalne, protoze si myslim, ze sanci mas a totim sis to jen zhorsil

E2: nelockovat to. Pockej co ti napisou ostatni admini. A asi nikdo necte pravidla zadosti az dokonce, tak jsem to sem hodil. Treba si toho vsimne vic lidi.

Kubelas
20-06-13, 09:07
Dobře toho že se to má dalšě žádost o půl roku později toho sem si nevšiml. Lockně te to zkusím to za toho půl roku.
E : Dobre Fuire :)

Kubelas
21-06-13, 18:04
Vyjadří se ješte naký admin? :)

matis
22-06-13, 11:13
Na JB nechodim, takze neviem

No co sa tyka DM, tak ako bolo spomenute, tak je dobre strazene...

Ale vyzeras v pohode, cheaterov mi hlasis, zial som si tiez nevsimol to pravidlo, takze zial....

ale myslim, ze perspektivu mas, takze naberaj skill a skusenosti a urcite to skus nabuduce...

Kubelas
22-06-13, 11:32
Dobře zkusím to za toho půl roku. :) Takže myslěm že mužeme lock :)

ZombieBot
23-06-13, 11:20
Ok, tedy lock na vlastní žádost.