PDA

Zobrazit normální verzi : Prosím UNBAN NA MENO :NeXT - Montty



NneeXxTt
20-06-13, 00:14
chcem dostať unban :sad: došiel som na csko na server a hneď som dostal ban že vraj za WH živote som wh .. nemal ani nemám ani ho do cska neviem dať jedine že by nejaký hráč na moje meno hral... a ten mal WH ale ja nie !! nehrám tam dlho .. a nechcel by som si robiť problémy debilnými chceatmi !! ... prosím dajte mi unban !

[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 70519)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): NeXT
[AMXBANS] Tvuj nick: NeXT
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:548985530
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:548985530
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0): 78.98.83.168
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 195.91.26.185
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Montty non skill
[AMXBANS] Server: csko.cz | Deathmatch (de_inferno)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj

mirous
20-06-13, 00:20
A čistě náhodou měl stejné Valve ID i nick, ten jiný hráč. Počkej si na banujícího admina, dodá demo a uvidí se, jestli si cheatoval.

NneeXxTt
20-06-13, 00:25
ok ... fakt som nič nemal !! :( ,,, mam c.s 16 ,, cs 1.8 a source ani do jedneho neviem dať cheaty ,,, a nechcem ich ani sťahovať že vraj sú v nich virusi ...

NneeXxTt
20-06-13, 09:08
čakám na demo :) ... a keď tak nemám steam csko .. ale sťahované takže Valve id...

kashpi
20-06-13, 09:12
kde si sehnal cs 1.8? To chci taky :)

NneeXxTt
20-06-13, 09:15
od kamoša :) .. ale skus uozto :D alebo czshare .. tam to určite bude :)

( // http://ulozto.sk/x47VP6e/cs-1-8-rar // ) - cs 1.8 ale nwm či sem môžem dávať link :D

mirous
20-06-13, 10:14
čakám na demo :) ... a keď tak nemám steam csko .. ale sťahované takže Valve id...

Trpělivost, prosím. Admin není stroj, který by byl 24/7/365 u kompu a sledoval, jestli zrovna někdo zažádá o UB. Chvíli to může trvat.

NneeXxTt
20-06-13, 10:20
ok :D

kashpi
20-06-13, 11:50
no mě jde spíš o to, že oficiálně CS1.8 neexistuje, tak sem jen chtěl vědět co to je :D ale asi jen nějaký upravený skiny, takže pořád CS1.6 jen v jiném kabátku

Montty non skill
20-06-13, 16:53
Ono to není ban na na nick, ale tvůj ban. Spectil jsem tě delší dobu a přemýšlel, jestli je to zvukem, nebo máš fakt přehled o hráčích i bez zvuku. Dvě dema jsou zde, nechám rozhodnout kolegy.
demo 1 : http://csko.cz/dema/upload/dir/next.dem
demo 2 : http://csko.cz/dema/upload/dir/next1.dem

E: Jen nechápu, proč jsi změnil IP adresu? Pokud by jsi nic neměl, tak nemusíš měnit IP

kashpi
20-06-13, 17:46
to máš pravdu monty. U toho postu, kde je výpis z konzole je uložená IP 78.98.83.168 Což sedí se zabanovanou IP, ale jeho výpis je asi upravenej

Montty non skill
20-06-13, 20:10
Obě IP mají stejné lokační místo, tak jsem poznal, že si ji změnil. Hráč co nic nemá, to nepotřebuje měnit...

NneeXxTt
20-06-13, 23:05
No po 1. hrávam csko roky .. hrávam ho aj skole používam slúchatka na počutie krokov ,,, a 2 asi viem predvídať asi kde pôjde potom mam stiahnuté csko z netu nemám origo, 3 - som tu conzolu neupravoval rovno som hu sem nakopíroval !!!

NneeXxTt
20-06-13, 23:09
a ešte k tomu ip som nerobil nič mam rooter a som cez wifi :)

Folowed
20-06-13, 23:12
No po 1. hrávam csko roky .. hrávam ho aj skole používam slúchatka na počutie krokov ,,, a 2 asi viem predvídať asi kde pôjde potom mam stiahnuté csko z netu nemám origo, 3 - som tu conzolu neupravoval rovno som hu sem nakopíroval !!!

Takže je tu další případ rentgenových sluchátek !!!

NneeXxTt
20-06-13, 23:16
a to vadí že mám slúchatka ? :) a nejdu mi prehrať dema :(

Montty non skill
21-06-13, 01:30
a to vadí že mám slúchatka ? :) a nejdu mi prehrať dema :(

Nevadí. V čem to přehráváš? Zkoušel jsi vlc player? Mě to jede. Nebo že by špatný upload? Komu to ještě nejede?
E: A on Ti ten wi-fi router přepíná i operátora? Kde jsi takový sehnal? Ten chci taky

kashpi
21-06-13, 09:28
dělá znás koko*y akorát. Hraje CS roky, ale neumí přehrát demo. IP adresa se mu mění mezi tím co se připojí na server, zkopíruje konzoli otevře prohlížeč, ale už pod jinou IP. To je fakt divné. Leda že by měl v prohlížeci nastavenou proxy, ale to pochybuji :)

trew
21-06-13, 10:28
http://cqcounter.com/whois/

a ešte k tomu ip som nerobil nič mam rooter a som cez wifi :)
takže aby jsme si to ujasnili, mobil máš jako router na wifinu pro prohlížení internetu a pc s kabelem máš pro hraní her přes net..aby nebyl vysoký ping.

E: A on Ti ten wi-fi router přepíná i operátora? Kde jsi takový sehnal? Ten chci taky
obojí poskytovatel je stejný :) Slovak Telecom, a. s.
adsl-dyn168.78-98-83.t-com.sk
pat-ip-195-91-26-185.gprs.as5628.telecom.sk

E: a myslel sis, že přes mobil 3G wifi hotspot se připojíš, ale to si nevěděl, že jsi dostal ban na valve id :D tak proto žádost u ub a login přes mobilní internet, aby to vypadalo jako sdílené valve id. Kup si steam :P http://csko.cz/shop/ To se snad nebude brát jako obcházení, když to bude jeho první steam??? ;)

NneeXxTt
21-06-13, 11:10
No takto hravam csko roky !! Už dosť dlho,, demo som skúšal som to pustiť cez vlc. Ale ajtak to nešlo skúšal som to pustiť cez csko ajtak mi to nešlo možno som to zle stiahol keď dojdem domov skúsim to ešte raz stiahnuť no a ip sa mi mení sama automatick lenze ja už som písal že nehravam csko len doma .. Hravam ho aj škole a tam je min 10 wifin no a každý si môže zdielat cez mobil .. Cez WiFi na androide aj iOS.. A sú tam aj WiFi routeri a ešte aj doma mám. Takze ip môžem mat hosť jaku a ešte ja som došiel na csko a vipisalo mi to hneď som išiel sem a nakopiroval som to a požiadal o unban žiadne wh som nemal ! Ani nechcem mat ..
Ďakujem za pochopenie :)
Ps :sorry za chyby písal som to cez mobil a nechcelo sa mi to upravovať.

NneeXxTt
21-06-13, 11:18
A mne sa da hrať csko cez zdielani wifi cez mobil a nemám prave csko som stahoval od vás a steam mám ty mudri no bohužiaľ tam nemám csko 1.6 mám tam source a iné hry ..

kashpi
21-06-13, 12:26
zbytečný řešit IP adresy. Koukal sem na dema a nezdá se mi, že by tam bylo WH

trew
21-06-13, 13:08
1 demo pouze předposlední čas u vchodu bomby. 2 demo viděl jsem jen 3/4 a pak mě to nebavilo. Nestačí to na ban, jsem pro ub. Ať to zkouknou další.

Montty non skill
21-06-13, 17:19
Protože se tu množí názory na nedostatek důkazů na wh, přijmi prozatím mou omluvu a současně UB.
Moderátoři můžete lock.

NneeXxTt
21-06-13, 18:53
Ďakujem :)

ZEUS
21-06-13, 21:05
Ok