PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o unban



Ryan-gc
20-06-13, 09:07
Zdravím,
prosím u unbann, nevím absolutně za cos bych měl dostat ban, ted jsem dlouhou dobu ani nehrál a najednou zapnu CS a nechce mě to pustit na žádný server. Jelikož se považuji za lamu a navíc ještě technického analfabeta, tak netuším jak bych to mohl dokázat. Navíc jestli jsem to dobře pochopil, tak to bylo zahráno pod nějakým jiným nickem a na serveru, kam já vůbec nechodím. Vystupuji pod nickem Ryan-GC a 95 procent času hraju pouze na oldchoolu. Předem díky za kladné vyřízení žádosti.

[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 70064)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): PLaYa !!! :P
[AMXBANS] Tvuj nick: Ryan-GC
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:339695628
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:922773442
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 81.90.165.211
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 81.90.165.211
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Ridik :D +MP3
[AMXBANS] Server: csko.cz | DM FFA Only HS (de_inferno)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj k

Zoyer
20-06-13, 09:17
sdílená IP. Pomůže jen originální hra.

Ryan-gc
20-06-13, 15:40
Takže jestli to dobře chápu, tak někdo je schopnej se vydávat za mojí IP? Admin tady pozná, že je to sdílená IP, ale nejde unbanovat? Zajímá mě proč? Hraju cca rok a nehraju nijak zvlášť často,ale opravdu nikdy jsem neměl s ničím problém. Teď jsem tak měsíc nehrál, dneska se připojím a BAN skrz server kam nechodím a s jiným nickem a za aimbot, což nemám tušení co je?Moje odpovědnost je tedy založená na skutku, za kterej já nemůžu? Já to vím, admin to ví, ten kdo nějakým způsobem použil mojí IP to ví, tak proč nesu sankci já?

hofy
20-06-13, 16:04
Bohužel máš sdílenou IP s cheaterem. Aby ses mohl připojit, museli bychom dát unban hráči co cheatoval a tím pádem by se opět připojil, což nechceme. Jedinou možností je koupě originální hry, kde jsi identifikován na základě jedinečného SteamID. Je to nevýhoda neoriginální verze, kde není možné přidělit jedinečné ValveID (to může mít spousty hráčů), takže nezbývá než ban na IP.

Ryan-gc
20-06-13, 16:27
Aha, tak to je nemilé. No a můžu se teda zeptat, jelikož jsem doopravdy technickej analfabet, jak je možný zakoupit. To je tady nahoře ten odkaz na Steam na csko.cz za tech asi 320 platbou přes telefon? A to mi teda zaručí, že už budu zase moc hrát? Ještě jednou se omlouvám, asi za hloupý dotazy, ale fakt bych radu ocenil.

hofy
20-06-13, 17:18
Ano, u nás si originální hru můžeš koupit také. Se Steamem se potom připojíš automaticky, nemusíš tedy pak už nic řešit.

hofy
21-06-13, 10:43
Vyřešeno, hráč si koupil Steam.

LOCK

ZEUS
21-06-13, 11:59
OK