PDA

Zobrazit normální verzi : Prozkoumat dem.



Rostislav
20-06-13, 09:55
Ahoj, rád bych vás požádal o přeskoumání videa tohoto hráče,

Flopsaid o_O STEAM_0:1:2790738 188.120.212.73 CZ

Vím že tento hráč chodí na GG docela často, ale dneska to byl docela hardcore co tam lítal :D nevím jistě ale zdálo se mi že místama pracuje AB... ale jak říkám nejsem si jist. tak prosím o přeskoumání a popřípadě trest. Díky.

Demo zde: http://csko.cz/dema/upload/dir/FLOPSIDE.dem

Eso./digl
20-06-13, 10:00
Nie je to admin? :D

Flopsaid
20-06-13, 10:07
Jůů na demo se mrknu ;)

E: malá rada příště až budeš točit tak tam nech jenom line a box vypni...jinak samozřejmě že na demu nic není ;)

Kubelas
20-06-13, 10:07
Flopsiad je admin. Nevěřím že by zapl.

AlternativníPravda
20-06-13, 10:09
Flopsiad je admin. Věřím že by zapl.

Rostislav
20-06-13, 10:11
Flope já se ti hooodně omlouvám :D jsem tě přehlédl v listu... PS každej udělá nějakou tu malinkou chybyčku :D

Flopsaid
20-06-13, 10:12
Není za co ;)

Rostislav
20-06-13, 10:14
to je džouk :D hele ale zase si vem že dyš nikdo takhle nahlásí admina tak to má 100% sledovanost :D prosímtě dyštak smaž :D

mirous
20-06-13, 10:21
Jo tak teď ses trošku seknul :) Ale to se stává, i policista může porušit zákon a Flopsaid je cheater ze všech největší :D.

To s těma linema a boxama jsem Ti už také psal :) A stále to tam máš. Pak bych Ti dal ještě jednu radu, hlaš opravdu jen, když jsi si alespoň na 80% jistej. Máš z toho pak hodně failů a to je škoda.

Rostislav
20-06-13, 10:24
No jasně Míro :D ale prostě mi to upe švihlo přes oči.... tak sem to natáčel...a prostě já nevím hold flopsajd je sám Aimbot :D protože to bylo docela hustý jak to tam prášil a najednou se otočil a prášil zas :D haluz....xD

Flopsaid
20-06-13, 10:25
až to budeš hrát 12 let tak ti to přijde ještě v celku low....

Britny
20-06-13, 10:26
Já teda co můžu za sebe říct, tak ty line se mi více pletou, než boxi, protože box představuje přesně hráče kde stojí, za to ty čáry vůbec.. Se nějak přetínají a je v tom hroznej přehled :D

Flopsaid
20-06-13, 10:27
Já teda co můžu za sebe říct, tak ty line se mi více pletou, než boxi, protože box představuje přesně hráče kde stojí, za to ty čáry vůbec.. Se nějak přetínají a je v tom hroznej přehled :D

Hm to je ale nesmysl pač box ti hráče skresluje třeba když vyjde z poza roho kvuli tomu všichni doporučijí line s boxama to demo kolikrát nemusí být průkazné...pokud samozřejmě neděruje přes pul mapy....

mirous
20-06-13, 10:29
Jsem na GG skoro každej den, ale zrovna Tebe Flopi jsem tam snad nepotkal, nebo si to nepamatuju. Ale až Tě potkám, tak uvidíme, jestli budeš taky tak lítat :D. Hlavně si před tím vypni cheaty, jsem nekompromisní :D.

Britny: ono je to jak kde, já na některé mapě taky mám raději boxy, když je to třeba patrová mapa, tak se line strašně překrývají a je z toho čmáranice, jak když jsme měli ve školce přiřadit obrázky, které k sobě patří. Spíš jde o to, mít zaplé jedno, nebo druhé.

E: to má Flop pravdu, boxy hodně zkreslují, hlavně vzdálenosti.

Flopsaid
20-06-13, 10:31
Jsem na GG skoro každej den, ale zrovna Tebe Flopi jsem tam snad nepotkal, nebo si to nepamatuju. Ale až Tě potkám, tak uvidíme, jestli budeš taky tak lítat :D. Hlavně si před tím vypni cheaty, jsem nekompromisní :D.

Britny: ono je to jak kde, já na některé mapě taky mám raději boxy, když je to třeba patrová mapa, tak se line strašně překrývají a je z toho čmáranice, jak když jsme měli ve školce přiřadit obrázky, které k sobě patří. Spíš jde o to, mít zaplé jedno, nebo druhé.

E: to má Flop pravdu, boxy hodně zkreslují, hlavně vzdálenosti.

už se bojím posero ;)

mirous
20-06-13, 10:43
Prej posero :D Silná slova měl i Ridik a pak toho moc nepředved, jen pár haluzí :D

Britny
20-06-13, 11:16
Když sem viděla některé dema s čárama, co se překrývaly, tak vůbec nešlo nic rozpoznat.. S boxama dělám už 3 roky a nestalo se mi nikdy, že bych kvůli nim měla fail.. To je asi jak se člověk naučí no :D

kashpi
20-06-13, 21:17
už tu byli i admini co zapnuli :) nemáš se mu za co omlouvat, admin je jako hráč, taky je musíte hlídat :)