PDA

Zobrazit normální verzi : Counter Strike: Global Offensive



jelen
13-08-11, 15:59
http://www.undzwei.eu/?option=frontpage&id_content=8290&comment_start=0

Čo si o tom myslíte?

gjnk.
13-08-11, 16:51
už jen fakt, že to bude i pro konzole pro mě s největší pravděpodobností značí, že to bude pořádná 3,14čovina

chmod a+x /bin/laden
13-08-11, 19:03
přinese nové mapy, postavy, zbraně, zcela nové módy - a proč to teda nazývají Counter Strike?

Freiwyk
30-08-11, 23:31
nelíbí se mi ta pasáž, že všichni vesele přejdeme na nový 'upgrade' a old CSko zanikne .. lidi, který classic CSko hrajou už delší dobu (třeba 5 let+) spíš přestanou hrát úplně, než aby přešli na Global Offensive a vysrali se na old CSko, který ani po 12ti letech nepřestává být zajímavý ani hratelný natolik, aby se udrželo mezi světovou špičkou, což upřímně v dnešní době není nic jednoduchýho :-)

Lynviy
30-08-11, 23:33
Counter Strike 1.6 Will Never Die!

chmod a+x /bin/laden
31-08-11, 01:09
Kdo z CS 1.6 nepřešel na CS:S, tomu může být CS:GO u CS:prdele

AnnoyingGreg
31-08-11, 03:39
chmod to vystihnul. vše co má za CS dvojtečku jsem vypnul. nemůžu tomu přijít na chut.

Ridik :D
31-08-11, 04:12
pretože je to pokračovanie... tak ako Battlefield 3 bude mať iné mapy, postavy, zbrane... tak aj CS chcú posunúť dopredu

:D no tak battlefield 3 co jsem se tak dival na videa no tak tam se nezmenilo skoro vubec nic jak v bad company


Kdo z CS 1.6 nepřešel na CS:S, tomu může být CS:GO u CS:prdele

slusne receno ale mozna se nekdo i chytne

grEy
31-08-11, 08:47
Zoberte si taky Team fortress classic, ktory z uplne otrasnej grafiky presiel na (pre mna) peknu grafiku - Team fortress 2 a tym si ziskal vela fanusikov, a stal sa hravanou hrou. Podla mna je odsudzovat toto nove CS priskoro, samozrejme aj ja mam rad klasiku, ale naozaj by bolo dobre vidiet nejaky gameplay a podla toho to sudit. Zatial si to teda "odsudzovat" nedovolujem, pretoze predsudky su blbost!

UFOusek
31-08-11, 09:03
Jestli jste si nevsimli, na steamu uz vysel oficialni trailer na CS:GO. Me to teda prijde jak call of duty 2 s jinym nazvem...

foxik
31-08-11, 09:58
Mne skôr bije do očí tie kokociny po zemi; kelímky, vraky a somariny :/

ZEUS
31-08-11, 11:25
Příjde mi to jako upgrade CSS....

72 Virgins
01-09-11, 13:00
Klasika nezmizí jako nezmizela při condition zero nebo CS source. Prostě chtějí navázat na úspěch. Hry který nejsou tak obecně zažitý prodavaj každej novej díl příklad COD. Tam hráči přelejzaj pokaždý na novinku a málo jich zůstane. U CS je to jiný - Grafika nahovno, hudba nic, žádný intro, žádný skvělý videa do hry nic. A pořád je to oblíbená hra. Pozici 1,6 nemůže nic ohrozit. A kdyby tu hru na steamu vypli tak prostě lidi začnou hledat NS servery.

foxik
01-09-11, 15:15
Šak to nie je žiadne pokračovanie 1.6, tak čo dramatizujete? :))