PDA

Zobrazit normální verzi : Práva na Jump a Aim servery



metriox
22-06-13, 02:33
Čaute, chcel by som požiadať o práva na aim a jump serveroch. Adminoval som tu asi pred rokom a pol, no z mne neznámych a nevysvetlených dôvodov mi boli odobrané práva. Dokopy tu hrám niečo cez 3 roky, tak by som rád niečím prispel pre tento server. Snažím sa hlásiť cheatrov, či už cez !, alebo cez demo. V hre používam nick /97613/ Zadanacan, menej často metriox, a kedysi to bolo aj Danaca Ave I.S. Spolu s kamošmi z dediny hrávam aj ligu ( u2,sft), síce teraz menej, ale radi si zahráme. Volám sa Igor, mám 17 rokov, STEAM_0:0:40176059. Okrem Cska hrám ešte Lolko, som v Plat.IV soloq. Ďakujem za prečítanie a na prípadné otázky zodpoviem.

ZombieBot
22-06-13, 09:58
Čaute, chcel by som požiadať o práva na aim a jump serveroch. Adminoval som tu asi pred rokom a pol, no z mne neznámych a nevysvetlených dôvodov mi boli odobrané práva. Dokopy tu hrám niečo cez 3 roky, tak by som rád niečím prispel pre tento server. Snažím sa hlásiť cheatrov, či už cez !, alebo cez demo. V hre používam nick /97613/ Zadanacan, menej často metriox, a kedysi to bolo aj Danaca Ave I.S. Spolu s kamošmi z dediny hrávam aj ligu ( u2,sft), síce teraz menej, ale radi si zahráme. Volám sa Igor, mám 17 rokov, STEAM_0:0:40176059. Okrem Cska hrám ešte Lolko, som v Plat.IV soloq. Ďakujem za prečítanie a na prípadné otázky zodpoviem.

To myslíš vážně? Každý ví jak to tehdy bylo.

Hele, u tebe nejsem proti, nicméně tohle je stejně spíš na kotlovi.

metriox
22-06-13, 10:54
Nenapísal som to tam len tak... fakt neviem prečo. Preto by som sa to rád aspoň teraz dozvedel.

Zoid
25-06-13, 17:22
Od treye:

Metrioxa poznám odkedy som začal hrávať hns, vtedy tam ešte bol ako admin aj s durom, no keď som si dal prestávku už tam nebol ani jeden. U metrioxa neviem kvôli čomu mu presne boli odobrané práva a ani ma to nejako nezaujíma, ale keby spraví nejakú pičovinu, myslím si že by o tom vedel. O jeho skille tu asi ani netreba písať a keďže už tu raz adminoval, tak cheaterov rozoznávať asi vie. Správanie ma tiež dobré a myslím, že lepší kandidát na hns sa tu ešte dlhšiu dobu neobjaví. Pár krát som s ním hral aj na aim serveroch a je to to isté ako HNS, takže ja som pro.



Ode mě:

Nevidím důvod k proti, taktéž nevím co se tu dělo...

PS: Jumpem myslíš jump, nebo hns? Na jump si myslím, že admin potřeba není, na hns klidně

Charon35
25-06-13, 17:55
Cegan z Lesa
Biiock
dUrA
atď.

By som rád vedel, prečo dávate pre, keď si nepametáte, prečo už nemá práva...

ZombieBot
25-06-13, 18:09
Cegan byl až po nich. Biiock, dura, invitro, zero, atd.. Ale myslím, že danaca jen pičoval, zrovna u něj si nejsem úplně jistý.

metriox
25-06-13, 19:49
"Jump je pro jump, bhop, deathrun, surf a hns."

Charon : Cegan - hrac s ktorym som hraval gathery/mixy ked som si kupil steam, neskor sme dali aj zopar cwciek, inak nic
Biock - to iste, s nim si obcas zahram aj teraz, ale uz dlhsie sme nezahrali, kedze momentalne nehravam ani ja aktivne ligu
Dura - to asi nemusim komentovat, hlavne kvoli nemu som vtedy ziadal o admin prava, a len tak nahodou by nedal popri banovani ban aj mne...
kludne ti poviem aj o ostatnych, ale neviem co konkretne myslis...

Neviem o tom ze by som picoval, ale ok :)


By som rád vedel, prečo dávate pre, keď si nepametáte, prečo už nemá práva...

zvlastne, ze ja neviem preco tie prava nemam...

Slunicko
25-06-13, 21:09
Taky nevim proc prissel o prava a nez mu dam pro, tak by me to docela zajimalo, muze nekdo napsat napr. do admin fora podrobnosti? Ja si pamatuju, jak jsem jeste metrioxovi hlasil cheaty a kdyz jsem se ho pak ptal, proc uz nema prava, tak mi take nevedel odpovedet..jinak s nim mam nahrano stovky hodin a nemam vuci nemu zadnou vyhradu, takze az se dozvim o co slo, tak to editnu (btw metri, to jsem ja slunce, pechysko jak chces :D) :)

metriox
25-06-13, 22:01
Mohol by to niekto aj sem napisat, lebo ja sam neviem preco ich nemam...

Charon35
25-06-13, 22:21
Mohol by to niekto aj sem napisat, lebo ja sam neviem preco ich nemam...

A to si si všimol po roku?

metriox
25-06-13, 22:26
Nie, ale ani pred rokom som nedostal odpoveď.

Facened
27-06-13, 22:47
Neviem čo bolo a čo bude poznám ho len z tej dobrej stranky ciže Pre

Zoid
27-06-13, 23:24
Jak jsem psal, nemam problem kdyz se mi bude srat na jump :D
Nikdo dalsi pokud vim na jumpu nehraje, takze pockame az se vyjadri admini z jumpu a uvidime co s tebou ;)

E: Jeste hnedak vlastne

Mr.Hol
28-06-13, 00:32
No pendlujes z DMka, na WAR, na HnS sem tam i bhop.

Na jump a bhop si nemyslim ze je nekdo potreba, ale na HnS je to neco jine, mozna by tam nekdo mohl byt navic. Na HnS by se mohl vyjadrit Hnedy, kdyz tam atmynuje.

E: nevim co tehdy bylo, nebo nebylo a vypada to ze to nik nemini rozebirat... pockam na nazor Hnedeho z HnS a vyjadrim se

Mr.Brown
28-06-13, 17:13
Já si tu jeho minulost taky neznám. V tu dobu jsem ještě nebyl na forku, ale cheatry z hns hlasí, aktivitu tam má, skáče dobře, já jsem pro.

Mr.Brown
03-07-13, 21:49
Síce neviem prečo prišiel o práva a popravde ma to ani nezaújma.Metrioxa poznám a viem že cheaty rozoznať vie, je rozumný a skákať vie.Toto je človek ktorý by tie práva mal dostať na 100%. muhehe

Slunicko
04-07-13, 07:49
Tak uz vim o co slo, takze i presto mas ode me pro :)

Toreto
04-07-13, 15:39
Od TheSeex :
Metrioxe znám na hns je aktivní v cheaterech se vyzná a už jednou admin byl, takže myslím že by to zvládnul :)

metriox
09-07-13, 01:41
No, jednalo se o to, že jsi tam prej s více adminy dělal nějakej bordel v admin forku, upravovali fotky adminů a pak je dál propagovali a takový podobný věci

Bolo mi povedané že pre toto mi boli odobraté práva. Rád by som sa k tomu vyjadril. V admin fóre som žiadny bordel nerobil, neviem o tom že by som vôbec niekedy písal offtopic/useless posty, a už vôbec nie do admin fóra. Nepätám si to už veľmi dobre, ale myslím si že som ani nič nenapísal do AF, možno 1, 2 posty, a pochybujem že by som nimi urobil nejaky bordel. Ďalej - Fotky adminov/hráčov ma vôbec nezaujímajú, niesom voči nim zaujatý, nepozrel som si vtedy žiadnu fotku, tým pádom som to nemal ani ako upravovať, a načo by mi bolo dobré rozposielať fotky... nechápem, odkiaľ ste nato prišli, že ja som niečo také urobil. S adminmi som vtedy nemal skoro žiadny "vzťah", poznal som kus iba tych, s ktorymi som chodieval gathery/mixy, žiadneho osobne. Bol som vtedy na fóre nový takže neviem prečo by som mal robiť bordel.

Ak budú ešte nejaké otázky/dotazy, kľudne sa k nim vyjadrim či už tu, alebo na TS.

Charon35
09-07-13, 20:30
Hm, ktovie kto ti ten dôvod napísal.
Tak to je potom záhada, že si prišiel o práva a absolútne nikto nevie prečo... asi moc chlastáme.....džús samozrejme.

metriox
10-07-13, 02:18
Napísal mi to slniečko.
Tak mi ukáž dôkaz že som robil na fóre bordel/že som práve ja upravoval nejakú fotku. Kedže som žiadnu z týchto vecí neurobil, nemôžeš mať ( ani nikto iný ) dôkaz, čiže znamená to že mi práva boli odobrané za niečo iné. Alebo sa mýlim? Môžeš už konečne povedať ako to bolo, a nebudú žiadne záhady.

Slunicko
16-08-13, 12:56
No co, nekde 7 admin foru se napsalo, ze metri a par lidi tu delali bordel, ze si mysleli ze jsou pani mordoru a nikdo na ne nemuze, ja tu v tu dobu neadminoval, takze vazne nevim co se dela v AF ale za tu dobu co znam metriho (cca 2 roky) vim ze je v klidu, na serverech nedela chujoviny, hrat umi vic nez vyborne a cheatery pozna na 100 % jelikoz jsem toho od nej banoval tolik ze jsem mel na zabavu postarano na dlouho, u takovych zadosti by se nemelo cekat mesice ale nabrat dokud to jde :)

Kotel
07-09-13, 23:48
Všechny už to přešlo, takže není problém.